امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,447
نام
aliakbar
ای کاش اوپن و متا تو هر ژانر ۱۰-۱۵ سایت رو بر اساس سطحشون به عنوان مرجع انتخاب میکردن و فقط امتیاز این سایتها رو ثبت میکردن.

مثلا سایتی که به فورزا موتور اسپرت ۷۵ داده بهترین و دقیق ترین نقد رو واسش نوشته بود.

از اونهمه نقد کلا ۵-۶ تا ارزش وقت گذاشتن و خوندن داشتن.

چنتا سایت و کانال مثل df فقط از نظر فنی بازیها رو نقد کنن و خلاصه هر سایتی تو حیطه تخصصی خودشون بازیهارو بررسی کنن و نمره بدن.

بقیه سایتها هم هر چقدر دوست داشتن دلقک بازی در میاوردن

• Like
Reactions: meisam2007

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
832
نام
سید محمد حسین
انقدر این سال ۲۰۲۳ خفن بوده و پر از بازی های بزرگ برای هرسلیقه که ممکنه حتی همین الن ویک ۲ یا فاینال ۱۶ و دیابلو ۴ حتی تو ۶ تا نامزد نهایی گوتی سال هم نباشن در صورتیکه که شاید اگه تو سال های خلوت ریلیز میشدن شاید شانس گوتی هم داشتن مثل اتفاقی که برای it takes two افتاد.
اگه زلدا و بالدرزگیت ۳ و ماریو واندر و اسپایدر من ۲ را جزو نامزدهای قطعی گوتی بدونیم فقط ۲ تا گزینه میمونه و کلی مدعی مثل همین بازی هایی که اسم بردم در کنار استریت فایتر ۶ و ریمیک اویل ۴
واقعا عجب سالی بود تازه یکسری بازی خفن با متاهای کمتر هم مثل remnant 2 و lies of p و کرو موتورفست (این یکی به نظرم مظلوم ترین بازی ساله) بودن .
۲۰۲۳ را حداقل من که تا اخر عمر گیمریم فراموش نمیکنم:x:x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
چه جالب
بعضی از سونی فنها (همشون نه، تک و توک) که تا دیروز بازی رو میکوبیدن، چون نسخه یکش انحصاری مایکرو بود، الان با این نمرات یهویی عاشق بازی شدن!!!

به این میگن چرخش قهرمانانه :lol: :D

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
چه جالب
بعضی از سونی فنها (همشون نه، تک و توک) که تا دیروز بازی رو میکوبیدن، چون نسخه یکش انحصاری مایکرو بود، الان با این نمرات یهویی عاشق بازی شدن!!!

بیخیال انصافا همه از موفقیت این بازی و‌ REMEDY خوشحالن. حداقل سر این یه مورد که همه اتفاق نظر دارن تاپیکشو داغون نکنیم

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,554
ای کاش اوپن و متا تو هر ژانر ۱۰-۱۵ سایت رو بر اساس سطحشون به عنوان مرجع انتخاب میکردن و فقط امتیاز این سایتها رو ثبت میکردن.

مثلا سایتی که به فورزا موتور اسپرت ۷۵ داده بهترین و دقیق ترین نقد رو واسش نوشته بود.

از اونهمه نقد کلا ۵-۶ تا ارزش وقت گذاشتن و خوندن داشتن.

چنتا سایت و کانال مثل df فقط از نظر فنی بازیها رو نقد کنن و خلاصه هر سایتی تو حیطه تخصصی خودشون بازیهارو بررسی کنن و نمره بدن.

بقیه سایتها هم هر چقدر دوست داشتن دلقک بازی در میاوردن
مساله اینه که اپن و متا اصلا مرجع خاصی نیستن. صرفا سایتی هستن که میان نمرات سایتهای مختلف رو جمع میزنن حالا حتی با فرمول خودشون. شما میتونه این برات ملاک نباشه.
مثلا هرکس می‌تونه یک یا چند سایت مثل همین ۱۵ تا که گفتی رو برای خودش ملاک قرار بده و ازش نتیجه گیری کنه بازی در چه حده.
نه اصلا ممکنه یکی فقط و فقط نمره مثلا Edge براش ملاک باشه یا نمره یه یوتیوبر معروف .
اینا دیگه دست خود گیمرهاست.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,554
چه جالب

داداش این چه حرفیه.
متال گیر هم یه روزی انحصاری پلی استیشن بود پس نسخه جدیدش باید یه سری بهش هیت بدن؟ :D
من که اصلا خودم شب شوکیس پلی استیشن ستینگ مریض بازیو دیدم پیشخرید کردم
اتفاقا پیش بینی همه کاربران از نمرات اون بالا هست. من ندیدم کسی بازیو بکوبه. بخصوص که الان بالاتر از انتظارات هم ظاهر شده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,014
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظرم کاربرد اصلی متا برای ‌کل‌کل و تو سر و کله هم زدنه. مقدار زیادی مثال میشه آورد که متای بازی پایین بوده اما تعداد خیلی زیادی ازون بازی لذت بردن. من خودم هر ماه که بازیای پلاس اکسترا میاد، نمیرم متا رو چک کنم. میرم از یوتیوبرهایی که قبولشون دارم یک یا چندتا نقد در مورد بازی میبینم و تصمیم میگیرم که دانلودش بکنم یا نه. قطعا همه دوس دارن بازی مورد علاقشون متای بالایی بگیره ولی خب نمیتونه رو تجربه‌ی شخصی تاثیری بذاره خصوصا مایی که سال‌هاس گیمریم و نیازی نیس کسی واسمون تصمیم بگیره چی بازی بکنیم و چی بازی نکنیم. حالا این وسط پیش میاد که متا مطابق با میل هست یه وقتایی هم نیست. تو این فروم هم تا بوده کل‌کل به خاطر متا داشتیم ولی در نهایت هر کی بخواد میره بازی رو انجام میده و هر کی هم نخواد به زندگیش ادامه میده تا بازی بعدی منتشر شه :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,447
نام
aliakbar
مساله اینه که اپن و متا اصلا مرجع خاصی نیستن. صرفا سایتی هستن که میان نمرات سایتهای مختلف رو جمع میزنن حالا حتی با فرمول خودشون. شما میتونه این برات ملاک نباشه.
مثلا هرکس می‌تونه یک یا چند سایت مثل همین ۱۵ تا که گفتی رو برای خودش ملاک قرار بده و ازش نتیجه گیری کنه بازی در چه حده.
نه اصلا ممکنه یکی فقط و فقط نمره مثلا Edge براش ملاک باشه یا نمره یه یوتیوبر معروف .
اینا دیگه دست خود گیمرهاست.
درسته مرجع خاصی نیستن ولی چند سالیه واسه گیمرها تبدیل به معیار شدن.
طوری که واسه بالا پایین شدن ۱ نمره تو این سایتها ساعتها بحث میشه و کلی خبر در موردش کار میکنن.

به نظر من روش فعلی این سایتها فقط به نفع منتقدای ویدئو گیمه نه گیمرها.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,447
نام
aliakbar
به نظرم کاربرد اصلی متا برای ‌کل‌کل و تو سر و کله هم زدنه. مقدار زیادی مثال میشه آورد که متای بازی پایین بوده اما تعداد خیلی زیادی ازون بازی لذت بردن. من خودم هر ماه که بازیای پلاس اکسترا میاد، نمیرم متا رو چک کنم. میرم از یوتیوبرهایی که قبولشون دارم یک یا چندتا نقد در مورد بازی میبینم و تصمیم میگیرم که دانلودش بکنم یا نه. قطعا همه دوس دارن بازی مورد علاقشون متای بالایی بگیره ولی خب نمیتونه رو تجربه‌ی شخصی تاثیری بذاره خصوصا مایی که سال‌هاس گیمریم و نیازی نیس کسی واسمون تصمیم بگیره چی بازی بکنیم و چی بازی نکنیم. حالا این وسط پیش میاد که متا مطابق با میل هست یه وقتایی هم نیست. تو این فروم هم تا بوده کل‌کل به خاطر متا داشتیم ولی در نهایت هر کی بخواد میره بازی رو انجام میده و هر کی هم نخواد به زندگیش ادامه میده تا بازی بعدی منتشر شه :D
این چند ساله اخیر متا به قدری مهم شده که راحت ۸۰ در صد بحثهای گیمرها واسه متای بازیهاست.

همین توجه بیش از اندازه منتقد رو به جایی رسونده که به خودش اجازه میده از نبودن رنگین پوستها تو بازی ایراد بگیره.

همین توجه باعث شده منتقد به جای نقد بازی واسه بازیساز متر و معیار تعیین کنه.

• Like
Reactions: NaViiDii

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,176
نام
Amir
من ساعت 4 و نیم امروز منتظر بودم متای بازی بیاد که وضعیت بازی دی وان روی کنسولا ببینم و تا متای بازی رو دیدم سریع شلوار پوشیدم رفتم یه عابربانک گیر آوردم و اکانت بازیو گرفتم :)) امسال فقط رزیدنت ایول 4 همچین حس هایپی رو برام ایجاد کرده بود. لعنتی خیلی بازی باکلاسی عه خیلی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر