امتیازات Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
IMG_20221206_180022.jpg
Men cry not for themselves but for their comrades

متای بازی فعلا با 45 نقد 77 هست
متا 77
اپن 79

Noisy Pixel - 95
PSX Brazil - 95
Player2 - 91
CG Magazine - 90
Areajugones - 90
Shacknews - 90
The Escapist - 90
Press Start - 90
Hey Poor Player - 90
The Games Machine - 88
Everyeye.it - 85
Multiplayer.it - 85
jeuxvideo - 85
Atomix - 85
Playstation LifeStyle - 85
Checkpoint Gaming - 85
PSU - 85
Worth Playing - 85
Game Pro - 84
IGN France - 80
Gaming Bolt - 80
Vandal - 80
True Gaming - 80
Well Played - 80
Gaming Bible - 80
VG247 - 80
Hobby Consolas - 80
Inverse - 80
RPG Site - 80
Gamespot - 80
Twinfinite - 80
Spazio Games - 79
Meristation - 78
IGN Italia - 78
God is Geek - 75
The Gamer - 70
GameBlog.fr - 70
GameSpew - 70
IGN Spain - 70
Push Square - 70
ScreenRant - 60
Games Radar+ - 60
Digital Trends - 60
VGC - 60
Metro.co.uk - 40

پ.ن: یکی از مدیرا عنوان تاپیکو ویرایش کنه اون ps5 رو ورداره

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
فقط اون آهنگ Ayaka ارزش ده داره... 😁
و ده ها مورد دیگه ش
یکی بخاطر داستان زک، یکی بخاطر دیالوگهای جنسیس، یکی به خاطر انجل، یکی بخاطر کلاد و... فنها دلداده این اثرن
مرگ بر منتقدین خصوصا اون نامردایی که نمره قرمز میدن مثل مترو
ممنونم از اسکوئر بابت این ریمیک-ریمستر

کل کریتیکهای گیم درمورد این یه دونه بازی اشتباه میزنن😑

@Cloud Strife راه نداره بازیسنتر به بازی 10 بده؟ 🤔 🥺

پ.ن: به روش @Z-fan دارم یه تنه پست میدم مردم با صراط مستقیم آشنا شن:D

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
577
فقط اون آهنگ Ayaka ارزش ده داره... 😁
و ده ها مورد دیگه ش
یکی بخاطر داستان زک، یکی بخاطر دیالوگهای جنسیس، یکی به خاطر انجل، یکی بخاطر کلاد و... فنها دلداده این اثرن
مرگ بر منتقدین خصوصا اون نامردایی که نمره قرمز میدن مثل مترو
ممنونم از اسکوئر بابت این ریمیک-ریمستر

کل کریتیکهای گیم درمورد این یه دونه بازی اشتباه میزنن😑

@Cloud Strife راه نداره بازیسنتر به بازی 10 بده؟ 🤔 🥺

پ.ن: به روش @Z-fan دارم یه تنه پست میدم مردم با صراط مستقیم آشنا شن:D
کلا این ریمستر نباید اصلا به نمراتش نگاه کرد فقط داستانش به تنهایی ارزش 10 داره رفاقت سفیروث -انجل - جنسیس و...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
رو psp عجب لذتی داشت.خیلی دوست دارم دوباره بازیش کنم ولی کاش رو گیم پلی اش هم کار میکردن.
گیم پلیش چه مشکلی داشت؟ 🤔
این منتقدا اسم Jrpg نوبتی میاد ترش میکنن. این حالا اکشن هست.
موسیقی و داستان بازی هر جور نگاه کنی نمره کامل میگیره.
میمونه گرافیک و گیم پلی. واقعا از این دو تا هم نمیشه بیشتر از یه نمره کم کرد. بعد کلی نمره زیر ۸ داره.
.
.
حداقل دو جا تو بازی هست که فکر کنم هر کسی بازیو تموم کرده اشک ریخته... نمیدونم یه بازی از چه لحاظ باید خاص باشه برای نمره کامل گرفتن. از سگا جنسیس تا الان هیچ وقت چیزی شبیه این بازیو تجربه نکردم.

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
گیم پلیش چه مشکلی داشت؟ 🤔
این منتقدا اسم Jrpg نوبتی میاد ترش میکنن. این حالا اکشن هست.
موسیقی و داستان بازی هر جور نگاه کنی نمره کامل میگیره.
میمونه گرافیک و گیم پلی. واقعا از این دو تا هم نمیشه بیشتر از یه نمره کم کرد. بعد کلی نمره زیر ۸ داره.
.
.
حداقل دو جا تو بازی هست که فکر کنم هر کسی بازیو تموم کرده اشک ریخته... نمیدونم یه بازی از چه لحاظ باید خاص باشه برای نمره کامل گرفتن. از سگا جنسیس تا الان هیچ وقت چیزی شبیه این بازیو تجربه نکردم.
گیم پلی اش که عالی بود.من اصلا نوبتی دوست ندارم.منظورم اینه کاش یه حالت ریمیک پیدا می کرد و الان گیم پلی و گرافیکش رو بیشتر دست میکشیدن.یه چیزی تو مایه های ffvii remake مثلا:x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
گیم پلی اش که عالی بود.من اصلا نوبتی دوست ندارم.منظورم اینه کاش یه حالت ریمیک پیدا می کرد و الان گیم پلی و گرافیکش رو بیشتر دست میکشیدن.یه چیزی تو مایه های ffvii remake مثلا:x
من هم با گیم پلی نوبتی مشکل داشتم و نمی تونستم ارتباط بگیرم تا اینکه پرسونا رو بازی کردم و همه معادلات رو برام تغییر داد. حتی اگه در مورد Persona 5 Strikers حق انتحاب داشتم گیم پلی نوبتی رو به اکشن ترجیح می دادم هر چند که تجربه 10/10 بود برام. از اینجا بود که رفتم سراغ Dragon Quest XI و حتی ریمستر FFVIII عشق ماکان

پ ن: تجربه این بازی بر همه دوست داران FF واجبه چون کسی که عاشق VII شده از جمله خودم، بخاطر کارکترهای بی نظیرش مطمئنا این نسخه رو بیخیال نمی شه و بنظرم برای کسانی که تازه می خوان خودشونو با یونیورس FF آشتی بدن فرصتی عالی و تجربه فوق العاده ای خواهد بود

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
من هم با گیم پلی نوبتی مشکل داشتم و نمی تونستم ارتباط بگیرم تا اینکه پرسونا رو بازی کردم و همه معادلات رو برام تغییر داد. حتی اگه در مورد Persona 5 Strikers حق انتحاب داشتم گیم پلی نوبتی رو به اکشن ترجیح می دادم هر چند که تجربه 10/10 بود برام. از اینجا بود که رفتم سراغ Dragon Quest XI و حتی ریمستر FFVIII عشق ماکان

پ ن: تجربه این بازی بر همه دوست داران FF واجبه چون کسی که عاشق VII شده از جمله خودم، بخاطر کارکترهای بی نظیرش مطمئنا این نسخه رو بیخیال نمی شه و بنظرم برای کسانی که تازه می خوان خودشونو با یونیورس FF آشتی بدن فرصتی عالی و تجربه بی نظیری خواهد بود
ازFFVIII لذت میبرید؟وسوسه شدم...8->

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
خیلی منتظر و تو کف این بازیم! و کلا براش هایپم!

ولی دو مورد که باعث میشه فعلا نزنم:(

1. هنوز FF7 PS1 رو نزدم:-"
2. فعلا پول ندارم 60~70دلار اینو بگیرم:| :-"

• Like
Reactions: reach usa

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,495
نام
امین

پ ن: تجربه این بازی بر همه دوست داران FF واجبه چون کسی که عاشق VII شده از جمله خودم، بخاطر کارکترهای بی نظیرش مطمئنا این نسخه رو بیخیال نمی شه و بنظرم برای کسانی که تازه می خوان خودشونو با یونیورس FF آشتی بدن فرصتی عالی و تجربه فوق العاده ای خواهد بود
من هیچ وقت تو بازیهای نوبتی به متا توجه نکردم و نمیکنم!
متاسفانه خیلی ها چون با این سبک ارتباط نمیگیرن ندیده شمشیر و از رو میبدن واسه این سبک بازیها.

بنظرم یه تست همه از FF X بزنید که تجربه نابی از بازی نوبتی با یه داستان بمبه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
متاسفانه خیلی ها چون با این سبک ارتباط نمیگیرن ندیده شمشیر و از رو میبدن واسه این سبک بازیها.

کرایسیس کور متای قابل قبولی روی PSP داره و به هیچ عنوان نمیشه ارزش بازی رو پایین آوردو این نمراتی که برای ریمستر دریافت کرده، انتظارات منتقدین نسبت به عنوان اورجیناله. برای همین گفتم برای کسانی که تازه می خوان با FF آشتی کنن بهترین فرصته
سمی ترین کاربران اونایی هستن که نه از برخی سبک ها خوششون میاد نه اطلاعی از عمق گیم پلی دارن، حتی به خودشون لطف نمی کنن از یوتوب چند تا ویدئو ببینن. ولی واجب می دونن در تاپیک این عناوین بخاطر هیتشون مدام درافشانی کنن

FFـهای کلاسیک و ریمستر شده رو پلاس هستن، شاید یک روز سراغشون رفتم، فقط مثل قدیم نمی تونم با گرافیک فنی این بازی ها کنار بیام و و البته اینگونه بازی ها از جمله X ریمسترشون نمی تونه برای الان جوابگو باشه

یادش بخیر، تقریبا 20 سال پیش روی شیشه اکثر کلاب ها بنر ایشون نقش بسته بود
Ffxboxart.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
این نظر ماکانه وقتی ازش سوال کردم، تنها سطر آخرش کافی بود برام که برم سراغ بازی :D
من اصلا پیشنهاد نمیکنم که بری سراغ VIII، مگه اینکه داستان رمنتیک دوست داشته باشی و بتونی بخاطرش یه گیم پلی نوبتی شخمی رو تحمل کنی. FFVIII به نظر من استارت افت سری FF از نظر گیم پلی هست، هرچند VII هم از نظر گیم پلی بازی خیلی خوبی نبود، اما سیستم جانکشن از متریا فف 7 هم مزخرف تره و در کل گیم پلی منسوخ و بدرد نخوری داره. گرافیکم که دیگه مشخصه چیه، میمونه داستان و شخصیت ها و موسیقی که بیستن. به نظر من رمنس فف 8 بهترین تو کل سریه. اگه میخوای یه داستان باحال شنوی حتما بازی کن در غیر این صورت وقتت رو تلف نکن.

• Smile
Reactions: Rohshen

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
بهترین FF شماره اصلی اینه که دعا میکنم ریمیکش برای PS5 ریلیز شه. بعدش IX ه که به گواه منتقدین بهترین FF شماره اصلیه ولی من با اینکه اونم دوست دارم 8 رو بیشتر دوست دارم. چیزی نمیگم تا خود تجربه ش کنی
خیلی منتظر و تو کف این بازیم! و کلا براش هایپم!

ولی دو مورد که باعث میشه فعلا نزنم:(

1. هنوز FF7 PS1 رو نزدم:-"
2. فعلا پول ندارم 60~70دلار اینو بگیرم:| :-"
FF VII پلی1 که الان به دردت نمیخوره بیست سی سال پیش باید میزدی. همون ریمیکو بزن
بازیم صبر کن اف بخوره

FF X درست دم دمای نابودی Square Soft سر فیلم اسپریتز ویدین اومد، به نظرم چندان آش دهن سوزی نبود یعنی عالی بود از لحاظ برابری با ۷ و ۸ و ۹ میگم. مثلا شخصیت اصلی تیدوس در برابر آرون و یونا محو بود. ولی خب اون To Zanarkand از حق نگذریم بهترین قطعه موسیقی کل سریه. آخرین غرش اسکوئر سافت بازی Vargrant Story بود که متاسفانه هرگز این سبک و سیاق رو اسکوئر انیکس ادامه نداد.
کرایسیس کور متای قابل قبولی روی PSP داره و به هیچ عنوان نمیشه ارزش بازی رو پایین آوردو این نمراتی که برای ریمستر دریافت کرده، انتظارات منتقدین نسبت به عنوان اورجیناله. برای همین گفتم برای کسانی که تازه می خوان با FF آشتی کنن بهترین فرصته
سمی ترین کاربران اونایی هستن که نه از برخی سبک ها خوششون میاد نه اطلاعی از عمق گیم پلی دارن، حتی به خودشون لطف نمی کنن از یوتوب چند تا ویدئو ببینن. ولی واجب می دونن در تاپیک این عناوین بخاطر هیتشون مدام درافشانی کنن

FFـهای کلاسیک و ریمستر شده رو پلاس هستن، شاید یک روز سراغشون رفتم، فقط مثل قدیم نمی تونم با گرافیک فنی این بازی ها کنار بیام و و البته اینگونه بازی ها از جمله X ریمسترشون نمی تونه برای الان جوابگو باشه

یادش بخیر، تقریبا 20 سال پیش روی شیشه اکثر کلاب ها بنر ایشون نقش بسته بود
View attachment 278409
حالا باکس آرت FF X-2 رو ندیدی:D
ماه رمضون بود گرفته بودم دوست لرزشیم دید گفت روزه م باطل شد با خنده:D
این نظر ماکانه وقتی ازش سوال کردم، تنها سطر آخرش کافی بود برام که برم سراغ بازی :D
اصلا لوگوی FF VIII هم گویاست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر