امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
2611_tom-clancys-splinter-cell-blacklist-prev.png

Splinter Cell: Blacklist = 9.0 / 10

من چرا اینقد دیر رفتم سراغ این بازی؟ :|
نسخه جدید بازی Splinter Cell یعنی Blacklist واقعا یه عنوان زیبا و دلنشین هست.
بعد از عنوان نسبتا ضعیف Conviction این نسخه بازگشت موفقی داشته به همون سبک کلاسیک این سری.
اما با ورود به بازی اولین نکته عجیب رو میبینید، و اون تغییر چهره و صدای سم فیشر هست که از نظر من اصلا خوب نیست و یک ضعف بزرگ برای بازی به حساب میاد. یکی از عوامل مطرح شدن سم فیشر حضور مایکل آیرون سایت به عنوان صداپیشه و Cosplay سم هست که متاسفانه تو این نسخه یک پسرفت کامل هست.
دومین نکته عجیب بازی استفاده از موتور تاریخ گذشته آنریل آنجین 2 هست که این کار سازنده ها غیر قابل بخشش هست. به خاطر همین موتور قدیمی موهای کاراکترا بسیار مصنوعی و بی کیفیت هست.اما در عوض نورپردازی و انیمیشن شخصیت ها فوق العده زیبا هست. چون سازنده ها از تکنولوژی جدیدی برای انیمیشن ها استفاده کردن. همین طور بازی از دایرکت ایکس 11 هم پشتیبانی می کنه. کیفیت بافت ها در حد خوب هست. بعضی جاها بالا و بعضی جاها متوسط هست.

گیم پلی Blacklist مهمترین و بهترین نکته مثبت بازی هست. گیم پلی بازی همون مکانیزم کلاسیک این بازی رو داره و یک اکشن مخفی کاریه ایده آل هست.

در مجموع Splinter Cell: Blacklist یک عنوان ناب و درجه یک اکشن هست و کسایی که عشق مخفی کاری دارن باید حتما این رو بازی کنن.

خوب:
1. بازگشت به ریشه های سری Splinter Cell
2. مکانیزم عالیه مخفی کاری
3. انیمیشن های فوق العاده
4. ارزش تکرار بالا
5. پشتیبانی از DirectX 11

بد:
1. موتور تاریخ مصرف گذشته
2. مدل موهای شخصیت ها بسیار بد هستند
3. عدم حضور مایکل آیرون سایت به عنوان صداپیشه و Cosplay سم فیشر

منم همچنان تمومش نکردم چون دلم نمیاد می خوام سر فرصت باهاش عشق بازی کنم:d:x

اما نکات منفیتو قبول ندارم موتور بازی شاید قدیمی باشه اما گرافیک بازی عالی هست من ایرادی در مدلینگ شخصیت ها هم ندیدم اما هنر پیشه ی صداشم بگم خیلی حیف شد اما تقصیر یوبی نبود صداپیشش دیگه جون نداشته یا صداش زیادی پیر شده بوده

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
منم همچنان تمومش نکردم چون دلم نمیاد می خوام سر فرصت باهاش عشق بازی کنم:d:x

اما نکات منفیتو قبول ندارم موتور بازی شاید قدیمی باشه اما گرافیک بازی عالی هست من ایرادی در مدلینگ شخصیت ها هم ندیدم اما هنر پیشه ی صداشم بگم خیلی حیف شد اما تقصیر یوبی نبود صداپیشش دیگه جون نداشته یا صداش زیادی پیر شده بوده
به ظاهر گرافیکش عالیه.
1. مدل موی شخصیت ها اصلا خوب نیست. چسبیده به سرشون. تو نگاه موهای لارا تو Tomb Raider بکن چقدر عالیه.
2. بعضی ار بافتها کیفیتشون خوب نیست. مثلا لباس سم رو ببین. وقتی میخوای لباسهاشو آپگرید کنی ببین بافتها به هم چسبیده هستن و خیلی بی ریختن.
3. به خاطر اینکه تکنولوژی انیمیشن رو عوض کردن مایکل آیرون ساید رو هم عوض کردن. :|

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
670px-0,1920,0,1077-SoD-mainslide.png

مثبت: ایده ای که مدت ها دنبالش بودم! یک دنیای زامبی زده به صورت Open - World با مواردی نظیر حس بقا، نجات دیگران، جمع آوری آذوقه، ارتقای کمپ و ... که جالب هم پیاده شده
منفی: انمیشن های فاجعه - دیالوگ های سطحی و مضخرف با صداپیشگی بد - نبود چیز درست و درمانی به نام داستان - گرافیک ضعیف
نبود دو تا دونه آهنگ خوب و بدتر از اون پخش آهنگ های شاد Country هیچ سنخیتی با جو بازی ندارد - مبارزات خشک و بی روح
گرافیک: 5
گیم پلی: 7
صداگذاری: 4
امتیاز کلی: 6

جالبه بدونید این بازی رو تازه شروع کردم و دارم نمره میدم! اما همون اول کار حساب همه چیز دستتون میاد. شخصیت پردازی و داستان ذره ای وجود نداره، گرافیک بی کیفیت و صدا پیشگی آماتور با
دیالوگ های ضعیف هم توی ذوق میزنه. شاید تنها چیزی که باعث شده این بازی رو Unistall نکنم، همون تنها نکته مثبتش هست که بالا گفتم! چون با تمام خشکی ها و ایرادات، اینکه از دست یه Zombie Horde یواشکی
فرار کنید و به داخل یه سوپر مارکت برای جمع آوری آذوقه برید حس خاصی داره

Assassin%27s_Creed_IV_-_Black_Flag_cover.jpg

مثبت: تمام چیزهایی که از یک AC انتظار دارم رو برآورده کرد. آهنگ های خارق العاده (حتی از یوتیوب فایل یک ساعته Sea Shanty ها رو دانلود کردم :d + ترانه های اصلی بازی)
حضور خوب مخفی کاری - داستانی عالی به همراه پایان بسیار خوب و شیرین - شخصیت های خوب با پرداخت عالی به اونها
تمامی اینها رو، به علاوه یک بخش بسیار کامل و بی نظیر در دریا قرار بدید که قدری بزرگ هستش و خوب، توی این نیمچه پاراگراف نمیشه توضیح داد!
منفی: متاسفانه Ubisoft ذره ای به فکر رفع باگ، Glitch و افت فریم این سری بازی نبوده (مرضی که از AC III شروع شد) - هوش مصنوعی ضعیف - پرداخت بد به دنیای مدرن و ادامه وقایع بعد از دزموند (از اولین نسخه سری کلا این بخش مدرن اضافی و بیخود بوده. بخشی که هیچ وقت نتونست نظر من رو جلب کنه و صرفا وقت با ارزش رو تلف میکنه تا از دنیای اصلی بازی لذت نبرم)
گرافیک: 8.5
گیم پلی: 8
صداگذاری: 10
امتیاز کلی: 9
هیچی دیگه آقا .... همینکه بی نظیرهحتما تجربه کنید. این سه چهار صفحه تاپیک هم به اندازه کافی تعریف و تمجید شده! :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به ظاهر گرافیکش عالیه.
1. مدل موی شخصیت ها اصلا خوب نیست. چسبیده به سرشون. تو نگاه موهای لارا تو Tomb Raider بکن چقدر عالیه.
2. بعضی ار بافتها کیفیتشون خوب نیست. مثلا لباس سم رو ببین. وقتی میخوای لباسهاشو آپگرید کنی ببین بافتها به هم چسبیده هستن و خیلی بی ریختن.
3. به خاطر اینکه تکنولوژی انیمیشن رو عوض کردن مایکل آیرون ساید رو هم عوض کردن. :|

در کل خوبه دیگه اره جزئیاتش جای کار بیشتری داشت
بابا موهای لارا یه تکنیک فوق خفن بود که فریم بازی هم منهدم می کرد هنوزم با یه 670 اورکلاک شده ی دستی و کارخونه ای با کلی اپدیت بازم زیر 50 فریم خیلی جاهاش می ده حالا از این گذشته موهای سم افشون بشه که دل کیو ببره اون وقت؟؟؟؟:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
HitmanAbsolution_LogoWikiEOL_byTaureny2.png

خب بالاخره تمومش کردم و یه نفر دیگه به جمع طرفداران هیتمن اضافه شد:-"

مثبت:

• گرافیک فوق العاده و افکت های بی‌نظیری مثل آب و نور و انعکاس اونا روی کله 47
  • موسیقی و صداگذاری و صداپیشگی کاملا به جا و مناسب
  • گیم پلی بی نظیر و آزادی عمل فوق العاده بالای بازی (بهترین ویژگی بازی)
  • هوش مصنوعی مناسب
  • بخش Contract که ویژگی جالبی بود و میتونین Contract هایی که توسط دوستان یا در مقیاس جهانی ساخته شدن رو با توجه به شرایطی که ذکر شده بازی کرد و با توجه به مهارتتون، ببینین که توی کدوم دسته از قاتلین پولدار، کشنده و محبوب دسته بندی میشین. یا اینکه خودتون Contract بسازین و اونو به اشتراک بذارین. در واقع یکی از بخش های ارزشمند بازی هست که ارزش بازی رو بالا میبره
  • وجود درجه های سختی متنوع و زیاد بازی که خب نیازی به توضیح نیست و یکی از نکته هایی هست که برای به چالش کشیدن بازیکنان توی عناوین مخفی کاری به حساب میاد

منفی:
  • سیستم Disguise نه چندان جالب بازی
  • سیستم Instinct که باعث میشه همیشه یه دستتون رو کلید Ctrl باشه و همیشه اونو فعال کنید
  • داستان نه چندان جالب بازی که میشه گفت تقریبا نکته خاصی نداشت

9/10

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
همون تنها نکته مثبتش هست که بالا گفتم! چون با تمام خشکی ها و ایرادات، اینکه از دست یه Zombie Horde یواشکی
فرار کنید و به داخل یه سوپر مارکت برای جمع آوری آذوقه برید حس خاصی داره
Survive بعنی همین!!!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
256px-TWD-game-cover.jpg

The Walking Dead Season1Episode1-5+ 400 Days

برای دومین بار این بازی رو تموم کردم..میخواستم برای فصل 2 سیو های فصل 1 رو از روی انتخاب های خودم جور کنم..همش الکیه.. هیچ یک از انتخاب های فصل 1 به درد فصل 2 نمیخورن..فقط در حد همون آنچه گذشت یه مروری به سیو های فصل 1 میشه..!! ولی بااین حال یکسالی از تجربه ی این بازی میگذشت و هوس کردم دوباره بزنم به بدن..انصافا باید به تلتیل تبریک گفت بابت ساخت بازی..!! 400 روز هم DLC جالبی بود..:d
9.5از10

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
بازگشت به ریشه های سری Splinter Cell
:|:|:|
مکانیزم عالیه مخفی کاری

یه نفر دیگه به جمع طرفداران هیتمن اضافه شد
شما کلا این سری رو از اول برو:

Hitman
Hitman 2
Hitman: Contracts
Hitman: Blood Money

همه رو باید بازی کنی تا بفهمی هیتمن چیه
بهترین قسمتشم چهارمین قسمتشه
شاهکاره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

شما کلا این سری رو از اول برو:

Hitman
Hitman 2
Hitman: Contracts
Hitman: Blood Money

همه رو باید بازی کنی تا بفهمی هیتمن چیه
بهترین قسمتشم چهارمین قسمتشه
شاهکاره

من به نظرم بهترینش 3 هست و بعدشم 1

این نسخشم عالی کار شده بود امتیازاشم عالی بود چرا به طرفدار جدید بدبخت می توپی

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من به نظرم بهترینش 3 هست و بعدشم 1

این نسخشم عالی کار شده بود امتیازاشم عالی بود چرا به طرفدار جدید بدبخت می توپی
:d نتوپیدم، نگفتم Absolution بده که خیلیم خوب و لذت بخشه، منظورم این بود که حالا که شده طرفدار 47 بره بقیه قسمتاشو هم بازی کنه تا کاملا با این سری آشنا شه
اولین قسمت خیلی سخت بود به خاطر نداشتن سیو به همین خاطر امتیازای خیلی پایینیم گرفت، تموم کردنش غیرممکن بود.
تو داستان به نظرم Hitman 2 بهترین بود، گیم پلی هم بسیار بهتر از قبل بود و قابلیت سیوم اضافه شد.
Contracts هم بد نبود، بیشتر تکراری بود و چیز جدیدی نداشت
Blood Money گیم پلیش کاملا باز بود (آزادی عمل و متدهای خفت گیریش :d بیشتر از قسمتای قبل و حتی Absolution بود) به همراه موسیقی فوق العاده ای که هیچ وقت یادم نمیره و همینطور داستان خوب و گرافیک عالی.
خاطره Blood Money هیچ وقت یادم نمیره :x

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
:d نتوپیدم، نگفتم Absolution بده که خیلیم خوب و لذت بخشه، منظورم این بود که حالا که شده طرفدار 47 بره بقیه قسمتاشو هم بازی کنه تا کاملا با این سری آشنا شه
اولین قسمت خیلی سخت بود به خاطر نداشتن سیو به همین خاطر امتیازای خیلی پایینیم گرفت، تموم کردنش غیرممکن بود.
تو داستان به نظرم Hitman 2 بهترین بود، گیم پلی هم بسیار بهتر از قبل بود و قابلیت سیوم اضافه شد.
Contracts هم بد نبود، بیشتر تکراری بود و چیز جدیدی نداشت
Blood Money گیم پلیش کاملا باز بود (آزادی عمل و متدهای خفت گیریش :d بیشتر از قسمتای قبل و حتی Absolution بود) به همراه موسیقی فوق العاده ای که هیچ وقت یادم نمیره و همینطور داستان خوب و گرافیک عالی.
خاطره Blood Money هیچ وقت یادم نمیره :x

پس حتما پچ اختصاصی pc که shader 3 هم بهش اضافه می کرد هم برای نسخه ی 4 اضافه کردید لعنتی اینقدر سنگین شده بود بازی که دیگه 6600 به زور جواب می داد اما مراحل شلوغش به خصوص مرحله شهریه که هزار تا ادم داخلش بود cpu نمی کشید فریم زیر خط فقر می رفت

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
پس حتما پچ اختصاصی pc که shader 3 هم بهش اضافه می کرد هم برای نسخه ی 4 اضافه کردید لعنتی اینقدر سنگین شده بود بازی که دیگه 6600 به زور جواب می داد اما مراحل شلوغش به خصوص مرحله شهریه که هزار تا ادم داخلش بود cpu نمی کشید فریم زیر خط فقر می رفت
یادم نی درست :d ولی اینو یادمه که هر کارتی نمیکشید بازی رو :>

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
Brothers - A Tale of Two Sons : 10/10

نکات مثبت :
روایت فوق العاده داستان
گیمپلی خوب
موسیقی عالی
وجود محیط های متنوع
طراحی فوق العاده هنری و زیبا
نکات منفی :
کوتاه بودن بازی
سادگی معماها

ولی در کل چون خیلی باهاش حال کردم میدم 10 :bighug:

Prey : 7.5/10
گیمپلی نسبتا خوبی داشت ولی زیاد با داستانش حال نکردم .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
saint row : iv

داستان : 9 از 10
گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک : 9 از 10

بازی عالی بود کلی خندیدم بعد مدت ها یه بازی کردم که بهم چسبید همه چی بازی خوب بود فقط چند تا مشکل داشت : یکی لود های پی در پی . سازندگان رو گرافیک کم کاری کرده بودند و داستان هم زیاد بهش نپرداخته بودند البته کسی انتظار داستان خوبی از بازی نداره
در کل " نمره کل : 9.5 از 10 "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر