امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
mirror-of-fate-hd-330x200.jpg

مثبت = گیم پلی دو بعدی به سبک عناوین کلاسیک با لذت و هیجان بسیار خوب - باس فایت های قدرتمند - داستان عالی و روایت خوب - صداگذاری و موسیقی های تحسین بر انگیز - تنوع قابلیت ها و سلاح های ثانوی - بدون هیچ گونه مشکل فنی مثل افت فریم، باگ و ...
منفی = نسبتا آسان (در درجه Normal) - یک سری موارد توی مبارزات هر سه Lords of Shadow مثل همین Block های مداوم و اجرای حملات غیر قابل دفاع از سوی دشمنان به تعداد مکرر دیده میشه اما خوب چیزی خاصی نیست که بازی رو بخواهیم با اون نابود کنیم.
گرافیک: 8
صدگذاری و موسیقی: 9
گیم پلی: 8.5
امتیاز کلی: 8.5

Mirror of Fate یک بازی بسیار با ارزش چه از لحاظ گیم پلی و چه داستان سرایی و کیفیت اون هستش. به همه تجربه این بازی شدیدا توصیه میشه. البته لذت این عنوان نیز زمانی دو چندان می شد که حدفاصل عرضه LOS 1 و LOS 2 می اومد تا داستان اون هرچه بیشتر آدم رو شوکه کنه، ولی حتی با اینکه میدونستم قراره چه اتفاقی بیفته، دیدن صحنه هایی مثل آخر بازی واقعا ارزشمند هستش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
The Elder Scrolls Online
+:
محیطهای زیبا و متنوع - Quest های متنوع و داستانی - مبارزات لذت بخش - Single player جالب - Dungeon های عالی - PvP واقعا عالی
- :
مقداری bug - کاشکی امکاناتی که تازه معرفی شده در لانچ وجود داشت ( خیلی زیاد نمیشه بگم لول ) - نیاز به Dynamic ACtivity های بیشتر ... چون فقط Dark Anchors هست .

امتیاز نهایی : 8
TES online قول داده بود MMO جدیدی و نواورانه ای باشه و gameplay و دنیای جذاب Elder Scrolls رو به دنیای بازیهای انلاین بیاره . انصافا با همه مشکلاتی که تا به امروز داشته به نظرم در مجموع خیلی خوب عمل کرده . شاید TES online یه MMO کلاسیک و یا Traditional نباشه اما در نوع خودش بازیه فوق القعاده عالی هست و حداقل برای من که فنه TES هستم عالی هست D:
به نظره من MMO خیلی خوبی هست. درسته ماهیانه شارج دارن اما حداقل واقعا دارن به feedback ها گوش میدن وبازی رو بهتر میکنن .به نظره من TES online یک MMO متفاوت هست و در کل راه خودش رو مقداری جدا کرده که شاید بعضی ایده های توی این بازی مقداری از پتانسیلشون استفاده کامل نشده اما سازنده ها در راه بهتر کردنش هستن .

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
Child of Light
9.5/10
نیم نمره هم به خاطر این کم شد که تو بعضی مبارزات بدجور رو اعصابه و ناجوانمردانه میزنن و تاجش می افته.
موزیک عالی و آرامش بخش و هنگام مبارزات اکشن
گیم پلی جالب و با امکانات و خوش دست
گرافیک بی نقص.

دوستان پیشنهاد میکنم تجربه کنید.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
19786126430085273007.jpg
آخرین بازی که تاآخر رفتم نسخه ی 1 سه گانه ی Prince Of Persia بود...هوس کرده بودم این عنوان رو از 1 شروع کنم به رفتن ولی هربار تصمیم میگرفتم وقتش پیش نمیومد تااینکه لابه لای بازیهام DVD این سه گانه رو بیرون کشیدم و نصب کردم.... درتوصیف این بازی به جمله ی Game Spot درباره ی این بازی اکتفا میکنم "شاهزاده ی پارس یک شاهکار است!"
بسیار تعجب کردم با گذشت 11 سال از زمان انتشار بازی عجب گرافیک میزانی داشت.گیم پلی بی نقص بود و حرکات دوربینی که تو این بازی ازش استفاده شد بنظرم الگوی بسیاری از بازیسازهای بعداز خودش قرار گرفت.داستان بازی هم عالی روایت شد.تعداد موجودات خبیث یه کم زیادی بالا بود وگرنه کشتنشون زیاد چالش برانگیز نبود.یکی دوتا معمای باحال هم توش گذاشته بودن.!! دریک کلام بازیه خیلی زیبا و دلنشینی بود.!!
دوروز پیش هم شروع کردم نسخه ی 2 رو رفتن...!!
9از10

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Trial Fusion
2444869-trialsfusion.jpg

+ : گیم پلی جذاب
موسیقی هیجان انگیز
گرافیک چشم نواز
سرگرم کننده

امتیاز از 10 : 9.5

حتما اگر این عنوان رو تجربه نکردین از دستش ندین و فورا اونو بازی کنید. خیلی سرگرم کننده هست

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Transformers fall of the cybertron
بهترین بازی ساخته شده در سری ترنزفورمرز تا الان :d اگه از طرفداراهای این سری هستید بازی کردن این عنوان براتوت از واجبات حساب میشه :d گرافیک و موسیقی در حد خوب هست و گیم پلی هم کوچکترین نوآوری نداره ولی بازم بازیش لذت بخشه. کل داستان بازی توی سیاره سایبرتران میگذره و اصولا آدم ها هیچ نقشی توی بازی ندارن.
8.5/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
castlevania mirror of fate HD
نمیدونم چرا ولی اصلا از بازیش خوشم نیومد و یک ساعت نشده پاکش کردم:d گیم پلیش یه چیزی بین نسخه های مدرن و نسخه های قدیمی ژاپنی هست. من هر دو نوع گیم پلی رو دوست دارم ولی این چیزی که مخلوط هست رو نه. در بقیه موارد مثل گزافیک و موسیقی هم در سطح خوبی هست.

mohsenazaris5

کاربر سایت
May 22, 2014
174
Dark Soul 2 : 9
فوق العاده بود
جزو معدود بازی هایی که با مردن های زیاد نه تنها اعصابم خورد نمی شد، بلکه بیشتر مشتاق ادامه بازی می شدم. یعنی سختی بازی خیلی حساب شده بود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
256px-Child_of_Light_art.jpg

مثبت = طراحی هنری خارق العاده - موسیقی های عالی - داستان زیبا با روایتی دلنشین - طراحی بسیار خوب شخصیت ها - تنوع در یاران همراه، محیط، دشمنان و قابلیت ها - گیم پلی مناسب و لذت بخش
منفی = موسیقی، گرافیک، گیم پلی و داستان همگی خوب هستند از کجا آدم ایراد بگیره؟! فقط بخش Oculi ها و آیتم های جانبی نسبتا سطحی کار شده
گرافیک: 10
گیم پلی: 9
موسیقی و صداگذاری: 10
امتیاز کلی: 9.5

Child of Light بیشتر مثل نقاشی هنری مخلوط شده با یک داستان جن و پری بسیار دوست داشتنی هستش تا یک بازی RPG خشک! سیر شدن از موسیقی های این بازی واقعا سخته، گیم پلی سرگرم کننده هستش و از چالش معتادل و قابل قبولی برخورداره، طراحی کلی بازی از شخصیت ها گرفته تا محیط هم که هیچ گونه جای ایرادی باقی نمیذاره. تجربه این بازی بسیار لذت بخشه و به همگی توصیه میشه تا ببینند Ubisoft به جای میلکینگ های بی خود، چه استعدادهای شگفت انگیزی داره که می تونه به کار بگیره.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
BioShock Infinite: Burial at Sea Episode 1 = 8.5 / 10

خب اولین DLC شاهکار کن لوین یعنی BioShock Infinite واقعا دلچسب و لذیذ بود. پیش به سوی اپیزود دوم:x

خوب:
1. بازگشت به Rapture و زنده شدن خاطرات دلچسب Rapture
2. بهبود گرافیک نسبت به بازی اصلی

بد:
کوتاه بودن بیش از حد

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Wolfenstein the New Order
گیم پلی جذاب و فوق العاده هیجان انگیز(مخصوصا نیمه دوم بازی)+لول دیزلین عالی و متنوع و گیم پلی طولانی+داستان و شخصیت پردازی جذاب+گرافیک پایین تر از حد انتظار
گرافیک: 7 از 10
گیم پلی: 10 از 10
صداگذاری: 9 از 10
داستان: 9 از 10
امتیاز نهایی: 8.8 از 10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
path of exile
یعنی شاهکار به تمام معنا:bighug: جدا باید بازیش کنید تا بفهمید چی میگم. یه همچین بازی با حجم فقط 3 گیگ و اونم کاملا مجانی!!!
9.5/10

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
taq7poksppvephppdpjp.jpg
Dark Souls I

یک بازی عجیب غریب...دوسال پیش دانلودش کرده بودم ولی هربار که نصب میکردم به علت گنگ بودن بازی پاکش میکردم..من این بازیو 4بار یا بیشتر پاک کردم و دوباره نصبش کردم..یه حسی بهم میگفت این بازی رو باید بری و خوشحالم که این مدل احساسات دارم:d این بازی نه Map داره نه نشون میده Objective بعدیت چیه...فقط خودتیو خودت...یه لاشه که تو بازی بهتون میگن UNdead که قیام میکنین در روزگار تاریک و افسانه ای بازی. شخصیتتون اصلا حرف نمیزنه ولی باهاتون ارتباط برقرار میکنه..محور اصلی بازی گیم پلی فوق العاده زیباشه....این ازون بازیهاست که بیشتر گیمرها درآرزوی دیدن پایانش هستن... خیلی سخته...به معنای واقعی کلمه حرصتون رو درمیاره..یه عالم راه رو با بسم الله بسم الله میرید بعد یه حیوان که 10 برابر شماست میاد با یه پتک میزنه تو سرتون...حسی که من دراون لحظات داشتم دقیقا شبیه این شکلکه(:|)..خلاصه اینکه اگر روحیه ی سرسختی دارین برین این شاهکارو بازی کنین...بهترین طراحی دشمن و BOSS FIGHT ها درتمامی بازیهایی که انجام دادم متعلق به همین بازیه...بعضی مواقع محو زیبایی های طراحی در BOSS ها میشدم..بعضیاشون به شدت خوفناک و زیبا طراحی شده بودن..تنها ایراد بازی این بود که محل سیو ها که بهشون میگیم BONFIRE حدود دوکیلومتر باهم فاصله داشتن.وبعد از سیو کردن تمام کسایی که کشتین دوباره زنده میشن:((.. داستان بازی درابتدا خیلی اساطیری و شیک روایت شد ودرکمترین مقدار دیالوگ ها تمومش کردن..فکرکنم این بازی سرجمع 100خط دیالوگ داشته باشه...خیلی سطحی تموم شد.حالم گرفته شد...انتظار داشتم یه پایان تروتمیز تر بدن بیرون..بعدازین همه ساعت بازی کردن و اعصاب خرد شدن در حد 1 دقیقه یه صحنه رو نشون دادن و تمام..!!! پایانش هم مثل بازی خشک و بیروح ...من عاشق این بازی شدم:d دو روز پیش هم شماره 2 رو دانلود کردم و با اجازه برم نسخه ی 2 رو نصب کنم و پشت سر هم بمیرم توش:d

گیم پلی:با ارفاق 10 از10...با یکی از شاهکارهای گیم در زمینه طراحی صحنه/مبارزه و.... طرفید.
گرافیک:8از10 ولی برای یک بازی به این وسعت عالی بود.
موسیقی: تقریبا هیچ موسیقی که روح و روانتون رو نوازش کنه وجود نداره تو بازی..تنها صدایی که باید بهش عادت کنین صدای خارج شدن روح از بدنتونه که باعث میشه دوباره مسیری که رفتید رو بپیمائید.
موقع جنگیدن با BOSSها موسیقی سمفونیک زیبایی به گوش میرسه ولی دل بهش نسپارید..چون قبل ازینکه سمفونی تموم بشه شما مردین:| واسه همین 4از10 میدم بره حالشو ببره.
ارزش تکرار: این برعهده ی خودتونه..من که دارم میرم پاکش کنم:-sآدم میترسه رو بازی کلیک کنه.
داستان:عدم وجود دیالوگ دربازی و راهنمایی نشدن از همون ابتدا..فقط بهت میگه چطور شمشیر بگیری دستت..جمع کردن افتضاح پایان بازی..
درنهایت 9از10

پیش بسوی DARK SOULS II
:-s

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Watch Dogs
Ubisoft
+

گرافیک فنی بسیار خوب و تقریبا نسل بعدی
نورپردازی و Reflection خیره کننده
فیزیک بسیار خوب وسایل نقلیه و کارکتر اصلی
شهر بزرگ و پرجزئیات
تنوع بسیار خوب گیم پلی و مراحل فرعی
داستان زیبا به همراه روایت خوب
شخصیت پردازی مناسب
هک!
تاکتیکهای مورد استفاده در مبارزات
اسلحه های متنوع
هندلینگ خوب ماشین ها به همراه تنوع بالای خودروها
پایان مناسب
موسیقی های بسیار خوب
صداگذاری خوب
انیمیشن های بسیار خوب
جزئیات خیره کننده محیط اطراف
گیم پلی طولانی خط داستانی
آب و هوا و تغییرات جوی بسیار طبیعی
تنوع افراد درون شهر
-
پر از باگ!
Anti Aliasing افتضاح!
پر از لگ و افت فریم!
تفاوت بسیار زیاد کیفیت تکسچرها روی درجه های مختلف
تنظیمات کم(هم در زمینه گرافیک و هم گیم پلی)
تکراری بودن مراحل
پلیس های الکی سمج!

خب بالاخره این بازی رو هم بدست رسید و تموم کردم! در نهایت تجربه لذت بخش و هیجان انگیزی بود ولی به خاطرم مشکلات مذکور و صدالبته مشکلات گرافیکی بسیار زیاد کمی ضدحال بود! انتظار داشتم پس از دانگرید بازی حداقل اینقدر مشکلات نداشته باشه! و اینکه بازی تجربه اول سازنده بوده اصلا قابل قبول نیست! این استدیو همه بازیهاش همیطنوره و کلی مشکلات داره! از اینها گذشته مانند سری AC تو این بازی هم مراحل تعقیب و گریز و کشتن افراد واقعا 50 درصد مراحل رو تشکیل میده و بشدت روی اعصاب هست:| نمیدونم اینا بلد نیستند مرحله بسازند:| هرجا بازی کم میاره میگه برو فلان کسو Take down کن! تو این اوضاع اگه گیر پلیس بیفوتی رسما باید خون گریه کنی تا ولت کنند:|
علاوه بر اینها مشکلات دیگه ای هم هست! مثلا شما هیج وقت توسط پلیس دستگیر نمیشی! پلیس فکر کنم اصلا مقری نداره که بخواد شما رو زندانی کنه:| کافیه یه ماشین بدزدی ، با هلیکوپتر به قصد کشتنت وارد میشند:| از طرفی هم هوش مصنوعی هم خوبه و هم بد! موقعی که هنوز وارد مبارزه نشدی ، دشمن اصلا کوره! ولی وقت بره گاور بگیره از پشت هم بیای میفهمه و راحت تورو میکشه:| بازی هم جوری هست که با دوتا تیر میفتی میمیری:| در کل بازی نکات منفی داره که بشدت روی اعصابه و اصلا نمیشه بیخیالش شد! ولی بازم پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید! تجربه در نهایت خوبی هست اگه مشکلات رو در نظر نگیریم.در نهایت بنظرم شاخ و شونه کشیدن برای GTa اصلا کار درستی نبود! تو مصاحبه هاشون نباید اسم GTA رو میاوردند! اینا فعلا با این سطح کار ، باید با Saints row و sleeping dogs مقایسه بشند! خیلی زوده که بخواند با GTA مقایسه بشند و جیزی جز شکست براشون نداره.

8/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر