امتیازات Destiny

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
43401114356046815355.png

Destiny
سازنده : Bungie
ناشر : Activision
پلتفرم : PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX360
تاریخ انتشار : 9 سپتامبر
ژانر : Action role-playing و FPS

IGN Italy
"Destiny is the fusion of a great shooter with typical MMO mechanics. Regardless of several issues, it is impossible not to treat it as a high-quality project, absolutely above average."
NZ Gamer
"Destiny isn’t a bad game, by any means. If you like sci-fi shooters, you’ll get a good 20 hours of enjoyment out of this. But that’s really all it is; a fun, forgettable shooter that plays it safe and sticks to what’s been proven, with nothing to really set it apart from it’s peers. But maybe that’s for the best, because Destiny’s one area of attempted innovation - it’s hyped up social elements, persistent world, and multiplayer gameplay, are it’s biggest failing."
The Escapist
"Bottom Line: With its banal universe and flavorless style, Destiny is packed with content, but just ... well ... content. There's a great PvP mode, and the leveling system can be rewarding, but ultimately this is a pretty, rock-solid, ultimately pedestrian product."
Cheat Code Central
"Destiny, simply put, might just be the game of year [sic], but definitely makes you want to join the next generation."
Worth Playing
"Destiny suffers from a serious case of rough edges. A number of elements, from the repetitive mission design to a weak early game, are a lot rougher than expected from an otherwise polished game. There isn't one glaring problem that detracts from the experience, but a number of minor issues hurt the game. Beneath those flaws lies an extremely enjoyable MMO-styled shooter that plays excellently, looks great, is extremely addictive, and has a strong and varied endgame.
GameBlog.fr
To revolutionize the modern FPS, like Halo did in his time in the state, Destiny will not succeed right away. If the base is interesting, content is still too stingy for that we can really appreciate what the developers really wanted to do with their baby. That leaves a good shooter, visually stunning, therefore (15 hours for single and more to mount max level), but with too high recycling level. A blatant lack of content that can lead to boredom, but will probably offset blows of DLC in the weeks, months ahead. Pray that they are not all pay and too expensive, or Destiny then has very little chance to take ten years
HardCore Gamer
"Destiny isn’t the convention-bending masterpiece it’s been touted to be, but it remains a fine shooter."
Metro
"In Short: It’s not short of spectacle but in terms of innovation and variety this is nowhere near as forward-thinking as Bungie would like to pretend."

اوّلین نقد توسط یه وبسایت فرانسوی منتشر شده.

Pocket Lint : 10/10
Financial Post : 9.5/10
Cheat Code Central : 4.5/5
Gamer Headlines : 9/10
VG First : 9/10
IGN Italy : 8.8/10
Vandal Online : 8.7/10

8.5/10 : [Everyeye [IT
Worth Playing : 8.5/10

XGN : 8.5/10
The Games Cabin : 8.2/10
CVG : 8/10
HardCore Gamer : 8/10
Trusted Reviews : 8/10
Total Xbox : 8/10
PS4.sx : 8/10
Gamnesia : 8/10
Den of Geek : 8/10
Pie : 7.4/10

Metro.co.UK : 7/10
GameBlog.FR : 7/10
Gamereactor.DK : 7/10
NZ Gamer : 7/10
Polygon : 6/10
The Escapist : 6/10

CraveOnline : 6/10
GameKult : 6/10
Musga.fr : 6/10

Level 7 : 5/10

آخرین ویرایش:

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
428
نام
سياوش
ActionTrip 8.8/10
Destiny Review
Digitally Downloaded
7
/10
Review: Destiny (Sony PlayStation 4) - Digitally Downloaded
ZTGD
7.5/10
Destiny (PS4) Review | ZTGD: Play Games, Not Consoles
GRYOnline.pl
6.5
/10
Recenzja gry Destiny - co jest nie halo w nowej grze twórców Halo? | GRY-Online.pl
هرچهار نمره در متا ثبت شدن و متا از 46 نقد 77
-----------------------------------------------------------
God is a Geek
8/10
Destiny Review
AusGamers 8.8/10
Destiny Review - AusGamers.com
هردونمره در متا ثبت خواهند شد.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
حالا شما ببخش از دفعه بعدی میگیم بیاد از شما اجازه بگیره :| من نمیدونم یعنی سازنده نمیتونه نظر خودشو در مورد بازی که انجام داده بگه؟
این مگه در مورد اوردر حرفی زده؟

كلا انگار دركش واسه شما خيلي سخته كه هر كس با توجه به مقامش بايد نظر بده...وقتي تو ديد قرار گرفتي خيلي فرق ميكنه ديگه نمي توني هر چي دلت مي خواد بگي. اين نظر من نظر اون هم شده خوب بهونه اي ها، هر كس هر چي مي خواد مي گه بدون فكر و منطق. اصلا كجا ديدي طراحان بازي بيان بپرن وسط از امتيازات يه بازي شاكي شن؟!

- - -ویرایش - - -

همونطور که در پست 248 گفتم بهتره بی انصاف نباشیم :d
اينجا هم سده فيس بوق ملت دنبال like مي گردن؟!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
كلا انگار دركش واسه شما خيلي سخته كه هر كس با توجه به مقامش بايد نظر بده...وقتي تو ديد قرار گرفتي خيلي فرق ميكنه ديگه نمي توني هر چي دلت مي خواد بگي. اين نظر من نظر اون هم شده خوب بهونه اي ها، هر كس هر چي مي خواد مي گه بدون فكر و منطق.
- - -ویرایش - - -

چرا؟ قانونی نوشته شده که بازی ساز ها راجع به بقیه بازی ها نظر ندن؟بچه 17 ساله توی فروم میتونه نظر بده ولی این آقا نه؟
نوشتی هر کسی با توجه به مقامش نظر بده مگه اینجا بقال اومده راجع به فیزیک کوانتوم نظر داده؟ غیر از اینه که بازی ساز راجع به یک بازی دیگه نظر داده؟ بعدشم طرف مگه فحش خواهر مادر داده که نوشتی هرچی دلش بخواد نمیتونه بگه؟
سئوال آخر هرکی نمره 8 به بالا به این بازی بده میشه بی فکر و بی منطق؟ کل منتقد هایی که به بازی 8 به بالا دادن هم بی منطق هستند؟ هر کی یک بازی رو دوست داشته باشه به هر دلیل و فکر کنه که امتیازش بیشتر از حضرت متا کریتیک هستش بی عقله؟

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
428
نام
سياوش
USGamer 7/10
Destiny PS4 Review: Looks Epic, Feels Incomplete | USgamer
Shacknews 7/10
Destiny review: Shacknews.com
Destructoid 6.5/10
Review: Destiny - Destructoid
JeuxActu 8/10
Test Destiny (PS4) : se bonifie comme le vin
اين چهار نمره در متا ثبت شدن متا از 54 نقد 76
--------------------------------------------------
Gaming Illustrated 9.1/10
Destiny (PS4) Review | Gaming Illustrated
MMGN.com 6.5/10
Destiny review | Destiny Reviews | The Australian PS4 Community
HonestGamers 5/10

Destiny (PlayStation 4) review by Mike Suskie
اين سه نمره در متا ثبت نميشن اما در GR ثبت شدن و گيم رنكينگ 75.97
------------------------------------------------
4Players.de 6.7/10
Destiny - Test, Shooter, XboxOne, PlayStation4, 360 - 4Players
Games.cz 6/10
Destiny - recenze - Games.cz
Gaming Nexus 8/10
Destiny Review - Gaming Nexus
InsideGamer.nl 8/10
https://www.insidegamer.nl/recensies/113421/destiny-review-blijkt-slechts-het-begi
اين چهار نمره در متا ثبت خواهند شد .

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مغلوم نبود که این یک شوخی هست؟من اون نوشته رو ویرایش کردم تا اینطور به نظر بیاد که کسایی که لایکم کردن اعتقاد دارن که ممن هاردکور هستم.این یک شوخی بود بین من و کسایی که لایکم کردن:d
البته شاید من رو نشناسی و ندونی که ادم شوخ طبعی هستم ولی از اواتارم که معلوم هست.
.....
جهت اسپم نشدن:
امتیازها شاید کاری کنن که بانجی برگرده به تخصص خودش.ساخت بازیهای خطی با داستانی قوی و مولتی پلیر کلاسیک

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرا؟ قانونی نوشته شده که بازی ساز ها راجع به بقیه بازی ها نظر ندن؟بچه 17 ساله توی فروم میتونه نظر بده ولی این آقا نه؟
نوشتی هر کسی با توجه به مقامش نظر بده مگه اینجا بقال اومده راجع به فیزیک کوانتوم نظر داده؟ غیر از اینه که بازی ساز راجع به یک بازی دیگه نظر داده؟ بعدشم طرف مگه فحش خواهر مادر داده که نوشتی هرچی دلش بخواد نمیتونه بگه؟
سئوال آخر هرکی نمره 8 به بالا به این بازی بده میشه بی فکر و بی منطق؟ کل منتقد هایی که به بازی 8 به بالا دادن هم بی منطق هستند؟ هر کی یک بازی رو دوست داشته باشه به هر دلیل و فکر کنه که امتیازش بیشتر از حضرت متا کریتیک هستش بی عقله؟

شما انگار زيادي تو فاز فروم رفتي ها...به نظرت چرا از اين دست نظر ها به ندرت ديده ميشه تو دنياي بازي ها؟ واقعا فكر كردي تا حالا چرا يه شخص معروف يه نظر چپكي بده كاملا برخورد باهاش فرق داره با يه فرد معمولي؟ واقعا نمي دوني ىقتي تريبون دستت هست ديگه فرق داري با بقيه؟ الان فردا يكي بياد بگه بازي order مزخرفه خرخرشو مي جويد!
بعد هم مگه من گفتم چرا ٨ به بالا داده؟ مي گفت از نظر من ١٠ هست خوب مشكلي نيست، ولي وقتي مياد ميگه چرا كمتر از ٨ دادن ميشه عين اين فن بوي ها كه داره نق ميزنه. خير سرش بازي سازه بعد نظر منتقد ها از حال كردن خودش با بازي واسش مهمتره!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
میشه گفته Andrea Pessino رو بعنوان نظر شخصی در نظر و از کنارش گذشت! مسلمه که ایشون به هیچ عنوان صلاحیت قضاوت در این مورد رو ندارند (نه بیشتر از یه نظر شخصی)! اما نکته ای که وجود داره اینه که Pessino نمرات پایین تر از 8 رو مضحک و مسخره دونسته که این به هیچ عنوان درست نیست، حداقل به نظرم درست نیست که بعنوان موسس Ready At Dawn چنین حرفی رو به زبون بیارند! خیلی از منتقد ها که نقدهاشون به شدت اعتبار داره به بازی 5، 6، 7، و .... دادند حالا چون نظر ایشون رو بالاتر از 8 بوده میشن مضحک؟
به نظر به چشم یه نظر شخصی ساده نگاه کنیم و از کنارش رد شیم خیلی بهتر باشه، این رو باید در نظر گرفت که منتقد ها نقد می کنند، از جمله بازی شما رو و نقد هاشون از نظر خیلی ها معتبره، نه مضحک ....

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
امتیاز زیر 7 واقعا برای من قابل فهم نیست من یکی از سایت Polygon نامید شدم با اون 6 دادنش خداییش 7 خوبشه .تازه این بازی روز به روز پیشرفت میکنه و هنوز خیلی از مواردش رونمایی نشده مثلا توی قسمت Gilmore ها اگر نگاه کنید چندتا از Race ها هنوز معلوم نیست.بعدشم خداییش من دارم روی Xbox 360 بازی میکنم اگر عادلانه در نظر بگیریم خیلی تجربه ی جدید هست .مشکل بازی برای نسل جدید هست که همه انتظارات دور از واقعیت داشتن البته هایپ کردن های اکتیویژن را نباید از یاد برد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر