امتياز سايتها و مجلات به Left 4 Dead

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
oxm به بازی امتياز اعجاب انگيز 9.5/10 رو داده.

228677_2_hs.jpg

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ٌٌWooow ... همونی که انتظار داشتم شد واقعا Valve همه کاراش شاهکاره:love:
پ.ن:هر بازی بیاد باید 9 بگیره دیگه واقعا عادی شده:love:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
فقط چيزی که هست و من خيلی دنبالشم هنوز نتونستم بفهم اينه که اين بازيرو بر اساس يه بازی online مد نظر ميگيرن يا اين که بخش single بازی هم تو امتياز دهی در نظر ميگيرن...
اگه بخش single بازی هم خوب باشه که واقعاً معرکست.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
OXM هم حراجی زده دیگه ...
فکر نکنم میان گین امتیازات کل بازی به 9 هم برسه ...
سلام
ببخشید، اما تنها بازی درست و حسابی میون اینهمه چیزمیز که جدید اومدن از نظر من همینه. وقتی یک بازی FPS مالتی پلتفورم از OXM میگیره 9.5، مسلما بازی کاملا ارزشمندیه. نمیدونم شما بر اساس چی قضاوت کردید اما والو تنها چیزی رو که در نظر نداره گرافیکه، که توی این بازی اونهم قویه. برای اینکه از فیزیک و گیم پلی خبردار بشید از کسایی که دمو رو بازی کردن سوال کنید. البته فکر نکنم کسی توی بازی سنتر دمو رو گرفته باشه.
فقط چيزی که هست و من خيلی دنبالشم هنوز نتونستم بفهم اينه که اين بازيرو بر اساس يه بازی online مد نظر ميگيرن يا اين که بخش single بازی هم تو امتياز دهی در نظر ميگيرن...
اگه بخش single بازی هم خوب باشه که واقعاً معرکست.
مسلما هردو.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

مسلما هردو.
محمد جان میشه یکم در مورد این بازی توضیح بدی
اخه من شنیدم فقط مولتی پلیر انلاین هست و افلاین و سینگل پلیر نمیشه بازی کرد:-"
==
خدایی باید کارای این والو رو پرستید خیلی بازیهای توپی میده بیرون یه جورایی شبیه بلیزارده یعنی گیم بد دست ملت نمیده (از این لحاظ ):love:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
ببخشید، اما تنها بازی درست و حسابی میون اینهمه چیزمیز که جدید اومدن از نظر من همینه. وقتی یک بازی FPS مالتی پلتفورم از OXM میگیره 9.5، مسلما بازی کاملا ارزشمندیه. نمیدونم شما بر اساس چی قضاوت کردید اما والو تنها چیزی رو که در نظر نداره گرافیکه، که توی این بازی اونهم قویه. برای اینکه از فیزیک و گیم پلی خبردار بشید از کسایی که دمو رو بازی کردن سوال کنید. البته فکر نکنم کسی توی بازی سنتر دمو رو گرفته باشه.
سلام
من خودم با این که کلا از این سبک بازیا خوشم نمیاد خیلی منتظر این یکی هستم ...
ولی اون فقط همین یه بازی میون این همه بازی رو ، قطعا نه من خیلی های دیگه هم قبول ندارن که دید خاص شماست و نیازی به اثبات هم نداره !!
ولی با توجه به باگ های خیلی زیاد بازی (که فکر نمیکم هرچقرم زور زده باشن تونسته باشن به طور کامل برطرفشون بکنن) و جو گیری این چند وقت اخیر OXM حرف عجیبی هم نزدم ... که خوب بعد مشخص شدن تمام نمرات بازی موضوع کاملا مشخص میشه !!

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
این بازی در گرافیک که حرفی برای گفتن نداره ولی من احساس میکنم که بازی روی هوش مصنوعی و بوجود آوردن شرایط تصادفی مانور میده.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اولا بعضی بازیها اسم دارند!! یعنی یا سازندشون آنقدر اسم و رسم داره که نمرش از قبل تعیین شده است یا بازی آنقدر دارای سابقه طولانی هست که بدون حرف و حدیث نمره بالا بگیره.
این بازیها با توجه به سازنده اش ... اکثر نمرش قابل قبول میشه فکر کنم. ثانیا" دقت کنید که سازنده این بازی شرکتی هست که اولین و دومین بازیهای بزرگ fps انلاین جهان را تجربه کرده. پس صد در صد مطمین باشید بازی در بخش آنلاین یک سر و گردن بالاتره. از سمت دیگه اگر هم بازی در بخش تک نفره با نظر ساده است ولی به علت خاصیت co-op (که بیشتر معتقدم نوعی پناه گیری والو به آنلاین برای جلوگیری از خستگی بازیکن در تک نفره است) جذاب شده.
از سمت دیگه کلا اگر شما در سرورهای cs:s و در مدهای زامبی بازی کنید متوجه میشید این نوع بازی که احتملا والو هم از روی اون برداشت داشته جذابه و پر طرفدار.
نمونه این بازیهای زیاده: tf2 که یکی از نمونه ها بود که امتیاز میانگین 8.7 گرفت که در صورتی که بخش تک نفره داشت (که البته کار درست والو در قرار نبودن این بخش بود. ولی خب) امتیاز بالاتری هم میگرفت.

کلا والو آنقدر در بخش بازیهای fps و حتی در آمیختن سبک horror با action که بعضی تستهاش رو در بازی hl نشون داده تجربه داره که بازی بد نشه!!
اخه من شنیدم فقط مولتی پلیر انلاین هست و افلاین و سینگل پلیر نمیشه بازی کرد
[ltr]
ico_singlePlayer.gif
Single-player

ico_multiPlayer.gif
Multi-player
ico_coop.gif
Co-op

ico_commentary.gif
Commentary available

ico_cc.gif
Captions available

ico_stats.gif
Stats

ico_hdr.gif
HDR available

ico_vac.gif
Valve Anti-Cheat enabled

ico_controller.gif
Controller enabled

ico_sdk.gif
Includes Source SDK​
[/ltr]​

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
وقتی بازی اومد ملت به جای بازی کردن کانتر میرن سراغ Left 4 Dead...
کانتر از حالا تا 100 سال دیگه از جایگاهی که داره پایین نمیاد. چون روندی که بازی های مولتی پلیر اکشن امروز دارند روند خیلی مزخرفیه...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود
نمیدونم کجا خوندم که اگر درست باشه، گفتن که تعداد زامبی های که رو سرتون خراب میشم بسته به میزان سلامتی و مهمات و تجهیزات بازیباز تغییر میکنه. ( که خودش جای کلی دست و هورا و موج مکزیکی داره :D ).

پ.ن. قبلا 4 نفر بودن الان تعداد باقی مانده ها زیادتر شده!. کسی میدونه کلا چندتان؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
درود
نمیدونم کجا خوندم که اگر درست باشه، گفتن که تعداد زامبی های که رو سرتون خراب میشم بسته به میزان سلامتی و مهمات و تجهیزات بازیباز تغییر میکنه. ( که خودش جای کلی دست و هورا و موج مکزیکی داره :D ).

پ.ن. قبلا 4 نفر بودن الان تعداد باقی مانده ها زیادتر شده!. کسی میدونه کلا چندتان؟
4 نفر که هیچ. در بخش انلاین میتونی زامبی هم باشی!! :laughing:
ولی طبق اطلاعاتی که من دارم در بخش تک نفره بیش یا کمتر از چهار نفر نمیشه بازی کرد (چه co-op و چه bot). البته پلیبل کارکتر ها ولی شاید در طول بازی شخصیت های دیگری هم باشند که طبیعتا" تعداد این شخصیت ها تا قبل از عرضه نسخه اصلی قابل حدس هم نیست.
کلا بسیار حرکت زیبایی کرده valve. بسی حال بردم با این موضوع که این شرکت روی هر سبکی دست میزاره زیبا عمل میکنه. اونهم اکثرا در بخش گیم پلی و نه گرافیک.
وقتی بازی اومد ملت به جای بازی کردن کانتر میرن سراغ Left 4 Dead...
خیلی تفاوت داره! با استناد به حرف Darkfie1d و این موضوع که هنوز cs1.6 بعد از ده سال از جاش تکون نخورده پس ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر