امتیازات بازی The Order: 1886

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
87136612793838055436.jpg

پلتفرم: PS4
سازنده: Ready At Dawn
تاریخ عرضه: February 20, 2015
The Order: 1886 اولین امتیارش رو از یک مجله فرانسوی دریافت کرد.

Gameplay:
بسیار ساده ولی با صحنه‌های اکشن موثر، QTE های زیاد و برخی مراحل مخفیانه ضعیف.

Graphics:
بافت ها با بالاترین کیفیت، افکت‌هایی که مغزتون رو منفجر می‌کنه و همچنین انتقالی بین gameplay و cutscene صورت نمی‌گیره.

Sound:
بسیار خوب؛ دیالوگ‌ها و feedback اسلحه‌ها.

Duration:
تقریبا 7 ساعت، بدون عجله بازی کردن، که کمی کوتاه هست. ( cutscene ها هم نصف این مدت زمان رو در بر می‌گیره.)

Global:
یک عنوان دوست داشتنی، که بین یک فیلم و بازی قرار داره. بعضی‌ها می‌تونن اون نیمه موفق یا نیمه ناموفق خطاب کنند، بستگی به علاقه و سلیقه شما داره.

امتیاز کلی:

15/20
Daily Star - 5/5
Gamepur - 9.5/10
GamePlane - 8.9/10
Heavy.com - 8.8/10
OnPSX - 7.5/10
7/10 - FalconKickGaming
Forbes - 6.5/10
Crave Online - 6/10
IGN - 6.5/10
Videogamer - 6/10
Gameblog - 3.5/5
Polygon - 5.5/10
Hardcore Gamer - 2.5/5
Eurogamer Italy - 80/100
Everyeye.it - 80/100
XGN - 70/100
Giant Bomb - 2/5
Push Square - 6/10
Gamereactor Sweden - 6/10
Metro - 4/10

Playstation Universe - 7.5/10
Gamespot - 5/10
Gamesradar - 5/10
Kutako - No
GameInformer - 7.75/10
Insidegamer.nl (dutch) - 8/10
IGN Germany - 7/10
IGN Italy - 7.9/10
Shacknews - 8/10
N4G - 8.5/10
New Game Network - 7/10
Everyeye.it - 8/10
Multiplayer.it - 7.8/10
Gamereactor Norway - 9/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 6/10

Canadian Online Gamers - 8.6/10
Digital Spy - 6/10
Games Village.it - 8/10
Gametrailers - 8.2/10
Vandal - 7/10
Gamer.nl - 8/10
6.5/10 - Jim Sterling
Gamereactor Germany - 7/10
Playstation Universe - 7.5/10
USgamer - 3/5
GamesBeat - 70/100
TheHDRoom - 3.9/5
WeGotThisCovered - 3/5
Play UK - 81/100
Level7.nu - 80/100
3DJuegos - 60/100
TheSixthAxis - 70/100
God is a Geek - 75/100
GamingTrend - 95/100
Canadian Online Gamers - 86/100
Game Over Online - 85/100

DualShockers - 8.5/10

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: Destro

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
ماکان لطفا تا انقضاء امضات یه دونه پستم نده :d یا حداقل توی امضات کلمه ای جمله ای درج کن بچه ها گمراه نشن :whistling:
ای خوب هست من سره UC4 با یکی یه شرطی بستم که اگه ببازم تنها راه برام خودکشی هست:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
ماکان من اکثر مواقع با تو موافق بودم :biggrin1: الانم درست میگی اما این کامنتت امضات رو نقض نمی کنه به نظر خودت؟؟:biggrin1:

مرگ بر ممد فروبری!:D

ماکان لطفا تا انقضاء امضات یه دونه پستم نده :d یا حداقل توی امضات کلمه ای جمله ای درج کن بچه ها گمراه نشن :whistling:

شرط بستم باختم دیگه!:D باید این امضا رو تحمل کرد!:D بخوام بالاش کلی توضیح و تفسیر اضافه کنم لوس میشه خوشم نمیاد!:D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ای خوب هست من سره UC4 با یکی یه شرطی بستم که اگه ببازم تنها راه برام خودکشی هست:d
شرطی برا خرید چیز بزرگی یا کارای عجیب غریب با هم نبندید که خانمان سوزه :d، اصلا میگم شما هم برنده بشی ، جنبه ی فانی نداره قضیه و همش دلهره و استرسه :d ، بازی بهت زهرمار میشه حتی UC ! ،
من شرطی نبستم ولی یک طرفه به یکی از بچه ها ( فن UCه اونم بخاطر آشنا کردنش توسط من با این بازیه چند سال پیش) قول دادم اگه متای UC روی 9.5 بشه میبرمش رستوران ، اگه بالای 9.5 بشه دو تا پوستر میگیرم از بازی یکیشو میدم به اون . البته تنها چیزی که واسم مهمه ادامه داشتن بازیه :| ، نگران متا نیستم

- - -ویرایش - - -

مرگ بر ممد فروبری!:D

شرط بستم باختم دیگه!:D باید این امضا رو تحمل کرد!:D بخوام بالاش کلی توضیح و تفسیر اضافه کنم لوس میشه خوشم نمیاد!:D
اشکال نداره ، چیزی از ارزشهای بازیو بچه های ما کم نمیشه :d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
آفرین:d عین یه مرد زیره بار ذلت رفتی:d

- - -ویرایش - - -

شرطی برا خرید چیز بزرگی یا کارای عجیب غریب با هم نبندید که خانمان سوزه :d، اصلا میگم شما هم برنده بشی ، جنبه ی فانی نداره قضیه و همش دلهره و استرسه :d ، بازی بهت زهرمار میشه حتی UC ! ،
من شرطی نبستم ولی یک طرفه به یکی از بچه ها ( فن UCه اونم بخاطر آشنا کردنش توسط من با این بازیه چند سال پیش) قول دادم اگه متای UC روی 9.5 بشه میبرمش رستوران ، اگه بالای 9.5 بشه دو تا پوستر میگیرم از بازی یکیشو میدم به اون . البته تنها چیزی که واسم مهمه ادامه داشتن بازیه :| ، نگران متا نیستم

- - -ویرایش - - -

خیلی حال میده یه جور اعتیاد هست:d شرط من سره امضا هست که باید امضام ر بزارم COD بهتر از BF خلاصه عکس یا ... مربوط به این هست:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اگه اینجوریه از نظر من crysis بهترین بازی دنیاس
:d
خوب مشخصه کمتر کسی حرف منو قبول میکنه و بطبع منم حرف بقیه رو نمیتونم قبول کنم . پس متا بسیار مهمه مگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشه مرزی برای بد و خوب مشخص نمیشه همه چی سلیقه ایی میشه.
درستش هم همینه, شما اگه با کرایسیس به اندازه بهترین بازی حال کردی یعنی این بهترین بازیه و هیچکی هم نمیتونه نقضش کنه! چون بازی و فیلم و سایر سرگرمی ها برمیگرده به تجربه شخصی آدم.
متا هم صرفا نشون میده که کسایی که بازی شناس هستن آیا با این بازی حال کردن یا نه.

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
درستش هم همینه, شما اگه با کرایسیس به اندازه بهترین بازی حال کردی یعنی این بهترین بازیه و هیچکی هم نمیتونه نقضش کنه! چون بازی و فیلم و سایر سرگرمی ها برمیگرده به تجربه شخصی آدم.
متا هم صرفا نشون میده که کسایی که بازی شناس هستن آیا با این بازی حال کردن یا نه.
خیر اینطور نیست دوست من

فرض مثال در نظر بگیریم ... الان از نظر ناظر سونی فن سایت ( جناب فردین عزیز ) این عنوان یکی از شاهکارهای دنیای گیمه :d

اول اینکه نقد نقد در هنر جایز نیست یعنی ما نمیتونیم نقدو نقد کنیم

دوما المنتهای زیادی در شاهکار شدن یک اثر دخیل هستن

شما ممکنه عاشق یه خواننده بشی که داره فالش میخونه ولی دلیل نمیشه چون شما تخصصی در موسیقی نداری حتما نظرت درمورد اون خواننده درست باشه
yahoo_4.gif

هنر سهل ممتنع ست برای همینه که سلیقه ها با هم فرق داره اما وجود مراجعی معتبر برای امتیاز دادن بسیار واجبه تا عنان کار دست مصرف کننده بیاد سلیقه افراد یک مقوله شخصیست و ربطی به رتبه هنر نداره و باید با دید بهتری به موضوع نگاه کرد.

برای همه ما کاملا مشخصه که اودر اپیک فیل شد. حالا اینکه ینفر سلیقش چیز دیگس مهم نیست مهم بازخورد عمومی 60 منتقد کارشناس برجسته دنیاس که به بازی نمره پایین دادن.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خیر اینطور نیست دوست من

فرض مثال در نظر بگیریم ... الان از نظر ناظر سونی فن سایت ( جناب فردین عزیز ) این عنوان یکی از شاهکارهای دنیای گیمه :d

شما ممکنه عاشق یه خواننده بشی که داره فالش میخونه ولی دلیل نمیشه چون شما تخصصی در موسیقی نداری حتما نظرت درمورد اون خواننده درست باشه
yahoo_4.gif

هنر سهل ممتنع ست برای همینه که سلیقه ها با هم فرق داره اما وجود مراجعی معتبر برای امتیاز دادن بسیار واجبه تا عنان کار دست مصرف کننده بیاد سلیقه افراد یک مقوله شخصیست و ربطی به رتبه هنر نداره و باید با دید بهتری به موضوع نگاه کرد.

برای همه ما کاملا مشخصه که اودر اپیک فیل شد. حالا اینکه ینفر سلیقش چیز دیگس مهم نیست مهم بازخورد عمومی 60 منتقد کارشناس برجسته دنیاس که به بازی نمره پایین دادن.

موفق باشید

شما از نو ظهوران سایت هستید نه؟ شما بسیار اشتباه میکنید که تو دهن بنده حرف میذارید و تراوشات ذهنی خودتون رو به اسم نظر بنده اینجا بازتاب میدید. من هیچ جایی نگفتم این بازی شاهکاره! بیشتر ا این هم مسخره بازی در بیارید برای خودتون بد میشه.
این کارشناسای برجسته هم چیز جالبی بود. خوش باش با کارشناسای برجستت :))

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
شما از نو ظهوران سایت هستید نه؟ شما بسیار اشتباه میکنید که تو دهن بنده حرف میذارید و تراوشات ذهنی خودتون رو به اسم نظر بنده اینجا بازتاب میدید. من هیچ جایی نگفتم این بازی شاهکاره! بیشتر ا این هم مسخره بازی در بیارید برای خودتون بد میشه.

بیشتر از این هم مسخره بازی در بیارید برای خودتون بد میشه.
شما از منتقدین دنیای گیم هستی نه؟
واقعا نمیدونم چند سالته ولی یکبار نشد بجز تهدید چیز دیگه ایی ازت ببینم :d چی قراره بد بشه ؟ مثلا من مسدود بشم به کجای دنیای گیم میخواد بر بخوره ؟ :))

فرض مثال در نظر بگیریم ... الان از نظر ناظر سونی فن سایت ( جناب فردین عزیز ) این عنوان یکی از شاهکارهای دنیای گیمه
به این گندگی نوشتم فرض مثال در نظر بگیریم یعنی دارم مثال میزنم حالا تراوشات ذهن شما طور دیگه ایی برداشت میکنه تقصیر من نیست

خدا رحم کرد شماها تو metacritic نمیتونید نمره ثبت کنید مگرنه واویلا بود :))

یادت که نرفته همین کارشناسای برجسته به tlou نمره دادن اونجا تو خوش بودی باهاشون :))

میدونم بابت اپیک فیل شدن بازی واقعا اعصابت خورده ولی این دلیل نمیشه بقیه تهدید کنی یا پستشونو پاک کنی
yahoo_4.gif

نقدتو بنویس حتما میخونمش نظرمو بهت میگم;)

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
نه شما از منتقدین دنیای گیم هستی
واقعا نمیدونم چند سالته ولی یکبار نشد بجز تهدید چیز دیگه ایی ازت ببینم :d چی قراره بد بشه ؟ مثلا من مسدود بشم به کجای دنیای گیم میخواد بر بخوره ؟ :))

به این گندگی نوشتم فرض مثال در نظر بگیریم یعنی دارم مثال میزنم حالا تراوشات ذهن شما طور دیگه ایی برداشت میکنه تقصیر من نیست

خدا رحم کرد شماها تو metacritic نمیتونید نمره ثبت کنید مگرنه واویلا بود :))

یادت که نرفته همین کارشناسای برجسته به tlou نمره دادن اونجا تو خوش بودی باهاشون :))

میدونم بابت اپیک فیل شدن بازی واقعا اعصابت خورده ولی این دلیل نمیشه بقیه تهدید کنی یا پستشونو پاک کنی :d

نقدتو بنویس حتما میخونمش نظرمو بهت میگم;)
دل پري داري:d خيلي خوب بود اگر نظر بقيه رو بابت سن سال خودت ميدونستي;)
همچنان دست به دعا باش وارد متا نشند كه ارامشت به هم نريزه اقاي بزرگ

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان

ان که آره!:D

البته این قضیه تقصیر من نیست. اول از اینکه من یک سال پیش این شرط رو بستم و دوم اینکه اصلا شرطمون سر مقایسه این با QB بود. البته چون اوردر دیگه افتضاح در امد قبول کردم که باختم اما ان وقتی که شرط بسته شد من به ذهنم خطور نمیکرد متای بازی زیر 80 بشه!:D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
خیر اینطور نیست دوست من

شما ممکنه عاشق یه خواننده بشی که داره فالش میخونه ولی دلیل نمیشه چون شما تخصصی در موسیقی نداری حتما نظرت درمورد اون خواننده درست باشه :d

موفق باشید
اگه بخوایم نظر شما رو درست فرض کنیم اون وقت باید در نظر بگیریم که نقد یه روند کاملا استاندارد و به دور از هرگونه سلیقه ی شخصی هست! که در این صورت نقد همه ی سایتا به یک صورت می بود و به طبع همه ی امتیاز ها هم مثل هم می شد! اما همون طور که مشخصه نمره ی هیچ سایتی مثل اونیکی نیست و این نشون میده که سلیقه در نقد حرف اولو میزنه! یه منتقد گرافیک براش در اولویت بوده داده ۹۰ یکی هم براش گیم پلی مهم بوده داد۶۰!مسئله فک میکنم خیلی واضح هست!دقیقا سلیقه ی شخصی هست که رتبه ی هنر رو مشخص میکنه!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek
خدا رو شکر که این روزا با اینترنت و وجود ویدیو های متنوع از گیم پلی بازیها هیچ وقت احتیاج ندارم برم ببینم یه بازی امتیازش چنده تا تصمیم بگیرم بخرمش یانه.چون امتیازی که یه نفر طبق نظر شخصی و سلیقه خودش میده به هیچ عنوان تو تصمیم من جایی نداره.فقط شاید بگم نظر من به نظر ایشان نزدیکتره:d
شده مثل همین انتخاب بهترین بازیکن جهان که رونالدو هیچ وقت استحقاق این عنوان رو نداشت چون نه پاس بلده بده و نه استوپ بلده و نه اخلاق درست و حسابی داره و مسی هم 2 بار حقش بوده و این وسط اینیستا(beyond)بی کلاه مونده

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
اگه بخوایم نظر شما رو درست فرض کنیم اون وقت باید در نظر بگیریم که نقد یه روند کاملا استاندارد و به دور از هرگونه سلیقه ی شخصی هست! که در این صورت نقد همه ی سایتا به یک صورت می بود و به طبع همه ی امتیاز ها هم مثل هم می شد! اما همون طور که مشخصه نمره ی هیچ سایتی مثل اونیکی نیست و این نشون میده که سلیقه در نقد حرف اولو میزنه! یه منتقد گرافیک براش در اولویت بوده داده ۹۰ یکی هم براش گیم پلی مهم بوده داد۶۰!مسئله فک میکنم خیلی واضح هست!دقیقا سلیقه ی شخصی هست که رتبه ی هنر رو مشخص میکنه!

خیر اگه اینطوری بود سنگ رو سنگ بند نمیشد

تکرار میکنم هنر سهل ممتنع ست

اینجوری نیست که یکی عشقه گرافیکه به بازی 90 بده یکی گیم پلی براش مهمه بهش 65 بده یکی عاشق داستانه به بازی 80 بده و الی اخر

اگه اینجوری بود که بقال سر کوچه ما هم مجور ثبت نقد در metacritic داشت :d اینقدرا هم هردمبیل نیست

باز هم تکرار میکنم

شما ممکنه عاشق یه خواننده بشی که داره فالش میخونه ولی دلیل نمیشه چون شما تخصصی در موسیقی نداری حتما نظرت درمورد اون خواننده درست باشه :d

شاید یک منتقد دچار اشتباه بشه و نمره نادرستی ثبت کنه ولی وقتی 60 منتقد برجسته دنیا گیم به بازی نمره ایی که لیاقتشو داره میدن دیگه جای بحث باقی نمیمونه حتی خود سازندگان بازی هم اعتراضی به نقدها نمیکنن چون در جایگاهی نیستن که نقد نقد کنن .. فقط این فن بوی های سونی هستن که به خودشون تلقین میکنن بازی خوبه :d که اونم فاقد اعتباره.

هرکسی میتونه بره دنبال سلیقه خودش با بازی مورد علاقش خوش باشه
ولی این سلیقه هیچ اعتباری نداره چون نظر شخصیهcrysis 3 با اون گرافیک وحشتناک متا بهتری نسبت به اوردر کسب کرد .. ایا فنهای سونی crysis3 میپسندن ؟ و ازش طرفداری میکنن ؟

مسلما خیر

درصورتی که از نظر من crysis 3 لذتی که به گیمر میده ده برابر از اوردر بیشتره :d متا بیشتری هم کسب کرده گرافیک بهتری هم داره

منه ناظم یا عضو تحریریه سایت بازی سنتر میتونم الان یه مقاله نقد کامل در مورد The Order: 1886 بنویسم خیلی شیک به بازی نمره 10 بدم

ولی ایا من نوعی در سطحی قرار دارم که مقالم دارای اعتبار باشه ؟؟

الان مثلا از نظر من tlou اشغال ترین بازی دنیاست .. ایا شما این نظر منو میپذیری ؟؟ مسلما نه . پس خواهشا این بحث اماتور تمام کنید

آخرین ویرایش:

M4I

کاربر سایت
Dec 9, 2014
48
خیر اگه اینطوری بود سنگ رو سنگ بند نمیشد

تکرار میکنم هنر سهل ممتنع ست

اینجوری نیست که یکی عشقه گرافیکه به بازی 90 بده یکی گیم پلی براش مهمه بهش 65 بده یکی عاشق داستانه به بازی 80 بده ولی اخر

اگه اینجوری بود که بقال سر کوچه ما هم مجور ثبت نقد در metacritic داشت :d اینقدرا هم هردمبیل نیست

باز هم تکرار میکنم

شاید یک منتقد دچار اشتباه بشه و نمره نادرستی ثبت کنه ولی وقتی 60 منتقد برجسته دنیا گیم به بازی نمره ایی که لیاقتشو داره میدن دیگه جای بحث باقی نمیمونه حتی خود سازندگان بازی هم اعتراضی به نقدها نمیکنن چون در جایگاهی نیستن که نقد نقد کنن .. فقط این فن بوی های سونی هستن که به خودشون تلقین میکنن بازی خوبه :d که اونم فاقد اعتباره.

هرکسی میتونه بره دنبال سلیقه خودش با بازی مورد علاقش خوش باشه
ولی این سلیقه هیچ اعتباری نداره چون نظر شخصیهcrysis 3 با اون گرافیک وحشتناک متا بهتری نسبت به اوردر کسب کرد .. ایا فنهای سونی crysis3 میپسندن ؟ و ازش طرفداری میکنن ؟

مسلما خیر

درصورتی که از نظر من crysis 3 لذتی که به گیمر میده ده برابر از اوردر بیشتره :d متا بیشتری هم کسب کرده گرافیک بهتری هم داره

منه ناظم یا عضو تحریریه سایت بازی سنتر میتونم الان یه مقاله نقد کامل در مورد The Order: 1886 بنویسم خیلی شیک به بازی نمره 10 بدم

ولی ایا من نوعی در سطحی قرار دارم که مقالم دارای اعتبار باشه ؟؟

الان مثلا از نظر من tlou اشغال ترین بازی دنیاست .. ایا شما این نظر منو میپذیری ؟؟ مسلما نه . پس خواهشا این بحث اماتور تمام کنید
فرض کنیم هم حرفهات هم درست باشه که نیست، یه چیزی که من نمی فهمم چی شده یهو تو تایپیک امتیازات یه بازی انحصاری این همه فعال شدی میخوای بحث منطقی کنی حالا اگه میانگین امتیازات بازی مثلا 85 بود عمرا اگه یه پست تو این تایپیک میدادی .
به نظر من مدیران باید یه تایپیک درست کنن واسه اینکه یه سری فن ها برن فشارهای چندسالشون را اونجا تخلیه کنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر