امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقاً من مخالفم، به نظرم تنها نکته ی منفی همون گرافیکه.
ببین علی، تنوع اسلحه که میگی، وقتی یه نفر توی یه جنگله و دشمناش همه با مشت و لگد و سنگ و اینا میگردند، ما گتلینگ گان یا مسلسل لازم نداریم، بلکه شات گان و هفت تیر (که سلاح مشهور در فیلم های آمریکایی هست) رو لازم داریم. و همین پیاده روی ها بخش عمده ای از حس دلهره رو شامل می شدند.
من با مهدی موافقم در این بازی.
alan wake گرافیک نداره؟ شاید کارت گرافیک شما خراب هست هم فیزیک عالی داره هم سایه ها با shader های عالی زمان انتشار اولیه بازی هم در نظر بگیرید البته

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقاً من مخالفم، به نظرم تنها نکته ی منفی همون گرافیکه.
ببین علی، تنوع اسلحه که میگی، وقتی یه نفر توی یه جنگله و دشمناش همه با مشت و لگد و سنگ و اینا میگردند، ما گتلینگ گان یا مسلسل لازم نداریم، بلکه شات گان و هفت تیر (که سلاح مشهور در فیلم های آمریکایی هست) رو لازم داریم. و همین پیاده روی ها بخش عمده ای از حس دلهره رو شامل می شدند.
من با مهدی موافقم در این بازی.
صادق جان گرافیک یا باگ؟
گرافیک بازی مخصوصا نور پردازیش که فوق العاده بود. باگ هم والا من ندیدم.

حالا تنوع اسلحه رو فاکتور میگیریم ولی پیاده روی رو باهات مخالفم. بیشتر وقت بازی صرف راه رفتن توی یه جنگل بزرگ و یکنواخت میگذشت و تند تند هم Taken میومد. در واقع این زیادی بیش از حد دشمنا به حس ترس بازی لطمه زده بود. باید قبول کنیم که AW اصلا ترسناک نبود. بیشتر اون حس جالب بازی به داستان و شخصیت هاش میگذشت.

برای یه بازی Psychological Horror شما یه سر به Silent Hill بزنی همه چیز دستت میاد. دقت کردی سایلنت هیل مسخره-ترین (از نظر ظاهر - که صد البته هر کدومشون فلسفه ای دارن) و آسون ترین دشمنا رو داره؟ ولی چرا اینقدر با روان آدم بازی میکنه؟ اونم در حالیکه توی SH2 به جرات میشه گفت یه کارخونه اسلحه سازی همراهمون بود ولی در عین حال شماره دومش بهترین نسخه هستش.

حاضرم یه روز کامل باهات بحث کنم و به این نتیجه برسیم که AW یه بازی داستان محور بود و جو و اتمسفر و در نهایت کارگردانی خوبی داشت ولی فاقد ذره ای ترس بود. این چیزی نیست که فقط من بگم. خیلیا با من هم عقیده هستن و هیچوقت در مورد AW از ترسش حرف نمیزنن چون نداره. گرافیکش هم خوب و در حد عالی بود.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
alan wake گرافیک نداره؟ شاید کارت گرافیک شما خراب هست هم فیزیک عالی داره هم سایه ها با shader های عالی زمان انتشار اولیه بازی هم در نظر بگیرید البته

منظورم باگ بود.

صادق جان گرافیک یا باگ؟
گرافیک بازی مخصوصا نور پردازیش که فوق العاده بود. باگ هم والا من ندیدم.

حالا تنوع اسلحه رو فاکتور میگیریم ولی پیاده روی رو باهات مخالفم. بیشتر وقت بازی صرف راه رفتن توی یه جنگل بزرگ و یکنواخت میگذشت و تند تند هم Taken میومد. در واقع این زیادی بیش از حد دشمنا به حس ترس بازی لطمه زده بود. باید قبول کنیم که AW اصلا ترسناک نبود. بیشتر اون حس جالب بازی به داستان و شخصیت هاش میگذشت.

برای یه بازی Psychological Horror شما یه سر به Silent Hill بزنی همه چیز دستت میاد. دقت کردی سایلنت هیل مسخره-ترین (از نظر ظاهر - که صد البته هر کدومشون فلسفه ای دارن) و آسون ترین دشمنا رو داره؟ ولی چرا اینقدر با روان آدم بازی میکنه؟ اونم در حالیکه توی SH2 به جرات میشه گفت یه کارخونه اسلحه سازی همراهمون بود ولی در عین حال شماره دومش بهترین نسخه هستش.

حاضرم یه روز کامل باهات بحث کنم و به این نتیجه برسیم که AW یه بازی داستان محور بود و جو و اتمسفر و در نهایت کارگردانی خوبی داشت ولی فاقد ذره ای ترس بود. این چیزی نیست که فقط من بگم. خیلیا با من هم عقیده هستن و هیچوقت در مورد AW از ترسش حرف نمیزنن چون نداره. گرافیکش هم خوب و در حد عالی بود.

این بازی بیشترین تشابه رو با یه سریال داشت. به نظرم داشتن سلاح های زیاد اون حس رو می گرفت.
اما منظورم Horor نیست، منظورم Thriller هستش. من حس می کنم این بازی بجاز ترس قرار داشت بر ایجاد حس دلهره. یعنی ترس خاصی از دشمن حس نمیشد، اما راه رفتن توی جنگل و اون همه سایه و دشمنانی که خودشون هم از سایه هستند حس دلهره به آدم میده.
مثلاً هانیبال تریلرـه و دلهره میاره. منظورم اینه حس ترس نیست، دلهره است که توی اون فضاسازی های مناطق جنگلی بسیار خوب عمل کرده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
call of duty ghost 8\10

میم خواستم به بازی 8.5 بدم به خاطر پایان بدش و غیر واقعیش به 8 می دم گیم پلی بهتری نسبت به bf4 داشت گرافیک با صداگذاری با کنترل بدتری داشت داستانم هست داشت bf4 رسما داستان نداشت

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
[h=3]Mirror's Edge[/h]8/10

یک بازی خاص که ایده های فوق العاده ای داره و برای من یکی که خیلی دلچسب بود .
اما اشکالات ریز و درشتی هم در بیشتر المانهاش به چشم میخوره که معمولاً چنین اشکالاتی در نسخه های دوم حل میشه و ما هم باید منتظر نسخه ی دوم باشیم ...

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
622
نام
مهدی
Crysis 3 8/10
گرافیک 9.5/10
داستان 7/10
گیم پلی 8/10
صدا و موسیقی 8.5/10
گرافیک عالی و میشه گفت تنها نقطه قوت بازی بود.
روال داستان چندان جالب نبود اما پایان خوبی داشت.
گیم پلی نسبتا خوبی داشت ولی بازم جای کار داره
صدای کاراکترا خیلی خیلی خوب بود ولی موسیقی چندان جالب و هیجان انگیزی نداشت.
در کل نسخه 2 خیلی خیلی بهتر از این بود ولی این نسخه برام ناامیدکننده بود.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Enslaved_Odyssey_to_the_West.jpg

مثبت = محیط هایی بی نهایت زیبا با طراحی خیلی خوب - شخصیت پردازی خوب سه کاراکتر اصلی - صداگذاری و موشن کپچر عالی (مخصوصا Trip)
مراحل طنز و کاملا متفاوت Pigsy's Perfect 10
منفی = پر از لگ و بعضا باگ - نوسان فریم در میزان بالا (یک جا 60 فریم - جایی دیگر 30 فریم) - نبود هیچ گونه تنوع در مبارزات، مراحل و کارهایی که در اون انجام میشه
به شدت خطی - Button Mashing محض در مبارزات - خشک و بی روح در بیشتر Chapter ها - داستانی بیخود که تازه آخر آن به عمق مضخرف بودن پی خواهید برد
گرافیک: 8.5
گیم پلی: 6
صداگذاری: 7.5
امتیازات کلی: 7

Enslaved بازی جالبی هستش و از همون اول دو شخصیت اصلی نظر شما رو به خوبی جلب می کنند اما نبود تنوع در گیم پلی و کش آمدن بیخود طول بازی با داستانی بی مفهوم و کلیشه ای
به بازی ضربه بزرگی زده. ارزش رو بخوام در یک کلمه خلاصه کنم میگم: متوسط

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
955489768c0b2cc8a387194a31aa0ad56e72631f_large.jpg

Enslaved = 8.0 / 10

سلام!
Enslaved جز اون دسته بازیهایی هست که هر گیمری باید حتما بازیش کنه. یه داستان عالی در کنار یه گیم پلی قشنگ Enslaved رو جز بازیهای درجه 1 قرار داده.
داستان بازی بر اساس یک رمان قدیمی چینی نوشته شده که واقعا قشنگ و جذاب هست. Monkey که شخصیت اصلی بازی هست توسط دختری به نام Trip به اسارت گرفته میشه، و هدف این دختر این هست که بوسیله Monkey به شهر خودش برسه. اما در میانه راه داستان پیچش های جالبی میگیره. علاوه بر این Monkey از Trip چندان خوشش نمیاد ولی جلوتر علاقه خاصی بین این دو نفر شکل میگیره که هر دو نفر رو به هم وابسته میکنه.

گرافیک بازی رو از دو بعد باید بررسی کرد. فنی و هنری.
از لحاظ فنی Enslaved اصلا بازی خوبی نیست و بیشتر بهش میگم یک فاجعه. بافت ها اصلا خوب نیستن و از نزدیک بسیار بی کیفیت و زشت هستن، و آدم رو یاد بازیهای 2006-2007 میندازه.
اما از لحاظ هنری Enslaved شاهکاره. هنر Ninja Theory تو این بخش نمایان میشه. Enslaved حقیقتن یک تابلوی نقاشیه بی نظیر هست. رنگ بندی شاد و زنده بازی شمارو سر ذوق میاره.
بازی از لحاظ هنری اینقد دلچسب هست که دلتون میخواد برای مدتی محیط بازی رو تماشا کنید. (قبلا چنین حسی رو فقط تو بازی Tomb Raider Legend داشتم).

اما در کنار این موارد متاسفانه کنترل بسیار بد و دوربین آزارد دهنده مشکل ساز هست.

بهتون توصیه می کنم حتما Ensalved رو بازی کنید.

خوب:
1. داستان عالی
2. شخصیت های کم اما دوست داشتنی
3. گرافیک هنری فوق العاده

بد:
1. گرافیک فنی بسیار ضعیف
2. مشکلات عدیده ی دوربین

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
Assassin's Creed IV black flag
graphics : 9
gameplay : 8.5
sound : 9
story : 9
Overall : 9

Brothers
a tale of two sons
graphics : 9.5
sound :9
gameplay :9.5
story : 10
Overall : 9.5
(حتما بازی کنید.کمتر از 3 ساعت تموم میشه. شاهکاره. آگه jurney و flowersو ...بازی کردین و دوست داشتین حتما اینم بازی کنید)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
نام
Majid
Brothers
A Tale of Two Sons

گرافیک: 9.5/10
گیم پلی: 8.5/10
صداگذاری و موسیقی: 7.7/10
داستان: 9/10

درکل: 9.2/10

نکات مثبت:

1. گرافیک فوق العاده هنری
  2. داستان خوب
  3. شخصیت پردازی خیلی خوب
  4. گیم پلی و مراحل بسیار متنوع
  5. معما های جالب
  6. صحنه های سینماتیک خیلی خوب
نکات منفی:
  1. صداگذاری نامناسب و نافرم با کارکتر ها
  2. گیم پلی نسبتا خشک
  3. بشدت کوتاه

واقعا خودمو سرزنش کردم :| واقعا چرا ؟:| چرا من اینقدر دیر این شاهکارو تجربه کردم؟ :|
واقعا با تک تک صحنه های بازی حال کردم! عالی بود! بازی توی این سبک تاحالا بازی نکرده بودم و یکی از بهترین بازی های امسال واسم بود!
شخصیت پردازی اون دو تا برادر هم واقعا عالی بود که همین باعث شد از دید خیلی از سایتا و همینطور VGX جز بهترین شخصیتای سال بشن!

و همینطور بازی یکی از چند بازی انگشت شماری هست که وقتی داری بازی میکنی اگه یکی از کنار مانیتور رد بشه جلبش میشه و دوست داره حتی بدون اینکه بازی کنه مراحلو نگاه کنه! و کلی هم لذت میبره! :x
تنها چیزی که بشدت منو عذاب میداد صداگذاری کارکتر های بازی بود! بشدت نافرم بود و جور در نمیومد با صدای کارکترا! بنظرم اصلا جالب نبود و منفی ترین نکتش همین بود! و بعدش هم کوتاه بودنش هست! واقعا انتظار نداشتم اینقدر زود تموم بشه :| پایانش هم زیاد چنگی به دل نزد اما بازم بد نبود :D

توی کل بازی بیشتر از همه گرافیکش منو جلب کرد! گرافیک در عین سادگی بسیار هنری و خارق العاده بود! رنگ بندی عالی یک اتمسفر خیلی جالبی رو بوجود می آورد! :x که یکی از نکاتی که منو به ادامه وا میداشت همین گرافیک دوست داشتنیش بود :x

فقط یک چیز میتونم بگم اونم اینه که اگه این عنوانو تجربه نکنید قطعا یکی از بهترین بازی های دانلودی سالو از دست دادید :| من خودمم بشدت پشیمون بودم که آخه چرا وقتی بازی ریلیز شد نرفتم طرفش :|

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
STANLEY PARABLE

تک - منحصر به فرد - جدید - متنوع - متفاوت - عجیب
در آخر همه اینها: غیر قابل توصیف!
(یه نفر میشه P.M کنه این بازی دقیقا چندتا پایان داره؟ :d)
چه جالب! مسئله ای که بازگو میکنه چقدر مشهوده توی دنیای ما

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Brothers: A Tale of Two Sons

8.5/10

یک بازی ناب با ایده هایی بامزه و به دور از کلیشه ها...
فان و سرگرمکننده؛ طوری که بعد از شروع بازی نمی توانید دل بکنید و با توجه به کوتاه بودن بازی ترجیه میدهید یکسره بازی را تا آخر جلو برید !
داستان بازی معمولیست اما روایت آن بسیار جالب است و شخصیت پردازی کاراکترها برای این بازی خوب کار شده است .
طراحی هنری بازی بسیار عالیست و بعضی وقتها ناخودآگاه به مناظر خیره میشوید ...!

اما اگر بخواهیم به مشکلات بازی اشاره کنیم باید به گیم پلی ساده و یکنواخت و همچنین معماهای آسان بازی اشاره کنیم که در کنار مدت زمان کوتاه بازی از جمله نکات منفی به حساب می آیند .

پ.ن : به هر حال این بازی را به همه ی دوستان اکیداً پیشنهاد می کنم .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,772
نام
محمد امین
the wolf among us :S1 E1 : نمره من : 9.5 از 10

بازیث از هر نظر عالی بود فقط به نظر من داستان بازی خیلی پیچیده بود

the walking dead : S2 E1 : نمره من 10 از 10

بازی هیچیزی کم نداشت واقعا از سطح توقعاتم برای اپیزود 1 بازی بالاتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟