امتیارات Remnant 2

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,670
نسخه یک واقعا حوصله سر بر بود.محیط بزرگ خالی از هیچ چیزی.گیم پلی بازی هم حوصله سر بر بود.این رو منی میگم که کلا سبک مورد علاقم grinding کردن و سری سولز هست.امیدوارم این نسخه فان تر شده باشه.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
ظاهرا این بازی هم نسخه پیسی مشکلات فنیش زیاده! واقعا چی به سر پیسی گیمینگ اومده :D دیگه پیش فرض رو باید بزاریم روی داغون بودن نسخه های پیسی مگر خلافش ثابت بشه
امیدوارم استارفیلد به خیر بگذره بعد بوقی برای یک گیم هایپم بالاست اینم گند بزنه دیگه بابت موس کیبرد ببوسم بزارم کنار

• Like
Reactions: Paradise Lost

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
733
نام
reza
نسخه یک واقعا حوصله سر بر بود.محیط بزرگ خالی از هیچ چیزی.گیم پلی بازی هم حوصله سر بر بود.این رو منی میگم که کلا سبک مورد علاقم grinding کردن و سری سولز هست.امیدوارم این نسخه فان تر شده باشه.
اتفاقاً نسخه ی یک به من خیلی حال داد
اینو منی دارم میگم که تمام سری سولز و سولزلایک های معروف رو بازی کردم😁
کلا سلیقه ای هستش
دیدم یکی با سکیرو حال نکرده و ...

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
اتفاقاً نسخه ی یک به من خیلی حال داد
اینو منی دارم میگم که تمام سری سولز و سولزلایک های معروف رو بازی کردم😁
کلا سلیقه ای هستش
دیدم یکی با سکیرو حال نکرده و ...
نسخه اول یه چیز عجیب و غریب خوبی بود! کلی هم ساپورت شد و محتوای خوبی براش بعدها عرضه شد.
۲ش همون المانهای نسخه اولو پیشرفت داده و حیفه واقعا یسال کسی بخواد صبر کنه تا تو تخفیف بگیرتش.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
من یه 3 4 ساعتی بازی کردم .بازی همون چیزیه که انتظارشو داشتم و از هر جهت نسبت به نسخه اول پیشرفت داشته .اگه با نسخه اول حال کردید با این 2 برابر بیشتر حال میکنید .خوشبختانه 60 فریم هم هست که برای اینجور بازی ها جزو واجباته .و چقدر هم خوب و به موقع که 2 روز تعطیله و یه دل سیر بازیش میکنم .در ضمن روی ps5 هم انلاین بازی هیچ مشکلی نداره و راحت وصل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر