امتياز سايت ها و مجله ها به بازي HellGate : London

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سلام

GamePro

6 \ 10

همون طور که فکرشو من حدودا می کردم...
محمد رضا جان، بهتر نیست نام کاربریت عوض شه؟! :biggrin1:
خیلی پایین گرفته امتیاز متاسفانه من خیلی روش مانور میدادم...بهر حال طول ساخت طولانی داشته (فکر کنم بعد از Stalker این بازی بود از لحاظ طول ساخت زمانی) و ... واقا حیف شد.

همین Game Pro به Stalker 8.5 داد...(بخاطر این گفتم چون این دوتا خیلی تاخیر داشتن)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

محمد رضا جان، بهتر نیست نام کاربریت عوض شه؟!
خیلی پایین گرفته امتیاز متاسفانه من خیلی روش مانور میدادم...بهر حال طول ساخت طولانی داشته (فکر کنم بعد از Stalker این بازی بود از لحاظ طول ساخت زمانی) و ... واقا حیف شد.

همین Game Pro به Stalker 8.5 داد...(بخاطر این گفتم چون این دوتا خیلی تاخیر داشتن)

اول اینکه برای چی اسم کاربریم رو عوض کنم... مگه چشه ؟؟؟ این اسم یکی از بهترین اسم هایی هستش که من تا حالا داشتم.

در مورد باید بگم که من دموی بازی رو بازی کردم و اصلا از بازی خوشم نیومد. همون طور که قبلا هم گفتم بازی افت گرافیک فاحشی داشت و در مورد گیم پلی هم من ایرادات زیادی بهش وارد می کنم. ولی در مورد بخش مولتی بازی هنوز نمی تونم چیزی بگم.

در کل : این سبک و این مدل بازی رو خیلی ها نمی پسندن... ولی من کلا عاشق این سبک ها هستم...

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اول اینکه برای چی اسم کاربریم رو عوض کنم... مگه چشه ؟؟؟ این اسم یکی از بهترین اسم هایی هستش که من تا حالا داشتم.
آره خب.
اسمش جزء بهترین هاست واسه همینم خیلی روش حساب کردم (وقتی هم تاخیر میخورد دیگه بیشتر!) ولی خب بازیش دیگه...

پ.ن: منم گفتم یه وقت از رو بازیش این اسمو انتخاب نکرده باشی. :biggrin1:

aligh

کاربر سایت
Dec 25, 2006
153
روند گرفتن امتیازهای بد ادامه دارد...

IGN : 6.8 OVERALL
gamespy :
stars_3.0_v2.gif

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

بالاخره GS هم به این بازی نمره داد.

نمره 7 .

من یه سری مواردی رو که گفته شده قبول ندارم ( خب قبول نداشته باشم . ... به GS و من چه ربطی داره. هر کی سلیقه خودش رو داره ).

The Good

* Gameplay can be supremely addictive because of the way it lets you collect tons of items and upgrade your gear
* Good-looking graphics, especially on DirectX 10 machines.

The Bad

* Most ranged weapons really lack "oomph"
* Plenty of technical glitches can get in the way
* Story is clumsy and not written or conveyed very well.

نکته مهم اینه که بازی رو DX10 به نظر خوبه . من تا حالا بازی رو روی XP اجرا کردم. با این نقد مجبورم یه نگاه به این بازی روی DX10 بندازم. مثلا گفته شده برخی از افکت ها و Blur روی DX10 خوب کار شده.

در کل به نظر من ایرادات و نکات مثبت خیلی بی انصافی نیست. ولی این بازیمی تونست خیلی بهتر باشه اگه روش بیشتر کار می کرد.پن.

در کل ..

این بازی هم تمام شد و نوامبر داره تمام میشه و ...

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر