امتیازات CrossfireX

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
تاپیک با اولین نقد و First Impression از سمت gameranx باز میشه

مالتی پلیرش بیشتر شبیه CSGO ـه و خوب همین باعث شده در مقایسه با بقیه شوتر های انلاین رو کنسول جالب به نظر نرسه . محتوا رسما کچل کچل ـه باگ و کرش هم کم نداره . بخش سنیگل پلیرش پر ست پیس اکشن به همراه امضای همیشگی رمدی یعنی صحنه های عجیب غریب و تخیلی ـه . از اونجایی که Bullet time هم داره یاد اور F.E.A.R. خدا بیامرز ـه .
در کل متا در بهترین حالت دور و بر 60 پیش بینی میشه

آخرین ویرایش:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
من اخبار بخش داستانی بازی رو دنبال میکردم چون از همون اولین تریلر داستانی بازی خیلی خوشم اومده بود. موقع پیش نمایش ها ign که منتقدش حال نکرده بود با اون بخش هایی که بازی کرده بود و یک جورایی بازی رو تاریخ گذشته و منسوخ میدونست به طور کلی. ولی چند تا سایت دیگه هم بازی کرده بودند و دو تا از منتقد اون سایت ها بازی رو یک جورایی شبیه بازی افسانه ای black میدونستند. من به شخصه که با بلک خیلی حال کردم . دموهای گیم پلی رو که دیدم انگار لول دیزاین بازی یک جورایی شبیه بلک هست و حتی دشمن ها که خوب تاریخ گذشته هست ولی کی واقعا بدش میاد یک شوتری بازی کنه که بوی همون بلک نسل ششمی رو تو نسل 8/9 نده . هر متایی هم بگیره مهم نیست اگه به گفته اون دو تا منتقد بازی گیمر رو یاد بلک میندازه اگه متاش هم 40 50 بشه بازم پلی میدم( چه بازیهایی که با متای 50 60 از بازیهایی با متای 80 و بالاتر که بهتر نبودن) . مرحله اولش هم که رو گیم پس میتونی پلی بدی هزینه ای نداره( هنوز به دلیل مشکلات فنی رو گیم پس نیومده)

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,363
فرصت شد نیم ساعتی بازی کنم
بازی افنضاحه خیلی بده اصلا قابل بازی نیست یه جوریه پینگ بالا افت فریم قیب شدن اسلحه
دوتا video mode داره فریم و کیفیت هیچ فرقی باهم ندارند
معمولا کیفیت بازی اصلا برام مهم نیست ولی این خیلی بده

• Like
Reactions: artour-2198

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
815
نام
پویا
حالا این وسط که کی ناشر این بازیه میترسم رمدی بزنه زیرش بگه اصلا این بازیه ما نیست:))
=====
ولی خب جدا از شوخی خیلی ناراحت شدم بازیشون اینقدر بد شده. چون رمدی رو من همیشه به خاطر داستان و فضاسازی فوق‌العاده‌ش دوست داشتم، و کنترل در کنار موارد قبلی گیم پلی بسیار جذاب و خوبی هم داشت. دوست داشتم این مسیر مثبتی که شروع کردن رو ادامه میدادن ولی خب ظاهرا بد خراب کردن حالا اینکه چه دلیلی داشتن یا ناشرش کی بوده به شخصه برام مهم نیست.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
جدا از نظرات دوستان دو جناح :D سر اینکه ناشر کیه. نظر شخصیم اینه که ناشر اگه مایکرو بود باید هر دو کمپین داستانی هم catalyst و هم spectre همون day one رو گیم پس میومد . نه اینکه فقط catalyst قرار بشه بیاد اونم که فعلا خبری نیست و حذف شده تو گیم پس فعلا ول معطل. هر چند مطمعنا بعد چند وقت با این کیفیتی که بازی داره smile gate شل میکنه و هر دو کمپین رو گیم پس میاد.( خودم هم سرچ زدم تو بعضی سایت ها ناشر رو زده بود smile gate سازنده هم رمدی که منطقیه با توجه به فول نبودن بازی رو گیم پس)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حالا از مراحل توسعه بازی که خبر ندرام به شخصه ولی انگار بازی رو دان تیم نونهالان remedy یا نمیدونم تیم چهارم یا پنجمشون :-" در حدی که از تکنولوژی و ... رمدی استفاده کرده باشن و یه چیز سرهم کنن فقط :-"

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
690
دوستان وارد جنگ کنسولی شدن ولی واقعا ناراحت کننده اس رمدی اینطور خراب کرده
امیدوارم سر آلن ویک 2 این مشکلات نباشه
الن دوم هم بهش اميدي ندارم ،
فكر ميكنم همش هايپ كاذبه ، از 2010 تا الان خيلي وقته ، به نظرم تو اين دوران كه همه بازي ها مولتي شدن ميخواد از موقعيت استفاده كنه والكي هايپ ميده ،
قضاوت با شماست .
مثل اين ميمونه راك استار بياد agent بسازه ، يا كه سوني سايفون فيلتر بسازه ،

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر