امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آپدیتشو نصب کردی؟
نه :d انقدر بازی کوتاه بود اصلا به فکر رفع باگ نیفتادم! باگ های این بازی بیشتر برام فرو رفتن های بی مورد توی دیوار بود. اونم سعی کردم کنترلم رو بهتر نگه دارم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
نام
Majid
ASSASSIN'S
CREED IV
BLACKFLA
G

-------Assassin's Creed is Back
گرافیک: 9/10
گیم پلی: 9/10
داستان: 8.7/10
صداگذاری: 9/10
موسیقی: 9.5/10

در کل: 9/10

خوب:

1. نرم تر شدن گیم پلی نسبت به نسخه قبل و نوآوری های جدید
  2. مراحل فرعی عالی و سرگرم کننده و همینطور وجود چیز های متنوع در دریا ها از جمله جزیره ها و ...
  3. موسیقی های متن محشر! از جمله موسیقی هایی که هنگام فرار پخش میشه یا هنگام Board کردن کشتی! فوق العاده زیباس!
  4. پیشرفت صداگذاری نسبت به نسخه های قبل! برای مثال دویدن روی سقف خانه ها و صدای تق تق چوب که توی نسخه های قبلی به این خوبی کار نشده بود!
  5. پیشرفت چشم گیر جنگ های دریای نسبت به نسخه قبل!
بد:
  1. سنگینی بازی و فریم دهی فوق افتضاح بازی!
  2. باگ های زیاد!
  3. مراحل اصلی هنوز به زیبایی نسخه های اولیه نیست و تمام زیبایی بازی برمیگرده به مراحل فرعی و امکانات دیگه بازی و مراحل اصلی بازی یکی از بی اهمیت ترین چیزاس!

توضیحات:

بازگشت اساسین ها :x
بعد از بازی کردن ACIII دیگه واقعا از سری دل کندم و هیچ امیدی به این نسخه نداشتم! این در صورتیه که تا قبل از ACIII من فن دو آتیشه بازی بودم و هر کی توهینی میکرد جوابشو میدادم ولی ACIII این فن بودن منو کامل خوابوند! :| ولی دوباره توی AC IV فن دو آتیشه بازی شدم و برگشتم به سری! واقعا لذت بخش بود این نسخه!
ACIII پیشرفتش خیلی زیاد بود و امکانات متنوع زیادی داشت اما سازنده ها نمیدونستن باید تو بازی چطوری ازشون استفاده کنن! همین امر باعث شد بازی خوب از کار در نیاد و خسته کننده بشه اما این نسخه با اینکه خیلی از امکاناتش همون امکانات ACIII هست بسیار لذت بخش تره!

اول از همه به مراحل بازی اشاره میکنم! مراحل اصلی بازی رو که من توجه خاصی بهشون نداشتم و بیشتر مراحل فرعی رو میرفتم!
بازی جوری بود که با وجود امکانات بسیار زیاد توی نقشه آدم وقت نمیکرد بره سمت مراحل اصلی! مثلا وقتی به سمت مرحله اصلی حرکت میکردی سر راه به یک چیزی میخوردی که تو رو آذار میداد تا حتما اونو انجام بدی و بعد از اون چیز بگذری! همین امر باعث میشد بشدت بازی لذت بخش بشه!
درست همین امر باعث موفقیت Farcry 3 هم شد!

توی این نسخه موسیقی های بازی جوری جذبم که توی نسخه های قبلی به هیچ وجه اینطوری نبود!
مخصوصا موسیقی هایی که روی عرشه کشتی توسط خدمه خونده میشد واقعا عالی بود! بعضی جاها آروم حرکت میکردم تا آهنگی که میخونن تموم شه بعد به مقصدی که میخوام برسم :x
موسیقی های متن بازی هم که حرف نداشت! صداگذاری هم عالی :x

لذتی که موقع غارت کردن یک کشتی به آدم میداد کمتر بازیی اینقدر واسم لذت بخش بود! واقعا به بهترین نحو ممکن توی بازی پیاده شده!
و از اون مهم تر لذتی که گرفتن مقر دشمن توی جزیره های حفاظت شده از اون لذت بخش تر بود! بعضی هاش واقعا چلش بر انگیز بود و آدم هزار بار باید میرفت تا میتونست جزیره رو بگیره و بعد که میگرفتی بشدت لذت میبردی! دقیق مثل FC3

در کل شمایی که هنوز طرف بازی نرفتین و فکر میکنین با یک Assassin's Creed تکراری و کپی نسخه قبلی با مراحل خسته کننده طرفین باید بهتون بگم سخت در اشتباهید :D
یوبی سافت دوباره روال کار دستش اومده و دیگه نمیخواد چیز الکی تحویل ملت بده! و این نسخه هم بعد از عناوین ACIII و AC Rev تنها نسخه ای بود که کسی نمیتونست ازش بد بگه! چون واقعا به بهترین نحو ممکن ساخته شده:x

و منی که قبل از ریلیز بازی با خودم میگفتم من اصلا از کشتی سواری خوشم نمیاد و فکر نکنم در حد ACIII هم باشه جوری عاشق کشتی سواریش شدم که الان نمیخوام پیاده شم :D

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
The Walking Dead Season 2 Episode 1
همه چی تو بازی پیشرفت داشته. کلمنتین هم دوست داشتنی تر از همیشه. گرافیک بازی هم با اینکه سل شید مونده اما واقع گرا تر شده. انیمیشن شخصیتها خیلی بهبود پیدا کرده و جو بازی هم جذابتر از فصل قبلی. نحوه روایت داستان هم عالی و احساسات رو هم بهتر از فصل قبلی به بازیکن انتقال میده. در کل ایرادی مشاهده نکردم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
نام
Majid
The Walking Dead
S e a s o n T w o
Episode 1

8.5/10

صحنه های اکشن عالی! دیالوگ های عالی! موسیقی عالی! شخصیت پردازی عالی! شروع عالی! پایان عالی!
همه چی عالی بود تقریبا!
گیم پلی و گرافیک و بقیه چیزا هم که اصلا هیچ تغییری نسبت به سیزن قبل نکرده که اصلا بخوام چیزی بگم :D
مثل همیشه انیمیشن های رو اعصاب و غیر طبیعی! قرار گیری نامنساب دوربین در بعضی از مکان ها!

در کل من این عنوان رو بعنوان یک سریال میشناسم نه یک بازی! چون تنها فرقش با سریال همینه که اختیارات کارکتر اصلی دست تو هست! وگرنه با سریال هیچ فرقی نداره و هیجانش هم مثل سریال بالاست :x و تمام المان های سریال ها توش به کار رفته! و همینطور جذابیت بازیش در حد سریالش هست!
در کل حتما بازیش کنید!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
the stanley parable
بازی خیلی عجیب غریبی بود. کلا چیزی به نام گیم پلی تو بازیش وجود نداره کلا 2 ساعت هم طول نمیکشه که بازیش رو تموم کنی. تنها نکته خوبش ایده خیلی جالب و واکنش های توی بازی هست.
7/10

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
the stanley parable
بازی خیلی عجیب غریبی بود. کلا چیزی به نام گیم پلی تو بازیش وجود نداره کلا 2 ساعت هم طول نمیکشه که بازیش رو تموم کنی. تنها نکته خوبش ایده خیلی جالب و واکنش های توی بازی هست.
7/10
پس به شما بازی های gone home و dear esther هم پیشنهاد نمیشه:d
این بازی هدفش یه چیز دیگه بوده شما دنبال گیم پلی میگردی؟:d

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
the stanley parable
7/10

2ساعت؟! کوتاهترین پایانش کمتر از 30 ثانیه بود! فقط تو اتاق میموندی.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
The Stanley Parable: HD Remake

20131114104343!Stanley_parable_cover.jpg

9/10

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Injustice_Gods_Among_Us_Cover_Art.jpg

مثبت = مبارزاتی سریع، هیجان انگیز، نرم و زیبا با حرکات و فن های خوب و عالی - تخریب پذیری محیط و استفاده جالب از اجسام - حضور تعداد قابل توجهی از شخصیت های کلیدی DC
برخی ضربات اغراق شده و بی نظیر - صداگذاری خوب (تمامی ضربات و نابود شدن محیط را به صورت کامل حس خواهید کرد) - تنوع در تاکتیک ها و استراتژیک هر کاراکتر - قابلیت Clash
جزء معدود بازی های مبارزه ای که بایستی در استفاده از Meter ها و حملات مختلف دقت لازم رو باید داشته باشید و صرفا به Button Mashing اکتفا نکنید
منفی = نبود تعادل در بین کاراکتر ها - نابودی اجسام محیطی گاها برای Gadget Charater ها دردسر ساز می شود - پرداخت بد به داستان - آسان تر از سطح واقعی
گرافیک: 7.5
گیم پلی: 9
صداگذاری: 10
جمع بندی: Injustice یک مبارزه ای بی نظیر دیگر از Netherealm هستش که ایده های جالبی برای داستان و بخش تک نفره داره اما به قدری توی هم گره می خوره که عملا چیز زیادی از داستان متوجه نمی شوید.
صرف نظر از این بخش، حضور چنین افرادی از دنیای DC اونم توی یک بازی مبارزه ای، خیلی ها رو از جمله خودم خرسند می کنه. مبارزات نرم، سریع، زیبا و مهیج هستند.
تجربه این بازی برای علاقه مندان به این سبک، به PC داران عزیز شدیدا توصیه میشه
امتیاز کلی: 9

the-novelist-pc.jpg

هر از گاهی آدم میخواد کمی از فاز جنگ و کشتار بیاد بیرون و یه بازی متنوع رو تجربه کنه. the Novelist بیشتر یک داستان هستش تا بازی چون عملا چیز معنی داری به نام گیم پلی نداره
فقط از دید افراد قایم بشید که این کار هم به راحتی از طریق Option میشه غیر فعال کرد و فقط داستان رو دید. میمونه داستان که اونم the Novelist زیاد درخشان عمل نمی کنه. در اوایل کار یک داستانی که شاید خیلی به زندگی
واقعی یک خانواده نزدیک باشه رو تجربه می کنیم اما انتخاب ها توی این بازی محدود و کاملا غیر منطقی هستش.
به طور مثال هر روزی که شروع میشه، یک سری سرنخ گیر میارید و هر یک از اعضای خانواده رو میبینید که چه خواسته ای دارند. حال برای روز اول چنین گزینه هایی دارید (بعد از پیدا کردن سرنخ): یا فقط گذراندن وقت با فرزندتان (مساوی با بی اهمیتی به همسر و شغل خودتون)، یا درد و دل با همسر و خوردن شراب (مساوی با بی اهمیتی به سرگرمی فرزند و شغل خودتون) یا فقط وقتتون رو صرف خودتون کنید (که خوب بازخوردش هم معلومه از سمت بقیه چیه)
که چنین چیزی کاملا غیر منطقی هستش. توی یک 24 ساعت از یک روز، فقط یک کار؟ یعنی کل شب میشه بازی با فرزند؟ نمیشه بقیه رو به همسر و کار اختصاص داد؟ به کی آدم پاسخ بده؟ طرف کی رو بگیره در صورتی که همه حق دارند و نپرداختن به هر یک نتیجه جالبی نخواهد داشت؟
این بازی حوصله زیادی میخواد و داستان واقع گرایانه ای رو روایت میکنه اما با این حال انتخاب ها جالب نیستند و اونطور که باید این بازی نمی تونه توجه شما رو جلب کنه

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
پس به شما بازی های gone home و dear esther هم پیشنهاد نمیشه:d
این بازی هدفش یه چیز دیگه بوده شما دنبال گیم پلی میگردی؟:d
اتفاقا من عاشق dear esther هستم ولی از این بازی زیاد خوشم نیومد. فقط واکنش های گوینده جالب بود.
2ساعت؟! کوتاهترین پایانش کمتر از 30 ثانیه بود! فقط تو اتاق میموندی.
اطلاع دارم:d. منظورم از 2 ساعت این بود که چندتا پایان مختلف رو بری و ته و توی بازی رو دربیاری.

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
logo-twau.png

The Wolf Among Us

در یک کلام فوق العاده ، در یک کلام دلربا . بازی همه جوره عالیه . جو و فضا و اتمسفر بازی عملا نمونه نداره حتی از این لحاظ The Walking Dead هم نمیتونه نزدیکش بشه . از روی کمیک مورد علاقه خودمم ساخته شده و در نهایت اینکه Telltale بازم شاهکار خلق کرد .
بیگ بی ولف هم که از نظر شخصیت پردازی نمونه نداره . به جد جز بهترین بازی های امسالم هست و بشدت منتظر اپیزود های بعدی . حتما و خواهشا بازی رو تجربه کنید .

10/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر