امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
باشه. من شخصا تو گیم پلی دیترویت هیچ نکته خاصی ندیدم، یعنی به نظرم خود بازی چیزی نداره جز داستان و بحث تاثیر انتخاب ها. به فرض هم که خیلی خوب کارش رو انجام داده باشه باز ممکنه یه سری ها خوششون بیاد و یه سری دیگه نه. در نتیجه من شخصا انتظار دارم نمرات تناقض زیادی داشته باشن. یکی خوشش میاد 10 میده، یکی هم شاید 5 داد. و در نهایت بین 70 تا 80 کارش رو به پایان میرسونه.

مگه اینکه خیلی دیگه خفن باشه داستانش تا بتونه بره بالای 80 که الان چون تجربه نکردم شخصا و نمیدونم داره همچین نکته خاصی رو یا نه بعید میدونم:D

ببین این دید سختگیرانه اکثر افراد به این سبک بازی ها خیلی عوض شده . مخصوصاً بعد از Until Dawn که همه میگفتن نابود میشه ولی دقیقا خیلی خوب شد در نوع خودش .

من حس میکنم این بازی بشه همرده HR خود ِ کیج با متایی بالاتر یا حتی فراتر از اون . بشدت فکر میکنم این بازی اوج کار کیج میشه . نتنها بی اندازه وقت روش گذاشته ، بلکه این بار منتقدا منتظرن بپذیرن این مدل گیم ها رو .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ببین این دید سختگیرانه اکثر افراد به این سبک بازی ها خیلی عوض شده . مخصوصاً بعد از Until Dawn که همه میگفتن نابود میشه ولی دقیقا خیلی خوب شد در نوع خودش .

من حس میکنم این بازی بشه همرده HR خود ِ کیج با متایی بالاتر یا حتی فراتر از اون . بشدت فکر میکنم این بازی اوج کار کیج میشه . نتنها بی اندازه وقت روش گذاشته ، بلکه این بار منتقدا منتظرن بپذیرن این مدل گیم ها رو .
حالا مگه قبلا نميپذيرفتن ؟! بلاخره گيم پلي منتقدها روش حساس ترن البته بياند واقعا مشكل داشت روايتش شلخته بود گيم پلي كلا بدتر شده بود و انتخاب ها براي همينم متاش اون شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر