امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

MohammadFatehi

کاربر سایت
Aug 23, 2012
149
نام
محمد
Dishonored
گرافیک : 9 از 10
صداگذاری : 8.5 از 10
داستان : 9 از 10
گیم پلی : 10 از 10
جذابیت و هیجان : 9.5 از 10
در کل : 9.5 از 10
این بازی فوق العاده است دیشب به دستم رسید و بکوب دارم بازی میکنم..در زمینه گرافیک خیره کننده عمل کرده و طراحی محیط عادمو دیوونه میکنه جزئیات بافت ها بالا و با کیفیت هستند همچنین سلاح ها و جادو ها هم با افکت های خوب و جزئیات فراوان طراحی شده اند که ادمو یاز بایوشاک میندازه در زمینه موسیقی ازهمون اول با یک موسیقی بی کلام احساسی ، حماسی طرف هستید که ادمو محو بازی میکنه در زمینه گیم پلی هم که مدتش بنظرم بالای 12 ساعته و بسیار عالی و بدون نقص از آب دراومده و یه اعتدال بین اکشن و مخفی کاری در بازی شاهد هستیم و..... که نمیگم تا خودتون حالشو ببرید در کل این بازی 100درصد جزو کاندیدا های برترین بازی سال در بسیاری از سایت ها و مجلات غیره است در اینجا باید از bethesda به خاطر یه عنوان خارق العاده و نواوارانه بعد از یک سال از عرضه اسکایریم تشکر کرد

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

دوستان Bioshock Infinite کی واسه pc میاد؟؟

حدود اسفند

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,392
نام
Majid
resident evil 6

گیم پلی : 7/10
داستان : 9/10
روایت داستان 6/10
هوش مصنوعی: 6.5/10
ابتکار و پیشرفت : 8/10
ارزش تکرار : 6/10
گرافیک تکنیکی : 7.5/10
گرافیک هنری : 8/10
موسیقی و صداگزاری : 9/10

میانگین:7
ببخشید شما به آینده سفر کردیدو رفتید Resident evil 6 رو بازی کردید؟؟؟
:|:|:|

رزیدنت ایول 6 هنوز واسه PC نیومده و فقط واسه کنسول اومده شما چطور توی بخش PC بهش نمره میدین؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Torchlight 2
Gameplay : 10/10
Sound and music : 9/10
Story : 7/10
Graphics : 9/10
Overall : 8.5/10
Value : 10/10
خوب : توضیح خاصی‌ ندارم واسش،از بس زیبا و عالی‌ هست که فقط اینو می‌تونم بگم که تا وقتی‌ شماره جدیدش اومد بازی رو تموم کنید و دوباره از اول شروع کنید.
بد : داستان عالی‌ نیست، یکم طول میکشه به Gameplay بازی عادت بشه.
توضیحات : MOAAR DUNGEONS!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

گیم پلی : 9/10
گرافیک تکنیکی : 6/10
گرافیک هنری : 7.5/10
داستان : 7.5/10
روایت داستان : 8/10
هوش مصنوعی : 7.5/10
ابتکار : 7.5/10
ارزش تکرار : 8/10
موسیقی و صداگزاری : 8/10

میانگین : 7.7/10

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Ghost Recon : future Soldier

گیم پلی خوب بود ولی نه به اون اندازه که بتونه چندین ساعت من را پای بازی نگه داره. (دیگه چی می شد که 1.30 ساعت پای بازی بشینم!!!، نهایت 1 ساعت) بعضی وقت ها بعد از یکی دو بار مردن بی خیال بازی می شدم و می رفتم یکم crysis بازی می کردم!
تو اغلب مراحل باید دوربین دید در شب تون و در مرحله روز یه دوربین دیگه همیشه روشن باشه. که این واسم یکم آزار دهنده بود.
مشکلات فریم دهی و پچ های ارائه شده و .... که بی خیال. مرحله آخر فریم خوب نبود.
برخی مراحل واقعا لذت بخش بود ، مخصوصا اون مرحله که هیچ کدوم از یارهات نبودن. یه لحظه احساس کردم دارم splinter cell بازی می کنم. یا اون قسمت هایی که یه نفر گروگان را نجات دادیم و با خودمون می بردیمش و چپ و راست دشمن می ریخت رو سرمون. یه جور حالت سینمایی پیدا کرده بود.
گرافیک هم بعضی جاها زشت بود. مثلا تا سینه توی آب بودیم ولی احساس می کردی آب نیست و مثلا سنگه.
تجربه کلی خوب بود برام و در انتها :
8.4 /10

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,473
نام
Matthew
FIFA 13 : 9 . 25 / 10

PES 2013 : 7 . 75

NFS The Run : 8 .5 / 10

GTA IV EFLC : 9 . 25 / 10

MAFIA II : 9.75 / 10

( اینا بازی هایی هست که من توی PC ــــیم دارم و بازی می کنم و قبلا اصلا توی این تایپیک نبودم :d )

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم که فیفا 13 رو خریدم واسه پی سی از نظر گرافیک تغییر بزرگی که نکرده وگرنه قابلیت های دیگر عالی هستن

گرافیک8.5/10

گیم پلی10/10

موسیقی وصداگزاری 9.5/10

نمره کل 9/10

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
Dishonored : 8.2

قبول کنید گرافیک فنی بازی ضعیفه! موتور Unreal بیشتر از اینا قدرت داره.
بازی تو حالت Hard که من داشتم بازی میکردم به غیر از چند مکان محدود سختی خاصی نداشت. اما گیم پلی بازی واقعا شاهکار بود.
داستان هم معمولی بود. فقط آخرهای بازی هیجان داستان واقعا جالب میشه. پایان بازی هم از این بدتر نمیشد!
شبیه ترین بازی به این بازی به نظرم Deus Ex هست. سبکشون تقریبا یکیه. اما من با اون بیشتر حال کردم. با این حال یکی از بهترین های امسال بود.

آخرین ویرایش:

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
با سلام
من میخوام در این پست به بازی مکس پین 3 نمره بدم و امیدوار هستم من رو ببخشید بخاطر این که دیر این نمره رو میدم جدا از این که این بازی رو دیر بازی کردم خود من اصولا وقتی یک بازی رو تموم میکنم چند روز یا حتی چند هفته صبر میکنم تا کلا از توی جو بازی خارج بشم تا بتونم بهتر در مورد اون بازی تصمیم بگیرم و از نکات منفی بازی چشم پوشی نکنم اما نه در اون حد که خیلی چیز ها از بازی رو کلا فراموش کنم .

همین طور که اکثرا توی پست هایی که توی تاپیک میخوندم از داستان بازی اشکالاتی گفته شده بود من هم میگم که با اکثر شما هم عقیده هستم و داستان بازی رو یک داستان "عالی" نمیدونم اما این رو هم بگم که در بین گزینه هایی که برای داستان بازی میتونستند انتخاب کنند یکی از بهترین ها رو انتخاب کردند , این که اگر این قسمت رو هم در مورد زندگی خانوادگی مکس پین میساختند شاید زیاد جالب نمیشد حرف بی ربطی نیست و من هم میگم که در این صورت احتمالا از این بدتر میشد (احتمال!) و این که مکس پین چند بار باید خانواده خودش رو از دست بده ؟ و چند بار باید بخاطر خانوادش با یک ارتش مقابله کنه ؟ و .... به همین دلیل هست که این گزینه از نظر من از اول جزو اخرین انتخاب ها قرار میگیره و داستان بازی هم در مورد خانواده مکس پین نبود و این انتخاب بسیار هوشمندانه ای هم بود و فقط در طول داستان چند نکته وجود داشت که میشد بهتر از این ها در بیاد , این که خود مکس پین در طول بازی به عنوان راوی هم حضور داشت نکات مثبت و منفی داشت از نکات خوبش میشه به این اشاره کرد که بازی رو از اون حالت خشک و تا حدودی خسته کننده در میاورد و بسیار فان هم بود اما راوی بودن مکس پین ضربه ای به خود داستان هم وارد میکرد اصولا داستان باید به صورتی باشه که بدون توضیحات زیادی قابل درک باشه هرچی داستان توضیحات کمتری داشته باشه و بیشتر قابل درک باشه داستان زیباتری هست و این که کسی که بازی رو میسازه در صورت نبودن توضیحات مجبور هست که داستان رو طوری در بازی پیش ببره که قابل درک باشه این که اگر صدای مکس پین رو از روی بازی بردارید شاید در قسمت هایی سردرگم بشید و شاید (احتمال!) در بعضی قسمت ها بازی کمی خسته کننده به نظر بیاد از لطمه هایی هست که این مورد به بازی وارد میکنه , اما با همه این ها این که سازندگان بازی از همون شروع بازی تمرکز زیادی به داستان بازی داشتند از نکات مثبت بازی هست .
در مورد پایان بازی هم بگم که داستان سعی داشت با کشتن تقریبا تمام از اعضای خانواده که داستان در موردشون بود (در مکان هایی که مکس پین هم حضور داشت اکثرا این اتفاق میفتاد) از این که از مکس پین یک هیرو بسازه که همه رو نجات میده جلوگیری کنه با این حال اگر از اول روی یکی از شخصیت ها در کنار بقیه تمرکز میشد و دقیقا در پایان بازی این شخصیت برداشته میشد از نظر من تاثیر بسیار بهتری در داستان بازی داشت و میتونست یک پایان خاکستری برای بازی داشته باشه .

در مورد گرافیک بازی باید گفت که حرفی توش نیست و بسیار زیبا و چشم گیر به نظر میومد همینطور صدا گذاری بازی که در حد خیلی خوب بود و به طور کلی من به این بازی امتیاز 8.2 از 10 رو میدم و به همه دست اندرکاران بازی هم از همین راه بسیار دور خسته نباشید میگم :d

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Dishonored : 8.2

قبول کنید گرافیک فنی بازی ضعیفه! موتور Unreal بیشتر از اینا قدرت داره.
بازی تو حالت Hard که من داشتم بازی میکردم به غیر از چند مکان محدود سختی خاصی نداشت. اما گیم پلی بازی واقعا شاهکار بود.
داستان هم معمولی بود. فقط آخرهای بازی هیجان داستان واقعا جالب میشه. پایان بازی هم از این بدتر نمیشد!
شبیه ترین بازی به این بازی به نظرم Deus Ex هست. سبکشون تقریبا یکیه. اما من با اون بیشتر حال کردم. با این حال یکی از بهترین های امسال بود.
داستان بازی بستگی به شما داره!احتمالا گرفتید از اول بازی همرو سلاخی کردید!باید هم پایان بدی ببینید!

------------------------------

Dishonored
10/10

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
با سلام
من میخوام در این پست به بازی مکس پین 3 نمره بدم و امیدوار هستم من رو ببخشید بخاطر این که دیر این نمره رو میدم جدا از این که این بازی رو دیر بازی کردم خود من اصولا وقتی یک بازی رو تموم میکنم چند روز یا حتی چند هفته صبر میکنم تا کلا از توی جو بازی خارج بشم تا بتونم بهتر در مورد اون بازی تصمیم بگیرم و از نکات منفی بازی چشم پوشی نکنم اما نه در اون حد که خیلی چیز ها از بازی رو کلا فراموش کنم .

همین طور که اکثرا توی پست هایی که توی تاپیک میخوندم از داستان بازی اشکالاتی گفته شده بود من هم میگم که با اکثر شما هم عقیده هستم و داستان بازی رو یک داستان "عالی" نمیدونم اما این رو هم بگم که در بین گزینه هایی که برای داستان بازی میتونستند انتخاب کنند یکی از بهترین ها رو انتخاب کردند , این که اگر این قسمت رو هم در مورد زندگی خانوادگی مکس پین میساختند شاید زیاد جالب نمیشد حرف بی ربطی نیست و من هم میگم که در این صورت احتمالا از این بدتر میشد (احتمال!) و این که مکس پین چند بار باید خانواده خودش رو از دست بده ؟ و چند بار باید بخاطر خانوادش با یک ارتش مقابله کنه ؟ و .... به همین دلیل هست که این گزینه از نظر من از اول جزو اخرین انتخاب ها قرار میگیره و داستان بازی هم در مورد خانواده مکس پین نبود و این انتخاب بسیار هوشمندانه ای هم بود و فقط در طول داستان چند نکته وجود داشت که میشد بهتر از این ها در بیاد , این که خود مکس پین در طول بازی به عنوان راوی هم حضور داشت نکات مثبت و منفی داشت از نکات خوبش میشه به این اشاره کرد که بازی رو از اون حالت خشک و تا حدودی خسته کننده در میاورد و بسیار فان هم بود اما راوی بودن مکس پین ضربه ای به خود داستان هم وارد میکرد اصولا داستان باید به صورتی باشه که بدون توضیحات زیادی قابل درک باشه هرچی داستان توضیحات کمتری داشته باشه و بیشتر قابل درک باشه داستان زیباتری هست و این که کسی که بازی رو میسازه در صورت نبودن توضیحات مجبور هست که داستان رو طوری در بازی پیش ببره که قابل درک باشه این که اگر صدای مکس پین رو از روی بازی بردارید شاید در قسمت هایی سردرگم بشید و شاید (احتمال!) در بعضی قسمت ها بازی کمی خسته کننده به نظر بیاد از لطمه هایی هست که این مورد به بازی وارد میکنه , اما با همه این ها این که سازندگان بازی از همون شروع بازی تمرکز زیادی به داستان بازی داشتند از نکات مثبت بازی هست .
در مورد پایان بازی هم بگم که داستان سعی داشت با کشتن تقریبا تمام از اعضای خانواده که داستان در موردشون بود (در مکان هایی که مکس پین هم حضور داشت اکثرا این اتفاق میفتاد) از این که از مکس پین یک هیرو بسازه که همه رو نجات میده جلوگیری کنه با این حال اگر از اول روی یکی از شخصیت ها در کنار بقیه تمرکز میشد و دقیقا در پایان بازی این شخصیت برداشته میشد از نظر من تاثیر بسیار بهتری در داستان بازی داشت و میتونست یک پایان خاکستری برای بازی داشته باشه .

در مورد گرافیک بازی باید گفت که حرفی توش نیست و بسیار زیبا و چشم گیر به نظر میومد همینطور صدا گذاری بازی که در حد خیلی خوب بود و به طور کلی من به این بازی امتیاز 8.2 از 10 رو میدم و به همه دست اندرکاران بازی هم از همین راه بسیار دور خسته نباشید میگم :d
منم تازه مکس پین 3 رو تموم کردم و میتونم به جرعت بگم در میان عناوین های بزرگ تنها سری هستش که به ریشه های خودش چه از نظر گیم پلی و چه از نظر جذابیت وفادار بوده. من به شخصه نمره ی 9از10 رو میدم بهش.:x>:d<

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Dishonored

گیم پلی : 10/10
گرافیک تکنیکی : 8/10
گرافیک هنری : 8.5/10
داستان : 8.5/10
روایت داستان : 8.5/10
هوش مصنوعی : 9.5/10
ابتکار :10/10
ارزش تکرار : 10/10
موسیقی و صداگزاری: 8.5/10

میانگین : 9/10

شرحی نمیمونه فقط منتظر پایان سال باشید تا ببینید این شاهکار چندتا جایزه را امسال مال خود خواهد کرد ...

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
داستان بازی بستگی به شما داره!احتمالا گرفتید از اول بازی همرو سلاخی کردید!باید هم پایان بدی ببینید!

------------------------------

Dishonored
10/10
نه! اینکارو نکردم! کاملا مخفی کاری رفتم! پایان بازی منظورم دموی آخر بازی نبود! آخرای بازی و اونجایی که بازی تموم میشه و پایان بندی نهایی. پایانش کاملا قابل پیش بینی بود. میشه بگید پایان خوبی که مثلا شما دیدید چه جوری بود؟ کلا ۲ تا پایان بیشتر نیست که تنها فرقشون اینه که تو پایان بد شخصیت اصلی میمیره( بدون هیچ دلیل مشخصی) البته پایان بد ۲ حالت داره که یکیش دختره نجات پیدا میکنه و یکی دیگه نه که خیلی توفیقی نداره!
البته به این نکته توجه کردید که شما با این پستتون بازی رو بردید زیر سوال؟ شما هم قبول دارید که یکی از ۲ تا پایان های بازی افتضاحه؟ چرا باید اینجوری باشه؟ بازی های دیگه هم پایان های خوب و بد دارن. اما آدم با پایان بدشونم حال میکنه! این بازی به نظرم پایان خوبش هم کلیشه ای و قابل پیش بینی بود. پایان بد رو هم سعی کردن غیرقابل پیش بینی بسازن(با مرگ کاراکتر) اما چون دلیل خاصی واسش نبود بازم یه جورایی جالب نبود!

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
torchlight-2.jpg

Torchlight II

داستان : 6.0/10
گیم پلی : 9.5/10
هوش مصنوعی: 7.5/10
ارزش تکرار : 8.5/10
گرافیک تکنیکی : 8.5/10
گرافیک هنری :9.0/10
موسیقی و صداگزاری : 9.0/10
کل : 8.3
خوب : اگر بخوایم مقایسه ای با شماره اول این بازی بکنیم، موسیقی بازی مثل شماره اول خیلی خوب کار شده بود و در یک سطح، گیم پلی بازی هم بسیار جذاب هست و خیلی درگیر کننده(نسبت به شماره اول کمی بهتر )
بد : باز هم روی داستان کار نشده بود و یکی از مشکلات اصلی این بازی هست
در کل داستان ضعیف و روایت ضعیف اون ممکنه شمارو خسته کنه اما آنقدر گیم پلی بازی شمارو درگیر میکنه که نداشتن یک داستان خوب رو پوشش میده. گرافیک هنری، گیم پلی، موسیقی و صداگزاری شمارو تا آخر بازی هدایت میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر