امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
[h=3]Wolfenstein: The New Order[/h]یکی از اون بازی های بود که در ابتدا فکر می کردم چیز خاصی نباشه ولی در انتها نظرم کاملا عوض شد و به نظرم شاهکار بود
چند سالی میشد که همچین عنوانی را تجربه نکرده بودم گیم پلی فوق ناب
گیم پلی:11
موزیک:10
داستان:10
گرافیک 8
امتیاز نهای 10

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
wolfenstein:the new order
9/10
---------
child of light
8.5/10
--------
dark souls 2
9.5/10
---------
bound by flame
7/10
----------
halo:spartan assault
7/10
--------
trials fusion
8/10
--------
lego the hobbit
7/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,392
نام
Majid
WatchDogs-preview-1.jpg

گرافیک: 9/10
گیم پلی: 9.2/10
صداگذاری: 8.5/10
موسیقی: 7/10
داستان: 7.5/10

در کل: 8.3/10

نکات مثبت:
  1. گرافیک عالی در غروب خورشید و شب
  2. گیم پلی نرم و عالی
  3. انیمیشنای نرم و فوق العاده
  4. صداگذاری خوب
  5. طراحی شهر خیلی خوبه
  6. هک عالی
نکات منفی:
  1. چشم نواز نبودن گرافیک توی روز :|
  2. لگ های فراوان روی PC و بهینه نبودن!
  3. مراحل تا یک جایی خسته کننده میشه و به اندازه کافی تنوع مراحل وجود نداره!
  4. موسیقی خیلی جای کار داشت!
  5. افت گرافیک نسبت به نمایش های گذشته!
  6. شخصیت پردازی نچندان خوب Aiden
توضیحات:

خوب بعد از کلی بازی کردن بالاخره تموم کردم :)
بعد از اینکه بازی کردم بشدت یاد AC I افتادم! توی تاپیک های دیگه هم گفتم! این بازی شباهت خیلی خیلی زیادی به AC I داره!
ایده عالی گیم پلی عالی و نو آورانه گرافیک عالی اما با وجود اینا خیلی بهتر میتونستن روی بازی پیاده کنن! مشکلی که AC I داشت این بود که گیم پلی عالی و داستان خیلی خوب و نو آوری داشت اما مراحلش بعد از مدتی تکراری میشد و اون تنوعی که انتظار میرفت رو نداشت که توی نسخه دوم یعنی ACII این مشکلات حل شد و یک شاهکار اومد بیرون با متای بالای 90!
این بازی هم دقیقا همون مشکلو داشت!
و در ضمن متای هر دو بازی هم یکیه ( WD: 81/100 | ACI 81/100 ) :D

یوبی هیچ تجربه ای تو ساخت اپن ورد توی این سبک نداشت و بدون هیچ تجربه ای رفت سر ساختنش و بازم برای اولین نسخه این بازی فوق العادس! ولی هنوز خیلی خیلی جای کار داشته!
هک کردن هم با اینکه خیلی عالی و لذت بخش بود هنوزم اونقدر آزادی عمل تو مخفی کاری و جنگ نمیداد و جزئیات محیط توی هک کردن میتونست خیلی بیشتر باشه اما بازم کاملا قابل قبوله!
گرافیک هم توی روز بنظر میاد نور پردازیش زیاد خوب نیست اما از غروب آفتاب به بعد بشدت چشم نواز میشه و توی شب و هوای بارونی به اوج خودش میرسه که هرکسی رو جذب خودش میکنه :x
داستان بازی هم میتونست بهتر باشه و همینطور روایت داستان!

اما یک مشکل عمده بود که خیلی از سایتا هم بهش ایراد گرفتن شخصیت پردازی نچندان جالب ایدن بود!
ایدن یک شخصیت خیلی خشک و بی احساس به چشم میاد و حتی صداپیشش هم زیاد جالب نیست و به هیچ وجه حس رو نمیرسونه! وقتی ناراحته اصلا به چشم نمیاد وقتی خوشحاله به چشم نمیاد وقتی نگرانه به چشم نمیاد و همش روی یک حالته!

در کل حتما باید بازیش کنید چون یکی از نوآورانه ترین بازی هاست که تا الان ایدشو نمیتونید هیچ جا پیدا کنید!
این سری آینده بشدت درخشانی داره که این نسخه هم چون نسخه اول بود قابل قبوله و چون اولین تجربه یوبی هم بود نباید انتظار خاصی داشت!
خلاصه منتظریم نسخه دوم بازی بترکونه :)

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
Watchdogs: 4/10

- داستان فوق العاده مسخره
- بیخودی کش دادن بازی
- خسته کننده بودن مراحل
- ماموریت های به ظاهر متفاوت اما تکراری و در برخی مواقع مشابه با AC
- مشکلات بهینه بودن بازی بر روی PC
- تفاوت گرافیک با نمایش اولیه
- تفاوت گرافیکی قابل توجه روز و شب
- شخصیت های بی روح
- پایان افتضاح از لحاظ گیم پلی، دکمه زنی
- رانندگی افتضاح ، الاخصوص در زمان رانندگی با موتور ، انگار شما دارید یک تیکه سنگ رو تکون می دید هیچیتون هم نمی شه ، با سرعت با موتور می خوری به ماشین اصلا انگار نه انگار

در کل آخرشم یه جور تموم کردن که نسخه دومش 100% تایید شدست

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
watch dogs 10/10
ماموریت های جالب و جذاب
گرافیک بالا و طبیعی بودن انیمیشن ها
با کیفیت بدون تیر اندازی ها و اکشن بازی
هوش مصنوعی قوی و جالب
سیستم هک قوی و جذاب و جدید
طراحی انیمیشنای دشمنان
صداگذاری بی نقص و با کیفیت
جزییات بالای صورت npc ها و دشمنان و خودمون
صدا گذاری با کیفیت مردم عادی
شروع جذاب و عالی
..........
بازی جوری طراحی شده که شما رو مجاب میکنه تا ادامه داستان برید و همه چی بفهمید...گیم پلی غنی و بزرگی داره همه چیز میشه هک کرد میشه مردم عادی اذیت کرد ترسیدن مردم عادی از شما وقتی اونطوری ادم میکشین جلوشون یا وقتی کمکشون میکنید باهاتون خوب رفتار میکنن..گرافیک کاملا نسل 8 ای که ادم اصلا نمیتونه چی بگه فقط چند ساعت محو گرافیک میشی...بازی اصلا به gta هیچ ربطی نداره که خیلی ها باهاش مقایسه میکنن......

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
Watchdogs
امتیاز 6.5/10

از اون عناوین شلوغ و پر سر و صدا که انتظارات ازش زیاد هستش و هیچ انتظاری رو برآورده نمیکنه.
گیم پلی شاید کپی ناقصی از GTA هستش + هک کردن+ گیم پلی بد دست(خیلی بد دست).
رانندگی با کیبورد افتضاح بود ولی با دسته ماکروسافت رضایت بخش بود.به خاطر ماشه و آنالوگ کنترل خوبی رو ماشین دارم ولی وقتی پیاده میشه باید سریع دسته رو بذارم رو پام و از موس و کیبورد استفاده کنم چون موقع پیاده بودن قضیه برعکسه.
ماموریتهای با ماشین نسبتا خوب و قابل قبول هستش ولی کنترل بد تفنگ و تیر اندازی ، ماموریتهای جنگی رو یه جهنم واقعی میکنه.تا طرف رو پیدا بکنی ، نشونه گیری کنی و تیر اندازی کنی ، دخلت اومده.و باید بارها و بارها و بارها تکرار بکنی.
پلیسها زیادی هوشمند ! هستند و وقتی دنبالت می افتن تقربا فرار غیر ممکن هست.
من اصلا مشکل گرافیک و لگ نداشتم چه تو روز چه شب...رم سیستم 8 گیگ با سرعت 2133 مگا هرتز و سی پی یو i5 هاسول با سرعت 3.3 هستش و کارت گرافیکمNvidia 760 GTX هست.
گرافیک خیلی خیلی خوبی داره آدم یادش میره گاهی که بازی جهان باز داره ، بازی میکنه و انگار بازی مختص ماشین سواری هستش ولی به نظرم این تنها نقطه قوت بازی هست.
میدونی چیه؟ وقتی به بازی نگاه کلی میکنی هیچ ایرادی نمیبینی ولی وقتی بازیش میکنی اون کشش و حس راحتی که با GTA داری توش نمیبینی ، هیچ لذتی بهت نمیده بازی کردنش انگار داری انجام میدی که بره فقط و شاید بعدش بهتر بهشه و به شخصه کمتر از 30 دقیقه ازش خسته میشم.
شایدم اشتباه ما این هستش که با GTA مقایسه میکنیمش.این خودش یه بازی جدا هست با محاسن و معایب خودش اما بازم وقتی 10 دقیقه بازی میکنمش با خودم میگم ، چرا تا وقتی بازی GTA هستش من دارم اینو بازی میکنم؟
از وقتی GTA V برای PC تایید شد دیگه کلا دست و دلم به این نمیره.من تو ایکس باکس هم نتونستم GTA V رو ران کنم تا فروختم و حالا همش منتظرش هستم.
حالا یوبی سافت استارت کاری رو زده که خیلی مسیرش طولانیه شاید باید نسخه سوم این بازی قضاوت بشه که پخته تر خواهد بود.
شایدم بهتر بود یوبی سافت وارد این بازی نشه و انرژی و سرمایه و منابع خودشو رو دوتا بازی اصلی دیگه خودش یعنی اساسین و فارکری متمرکز میکرد.

فعلا سه باره دارم ولف رو بازی میکنم.چقدر قشنگه این بازی.

آخرین ویرایش:

Fastec

کاربر سایت
Feb 5, 2013
20
نام
PreMieR
41315456352142115592.jpg

درود
فرصتی شد کمی Enemy Front بازی کنم خودم بشخصه خیلی به تم جنگ جهانی علاقه دارم
خوب در نگاه اول بازی قسمتهایی از قیام ورشو به نمایش میکشه که روند داستان تا حدودی میشه گفت بد نیست . اما دوستانی که به ژانر first person shooter علاقه دارید به هیج وجه بازی از دست ندید
قابلیت flashbacks خوب کار شده .هوش مصنوعی دشمنان تو بازی کمی تو ذوق میزنه خیلی خوب کار نشده اسلحه ها هنگام شلیک خیلی ضرب ندارن اون حس بایدو انتقال نمیدن اما بازی گیم پلی بسیار خوبی داره مشکلی که تا اینجای کار دیدم در دسترس بودن راحت مهمات تو بازی که کمی روند اسون میکنه
گرافیک بازی درحد نسل قبله اما با توجه به موتور گرافیکی بازی Cryengine 3 کیفیت بصری بازی چشم نواز شده

درکل بازی خوبیه از دست ندید
8.5/10

54879412618334657404.jpg

و اما بازی The Incredible Adventures of Van Helsing II
بازی در ژانر action RPG با اینکه حتی به گرد پای دیابلو 3 بیلزارد معظم هم نمیرسه اما میشه گفت برای طرفداران این سبک بعد شاهکار دیابلو 3 میتونه گزینه بسیار مناسبی باشه
روند بازی ادامه نسخه قبلی هست در این قسمت شما در نقش پسر پرفسور Van Helsing علیه دشمنان Borgovia میجنگید
با سه نژاد مختلف متونید بازی به دلخواه شروع کنید. 1- نژادشکارچی اصلی بازی 2- جادوگر و 3- مکانیک . یه mini-game با سبک دفاع از قلعه به بازی اضافه شده که خیلی جالبه . سیستم لول اپ تغییر چشم گیری کرده میتونید از بین 8 توانایی هر کدوم را تا سه بار ارتقا بدید
در طی روند بازی غولی بنام Chimera بهتون کمک میکنه . بحث توی این ژانر بسیار زیاده اما روی هم رفته بازی نسبت به نسخه قبلی بسیار پیشرفت داشته

8.3/10

53.gif

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
41315456352142115592.jpg

درود
فرصتی شد کمی Enemy Front بازی کنم خودم بشخصه خیلی به تم جنگ جهانی علاقه دارم
خوب در نگاه اول بازی قسمتهایی از قیام ورشو به نمایش میکشه که روند داستان تا حدودی میشه گفت بد نیست . اما دوستانی که به ژانر first person shooter علاقه دارید به هیج وجه بازی از دست ندید
قابلیت flashbacks خوب کار شده . اسلحه ها هنگام شلیک خیلی ضرب ندارن اون حس بایدو انتقال نمیدن اما بازی گیم پلی بسیار خوبی داره مشکلی که تا اینجای کار دیدم در دسترس بودن بیش از حد مهمات تو بازی که کمی روند اسون میکنه .
گرافیک بازی درحد نسل قبله اما با توجه به موتور گرافیکی بازی Cryengine 3 کیفیت بصری بازی چشم نواز شده

درکل بازی خوبیه از دست ندید
8.5/10

کدوم احمقی تونسته با CE3 همچین گرافیکی درست کنه؟:| شاهکار کردن:|

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
darkness 2
بازی بدی نبودش. از حالت همیشگی بازی های fpsمتفاوت بود و گرافیکش هم سل شید بود که جالبه. ولی بازیش فوق العاده کوتاه هست و با این وجود بازم بعد از یه مدتی تکراری میشه چون آپگرید های بازی واقعا کم هست 8-| در کل بازی متوسطی بود.
7/10

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
Dark Souls II
vdaebjp7a25sj872uyei.jpg
دقایقی قبل تونستم دارک سولز 2 رو تموم کنم...آخرین بازی ای که رفته بودم رو چنتا پست بالاتر میبینید..دارک سولز 1 بود..نسخه ی یک از سختیه زیاد و دلچسبش منو عاشق خودش کرد.. این نسخه رو هم دانلود کردیم و نصب کردیم و رفتیم توش و اولین تغییرات رو نسبت به شماره ی 1 مشاهده کردیم..اولین چیز مشهود که بعد از ورود به محیط بازی آدم باهاش حال میکنه گرافیک هنریه بسیار عالی و فریم ریت درجه یکه بازی بود که برخلاف نسخه ی 1 این نسخه تا آخره بازی خیلی عالی بهم فریم داد و حال کردم.

در درجه ی دوم کات سن فوق العاده ی شروع بازی بود. درست مثل شماره ی قبل با یک حال و هوای حماسی داستان نفرین،تاریکی،بدبختی،ناچار بودن و .... رو روایت کردن و بعدش شما تو محیط بسیار وسیعتر از شماره 1 قرار میگیرید...!! در ابتدای بازی، 5-8ساعت ابتدائیه بازی، بسیار ساده و شیک دشمنان و باس هارو از پا درمیارید و به خودتون میگید این خیلی از یکش آسونتره...ولی از 8امین ساعت بازی به بعد یعنی وقتی تو بازی وارد منطقه ای به نام IRON KEEP میشید بدبختیاتون آغاز میشه.!! با پیشرویه بیشتر دربازی سطح و هوش دشمنان و NPC ها به شدت بالا میره...بعضی مواقع فکر میکنید الان من این NPC رو میترکونم، و درعین ناباوری همون NPC دهنتون رو سرویس میکنه و راحت 30،40 هزارتا پول "تو بازی بهشون میگن Soul"تون از بین میره...!!
طراحیه باس ها و مبارزات باهاشون به مراتب از نسخه ی 1 بهتر و دلچسب تر و خارق العاده تر شده.... تو همه ی باس ها زیبایی های طراحی به سبک آسیای شرقی مشهوده..شما تو یک محیط کاملا حماسی بازی میکنید...!! همه ی اجزای محیط باهاتون ارتباط برقرار میکنن... بعضی باسها به شدت آسون، و بعضیا به شدت اعصاب خرد کن اند.... خوده باس ها به خودیه خود سخت نیستن ولی برای رسیدن به اون ها و مبارزه کردن باهاشون مجبورید اکثر مواقع نوچه موچه هاشون رو هم بزنید تا برسید بهشون و این واقعا عذاب آوره..!! بازی 7-8 تا Class داره..ولی در کل همه ی کلاس ها یکی ان و این به شما بستگی داره که چه ویژگی ای رو تو شخصیتتون Level Up کنید..!!
Dark Souls، باتمام بازیهای دیگه متفاوته..Dark Souls چیــــزهایی داره که شما نظیرشون رو تو هیچ بازیه دیگه ای پیدا نمیکنید. اشیایی که تو دارک سولز هستن بسیار زیادن..از شمشیرها،لباسها گرفته تا انگشتر ها و سحر و جادو ها و.......هیچ بازی ای مثل دارک سولز اینقدر واقعیت گرا نیست..شما تو تمام بازیهای شمشیری از دشمنانتون سرترید و راحت را چهار پنج تا دکمه ی ترکیبی تعداد بیشماری از NPC هارو قلع و قمع میکنید، توی دارک سولز ازین خبرا نیست..واسه ی هر حرکتتون باید برنامه داشته باشید. باید به دقت حرکات باسها رو مشاهده کنید و الگوی حمله و درنهایت بهترین لحظه برای حمله کردن بهشون رو انتخاب کنید.
شما بعد از هربار مردن مقداری از خونتون رو از دست میدین و خط خونتون نصف میشه...هربار ببازید ازین مقدار کاسته میشه تاجایی که پیشروی بدون برگردوندن انسانیت خودتون غیرممکن میشه..!!
برخلاف نسخه ی یک که 75درصد بازی و نقشه رو باید پیاده طی میکردین ، تواین نسخه 100درصد میتونید بین مطنقه ها درکمتراز چند ثانیه نقل مکان کنید و سریعتر به مکان مورد نظر برسید...تعداد مکانهایی که بازی توش Save میشه "Bonfire" به مراتب از نسخه ی 1 بیشتره و فاصله شون از همدیگه معقول تر از نسخه ی قبله.

گیم پلی بازی رو توضیح دادم و الان میرسیم به موسیقی:
توی Dark Souls انتظار هیچ موسیقیه سمفونیک،پاپ،رپ و... رو نداشته باشید...درست مثل دنیای واقعی هیچ آهنگی براتون نمیزنن موقع کشتن دشمنا...فقط موقع مبارزه با باسها یه مقدار برای بالابردن سطح هیجان براتون آهنگ حماسی پخش میکنن.ولی درکل از نظر موسیقی بازیه فقیری به حساب میاد..البته بماند که همون چنددقیقه موسیقی ای که موقع مبارزات اصلی پخش میشه با روح و روانتون بازی میکنه..اوج موسیقیه بازی رو تو تیتراژ پایانیه بازی میشنوید و عمده ی موسیقی تو IN Game، واسه منطقه ایه که کسی بهتون حمله نمیکنه به اسم Majula!!!! یک آهنگ دلنواز و نور ملایم خورشید(عکس بالا) مدام به این مطقه میتابه و شما موقع قدم زدن تواین منطقه احساس آرامش میکنید..چون اینجا همه باهاتون دوست هستن و کاری به کارتون ندارن..!!

داستان بازی !!!!

با برداشتن تکه های باقیمونده ی پازل داستانی از نسخه ی 1 رفتن سراغ نگارش داستان قسمت 2...شما نفرین شدید..شما به سبب این نفرین هرگز نمیمیرید و اگر برای بازگردوندن انسانیت"Humanity" خودتون تلاش نکنید دیگه خوی انسانیتتون رو از دست میدین و تبدیل به HOllow میشید.موجودی که روح تو بدنش نیست و بی هدف پرسه میزنه و .....!!!

شما باید برای غلبه بر این نفرین درست مثل شماره ی 1، با چهار Boss در چهارمنطقه ی نقشه ی بسیار وسیع بازی مبارزه کنید... بازی مکان برای دیدن زیاد داره و من که الان دارم اینو مینویسم حدود 30 ساعت تو نقشه ی نداشته ی بازی پرسه زدم و به جرئت میگم هنوز 40درصد لوکیشن ها رو ندیدم...!! نحوه ی روایت بازی بازهم مثل قبلی عالی شروع میشه و بد تموم میشه...یک اندینگ درست درمون به گیمر نشون نمیدن و همین باعث میشه به خودتون بگید 100درصد دوسه تا پایان دیگه هم داره بازی..!!
تو این نسخه تعداد افرادی که هنوز انسانیتشون سره جاشه و باهاتون حرف میزنن بیشتر از قبلیه...همشون از گذشته و اینکه چطور به دنیای دارک سولز 2 پای گذاشتن براتون یه قصه هایی میگن که حال میکنید..البته باید زبان انگلیسیتون خوب باشه تا بیشتر لذت ببرید..!!
:>

جمع بندی:
گرافیک:9از10"باتوجه به محیط بسیار بزرگ بازی و توجه به FPS بهترین نمره ای که میشه به گرافیک داد همین نهه"
گیم پلی:با ارفاق
10/10
داستان:9از10
موسیقی:7از10
ارزش تکرار: به خودتون بستگی داره...اگر اعصابتون رو میخاین خط خطی کنید این رو دوباره بازی کنید...من جمعه کنکور دارم دیگه چیزی به غیر از PES 13 بازی نمیکنم...
:d
نمره ی نهایی: 9.5از10

!!!‌ببخشید که سرتون رو درد آوردم.

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
Contrast

7.2/10

New-Screenshots-for-Vaudevillian-PuzzlePlatformer-Contrast-1-696x1024.jpg

یه خلاقیت جدید و خیلی جالب داره که کلا بازی رو خاستنی میکنه نمیگم که تکراری نشه.
داستان بازی پر کشش هست.
گرافیک بازی متوسط هستش.
کنترلهای بازی تو PC عالی هستند.
صداگذاری متوسط هستش.
از نظر لودینگ و نداشتن باگ و گیر و اینا عالی هستش و مشکلی ندیدم.
بعضی جاها الکی سخت میشه و یکم دلو میزنه ولی وقتی رد کردی میچسبه.
در کل بازی هست که متنوع هستش و خلاقیت داره و به امتحانش می ارزه.

دختربچه ، چه ننه درو دافی داره :-* حیف که فقط سایشو میبینیم... :d

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
tomb raider 2013

خب بالاخره بعد چند وقت تونستمم این شاهکارو بازی کنم بازی ز همه نظر عالی بود خیلی خوش ساخت .
اوایل بازی یه مقدار گرافیم بازی تو ذوقم خورد ولی بعد که عظمت بازی دیدم همچی فراموش کردم .
تنهای مشکل بازی به نظرم شخصیت لارا بود که خیلی حشک بود ( نظر شخصی دیدم همه چه قدر عاشق لارا هستند ) و خیلی هم سگ جون بود .
موقع حرف زدن لارا لباش قشگ تکون نمیخورد که خیلی رو مخ بود
داستان : 9.5 از 10
گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صداگذاری : 9 از 10
گرافیک : 10 از 10
نمره کلی : 9 از 10

در کل بازی عالی بود و بهتره همه حداقل یک بار این بازی رو. بازی کنند

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
Grid Autosport

5/10

اصلا در حد و اندازه های نسخه شماره 2 نبود انگار یه قدم رو به عقب بود.
گیم پلی به شدت سخت و بد دست و بد قلق.
حیف حجمی که گذاشتم دانلودش کردم.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
Enemy Front = 3/10 بد ترین بازی زندگیم
Watch Dogs = 7/10 بد نبود ولی در حد بالایی هم قرار نداشت بازی امیدوارم نسخه 2 بازی بهتر باشه
Battlefield HardLine Beta MP = 9/10 بازی پتانسیل مولتیش کمتر از BF4 هست ولی میتونه سینگل فوق العاده ای داشته باشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Wolfenstein The New Order 8/10

یه اکشن خالص با گیم پلی لذت بخش

نکات بدش بخش های گشت زنی با مرحله ی فضاش بود با توجه به گیم پلی نسبتا طولانیش هیچ نیازی به این قسمت ها نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر