امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Borderlands 2
دو سال با تاخیر اومدم سراغش ولی بازم به خودم لعنت می فرستم که چرا این قدر دیر؟
چه قدر یه بازی شوتر می تونه خوب و متفاوت باشه؟
داستان خوب و شخصیت های فوق العاده و شوخ طبع. به خصوص Tiny Tina و Handsome Jack که دومی رفت تو لیست بهترین villain ها. صدا گذاری شخصیت ها و صحبت هاشون هم واقعا عالی بود به خصوص Dameon Clarke در نقش handsome jack. حتی enemy ها (به خصوص psycho ها و midget ها) هم صداکذاری عالی ای داشتن.
گرافیک دوس داشتنی و جذاب, شاید گرافیک تکنیکی یه سری مشکلات داشته باشه ولی گرافیک هنری عالی و چشم نوازه.
گیم پلی عالی, اسلحه ها و آیتم های خیلی زیاد, شوتینگ عالی و متفاوت برای هر اسلحه. یکی از بهترین Skill tree هارو هم داشت. مثلا برای شخصیت Gaige به چند طریق می شد skill گرفت که تو هر طریق روش بازی باهاش کامل متفات می شد. می شد با گرفتن Skill های مختلف ازش یه شخصیت خیلی overpower یا یه شخصیت خیلی ضعیف ساخت.
Location های جالب و متنوعش و موسیقی که با جو هر منطقه تناسب داشت. enemy های جور وا جور با نقطه ضعف های مختلف که باعث می شد استراتژی های مختلفی داشته باشید.
محتویات خیلی خیلی زیاد, چه خود بازی چه DLC ها و ارزش تکرار بالاش باعث می شه از بازی هایی باشه که ارزش پولی که دادید رو داشته باشه. co op هم بازی کنید که دیگه بی نهایت لذت می برید.

از BL1 خیلی خوشم نمی اومد شاید همین باعث شد دیر بیام سراع BL2 ولی BL2 فوق العده بود.BL:PS با اینکه می دونم ممکنه با تغییر سازنده مثل BL2 نشه, ولی همین که کلیتش مثل BL2 ـه و Handsome jack هم حضور داره کافیه بره تو لیست انتظار من.
10/10

Watch Dogs
بازی خوبی بود بر خلاف جو منفی ای که دور و برش ایجاد شده.
منتها به نظرم بازی پتانسیل خیلی بالایی داره ولی درست حسابی ازش استفاده نشده.
از نظر داستانی بازی خیلی قوی نیست. یه داستان معمولی که اجزای داستان اصلا درست و منطقی به هم متصل نمی شم. شخصیت های بازی بد نیستن, clara و jordi از شخصیت های خیلی خوب بازی هستن ولی کسی که بازی باز باید بیشترین ارتباط رو باهاش داشته باشه یعنی ایدن ضعیف ترین شخصیت بازی ـه.
گیم پلی بازی (با صرف نظر از درایوینگ) بهترین نمونه موجود تو یه بازی open worldـه. شوتینگ و کاورگیری عالی و در کنارش hacking که باعث می شه بازی چه در گیم پلی sleath چه combat عالی باشه. driving ها اوایل خیلی بد به نظر می رسه ولی بهش عادت کنید بهتر می شه.
صداگذار ها کارشون فوق العاده بوده, موسیقی بازی هم خوب بود و با جو بازی هماهنگ بود, ولی Track هایی که برای radio انتخای شده بودن جز چند مورد محدود تعریفی نداشتن.
طراحی شهر و سایر طراحی ها هم به نظرم بسیار خوب بوده. گرافیک هم عالی به خصوص در شب و هنگام باران که فوق العده می شه.
محتویات زیادی هم بازی داره ولی شاید به مرور خسته کننده بشه.
بخش آنلاین هم جالب و متفات ـه ولی اونم متاسفانه تکراری می شه به مرور.
در کل به WD2 خیلی امیددارم.
8.5/10

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
The Wolf Among Us- Episode 1-5
gw4b7bczd7tnzwq8kvfs.jpg
آخرین بازی انجام شده توسط بنده جدیدترین شاهکار شرکت TellTale Games با نام The Wolf Among Us بود.سال قبل بعد از تجربه ی شاهکاری به نام The Walking Dead ازسوی این شرکت مطمئن بودم با یک بازی خیلی خوب دیگه ی این شرکت که همین باشه کلی حال خواهم کرد و همینطورهم شد.اون اوایل که داستان این بازی شروع شد قسمت اول رو گرفته بودم ولی چون به شدت داستان جذابی داشت حیفم اومد هرماه یک قسمت رو بازی کنم و بشینم توخماری قسمت بعد، پس تصمیم گرفتم منتظر بمونم تا کل قسمتهاش بیاد بعد همه رو باهم بزنم به بدن..

باعث شد دوسه روزی از ماه رمضون رو پشت سربزارم باهاش و حوصله م سر نره.همونطور که میدونید این بازی دیالوگ محور براساس یک کمیک بوک ساخته شده،گرافیکی که تل تیل گیمز درساخت این اثر به کار برده یک طراحی هنری ساده و شیک به شمار میره و درنگاه اول هرکسی رو محوتماشای خودش میکنه.اکثر اشیای محیط ساکن هستن و فقط شخصیتها بصورت عمده انیمیشن بازی رو یدک میکشن.هسته ی اصلی بازیهایی که تابحال شرکت تل تیل ساخته براساس "انتخاب درست دیالوگ و تصمیم گیری" بوده که باید برای رسیدن به این هدفشون به بهترین نحو ممکن بهشون جایزه داد.

این بازی داستان خیلی خوبی رو برای نمایش دادن به مردم شروع کرد.اکثر شخصیتهایی که توبازی هستن رو تو کودکی قصه هاشون رو توکتابها میخوندیم و بعضا کارتونشون رو تو تلویزیون میدیدم.شخصیتهایی مثل سفید برفی،دیو و دلبر،شنل قرمزی،سوار بی سر، و غیره که همگی دارای شخصیت پردازی فوق العاده ای هستن.

شخصیت اصلی داستان، Big Bad Wolf یا همون گرگ قصه های مصوره که خیلی راحت با شما ارتباط برقرار میکنه و تبدیل به یکی از بهترین و خوفناکترین شخصیتهایی میشه که تو بازیهای رایانه ای کنترلشون رو برعهده دارید.برای لذت بردن بیشتر از بازی باید انگلیسیتون خوب باشه.این بازی بنظرم دراستفاده از ادبیات بزرگسال سرآمد تمام بازیهایی بوده که من باهاشون مواجه شدم.

دیالوگهایی که پیش روی شما قرار میگیره بسیار متنوع و گاها خنده دار طراحی شده ن،حرفهایی که کارکتر ها میزنن بعضی مواقع باعث شادشدنتون میشه.رفتارهای شخصیت اصلی باتوجه به "کارآگاه بودن"ــش با بقیه متفاوته. طرف از شما میخاد بشینید جلوش باهاش صحبت کنید و شما درعین ناباوری میتونید ایشون رو نادیده بگیرید و سیگارتون رو روشن کنید. کلا شخصیت کاریزماتیک فوق العاده ای داشت برام این BigBy..
سیستم دکمه زنی(QTE) استفاده شده در این بازی همانند The Walking Dead دربهترین سطح کیفیت قرار داره و کاملا لذت بخشه.

این بازی یک بازی خیلی خوب با داستان خیلی خوب وگیم پلی دلنشین و گرافیک دوست داشتنی(همه چیزش مثبته) باعث میشه لحظات خیلی خوشی رو باهاش بگذرونید. ارزش بازی کردن رو داره ولی ارزش تکرار کردن رو میسپارم به خودتون.اگر حوصله دارید و دوست دارید تو جریان تموم کردن بازی گزینه های دیگه،تصمیمات دیگه و دیالوگهای دیگه رو انتخاب کنید به خودتون بستگی داره.

جمع بندی
گرافیک:10/10
گیم پلی:9/10
داستان:8/10
موسیقی:9/10
نمره ی من به بازی:9از10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,392
نام
Majid
portal-1024x640.jpg

PORTAL 2007 : 8.5/10

گرافیک: 9/10
گیم پلی: 8.5/10
صداگذاری: 8.5/10
داستان: 8/10

خیلی وقت پیش نسخه دوم بازی رو بازی کردم و پیش زمینه ازش نداشتم و بشدت هم با نسخه دوم حال کردم هم سینگلشو تموم کردم هم Co-op ـشو کامل تموم کردم! حالا چند روز پیش به این فکر افتادم نسخه اولم بازی کنم!
اول از همه که باید بگم معما های بازی در مقایسه با نسخه دوم در حد شوخی هم نبود :D توی 2-3 روز بدون هیچ چالشی بازی تموم شد خیلی راحت! هیچ کدوم از مراحلش نموندم! گرچه معما ها بازم عالی و لذت بخش بود! اما کسی که نسخه دوم بازی رو بازی کرده باشه میدونه اون کجا این کجا :D توی سینگل نسخه دوم من دوتا مرحله رو جوری موندم که نتونستم رد کنم کلا! سر هر کدوم 1 هفته زور میزدم! از آخر نتونستم :| اسکیپ زدم :D بقیه معماهاشم بسیار چالش بر انگیز و بسیار لذت بخش بود!

در کل این بازی هم واقعا عالی بود! ایده ای که به دنیای گیم آورد واقعا خارق العاده بود! بنظرم این نسخه یک جورایی مثل خیلی از سری های دیگه ناقص بود و توی نسخه های بعد بسیار کامل تر و زیبا تر میشد!

اینم دوتا نقص خیلی بد داشت!
1- شخصیت پردازی که کلا هیچ! خود شخصیت که کلا نه صدا داره نه هیچی! فقط یک تفنگه و دیگر هیچ :D فقط شخصیت منفی خوبه! و دیگه کلا هیچ شخصیتی نداره! که خوشبختانه شخصیت پردازی نسخه دوم خیلی خوب بود که حتی اون شخصیت (که اسمش یادم رفته :|) برای بهترین شخصیت سال هم نامزد شده بود و واقعا هم دیالوگاش عالی بود هم خودش :D
2- کوتاه بودن مراحل و دشوار نبودن معما ها!

که خداروشکر این دوتا به شکل فوق العاده ای توی نسخه دوم حل شد و تبدیل شد به یک شاهکار خالص :) بنظرم Portal 2 خیلی بیشتر لیاقت جای گرفتن در لیست بازی های برتر نسل رو داره تا نسخه اول بازی!

در کل اگه قبل از نسخه دوم بازیش میکردم شاید خیلی بیشتر خوشم میومد ولی بازم عالی بود این بازی :D

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
617
Sniper Elite 3

10 / 6

هوش مصنوعی نسبت به قسمت قبل بهتر بود . محیط ها دلچسب نبود .

به قول معروف : لنگه کفش هم در بیابان ( سبک اسنایپر ) غنیمت است .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,392
نام
Majid
Portal یکی از بهترین باس آخر های تاریخ رو داره، برای همون هم که شده باید بهش 10 داد:D
باس فایت آخرش آره خیلی خوب بود :D اما اونم اصلا هیچ چالشی نداشت :D اولش درسته 1-2 بار بخاطر این میمردی که نمیدونستی چیکار باید کنی یا کجا باید Portal بزنی ولی دفعه دوم سوم دیگه خیلی راحت میشد ردش کرد! و اصلا چالشی نداشت! بنظرم نسخه دوم باس فایت آخرشم یادمه بهتر بود :D
در کل خداییش نسخه دومش از همه نظر فوق العاده بود :D هنوز اون زمانی رو یادم نمیره که توی بخش Co-op ـه Portal 2 با دوستم 1 ساعت نگاه در و دیوار میکردیم بدون هیچ حرکتی از بس نمیدونستیم باید چیکار کنیم :D بشکل وحشتناکی توش میموندیم ولی بالاخره تموم شد :D هم سینگلش خارق العاده بود هم Co-op ـش و خوبیش این بود هر کدوم مراحل متفاوت داشتن و کوتاه نبود مراحلش!

اگه پرتال 2 رو بازی نکرده بودم احتمالا 9-9.5 اینا میدادم :D ولی الان اگه به پرتال 2 نمره 9.5 بدم این 8.5 بسشه دیگه :D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
باس فایت آخرش آره خیلی خوب بود :D اما اونم اصلا هیچ چالشی نداشت :D اولش درسته 1-2 بار بخاطر این میمردی که نمیدونستی چیکار باید کنی یا کجا باید Portal بزنی ولی دفعه دوم سوم دیگه خیلی راحت میشد ردش کرد! و اصلا چالشی نداشت! بنظرم نسخه دوم باس فایت آخرشم یادمه بهتر بود :D
در کل خداییش نسخه دومش از همه نظر فوق العاده بود :D هنوز اون زمانی رو یادم نمیره که توی بخش Co-op ـه Portal 2 با دوستم 1 ساعت نگاه در و دیوار میکردیم بدون هیچ حرکتی از بس نمیدونستیم باید چیکار کنیم :D بشکل وحشتناکی توش میموندیم ولی بالاخره تموم شد :D هم سینگلش خارق العاده بود هم Co-op ـش و خوبیش این بود هر کدوم مراحل متفاوت داشتن و کوتاه نبود مراحلش!

اگه پرتال 2 رو بازی نکرده بودم احتمالا 9-9.5 اینا میدادم :D ولی الان اگه به پرتال 2 نمره 9.5 بدم این 8.5 بسشه دیگه :D
بحث چالش و اینا نیست، طراحی خود باس فایت خیلی خوبه:D

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
Enemy Front
بازی از لحاظ تکنیکی و .... اصلا حرفی برای گفتن نداره. کاملا ضعیف و پر از ایراد..
اما .... :
برای کسایی که بازی های جنگ جهانی رو دوست دارن ( مثل من!!!) خیلی هم بازی خوبیه! چون خیلی وقته از این بازیا نداشتیم.
بازی اصلا تعادل نداره.بعضی جاها واقعا قشنگ و سر گرم کننده میشه و بعضی جاها هم .....!
در کل فقط طرفدارای جنگ جهانی میتونن طاقت بیارن و بازی رو تموم کنن.
گرافیک: 7
صدا:5
گیم پلی :4
داستان: 6

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Call of juarez gunslinger
بازی کردنش برای کسایی که به فیلمای وسترن علاقه دارن از واجباته :d بهترین قسمت بازیش هم داستانش هست که از جسی جیمز گرفته تا دالتون ها و جانی رینگو همه توش هستن :x گیمپلیش هم خوبه ولی بعد از یه مدتی تکراری میشه. به خصوص آپگرید ها که در عمل اکثرشون بی فایده هستن.
8/10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
The Wolf Among Us Season 1

خب بالاخره بعد انتظار طولانی تونستم با اومدن اپیزود اخر بازی رو تمام کنم .
از نظر داستان و شخصیت پرداری واقعا عنوان متوسطی بود به هیچ عنوان در حد TWD نیست .
مخصوصا شخصیت اصلی بازی bigby خیلی کاریزماتیک نیست :d . خیلی سعی شده بود که این کاراکتر رو کول و خاص نشون بدن که اصلا چنین چیزی نشد . داستان بازی هم خیلی شلخته جلو میره واقعا بعضی جاها حوصلم سر رفت . باحال ترین کارکتر هم Toad بود با اون لهجه انگلبسی مسخرش :d

6.5/10

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
The Wolf Among Us Season 1

خب بالاخره بعد انتظار طولانی تونستم با اومدن اپیزود اخر بازی رو تمام کنم .
از نظر داستان و شخصیت پرداری واقعا عنوان متوسطی بود به هیچ عنوان در حد TWD نیست .
مخصوصا شخصیت اصلی بازی bigby خیلی کاریزماتیک نیست :d . خیلی سعی شده بود که این کاراکتر رو کول و خاص نشون بدن که اصلا چنین چیزی نشد . داستان بازی هم خیلی شلخته جلو میره واقعا بعضی جاها حوصلم سر رفت . باحال ترین کارکتر هم Toad بود با اون لهجه انگلبسی مسخرش :d

6.5/10

Bigbyیکی از تاثیر گزارترین شخصیتهایی بود که تو دنیای بازیهای رایانه ای دیدم.l-)..شاید انتخابهایی که توبازی انجام دادی باعث شده زیاد تاثیرش رو نزاره روت..!!! خیلی شخصیت عالی ایه بنظرم..بازم نظر شماست و محترمه:)

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
Maxpaynebox.jpg

Max Payne 1
دوباره بعد از سال ها به خاطرات بچگی برگشتم
حالا میفهمم که ما چقدر خر بودیم :d
اون موقع فقط میکشتیم و میرفتیم جلو و میگفتیم عجب بازیه
ولی وقتی که بزرگ میشی ( در حدی که اینگلیسیت خوب باشه ) و این بازی و بازی میکنی میبینی که Remedy چه شاهکاری کرده بوده :d
خداییش داستانش عالی بود . گیم پلی هم خیلی خوب بود فقط آخراش خسته شده بودم ، این بخاطر این بود که از وسطای Chapter 2 یه ضرب تا آخرش رفتم
با این که بازی رو قبلا هزار بار تموم کرده بودم اما هنوز هم برام تازگی داشت
حالا میفهمم که خیلی از دوستان میگفتن که Max Payne 3 از جو تاریکی که توی Max Payne ها بود خارج شده ، چی میگفتن . درکشون میکنم
به هرحال که اگر بچه بودین و این بازی و کردین حتما دوباره بازی کنید :)

10./ 10

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
Maxpaynebox.jpg

Max Payne 1
دوباره بعد از سال ها به خاطرات بچگی برگشتم
حالا میفهمم که ما چقدر خر بودیم :d
اون موقع فقط میکشتیم و میرفتیم جلو و میگفتیم عجب بازیه
ولی وقتی که بزرگ میشی ( در حدی که اینگلیسیت خوب باشه ) و این بازی و بازی میکنی میبینی که Remedy چه شاهکاری کرده بوده :d
خداییش داستانش عالی بود . گیم پلی هم خیلی خوب بود فقط آخراش خسته شده بودم ، این بخاطر این بود که از وسطای Chapter 2 یه ضرب تا آخرش رفتم
با این که بازی رو قبلا هزار بار تموم کرده بودم اما هنوز هم برام تازگی داشت
حالا میفهمم که خیلی از دوستان میگفتن که Max Payne 3 از جو تاریکی که توی Max Payne ها بود خارج شده ، چی میگفتن . درکشون میکنم
به هرحال که اگر بچه بودین و این بازی و کردین حتما دوباره بازی کنید :)

10./ 10

من اول دبیرستان بودم و بازی کردمش و زبانم نسبتا خوب بود انقدر بود که بفهمم یادش به خیر غرق داستان تراژیکش شده بودم شبها تو خاب صدا آژیر پلیس میشنیدم و یه صدا از دور مکککس و بعدها مکس پین 2 هم بهش وفادار بود.
دوگانه مکس پین.
Duke nukem manhatan project
سه گانه پرنس آف پرشیا
سه گانه هیتمن
Rise Of Nation
crazy taxi
GTA 3
GTA Vice city
NFS MW
Battlefild 2
Sims2
سه گانه Comandos
Sonic Adventure
Mortal kombat 4
Mafia
Red Alert
همسایگان جهنمی1و2
Quake 2
UnrealT2
Doom3
Return to Castle Wolfenstein
و....که همه جوونیمون رو حروم کردند.یادشون بخیر.
-----------------------------------------------------------
سوال:رو چه ویندوزی اجرا کردید بازی رو؟ یادمه رو ویندوز 7 خاستم اجرا کنم مکس 1 رو نشد.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
من اول دبیرستان بودم و بازی کردمش و زبانم نسبتا خوب بود انقدر بود که بفهمم یادش به خیر غرق داستان تراژیکش شده بودم شبها تو خاب صدا آژیر پلیس میشنیدم و یه صدا از دور مکککس و بعدها مکس پین 2 هم بهش وفادار بود.
دوگانه مکس پین.
Duke nukem manhatan project
سه گانه پرنس آف پرشیا
سه گانه هیتمن
Rise Of Nation
crazy taxi
GTA 3
GTA Vice city
NFS MW
Battlefild 2
Sims2
سه گانه Comandos
Sonic Adventure
Mortal kombat 4
Mafia
Red Alert
همسایگان جهنمی1و2
Quake 2
UnrealT2
Doom3
Return to Castle Wolfenstein
و....که همه جوونیمون رو حروم کردند.یادشون بخیر.
-----------------------------------------------------------
سوال:رو چه ویندوزی اجرا کردید بازی رو؟ یادمه رو ویندوز 7 خاستم اجرا کنم مکس 1 رو نشد.

رو 7 اجرا کردم
هم 1 ـش هم 2ـش که الان دارم بازی میکنم
همیشه وقتی بچه بودم میگفتم چی شد ؟؟؟ مکس که تو یکش رفت زندان ، چرا دوباره برگشته؟
بالاخره فهمیدم چی شد :d
اگر هم خواستی بدونی چجوری رو 7 اجرا کنی PM بده ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر