امتیازات COD Modern Warfare 3

با توجه به متای احتمالی این نسخه، کدام مورد را شما پیش بینی میکنید؟

• تلنگری برای این سری خواهد بود و در آینده شاهد پیشرفت و بازبینی موارد مختلف از این سری خواهد شد

• تا زمانی که هر نسخه جز پرفروش های سال باشند اکتیویژن اهمیتی نخواهد داد و به شیردوشی ادامه خواهد داد

• مدیریت مایکروسافت با کنترل امور استودیو های اکتیویژن باعث دگرگونی و پیشرفت سری Call of Duty خواهد شد

• مدیریت مایکروسافت و ورود این سری به گیمپس باعث افت بیشتر آن خواهند شد

Results are only viewable after voting.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,435
نام
aliakbar
کل اینترنت و بگردید بعید میدونم ژورنالیست،اینسایدر،بازیساز،ناشر پیدا کنید که واسه آینده کالاف از الان روضه بخونه،ولی اینجا هست.

خود کارمندای اکتی تو جریان نیستن ولی دوستان خبر دارن که ماکروسافت واسه کمپین کالاف برنامه ای نداره.

قول دادن اگه بچه خوبی باشیم و چشم بسته هرچی میگن لایک کنیم داستان مزخرف کالاف های آینده رو هم واسه ما اسپویل کنن.

خلاصه هر سوالی در مورد آینده سیاه ip های اکتی دارید تا این دوستان آنلاینن بپرسید که فردا روزی اکتی و اسپنسر نتونن با دروغهاشون سرتون کلاه بزارن.

قدر بدونیم.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
من اولین نمایشش که دیدم گفتم چرت و پرته یک عده طبق معمول براش جامعه می دریدن

من عاشق سری cod هستم از همون اولین نسخه ش که برای اولین بار بازی کردم اما این نسخه برخلاف قبلی ها چیز مالی نیست گویا

• Like
Reactions: king of north

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
553
نام
Ahmadreza
نظر شخصی:

بازی واسه جامعه مولتی بازاش اصلا بد نیست. موومنت، عملکرد اسلحه ها و اوورال گیم پلی بسیار بهتر از MW2 ه.

درباره گند داستانیش متاسفانه نمیتونم هیچ نظر مثبتی بدم. داستان بندی به شدت ضعیفه. به نظرم اگه مثل BO4 کلا بیخیال کمپین میشد خیلی بهتر بود و مطمئنم نمره های بهتری میگرفت.
در کل واسه من به شخصه بخش داستانیش اهمیتی نداره (حداقل بعد از MW3 کلاسیک) و صرفا بین سیزن ها واسه پر کردن وقته.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
استارفیلد فروشش در برابر فالوت ۴ شوخیه.
فالوت4 در زمان لانچ ۱۲ میلیون نسخه شیپ کرده بود و در زمان لانچ فقط ۷۵۰ میلیون دلار کسب کرد.
Fallout 4 Ships 12 Million Copies in One Day, Breaks Records
تازه اون موقع استیم هم به گستردگی الان نبود. استارفیلد هم ۸۰ درصد فروشش رو استیمه.
این هم وضعیت فعلی دوبازی که شش سال تفاوت زمانی ریلیز دارند.

View attachment 317617
View attachment 317618
یه نفر میاد یه مقایسه بین درآمدزایی و وضعیت استارفیلد و دستنی 2 می‌ذاره شما جوابش رو با فالوت 4 می‌دی و بعد هم میای تعداد پلیرها و نظر مردم رو مقایسه می‌کنی که یکی بازی کاملا تک‌نفره است و اون‌یکی کامل چند نفره، واقعا آدم میمونه چی بگه و به نظرم باید بررسی بشه چی شد که کار فروم به اینجا رسید!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,519
یه نفر میاد یه مقایسه بین درآمدزایی و وضعیت استارفیلد و دستنی 2 می‌ذاره شما جوابش رو با فالوت 4 می‌دی و بعد هم میای تعداد پلیرها و نظر مردم رو مقایسه می‌کنی که یکی بازی کاملا تک‌نفره است و اون‌یکی کامل چند نفره، واقعا آدم میمونه چی بگه و به نظرم باید بررسی بشه چی شد که کار فروم به اینجا رسید!
مشکل اینه که شما تصور میکنی ایشون داره اطلاعات درست میده. از یکی میشه انتظار اطلاعات درست داشت که هیت و تنفرش به پلی استیشن آوازه خاص و عام نباشه.
اطلاعات ایشون کاملا اشتباه بود.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
با توجه به این که غیر از دو امتیاز IGN و Gamespot، امتیاز دیگه ای ثبت نشده و تا تاریخ انتشار بازی که 5 روز دیگه است امتیازات بصورت قطره چکانی ثبت میشن، یک نظرسنجی اضافه کردم تا بحث درباره امتیازات و آینده بازی جدی تر بشه
(۲ رای میتونید ثبت کنید)

پ.ن:
تو اوپن یک 5/10 دیگه از سایت ناشناخته Seasoned gaming ثبت شد!

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,323
نام
Rashed
نمرات مولتی اومده؟البته کمپین برای طرفدارای این سبک زیاد مهم نیست اصل کاری مولتیه که اونم بنظر همون mw2 با مپای mw2 اریجینال و ttk بیشتره.

اصلا این بازیرو نخرید صبر کنید برای سال بعد

• Poker Face
Reactions: Arios 22

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,898
نام
شیخ صدرا
تا وقتى با اين بازى بشه شيردوشى كرد بعيده نه مايكروسافت نه اكتيويژن تغيير رويه خاصى بدن.
تازه مايكروسافت با گيم پس هيچ بعيد نيست از كالاف يه چيز عملا سرويس محور در بياره.
اينم مثل فيفا تا رقيب نداشته باشه و همينجورى فروس خوبى بكنه اوضاع همينه.

مگه اينكه بخوان انحصاريش كنن كه ظاهرا حداقل فعلا اين اتفاق اصلا نميتونه بيفته و حتى اگه ميتونست از درامدى كه در حالت مولتى پلنفرم داره نميتونن بگذرن.

• Like
Reactions: fire emblem

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
این داستان یادمه سر کالاف ملائکه (Cod Ghosts) هم تکرار شده بود

مشکل اصلی این سری و بازی های مشابه مثه اسسین یا همین کالاف اینه که هر سال بخاطر درآمد مولتی میلیون دلاری حاضرن خیلی چیزا رو فدا کنن و همون فرمول تکراری بدن...

یادمه یه زمان EA (خارج از تاپیک یادش بخیر :D) هم همین رویه رو طی می کرد اما الان تا حدودی آدم شده... مثلا به دولوپر هاش فرصت دو-سه ساله میده تا خروجی نهاییشون بهتر بشه

اکتی سر MW2 هم سر ما کلاه گذاشت گفت دو سال میخوایم ساپورت کنیم آخر هم دیدیم که زد زیرش... دست مایکی هم بیوفته واقعا مشخص نیست چه چیزی در انتظار مجموعه هست فقط امیدوارم یه مدت دست از انتشار سالانه بردارن!

خدایی من موندم کی برای MW3 پول میده؟ قشنگ فحشه بیایی برای دی ال سی با مپ های ریمیک شده کلاسیک 70 دولار بدی :|

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
به نظرم بهترین کاری که مایکروسافت با کالاف میتونه بکنه اینه که مولتی رو از استوری کلا جدا کنن، یه کالاف مولتی بدن بیرون و برای اون اپدیت جدا بدن، مثل تمام گیمای شوتر عالم.
استوری هم هر سال میخوان بدن،۲ سال یه بار یا هرچی اونو جدا بفروشن.
شما فکر کن بری ۷۰ دلار بدی گیم مولتی پلیر ، بعد هر چی گان و اسکین و ات اشغال انلاک کردی بعد یه سال همش میپره :| چجوری پلیر های کالاف با این موضوع کنار میان؟
بقیه گیما مثل اورواچ، رینبو، سی اس حتی بقیه سبکا لیگ و دوتا، پلیر ها ۱۰ سال پیش اسکین گرفتن هنوز هست و نشون میده بله این طرف پلیر قدیمیه دیروز نیومده، حالا کالاف، نهایت اسکینی که داری مال پارسال هست:))

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,209
نام
ماکان
در خصوص نظر سنجی به نظر من جواب نزدیک به گزینه 2 هست. طبق آمار همیشه افرادی که کمپین CoD رو تموم میکنن خیلی درصد پایینی هست و در نتیجه بد بودن این بخش هیچ اهمیتی برای کل مجموعه نداره. چه بسا چون اهمیت نداره اصلا بهش نمیپردازن و کمپین براشون تعیین کننده قیمت بازی هم نیست. مالتی پلیر هم چه بد چه خوب همیشه فن های خودشو داره و نهایت افت هم کنه سال بعد بازی بعدی جمع میکنه و رمز موفقیت CoD هم همینه، تولید هر ساله و همیشه به روز بودن.

در نتیجه این افت شاید یه مقدار در بعد رسانه ای فشار ایجاد کنه و بعد هم چند نفر بیان قول بدن سال بعد بهتر کار کنن و فولان و بهمان، اما برای کامیونتی و کسایی که CoD رو کردن CoD به کل فاقد ارزش و اهمیته و بعید میدونم هیچ تاثیری در روند کلی مجموعه ایجاد کنه. هر تغییری که بوجود بیاد مقطعی هست و کلا CoD از این افت و خیزها زیاد داشته تو دوران کاریش.

در خصوص مایکروسافت هم به نظرم هیچ تاثیری روی بهتر شدن/بدتر شدن بازی نمیتونه بزاره. نه واقعیت توان اینو داره که بخواد در این مجموعه عظیم و فوق موفق تحول مثبت ایجاد کنه و نه میتونه آسیبی بهش بزنه. گیم پس هم درک نمیکنم چطور میتونه باعث افت مجموعه بشه؟ تو آمار پلیرهای CoD فکر کنم 51% مربوط به پلتفرم اسمارت فون ها هستن و تکلیقشون جداست، 25% رو PC بازی میکنن، 16% درصد رو PS و 8% رو Xbox. باید دید گیم پس چقدر از این 33% ـی که مجموعه رو PC و Xbox بازی میکنن رو جذب خودش میکنه، و چقدر توان جذب پلیرهای PS و کوچ اون ها به این پلتفرم جدید رو داره. شاید بتونه مخاطب جدید هم بسازه. و از این حیث فکر کنم به رشد پلیرهای بازی کمک میکنه نه افتش.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,435
نام
aliakbar
در خصوص نظر سنجی به نظر من جواب نزدیک به گزینه 2 هست. طبق آمار همیشه افرادی که کمپین CoD رو تموم میکنن خیلی درصد پایینی هست و در نتیجه بد بودن این بخش هیچ اهمیتی برای کل مجموعه نداره. چه بسا چون اهمیت نداره اصلا بهش نمیپردازن و کمپین براشون تعیین کننده قیمت بازی هم نیست. مالتی پلیر هم چه بد چه خوب همیشه فن های خودشو داره و نهایت افت هم کنه سال بعد بازی بعدی جمع میکنه و رمز موفقیت CoD هم همینه، تولید هر ساله و همیشه به روز بودن.

در نتیجه این افت شاید یه مقدار در بعد رسانه ای فشار ایجاد کنه و بعد هم چند نفر بیان قول بدن سال بعد بهتر کار کنن و فولان و بهمان، اما برای کامیونتی و کسایی که CoD رو کردن CoD به کل فاقد ارزش و اهمیته و بعید میدونم هیچ تاثیری در روند کلی مجموعه ایجاد کنه. هر تغییری که بوجود بیاد مقطعی هست و کلا CoD از این افت و خیزها زیاد داشته تو دوران کاریش.

در خصوص مایکروسافت هم به نظرم هیچ تاثیری روی بهتر شدن/بدتر شدن بازی نمیتونه بزاره. نه واقعیت توان اینو داره که بخواد در این مجموعه عظیم و فوق موفق تحول مثبت ایجاد کنه و نه میتونه آسیبی بهش بزنه. گیم پس هم درک نمیکنم چطور میتونه باعث افت مجموعه بشه؟ تو آمار پلیرهای CoD فکر کنم 51% مربوط به پلتفرم اسمارت فون ها هستن و تکلیقشون جداست، 25% رو PC بازی میکنن، 16% درصد رو PS و 8% رو Xbox. باید دید گیم پس چقدر از این 33% ـی که مجموعه رو PC و Xbox بازی میکنن رو جذب خودش میکنه، و چقدر توان جذب پلیرهای PS و کوچ اون ها به این پلتفرم جدید رو داره. شاید بتونه مخاطب جدید هم بسازه. و از این حیث فکر کنم به رشد پلیرهای بازی کمک میکنه نه افتش.
عجیبترین کامیونیتی رو همین کالاف داره.

Cs یه تعداد خیلی زیادی از پلیراش اندازه یه پورشه خرج اسکین و لباس میکنن ولی یه عمره ازش استفاده میکنن.

بازی که قرار بود دی ال سی باشه رو به اسم بازی کامل جا کردن به ملت،درسته کمپین واسشون مهم ولی بام دی ال سی حساب میشه.

پول یه چنتا بازی رو خرج بازی میکنن و دوباره ۸ ماهه دیگه روز از نو روزی از نو.
کسی هم اعتراض میکنه جوابشون اینه زور که نیست،نخر

• Like
Reactions: pouria.sh

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,787
نام
مراد حلیمی
کسی هم اعتراض میکنه جوابشون اینه زور که نیست،نخر
من خودم طرفدار cod نیستم به اون صورت ولی جوابی که میدن درسته.

تو ساخت یه محصول همیشه مهم اینه که مخاطبا و طرفدارای محصول راضی باشن و تا وقتی اونا راضی هستن و فروش بازی صدمه ای نمی بینه اهمیتی نداره منتقدا و بقیه چی میگن.
فقط در یک حالت نمره منتقدا و نظر اونایی که از بازی ایراد میگیرن اهمیت پیدا میکنه که بازی یه رقیب کله گنده تو سبک خودش پیدا کنه و یه بخش قابل توجهی از مشتری های cod برن سمت اون بازی. که اونم بعیده به این زودی ها رخ بده

.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر