امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
ِDmC

گیم پلی : 9.2/10
گرافیک تکنیکی : 8/10
گرافیک هنری : 9.2/10
داستان : 9/10
روایت داستان : 9/10
هوش مصنوعی : 8.5/10
ابتکار : 8.8/10
ارزش تکرار : 10/10
موسیقی و صداگزاری : 8.8/10

میانگین : 9/10

اگر تا الان هنوز نتوانسته اید با سبک H&S ارتباط برقرار کنید یا نسخه های قبلی Devil May Cray به دلتان ننشسته این بار بهانه ی خوبی برای آشنا شدن با این دنیا در اختیار شماست .
بازی واقعاً خوش ساخت است و یه پورت عالیست که به خوبی با موس و کیبرد هماهنگ است ! چیزی که معمولاً در این سبک از بازیها بر روی PC معمولاً مشکلهایی وجود داشته است ...

نقاط قوت :
1- گیم پلی سریع و متنوع
2- محیطهای متنوع با طراحی هنری زیبا
3- فریم دهی عالی
4- سیستم کمبو زنی و آپدیتهای این بخش
و ...

نقاط ضعف :
1- مبارزه با باس فایت ها آن چالش مورد انتظار را ندارد ...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,646
نام
حسین
dead space 3
+: گرافیک نسبت به فریم دهی عالی بود - صدا گذاری محشر -گیم پلی روون
_:محیط های نسخه اول و دوم خیلی بهتر بودن - واقعا نمیدونم به ذهن چه احمقی رسید که این بنچو بچپونه تو این بازی اگه بازی به صورت همون یه تک شاپ برای سوییت و اپگرید بود خیلی عالی تر میبود - سوییت های واقعا زشت و کم تعداد
در کل بخاطر بنچ که رو اعصاب بود نمره 8.5 میدم وگرنه بهش 9.5 میدادم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Dead Space 3

گیم پلی : 9/10
گرافیک تکنیکی : 9.2/10
گرافیک هنری : 9.2/10
داستان : 8/10
روایت داستان : 8/10
هوش مصنوعی : 9.2/10
ابتکار : 8.5/10
ارزش تکرار : 9/10
موسیقی و صداگزاری : 9/10

میانگین : 8.8/10

کلاً هیچکدام از نسخه های Dead space را نباید با یکدیگر مقایسه کرد چون هر کدام قابلیتهای خیلی خوبی دارند و به نظر من این سری ، جزو سه گانه های متنوع و خوش ساخت صنعت گیم هستش ! خوب طبیعتاً نسخه ی اول این سری بهترین نسخه در کل سری بود و با ابتکاری که در گیم پلی و داستان داشت همه را میخکوب کرد اما مشخصاً در نسخه های بعدی نمی شود همان خلاقیت و ابتکار عمل اولیه را تکرار کرد اما به نظر من سری Dead Space در نسخه های بعدی توانسته مسیر معقولی را طی کند ... البته هر نسخه ای اشکالات خاص خودش را هم داشته مثلاً لودینگهای طولانی و اعصاب خورد کن نسخه ی اول که به خوبی در نسخه ی دوم حل شد و یا اشکالی که نسخه ی دوم داشت عدم وجود باس فایت و یکنواختی مراحل بازی بود که در نسخه ی سوم به خوبی حل شده ! همچنین نسخه ی سوم هم اشکالاتی داشت مثلاً معلوم نیست هدف سازنده ها از 4 چپتر ابتدایی چیست ! به نظر میرسد برای شروع بازی ایده ی مناسبی نداشتند اما بلافاصله از چپتر 5 بازی روال منطقی اش را پیدا میکند ... همچنین ایراد دیگری که می توان از این نسخه گرفت وجود آیتمهای تیر و سلامتی بیش از حد در درجه سختی نرماله ولی همین مورد تا حدودی در درجه سختی بالاتر از نرمال حل میشود و ...
اما به هر حال بازی هنوز هم بسیار خوش ساخت و عالیست بخصوص از چپتر 10 به بعد عالی تر هم میشود ...

سال 2013 با انتشار DmC و Dead Space شروع فوق العاده ای برای گیمرها داشته که امیدوارم همینطور ادامه بده ...

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
dead space 3
تا وسطای بازی رفتم بقیش برام کششی نداشت.درکل این مدت هم هرچی زور زدم تفاوت خاصی با نسخه دوم(به جز توی گرافیک)ندیدم. البته ترسش یه مقدار کمتر شده.
7/10

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
Dead Space 3!
خب، پس از مدت ها انتظار این نسخه هم از سری بازیهای محبوب Dead Space اومد.
بازی اصلا ترسناک نبود، بیش تر به سبک اکشن رفته بود. در کل نسبت به DS های قبلی پسرفت زیادی داشته. تنها مزیت بازی پرفرمنس بسیار عالیش هست، خیلی بازی سبک بود و گرافیک نسبتا خوبی داشت.
-
8.5/10 :Graphic
8/10 :Gameplay
8/10 :Sound
10/10 :Frame Rate
8.6/10 :All

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
سلام بچه ها

از بین شما گیمرهای گرام کسی این بازی" Omerta: City of Gangsters "رو که تازه اومده بازی کرده ؟ جالبه که هیچ تاپیکی ازش تو این انجمن ندیدم !!؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
Borderlands 2: 9.0 / 10

نسخه دوم بازی Borderlands تونست موفقیت خودش رو تضمین کنه و Gearbox با ساخت این بازی ثابت کرد که همه چیز Call of Duty نیست.

خوب:
1. گرافیک Cellshade عالی
2. بخش تکنفره نسبت به نسخه اول پیشرفت قابل توجهی داشت
3. موسیقی بسیار خوب
4. بخش Coop
5. کلکسیونی از اسلحه

بد:
1. کنترل نسبتا دشوار ماشین ها
بنظرم اضافه کردن موس به کنترل ماشین خیلی سیستمش رو باحال تر کرده بود البته نظر شخصیه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
نام
Majid

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Xcom enemy unknown

گیم پلی : 9.2/10 (ضریب 2 )
گرافیک تکنیکی : 7.5/10 البته در این سبک نیازی به گرافیک فنی آنچنانی هم نیست. ..
گرافیک هنری : 8/10
داستان : 7.5/10
روایت داستان : 6.5/10
هوش مصنوعی : 8.5/10
موسیقی و صداگزاری : 8/10
ابتکار : 10/10
ارزش تکرار : 8/10

میانگین : 8.2/10

یک بازی متفاوت و خاص که پتانسیل بسیار بالایی برای شاهکار شدن داشته اما بعضی کج سلیقگی ها به برخی بخش های بازی لطمه زده ولی در هر حال این عنوان جزو بازیهای اعتیادآوری خواهد بود که تجربه می کنید ... به نظر من با توجه به اتمسفر بازی ، اگر سازندگان کمی از روش ماموریت دهی در بازی mass effect الهام میگرفتند و همچنین برای کاراکترهای بازی شخصیت پردازی مناسبی در نظر می گرفتند حتی میشد این داستان ساده بازی را نیز بهتر روایت کرد و این بازی را به یکی از به یادماندنی ترین بازی های نسل تبدیل کرد ...

مشکلات بازی :
1- گنگ بودن ماموریت های اصلی و روند ادامه ی آنها
2- روایت بد داستان بازی
3- چرخش دوربین در برخی بخش ها واقعاً نامناسب است
4- شخصیت پردازی نامناسب

نقاط مثبت :
1- گیم پلی اعتیادآور
2- خلاقیت و ابتکار

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Spec Ops : The LINE
7/10
خوب:
داستان تاثیر گذار
کنترل خوب
اتمسفر متفاوت
دیالوگ و صداگذاری و صداپیشگی لذت بخش
بد:
شوتر سوم شخص بدون هیچ گونه تنوع و نوآوری
آنریل انجین
نتیجه:
بازی متوسط از سازنده بی تجربه(کم تجربه).نیروی محرکه بازی داستان تاثیرگذارش خواهد بود نه گیم پلی.با اون که شوتری کاملا استاندارد و بی هیچ نقصی رو شاهد هستیم ولی باز همین استاندارد بودن شاید بلای جون بازی شده باشه.تنوع به هیچ وجه.شاید بشه گفت اتمسفرش هم اگر اینچنین متفاوت نبود با شوترهای دیگه فرقی نمیکرد.با این حال میشه از بازی لذت برد

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
هرزمانی که هیچ بازی ای بهم نمی چسبه، می شینم خیلی خوشگل PoP : Sand of Time بازی می کنم و جیگرم حال میاد:d
برای بار اِن ام نشستم و دوباره تمومش کردم!
هیچ نمره ای به غیر نمره کامل هم نمی تونم بدم!:d
10 /10

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
Crysis 3
Pros:
Engaging Combat
Great Story
Outstanding Audio Scores
Extraordinary Visual Design and Graphics
Best Ending

Cons:
Overally an easy Game
Shorter than its predecessors
Laughed at my Gaming Rig
:d
... 9.0 ...
Tnx Yerli Bros

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,538
نام
Mehdi
The Walking Dead Season 1 The Game

گیم پلی : 9/10
داستان : 10/10
روایت داستان : 10/10
هوش مصنوعی : 9.5/10
موسیقی و صداگزاری : 9/10
ارزش تکرار : دارد

Final Score: 9.5

بازی رو دو هفته می شود که به اتمام رساندم اما وقت نوشتن نقد کوتاهش رو نداشتم :d. بسیار احساساتی تموم شد ...

ماشالله بروبچ نکه اصلا اسپویل نکرده بودند بازی رو :| ما هم اصلا از پایان خبر نداشتیم ... :d بهر حال که بازی فوق العاده بود بخصوص قسمت 4 و 5 آن...
موقعی که Lee داشت می مرد بغض توی گلوم جمع شده بود ... اصلا نمی دونستم چیکار کنم حیف از آمدن اشک بی بهره بودیم ولی جدی جدی بغض زیادی گرفته بودم...
توی هیچ بازی ای من تا حالا انقدر احساساتی نشده بودم ... بیچاره Clem تنهایی چه شکری می خواد بخوره، تا بره اون دو تا رو پیدا کنه زامبی ها می خورنش ...
:(:((

دوست دارم سریع تر قسمت بعدی عرضه بشه اما نه با این گرافیک و باگ های گرافیکی. حداقل گرافیکش رو به حد یه بازی نسل قبلی برسونند هم راضی کننده هست

داستان قسمت دوم رو نمی دونم چطوری می خواند ادامه بدند ولی مطمئنم اون هم موفقیت های سری رو ادامه می ده ...

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

D M C: Devil May Cry

گیم پلی : 10/10
گرافیک تکنیکی : 6.5/10
گرافیک هنری : 9/10
داستان : 9/10
روایت داستان : 6.5/10
هوش مصنوعی : 7.5/10
موسیقی و صداگزاری : 9.5/10
ارزش تکرار : دارد

Final Score: 8

بازی با گیم پلی و گرافیک روون شروع شد ( البته با صحنه قشنگ فشنگ شروع شد :d ). اصلا فن DMC نبودم و تا حالا هیچ سری از اونو بازی نکرده بودم ولی دوست داشتم اینو تجربه کنم.
بازی با مشکلات صدا و ... مواجه بود. خیلی عذابم میداد ... داستان رو خیلی کامل و دقیق نفهمیدم چون سری های قبلی رو بازی نکرده بودم اما بازم خوب بود. شخصیت ها عالی... گیم پلی فوق العاده روون و
جانانه :d

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
DMC: Devil May Cry 8/10
دلایل: خیلی آسان، کوتاه
جزابیت: گرافیک خوب رمگ بندی عالی، طراحی خوب، صداگذاری خوب، سیستم رابطه کاربری خوب

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
tomb raider
فوق تصور، فوق بازی یکی از بهترین بازیهای تاریخ. فک نکنید که الان جو گیر شدم میگم تاریخ واقعا فوق العادس همه چیش گرافیک(موهای لارا که آدمو دیوونه میکنه) گیم پلی طبیعی و عالی و متنوع صداگذاری عالی. همه چی عالی ای کاش مولتی نداشت تا نمره کاملو از سایتا میگرفت.
امتیاز من 10(البته 10 هم براش خیلی خیلی کمه)
تنها نکته منفی: اگه این بازی رو بازی کنین فک کنم دیگه تا مدتها بازیهای جدید رو نتونید رغبت کنید تا حتی بهشون نگاه کنین چه برسه بازی کنید!!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر