امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

MurdeRaccoon

کاربر سایت
Apr 23, 2019
30
بازی مشکلات زیادی داره که فقط فنی نیست از نبود ماموریت های جذاب تا بی هدف بودن و حتی مشکل سیستم تیراندازیش بگیر اونایی که خیلی عاشق این محیط های اخرالزمانی هستن میتونن یک حالی بکنن داخل بازی وگرنه چیز خاصی نداره
منم همین گفتم و این شنیدم برام خیلی جالبه اخه دشمنی تا کجا! بسه دیگه مشکل بعضیا تو این سایت چیه نمیدونم(بخاطر اف تاپیک شرمنده)
فقط متای بالای 90، بقیه آشغال هستن! :D

• Like
Reactions: KiDD

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
گیم اسپات 5 داده . یعنی انقدر داغونه ؟
منتقدش نوشته من داخل بازی کلی فریکر کشتم لونه فریکر اتیش زدم موتورم تا اخر اپگرید کردم داستان دنبال کردم ببینم چی گیرم میاد دیدم هیچی عملا !!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مشکل تیم سازنده کمبود وقت نبوده چون دوماه وقت زیاد آوردن بجای پُلیش زدن ک کلک بازی :D
ایشالا از این به بعد هیچکدوم از فن‌های دوجناح منتظر کم شدن نمرات حریف نباشن و ترول نکنن چون طبیعتا گروه مقابل برصدد جبران برمیان
ایشالا که نسل بعد نمرات بازی‌های انحصاری دوجناح بالا باشن تا رقابت دو کمپانی بیشتر بشه و نفعشو همه گیمرها ببرن

MurdeRaccoon

کاربر سایت
Apr 23, 2019
30
مطمئنم پیش از شروع پروژه آیندشون نخستین کاری که سونی انجام میده" اینو با یه اردنگی میندازه بیرون:Dدستکم نکرده پس زمینه توییترش رو Days Gone بزاره انگار نه انگار نویسنده و کارگردانش اینه و بازیش منتشر شده : |

View attachment 105366
نزاشت خودش میدونست چه اشغالی ساخته:D ولی انصافا من کاراش خیلی قبول داشتم حتی همون انچارتد چرا یهو اینجوری شد!

• Like
Reactions: KiDD and Syamak8808

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
وا
گیم اسپات که خودش تو دیواره ولی اره بازی خیلی ضعیف این دوستانیم که اینجا دارن از بازی دفاع میکنن بازی ندیدن صبر کن تا بفهمی چقدر داغون گیم پلی نچسب داستان معمولی ماموریت های تکراری لودینگ های فوق ضایع بین کات سین وگیم پلی باگ و بازم باگ نمیدونم بجز اشغال چی میشه بهش گفت حالا اساتید و نخبه های بازی سنتر که خودشون خیلی خغن میدونن بیان ترول کنن lol
والا. اگه تو چیز بیشتری از ما دیدی بگو تا مطلع شویم !!! بازی داغون بود و هست ، ولی دقیقا نقاط قوتی که روش دست گذاشتیم هم دقیقا به همون شکلی که فکر میکردیم هست

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
فقط the order1886 اون وسط خار داشت؟؟؟!.حداقل چهار تا انیمیشن و شوتینگ عالی داشت و هچنین داستان عالی.واقعا ready at dawn استودیویی با استعدادیه و به جای بند سونی باید بره سمت این استودیو وتو نسل بعد با نظارت عالی خودش ضعفهاشونو برطرف کنن ویک ادامه عالی برای the order تدارک ببینن.
.بعضی وقتها سونی خیلی اعصابمو بهم میریزه!!

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,028
نام
روزبه
همونجوره که انتظار میرفت شد من از همون روز اول گفتم زیر ۷۵ میشه

ولی بازم به متا متکی نباشید مهم تجربه خودتون هست

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
بازی از 2014 در حال ساخت بوده براچی یه سال دیگه تاخیر میخورد!؟ بازی از پایه مشکل داره با یه سال تاخیرم درست نمیشد درست باشه یا غلط سونی فرشته که نیست به هرحال یه وقت و زمانی میده که بازی بسازن.....خوشم میاد سونی به استودیو گولاخی مثل team soho یا استودیو لندن فرصت نداد اونوقت به بند اجاره داد تا اپیک فیلش عرضه کنه......
میترسم Death stranding هم اینطوری از آب دربیاد

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
Review ها خیلی متناقضه!
مثلاً IGN Middle East گفته variety in gameplay + bland storytelling and shallow characters
از اونور یه سری دیگه گفتن ساختار گیم‌پلی و ماموریتا تکراریه ولی داستان خوبه و کشش لازم رو داره علی رغم slow-burn بودنش.
در کل انتظار خاصی از بازی نداشتم ولی 100% تو لیست خریدمه چون چنین بازیایی که اینهمه اختلاف نظر در موردشون وجود داره رو آدم باید خودش تجربه کنه.
اینم مطمئنم مثل Mad Max چند وقت دیگه که یه تخفیفی بخوره و خیلیا تجربش کنن شروع می‌کنن پست گذاشتن که خیلی Underrated شده و به حقش نرسیده!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,206
نام
∂αнмα
فقط the order1886 اون وسط خار داشت؟؟؟!.حداقل چهار تا انیمیشن و شوتینگ عالی داشت و هچنین داستان عالی.واقعا ready at dawn استودیویی با استعدادیه و به جای بند سونی باید بره سمت این استودیو وتو نسل بعد با نظارت عالی خودش ضعفهاشونو برطرف کنن ویک ادامه عالی برای the order تدارک ببینن.
.بعضی وقتها سونی خیلی اعصابمو بهم میریزه!!
بله اون صد درصد خار داشت :D حداقل این 20-30 ساعت گیم پلی رو داره او با لول دیزاین عهد PS2 و 4-5 ساعت گیم پلی مثل تف سر بالا بود ....

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,401
عامل شکست days gone بی شک سونی
bend روال گذشته خودش یه عنوان خطی می ساخت اما The Last of Us Part II هست طبیعی که سونی روی یه عنوان شبیه tlou سرمایه گذاری نمی کنه
یه استودیو کوچک 100 نفری که صرفا بازی های خطی ساخته و هیچ تجربه در زمینه ساخت بازی های open world نداره مجبور شد کاری بکنه که یوبی سافت با چندین استودیو و هزاران کارمند سال ها تجربه هنوز نتوسته انجام بده
اگه دو ماه دیگه به استودیو فرصت می داد حداقل باگ ها برطرف می شد اما تبلیغات Part II بزودی شروع میشه
و در نهایت این تصمیم عجیب :|
World War Z Developer Wanted to Make Multiplayer Mode for Days Gone, Sony Said No

World War Z Developer Wanted to Make Multiplayer Mode for Days Gone, Sony Said No

اگه این تصمیم هم به خاطر انلاین Part II بوده باشه bend بدبخت رسما قربانی شده :|

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بله اون صد درصد خار داشت :D حداقل این 20-30 ساعت گیم پلی رو داره او با لول دیزاین عهد PS2 و 4-5 ساعت گیم پلی مثل تف سر بالا بود ....
تو جملم عرض کردم با نظارت سونی میتونن یک بازی عالی تحویل بدن چه بسا با god of war تونستن این کار رو انجام بدن.پتانسیلشو دارن.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,193
نام
Amir
بازی یه حالت نچسب بودن رو از اول داشت کلا . ولی خیلی دوست داشتم تو هر تریلر نکته مثبت پیدا کنم و امیدوار شم واس موفقیتش ، که اتفاق نیوفتاد . ولی خبر خوب اینه که بالاخره کم کم خبرای tlou از راه میرسه:x

• Like
  • Love
Reactions: KiDD and SHAYAN1999

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
والا من که هنوزم نمیفهمم یک بازی با متای ۷۲ چطوری میشه آشغال ... این بازی از نمایشهای اولش مشخص بود با شاهکارهای سونی فاصله داره و کسی هم ازش توقع شاهکار و متای خفن نداشت
من خودم شخصا به متای سبز راضی بودم
الانم کسی منکر ضعفهای بازی نیست و بازی قطعا مشکل داره ولی اینکه بیایم یه بازی که با توجه به تریلرهاش متای معقولی گرفته رو در سطح یه بازی مثل فال اوت ۷۶ پایین بیاریمش دیگه درست نیست مگر اینکه بعضی دوستان توقع متای ۹۰ یا بالاتر داشتن که الان بدجور خورده تو ذوقشون

Cheat Code Central : 9.6
There is a lot to Days Gone, and it is a larger game than people might expect.

IGN Japan : 7.9
With a large and beautiful open world, swollen hordes of infected freakers, and over 30 hours of story, Days Gone is a well-polished game on the surface. However, the game does not offer anything truly remarkable, and maintaining your bike can be annoying. That said, its strengths lie in exploring its open world by bike, and the qualities of its biker protagonist, Deacon.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,347
عامل شکست days gone بی شک سونی
bend روال گذشته خودش یه عنوان خطی می ساخت اما The Last of Us Part II هست طبیعی که سونی روی یه عنوان شبیه tlou سرمایه گذاری نمی کنه
یه استودیو کوچک 100 نفری که صرفا بازی های خطی ساخته و هیچ تجربه در زمینه ساخت بازی های open world نداره مجبور شد کاری بکنه که یوبی سافت با چندین استودیو و هزاران کارمند سال ها تجربه هنوز نتوسته انجام بده
اگه دو ماه دیگه به استودیو فرصت می داد حداقل باگ ها برطرف می شد اما تبلیغات Part II بزودی شروع میشه
و در نهایت این تصمیم عجیب :|

اگه این تصمیم هم به خاطر انلاین Part II بوده باشه bend بدبخت رسما قربانی شده :|
باهات موافقم ولی در مورد بحث world war z چه ربطی به انلاین part 2 داره ؟! اگه بخوایم انلاین part 2 رو چیزی شبیه به قبلی بدونیم با انلاین ow فرق داره
سر نمرات WWZ همین جا میگفتن ی دلیلی داشت که سونی مخالفت کرد :D البته شنیدم که بازی به نسبت نمراتش اونقدر هم بد نیست و فانه ...
یه- اگه- اول جمله ی اخرت اوردی نقشش خیلی پر رنگه :D

• Like
Reactions: arash1996 and KiDD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر