امتیازات Castle Crashers ا PSN

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
castle-crashers-20100902050131221-000.jpg

این بازی زیبا پکه در ابتدا فقط در Live منتشر شده بود چندی پیش اعلام شد که برای PSN هم عرضه خواهد شد تا PS3 داران نیز بتوانند بازی کنند و حالا نخستین نمره ی خودش رو از IGN گرفت..
این سایت به بازی نمره 8.5 از 10 رو داده...

ریز نمرات این سایت:

Presentation - 8.0
Graphics - 9.0
Sound - 8.5
Gameplay - 8.0
Lasting Appeal - 8.5
Overall -8.5

• Like
Reactions: Frobary

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب یکم کلی تحقیق کنید بد نیستش. این بازی بخش Store Mode دقیقا مثل نسخه Live هست و تغییرات جزئی توش داده شده. بیشتر مانور سازندگان روی بخش های جانبی مثل والیبال mode یا arena و .... بوده. دلیل احتلاف اون 0.5 امتیاز هم میتونه همین باشه ولی ارزش خرید بالایی داره چون من روی xbox بازی کرده بودم و الان هم بعد از درست شدن PSN این رو دوباره میگیرم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,225
نام
ماکان
عزیزم وقتی یه بازی با یک بازه اختلاف زمانی زیاد دوباره روی یک پلتفرم منتشر میشه باید خیلی بهتر عمل کنه تا بتونه همون نمره یا حالا یه 0.5 بالا یا پایین تر بگیره! اینی هم که شما میگی اصلا دلیلی بر اشتباه بودن حرف برهان نیست چون اگه قرار بود این بازی همون چیزی باشه که قبلا روی Live امد الان 5 هم نمیگرفت!

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
من که قصد دعوا با کسی ندارم ایشون گفتن که بازی تغییرات قابل توجهی کرده منم گفتم که نسخه ی XBL نمره ی بیشتری گرفته,من خودم نسخه ی 360 بازی رو تموم کردم و میتونید تو پروفایلم صحت این موضوع رو پیدا کنید و نسخه ی Trial PS3 هم گرفتم ولی هیچ فرقی نکرده بود.حالا اگه GameSpot همون نمره ی 9 بده حرف شما رو قبول دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر