امتیازات Call of Duty : Ghosts

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
29549331049453471862.jpg

Developer---------Infinity Ward
Publisher--------------Activision
Writer----------Stephen Gaghan
Composer---------David Buckley
Series---------------Call of Duty
Engine----------------IW Engine
Genre------------------------Fps

God Is A Geek - 10/10
Total Playstation - 9/10
Post Arcade - 9/10
Hardcore Gamer Magazine - 9/10
IGN - 8.8/10
NZ Gamer - 8.7/10
Machinima - 8.5/10
The Globe And Mail - 8.5/10
Canadian Online Gamer - 8.5/10
Gamers Temple - 8.4/10
Lazygamers - 8.3/10
Mondoxbox - 8.2/10
The Sixthaxis - 8/10
GamesBeat - 8/10
OXM - 8/10
Everyeye.it - 8/10
The Escapist - 8/10
MetroGame Central - 8/10
Gamespot - 8/10
Gameinformer - 8/10
OPM - 8/10
Teleghraph - 8/10
IGN Italy - 8/10
OXM US - 8/10
GameBlog.fr - 8/10
LaPS3 - 7.8/10
EGM - 7.5/10
NowGamer - 7.5/10
GameFront - 7.4/10
The Digital Fix - 7/10
DarkStation - 7/10
GameTrailers - 7/10
GRY Online - 7/10
VideoGamer - 7/10
EuroGamer - 7/10
Edge - 7/10
Joystiq - 7/10
Eurogamer Italy - 7/10
Polygon - 6.5/10
GiantBomb - 6/10
DPAD Mag - 6/10
Destroictoid - 5/10

متای بازی (PS4 بیشترین امتیاز ثبت شده رو دارد)

70963085893136280648.jpg

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این 720 بودن نسخه PS4 واسه این بازی خبر خوبی بود . اون IW چرا دروغ گفته ؟ . من هی میگفتم آخه واسه PS4 1080 هست چرا سایتا میگن فرقی نداره , نگو اونم 720 بوده :D ولی اینکه با پچ 1080 بشه یخورده مسخرست .

این بحثای ماکرو فنا هم که میگن منتقدا به خودشون تلقین کردن که نسخه ps4 بهتره هم در نوع خودش جالبه :D پس اونوقت به خودشون تلقین کردن که چون نسخه x1 رزولوشنش پایینتره پس فریمش بهتره :))

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این 720 بودن نسخه PS4 واسه این بازی خبر خوبی بود . من هی میگفتم آخه واسه PS4 1080 هست چرا سایتا میگن فرقی نداره , نگو اونم 720 بوده :D ولی اینکه با پچ 1080 بشه یخورده مسخرست .

این بحثای ماکرو فنا هم که میگن منتقدا به خودشون تلقین کردن که نسخه ps4 بهتره هم در نوع خودش جالبه :D پس اونوقت به خودشون تلقین کردن که چون نسخه x1 رزولوشنش پایینتره پس فریمش بهتره :)) بابا سوژه ایجاد نکنین . تازه فرخ میگه نسخه X1 شارپ تره این از تلقین گذشت و به الهام اینا میرسه :D
فریم را همه سایتها بهش اشاره کردند ولی شارپ تر بودن را بعضی سایتها گفتند ps4 بهتره خیلیهاشون گفتند فرقی نداره ولی وقتی به مقایسه ای که میزارند دقت میکنم من هیچ شافیتی نمیبینم و تو بعضی عکسها که کذاشتند x1 خیلی کم شافتر هست ! در کل اگرم نگن شفافتر هیچ فرقی نداره .

شما به این عکسها که تو b3d گذاشتند وقت کنید با فرمت png هم گذاشتند تا در کیفیت مورد نظر باشه شما میتونی شفاف تر بودن ps4 را نشون بدی ؟! . نسخه ps4 تم تاریکتر داره ولی باعث شده تو بعضی جاها جزئیات ناپدید بشه

به این عکس اولی هم که گذاشتند تو نسخه x1 روی دست و انگشتای این یارو که گذاشته روی اسلحه دقت کن نوری که هست تو نسخه ps4 نیست .

x1
http://ghosts-comparison.s3.amazonaws.com/Open-X1.png
ps4
http://ghosts-comparison.s3.amazonaws.com/Open-PS4.png

تو این عکس هم که یارو رو زمین افتاده به دست چپ طرف دقت کن باز یه پاره نورپردازی که شده تو نسخه ps4 نیست ! و اینها هیچ ربطی به کنتراست و....نداره چون دقیقا افکت نورپردازی حذف شده ! اگه نمیدونید کجا ها را میگم نشونه بزارم روشون ؟!
x1
http://ghosts-comparison.s3.amazonaws.com/Stab-X1.png
ps4
http://ghosts-comparison.s3.amazonaws.com/Stab-PS4.png

کلا از لحاظ نورپردازی و لایتینگ محیط از نظر من نسخه x1 کمی برتر هست تو این عکسها .

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آخه چطور میشه با یک پچ بازی رو 1080 کرد؟! /:) کلا این IW دروغ بزرگی گفته و نشون داد به حرفاش دیگه نمیشه اعتماد کرد.با این وجود الان نسخه PS4 که 720p هستش افت فریم داره در حالی که XO این مشکل رو نداره.شما فکر کنید با پچ بخوان نسخه PS4 رو 1080 کنن اون وقت خب مشکلات فریم که چند برابر میشه( تازه اگر بتونند این کار رو بکنند )

کلا LOL داره این IW :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فریم را همه سایتها بهش اشاره کردند ولی شارپ تر بودن را بعضی سایتها گفتند ps4 بهتره خیلیهاشون گفتند فرقی نداره ولی وقتی به مقایسه ای که میزارند دقت میکنم من هیچ شافیتی نمیبینم و تو بعضی عکسها که کذاشتند x1 خیلی کم شافتر هست ! در کل اگرم نگن شفافتر هیچ فرقی نداره .

شما به این عکسها که تو b3d گذاشتند وقت کنید با فرمت png هم گذاشتند تا در کیفیت مورد نظر باشه شما میتونی شفاف تر بودن ps4 را نشون بدی ؟! . نسخه ps4 تم تاریکتر داره ولی باعث شده تو بعضی جاها جزئیات ناپدید بشه

به این عکس اولی هم که گذاشتند تو نسخه x1 روی دست و انگشتای این یارو که گذاشته روی اسلحه دقت کن نوری که هست تو نسخه ps4 نیست .

x1
ps4

تو این عکس هم که یارو رو زمین افتاده به دست چپ طرف دقت کن باز یه پاره نورپردازی که شده تو نسخه ps4 نیست ! و اینها هیچ ربطی به کنتراست و....نداره چون دقیقا افکت نورپردازی حذف شده ! اگه نمیدونید کجا ها را میگم نشونه بزارم روشون ؟!
x1
ps4

کلا از لحاظ نورپردازی و لایتینگ محیط از نظر من نسخه x1 کمی برتر هست تو این عکسها .
مگه به تعداد سایتا هست ؟ :D شارپ تر بودن PS4 رو اتفاقا اکثر سایتای کله گنده گفتن :D ولی واسم مهم نیست حداقا تو این بازی .

تو این عکسایی که گذاشتی تفاوت فقط تو نور و فقط تو اون جایی که گفتی هست , درسته . ولی اینطور نیست که PS4 نتونسته اجرا کنه (کالاف دیگه این حرفا رو نداره که :D) چون تو بقیه جاها نسخه PS4 طبیعی تر و به قول سایتا شارپتره مخصوصا تو اون عکسی که سرباز دراز کشیده رو زمین ( حالا به احتمال زیاد کنتراست نسخه PS4 رو بردن بالا مثل نسخه BF از X1 :D) ولی تفاوت ناچیزه واقعا .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مگه به تعداد سایتا هست ؟ :D شارپ تر بودن PS4 رو اتفاقا اکثر سایتای کله گنده گفتن :D ولی واسم مهم نیست حداقا تو این بازی .

تو این عکسایی که گذاشتی تفاوت فقط تو نور و فقط تو اون جایی که گفتی هست , درسته . ولی اینطور نیست که PS4 نتونسته اجرا کنه (کالاف دیگه این حرفا رو نداره که :D) چون تو بقیه جاها نسخه PS4 طبیعی تر و به قول سایتا شارپتره مخصوصا تو اون عکسی که سرباز دراز کشیده رو زمین ( حالا به احتمال زیاد کنتراست نسخه PS4 رو بردن بالا مثل نسخه BF از X1 :D) ولی تفاوت ناچیزه واقعا .

ما هم هیچوقت نمیگیم مشکل از قدرت PS4 یا XO هست.بلکه از مدت ها قبل امثال من میگفتن بابا روی این بازیهای لانچ حساب باز نکنید اما همین حرف من توسط خیلی ها ترول میشد:| اون موقع که همه داشتن XO رو به خاطر 720p بودن همین CoD گرافیک ضعیف، ترول میکردن من داشتم فریاد میزدنم که قدرت XO خیلی فراتر از این حرفاست و سازنده نتونسته بازی رو خوب بهینه کنه که حالا خداروشکر حقایق مشخص شد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ما هم هیچوقت نمیگیم مشکل از قدرت PS4 یا XO هست.بلکه از مدت ها قبل امثال من میگفتن بابا روی این بازیهای لانچ حساب باز نکنید اما همین حرف من توسط خیلی ها ترول میشد:| اون موقع که همه داشتن XO رو به خاطر 720p بودن همین CoD گرافیک ضعیف، ترول میکردن من داشتم فریاد میزدنم که قدرت XO خیلی فراتر از این حرفاست و سازنده نتونسته بازی رو خوب بهینه کنه که حالا خداروشکر حقایق مشخص شد
اختلاف رزولوشن اونم 1080 و 720 چیز زیادی هست و نمیشه نادیده گرفت ولی اینکه رو دست طرف نور افتاده رو میشه نادیده گرفت :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

دونه دونه اون بعضی از سایتهایی که گفتند شارپتر هست غلط کردند :D همشون سر همین رزولوشن 1080 گفتند دقیقا هم مشخصه ! ولی الان اپیک فیل شدند همشون :D برو تو فروم b3d ببین همین نظر را دارند ؟! این عکسها که گذاشتم خودت دقت کن ببین نسخه ps4 اصلا شفافتر هست ؟!
دقیقا کاملا مشخصه این دروغ گفتن iw باعث شده بعضی سایتها خود تلقینی پیدا کنند :D چون از مقایسه ای که تو عکسها هست هیچ تفاوتی دیده نمیشه ! اونها هم چشم دارند ما هم داریم !

البته بهتره وایسیم ببینیم df چی میگه اونجا مقایسه ها بهتر انجام میشه .

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
به هر حال اگه با پچ هم 1080 بشه فرقی به حال شما نداره چون اگه برای X1 هم بشه پچ میدن .
چه ربطی داشت؟ :d
اصل حرفم اون همه بحث مسخره بود که می گفتیم فرق آنچنانی نداره و تو یه سری جاها هر کدوم فرق های ریزی دارن ولی یه سری ها داشتن خودشون رو می کشتن!! دیگه منکر این جریان نشو لطفا! تاپیکش که هست :d به هر حال حرکتشون خیلی لول داشت!!

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دونه دونه اون بعضی از سایتهایی که گفتند شارپتر هست غلط کردند :D همشون سر همین رزولوشن 1080 گفتند دقیقا هم مشخصه ! ولی الان اپیک فیل شدند همشون :D برو تو فروم b3d ببین همین نظر را دارند ؟! این عکسها که گذاشتم خودت دقت کن ببین نسخه ps4 اصلا شفافتر هست ؟!
دقیقا کاملا مشخصه این دروغ گفتن iw باعث شده بعضی سایتها خود تلقینی پیدا کنند :D چون از مقایسه ای که تو عکسها هست هیچ تفاوتی دیده نمیشه ! اونها هم چشم دارند ما هم داریم !

البته بهتره وایسیم ببینیم df چی میگه اونجا مقایسه ها بهتر انجام میشه .
حداقل کنتراست بهتری داره و شاید دلیل اینکه گفتن شارپتره همینه :D بابا ممد میگفتن اگه سایتا رو زیر سوال ببرین خودتون Fail میشین بعدا حالا ببینیم چی میشه دیگه شاید با تخفیف قبول کنیم که سایتا به خودشون تلقین کردن :D پس از کجا بدونیم فریم رو تلقین نکردن ؟ :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حداقل کنتراست بهتری داره و شاید دلیل اینکه گفتن شارپتره همینه :D بابا ممد میگفتن اگه سایتا رو زیر سوال ببرین خودتون Fail میشین بعدا حالا ببینیم چی میشه دیگه شاید با تخفیف قبول کنیم که سایتا به خودشون تلقین کردن :D پس از کجا بدونیم فریم رو تلقین نکردن ؟ :D

فریم ریت از اول هم هیچ شایعه خبری در موردش نبود که بعضی سایتها اومدند گفتند پایدارتر هست روی x1 ولی خبر 1080p بودن ps4 توسط IW تو دهن همه افتاد بعضی سایتها تو نقدشون اول درشت نوشتند 1080P بعد روی همون هم دارند نظر میدند ! یعنی این علم این سایتها را نشون میده که پیکسل شماری نمیتونند بکنند ! یعنی از لحاظ تکنیکال نمیتونند بازی را برسی کنند و همش دارند تظاهری به چیزی دقت میکنند . این چیزی که میگم به طرز تابلویی مشخصه :D وقتی خودشون هم مقایسه را میزارن هر بشری میتونه تشخیص بده هیچ تفاوتی نیست و از طرفی که برو بچ B3D ثابت کردند نسخه PS4 هم 720 هست تک تک اون سایتها ذکر شده اپیک فیل شدند :D
اینجا مخصوصا این سایت video gamer از همه بیشتر ضایع شد :D

البته بازم میگم باید منتظر df بود .

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

x1
ps4

x1
ps4

الان این عکسها برای نسل بعد ؟ :|
این دیگه چه وضعیه ؟ :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
چند تا سایت به وضوح گفتن تفاوت ۷۲۰ با ۱۰۸۰ تو بازی مشخصه و به همین دلیل فلان نسخه بهتره. یعنی واقعا اینا چی دیده بودن؟ :D بدبخت GI گفته بود ما رو هر چی تلویزیون تست کردیم هیچ تفاوتی ندیدیم :D البته احتمالش هم هست نسخه ای که به منتقدین دادن ۱۰۸۰ بوده. کلا این IW فعلا خیلی استودیو خوفناکی شده، ایشالا آخر سال جایزه Studio of Year رو بگیره :x

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اختلاف رزولوشن اونم 1080 و 720 چیز زیادی هست و نمیشه نادیده گرفت ولی اینکه رو دست طرف نور افتاده رو میشه نادیده گرفت :D

بله چیز زیادی هست ولی کو 1080p ؟:d نسخه PS4 هم 720p هستش و قراره بعدا با یه پچ بشه 1080p که من رو همینشم شک دارم:d والا !

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
خب پس این Upscaler ایکس وان نبوده که عالی عملکرده بلکه این 720 بودن نسخه ی پلی 4 بوده که تفاوتها رو تقریبا کم رنگ کرده!! یعنی هر دو 720 بودن!!
چون قاعدتا باید بین 1080 و 720 خیلی تفاوت باشه!

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
چند تا سایت به وضوح گفتن تفاوت ۷۲۰ با ۱۰۸۰ تو بازی مشخصه و به همین دلیل فلان نسخه بهتره. یعنی واقعا اینا چی دیده بودن؟ :D بدبخت GI گفته بود ما رو هر چی تلویزیون تست کردیم هیچ تفاوتی ندیدیم :D البته احتمالش هم هست نسخه ای که به منتقدین دادن ۱۰۸۰ بوده. کلا این IW فعلا خیلی استودیو خوفناکی شده، ایشالا آخر سال جایزه Studio of Year رو بگیره :x
خب احتمالا مولتیش رو گفتن که معلوم بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر