امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,709
1ezf_screenshot_۲۰۱۸۰۵۲۴-۱۷۱۶۱۴_crop_539x432.png

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
امتیازا اکثزا بالاس . فقط بعضی ها اومدن 5-6 دادن متا رو پایین آوردن که قابل پیش بینی بود چون بازی عام پسندی نیست .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,193
نام
Amir
منم دقیقت موافقم.
به نظر من باید یک تجدیدی نظری تو گیم پلی بازی هاش بده کیج.حیفه این داستان قربانی باقی مساعل بشه
واس چی اینکارو کنه؟ یه همچین سبکی رو به شخصه پایه ریزی کرده و تا این حد گسترش داده تا تهش ولش کنه بره سراغ یه چیز دیگ؟بعد همچین سبکی کاملا نیازه بین انحصاری های سونی . باید باشه. یکی از برگ برنده های سونی ب نظرم همین تنوع و داشتن بازی به همچین سبکایی هست.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
متا از 63 نقد دوباره 81 شد
نقدا رو دارم چک میکنم اکثرا واقعا راضی بودن ، بازی سبکش مشخصه و به نظرم تنوع خوبی حداقل به انحصاری ها میده مثل آنتیل دان اونم متاش 79 شد ولی تجربه عالی بود . دیوید کیج اتفاقا لازمه با این سبکش ادامه بده
دقیقا منم موافقم باید ادامه بده این سبکو . سبکی که توش سالها کار کرده و تونسته به اینجا برسونه و توش بهترین هست تو این صنعت چرا وارد سبک دیگه ای بشه .
حالا درسته سبکش خاص هست و همه پسند نیست و محدودیت های زیادی هم تو برخی موارد داره اما به هر حال خیلی ها به همین علاقه دارن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
با توجه به سبك و سياق بازي متاي ٨٠ به بالا واقعا فوق العاده است براي كيج و تيمش ! حتما تجربه مي كنم اين اثر رو و مطمئنم راضي كننده خواهد بود .

• Like
Reactions: voldmort

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واس چی اینکارو کنه؟ یه همچین سبکی رو به شخصه پایه ریزی کرده و تا این حد گسترش داده تا تهش ولش کنه بره سراغ یه چیز دیگ؟بعد همچین سبکی کاملا نیازه بین انحصاری های سونی . باید باشه. یکی از برگ برنده های سونی ب نظرم همین تنوع و داشتن بازی به همچین سبکایی هست.
به نظرم میشه همین سیستم سینمایی و انتخاب ها رو در قالب دیگه وسبک دیگه به کار برد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,403
نام
سید محمد حسین
به هر خال تا زماني كهگيم پلي تو بازي هاي كيج جلو نره بيشتر از اينم منتقدها نميدن نمره

به هر حال طرفدارای این سبک براشون نمره تا یه جا اهمیّت داره
و به نظر من با توجه به نمرات بازی تو این دور و زمونه و نقدهایی که منتشر شده Detroit تقریباً نقطه اوج این سبکه

امّا من امیدوارم کسایی که این جا داد میزنن به این سبک ارادت دارن و نمره براشون مهم نیست
حتماً یه ارادت خاصی هم به Grim Fandango و Life is Strange و سه تا شاهکارهای Telltale داشته باشند...وگرنه از دید من این حرکت شون فن بازی محضه :D

• Like
Reactions: m.a.t and WCW

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
منم دقیقت موافقم.
به نظر من باید یک تجدیدی نظری تو گیم پلی بازی هاش بده کیج.حیفه این داستان قربانی باقی مساعل بشه
اتفاقاً اکثرن از کیفیت داستان ناراضی بودن و باقی مسائل اونقد اذیتشون نکرده.:D گفتن داستان بازی و به خصوص دیالوگا خیلی کلیشه‌ایه.

• Like
Reactions: Amin.AP and WCW

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,193
نام
Amir
به نظرم میشه همین سیستم سینمایی و انتخاب ها رو در قالب دیگه وسبک دیگه به کار برد.
یه کار خیلی ریسکیه به نظرم واس این استودیو. تا حالا کیج فقط رو این سبک کار کرده . معلوم نیس رو چیزای دیگ بتونه تا این حد به موفقیت دست پیدا کنه و بتونه همچین داستانای شاخی رو به خوبی تو سبکای دیگ روایت کنه. ب نظرم ریسکه. من همینطوری راضیم.

• Like
Reactions: mohsen2012

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به هر حال طرفدارای این سبک براشون نمره تا یه جا اهمیّت داره
و به نظر من با توجه به نمرات بازی تو این دور و زمونه و نقدهایی که منتشر شده Detroit تقریباً نقطه اوج این سبکه

امّا من امیدوارم کسایی که این جا داد میزنن به این سبک ارادت دارن و نمره براشون مهم نیست
حتماً یه ارادت خاصی هم به Grim Fandango و Life is Strange و سه تا شاهکارهای Telltale داشته باشند...وگرنه از دید من این حرکت شون فن بازی محضه :D
حرف هاي كليشه اي نميدونم اين سبك شاهكاره فلان اره زمان هوي رين اين مدل بازي هاي اينتراكنتيو تازگي داشت براي منتقدها متاشم حسابي رفت بالا ولي بعد گذشت اين همه مدت منتقدي كه مياد بازي هايي كه مثلا گيم پلي هاي پيچيده اي داره نمياد زياد نمره بده يكيشون اتفاقا ي قياسي با Nier كرده ولي بالاي ٨٠ واقعا خوبه

• Like
Reactions: vaan 2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,206
نام
∂αнмα
Worth Playing 85
I am still working to unlock floating branches on this Yggdrasil of a story tree, so I'm almost certain there are dark corners of this world that will give me more of what I'm looking for. The concept of self-aware robotic people has been explored for decades, and Detroit: Become Human makes sure you have plenty of reasons to explore it for at least more than a few hours. After all, the story, much like Chloe, shows plenty of life.

New Game Network 78
Developer Quantic Dream continues to solidify their pedigree in creating narrative driven cinematic experiences. Aside from a few story and design stumbles, Detroit: Become Human offers an engaging adventure with great presentation, meaningful choices, and plenty of replay value.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر