امتیازات Demon's Souls Remake

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Demon's Souls
20201110_122650_copy_380x213.jpg

توسعه دهنده: Bluepoint Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing

???
BaziCenter 10/10
Player 2: 10/10
Comicbook.com 10/10
Gaming Age 10/10
EGM 10/10
Game Rant: 10/10
CGMagazine 10/10
God is a Geek 10/10
VG247 10/10
GamesBeat 10/10
Impulsegamer 10/10
PlayStation Universe 10/10
TheGamer 10/10

VGC 10/10
Push Square 10/10
Vgames 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Trusted Reviews 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10

???
ZTGD 9.5/10
GameGrin 9.5/10
The Sydney Morning Herald 9.5/10
Gaming Nexus 9.5/10
Wccftec 9.5/10
COGconnected 9.5/10
3DJuegos 9.5/10
Vandal 9.5/10
Destructoid 9.5/10
Digital Chumps 9.5/10
Atomix 9.5/10

Areajugones 9.4/10
Gamersky 9.3/10
Game Informer 9.3/10
MGG Spain 9.2/10
Hobby Consolas: 9.2
IndieWire 9.1/10
LaPS4 9.1/10
GameSkinny 9/10
JeuxActu 9/10
Jeuxvideo.com 9/10
Screen Rant 9/10
Eurogamer Italy 9/10
4Players.de 9/10
MiIIenium 9/10
GameSpot 9/10
Press Start Australia 9/10
We Got This Covered 9/10
TrueGaming 9/10
Metro GameCentral 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
XGN 9/10
IGN 9/10
Easy Allies 9/10
USgamer 9/10
GAMINGbible 9/10
DarkStation 9/10
Gamer.no 9/10
IGN Spain 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Game Revolution 9/10
GamePro Germany 9/10
TheSixthAxis 9/10
RPG Site 9/10
Post Arcade (National Post) 9/10
PlayStation LifeStyle 9/10
Gamer.nl 9/10
VideoGamer 9/10
Critical Hit 9/10
GameOver.gr 9/10
Merlin'in Kazanı 9/10
RPGamer 9/10
PlayStation Country 9/10
Edge Magazine 9/10
GameMAG 9/10
DualShockers 9/10
Games.cz 9/10
IGN Japan 9/10
Playstation Official Magazine UK 9/10
RPG Fan 9/10
Malditos Nerds 9/10
???
Everyeye.it 8.8/10
SpazioGames 8.8/10
Multiplayer.it 8.8/10
Game World Navigator Magazine 8.7/10
GamingTrend 8.5/10
The Games Machine 8.5/10
PSX-Sense.nl 8.5/10
Video Chums 8.4/10
Power Unlimited 8.2/10
Gameblog.fr 8/10
Shacknews 8/10
M3 8/10
AusGamers 7.8
Stevivor 7.5
20210421_122425.jpg

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
الان باز میدن دست اون یارو دختره ، اینبار چون هیچ کالیکتبلی وجود نداره 7میده:)):-"
بدبختی کات کردن بامبو هم نداره!
میترسم 3نمره هم واسه این کم کنن: ))))
نکات منفی: اتمسفر خفقان آور - کشتن دشمنان احساس خاصی به آدم نمی‌ده - استفاده بیش از حد از موسیقی :D

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,185
نام
عارف واعظ قائمی
برای کامپیوتر هم میاد ؟؟
در ابتدا که تریلر بازی پخش شد گفته شده بود که روی PC هم منتشر میشه، بعد از مدتی تریلر از صفحه رسمی YouTube خود سونی تریلر رو اصلاح کرد و اون Also Available on PC یک اشتباه انسانی گزارش شد و اینکه Demon Souls Remake یک عنوان PS5 Exclusive باقی می‌مونه. شاید با تاخیر اومد، شاید هم اصلا نسخه PC در کار نباشه، حداقل فعلا که به نظر برنامه‌ای ندارند.
از نظر من امید نداشته باشید و اگر علاقه دارید تجربه کنید روی PS5.

• Sad
  • Like
Reactions: kamyy and mahdi1996

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,611
نام
Alireza
این سایته به وفادار نبودن بازی به نسخه اورجینال گیر داده:

Demon’s Souls Review in Progress – a PS5 must-play, but something is missing – TheSixthAxis

After seeing what Bluepoint did with Shadow of the Colossus on PS4 back in 2018, we had hoped Demon’s Souls would be equally as faithful in terms of art direction. It’s certainly lost some of that unique style but it’s still a remake well worth playing. We just hope those picking up a copy with their PS5 on launch day know what they’re getting into

بین فن‌های قدیمی هم زیاد دیدم که دارن به تغییر قیافه شخصیت‌ها و دشمنا یا تغییر حس و حال لوکیشن‌ها ایراد میگیرن...
صد در صد تا حدودی نقدا رو تحت تاثیر خودش قرار میده :-"

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این سایته به وفادار نبودن بازی به نسخه اورجینال گیر داده:

Demon’s Souls Review in Progress – a PS5 must-play, but something is missing – TheSixthAxis

بین فن‌های قدیمی هم زیاد دیدم که دارن به تغییر قیافه شخصیت‌ها و دشمنا یا تغییر حس و حال لوکیشن‌ها ایراد میگیرن...
صد در صد تا حدودی نقدا رو تحت تاثیر خودش قرار میده :-"
اینکه یه نکته واضح و بدیهی بود تو تاپیک خود بازی هم گفتم امثال ونگارد و فلیم لورکر رو کوبیدن از نو ساختن حتی موزیک هاشون هم تغییر دادند کاملا مشخصه یه سری از سایت ها به این قضیه گیر بدن خصوصا اونایی که سولز فن قدیمی هستند
ولی نکته مثبت قضیه اینه که تا جایی که مشخصه لوکیشن ها و تعداد دشمن های هر لوکیشن کاملا با نسخه اصلی یکسانه

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اینکه یه نکته واضح و بدیهی بود تو تاپیک خود بازی هم گفتم امثال ونگارد و فلیم لورکر رو کوبیدن از نو ساختن حتی موزیک هاشون هم تغییر دادند کاملا مشخصه یه سری از سایت ها به این قضیه گیر بدن خصوصا اونایی که سولز فن قدیمی هستند
ولی نکته مثبت قضیه اینه که تا جایی که مشخصه لوکیشن ها و تعداد دشمن های هر لوکیشن کاملا با نسخه اصلی یکسانه
تغییر قیافه دشمن و لوکیشن و موزیک که خیلی نمیتونه نکته نا امید کننده ای باشه . به هر حال وقتی داریم صحبت از ریمیک میکنیم اسمش روشه دقیقا ، با یه ریمستر طرف نیستیم که نخواد تغییر کنه . منتقدی هم به این گیر بده و به خاطرش نمره کم کنه خیلی عجیبه ! ولی چیزی که این وسط مهمه مربوط به درجه سختی بازی میشه که دیدم شما با دیدن تریلر پروندشو بستی ! در حالی که باید تا اومدن نقد ها و تجربه بازی قطعا صبر کنیم . ما نمیدونیم تو تریلر ها میزان فارم و اپگریدی که برای کاراکتر انجام شده چقدره لذا قیاس میزان دمیجی که به کاراکتر وارد میشه ، یا میزان دمیجی که به دشمن ها وارد میکنه اصلا و ابدا نمیتونه ملاک خوبی برای تشخیص درجه سختی بازی باشه .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تغییر قیافه دشمن و لوکیشن و موزیک که خیلی نمیتونه نکته نا امید کننده ای باشه . به هر حال وقتی داریم صحبت از ریمیک میکنیم اسمش روشه دقیقا ، با یه ریمستر طرف نیستیم که نخواد تغییر کنه . منتقدی هم به این گیر بده و به خاطرش نمره کم کنه خیلی عجیبه ! ولی چیزی که این وسط مهمه مربوط به درجه سختی بازی میشه که دیدم شما با دیدن تریلر پروندشو بستی ! در حالی که باید تا اومدن نقد ها و تجربه بازی قطعا صبر کنیم . ما نمیدونیم تو تریلر ها میزان فارم و اپگریدی که برای کاراکتر انجام شده چقدره لذا قیاس میزان دمیجی که به کاراکتر وارد میشه ، یا میزان دمیجی که به دشمن ها وارد میکنه اصلا و ابدا نمیتونه ملاک خوبی برای تشخیص درجه سختی بازی باشه .
ببین بعضی بازی ها هستن تغییرات تو ساختارشون برای ساختن یه ریمیک حتی بهترشون می کنه و تجربه اون بازی رو جذاب تر می کنه (نمونه اش رزیدنت اویل 2)ولی بعضی بازی های هستند که برای طرفداران اون بازی مقدسند تغییرات زیادشون اونا رو سرخورده می کنه (مثلا اگه ریمیک شادو اف کلوسوس خیلی تغییر می کرد به هیچ عنوان بازخورد ها براش خوب نبود همونطور که ریمیک مافیا بازخورد هاش اونطور که باید و شاید نبود )عناوین سری سولز هم (خصوصا دیمنز سولز و دارک سولز 1 ) کاملا برای طرفداران این سری مقدس به حساب میان و فن های سری تغییرات زیاد رو نمی پسندند
اما درجه سختی بازی باید بگم نزدیک 10 ساله سری سولز بازی می کنم کاملا با سیستم و نوع ضربه و دمیجی که وارد میشه آشنا هستم کاراکتر با سول لول 1 با یک ضربه مقابل ونگارد کارش تمومه (فقط کافیه نسخه اصلی رو بازی کرده باشی که بدونی ابتدا بازی کشتن ونگارد چقدر سخته و یه ضربه اش در جا باعث مرگ میشه) ولی تو ویدیو ریمیک به راحتی سه تا ضربه سنگین خورد تا بمیره نه زیاد ربطی به علت و معلول داره نه اینکه من بازی رو تجربه نکردم یه قضیه بدیهی هست حالا شاید ویدیو جوری باشه که سختی بازی رو از روی عمد دستکاری کرده باشن ولی چیزی که من دیدم این بود که دمیج کمتری کاراکتر می خورد

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ببین بعضی بازی ها هستن تغییرات تو ساختارشون برای ساختن یه ریمیک حتی بهترشون می کنه و تجربه اون بازی رو جذاب تر می کنه (نمونه اش رزیدنت اویل 2)ولی بعضی بازی های هستند که برای طرفداران اون بازی مقدسند تغییرات زیادشون اونا رو سرخورده می کنه (مثلا اگه ریمیک شادو اف کلوسوس خیلی تغییر می کرد به هیچ عنوان بازخورد ها براش خوب نبود همونطور که ریمیک مافیا بازخورد هاش اونطور که باید و شاید نبود )عناوین سری سولز هم (خصوصا دیمنز سولز و دارک سولز 1 ) کاملا برای طرفداران این سری مقدس به حساب میان و فن های سری تغییرات زیاد رو نمی پسندند
اما درجه سختی بازی باید بگم نزدیک 10 ساله سری سولز بازی می کنم کاملا با سیستم و نوع ضربه و دمیجی که وارد میشه آشنا هستم کاراکتر با سول لول 1 با یک ضربه مقابل ونگارد کارش تمومه (فقط کافیه نسخه اصلی رو بازی کرده باشی که بدونی ابتدا بازی کشتن ونگارد چقدر سخته و یه ضربه اش در جا باعث مرگ میشه) ولی تو ویدیو ریمیک به راحتی سه تا ضربه سنگین خورد تا بمیره نه زیاد ربطی به علت و معلول داره نه اینکه من بازی رو تجربه نکردم یه قضیه بدیهی هست حالا شاید ویدیو جوری باشه که سختی بازی رو از روی عمد دستکاری کرده باشن ولی چیزی که من دیدم این بود که دمیج کمتری کاراکتر می خورد
نکته ای که در نظر نمیگیری اینه که اگه شما از سال 2009 فن این سری بازی شدی و برات حالت تقدس پیدا کرده . قطعا فن های قدیمی و کلاسیک RE 2 از سال 1998 فن این بازی بودن . در نتیجه تو میزان تعصب و تقدس به مراتب از فن های کلاسیک و سر سخت سری بازی RE عقب هستید . این که میبینید تغییرات در RE 2 برای شما خوشایند بوده علتش دقیقا همینه. چون خیل عظیمی از طرفدار های کلاسیک بازی بر عکس شما از این موضوع ناراحت شدن . ولی از نظر من ناراحتی همون ها هم اشتباهه کاملا . چون اساسا وقتی ما داریم صحبت از Remake میکنیم قرار نیست یه اثر 100 درصد کپی برابر اصل تحویل بدیم . وفاداری کلی و 80 درصدی به یه اثر کاملا کفایت میکنه . چیزی که در دیمن سولز ریمیک کاملا اتفاق افتاده.

در مورد سختی بازی من به عنوان کسی که بالای 100 ساعت پای سری بازی سولزبورن گذاشتم قویا بهتون میگم با دیدن تریلر به هیچ عنوان ، تاکید میکنم به هیچ عنوان نمیتونیم راجع به درجه سختی بازی صحبت کنیم . و برای نظر نهایی باید منتظر متون نقد ها و تجربه شخصی باشیم . اون موقع میتونیم به راحتی نظر بدیم که بازی نسبت به نسخه اصلی اسون تر هست یا خیر . که به شخصه امیدوارم به هیچ وجه بازی رو اسون تر نکرده باشن .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تو یک ویدیو سازنده بازی توضیح میداد که کد های گیم پلی و دشمنان بازی مال نسخه اوریجیناله و دست نخورده هستند.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تو یک ویدیو سازنده بازی توضیح میداد که کد های گیم پلی و دشمنان بازی مال نسخه اوریجیناله و دست نخورده هستند.
یه نکته خیلی مهم هم باید در نظر گرفت این وسط ، اضافه تر شدن انیمیشن های نرم تر و کاربردی تر برای کاراکتر و ۶۰ فریم شدن بازی و رفع یه سری باگ ها طبیعتا به روون تر شدن و مقداری اسون تر شدن بازی کمک میکنه . که البته این مقدار اسون شدن قطعا ایراد نیست و به واسطه پیشرفت تکنولوژی به دست اومده . ولی میزان دمیج و مقدار و لوکیشن بونفایر ها و ... نباید دست کاری بشن که امیدوارم نشده باشن .

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
با دیدن این ریمستر فوق العاده، فکر کردن به Elden Ring مو به تنم سیخ میکنه. میازاکی در واقع باید سعی کنه از زیر سایه ی ریمیک بازیه خودش بیرون بیاد و نکته جالبش اینکه فقط خود میازاکی میتونه چنین کاری رو به واقعیت تبدیل کنه؛ فلذا بوکمارک کنید

متای دیمن سولز + ۵ = متای الدن رینگ

• Like
Reactions: dark souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر