امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام ! چون تعداد بازیا دیگه خیلی زیاد شد نمیتونم خیلی توضیح بدم ولی دقیق نمره میدم !
The Last of Us 100/100 دیگه همه اشنایی دارن با شاهکار ناتی داگ (+ مولتی پلیر خدا)
Bloodborne 99.5/100 مثل بالا ! شاهکار میازاکی (0.5 نمره به خاطر مشکلات فریم ریت)
94/100 Journey بازی نیس که درس زندگیه !توصیف بازی سخته ! برداشت فوق العاده ای از بازی داشتم به حدی که رو زندگیم تاثیر گذاشت!
Uncharted Nathan's Drake Collection 90/100 بازی بسیار عالی از همه لحاظ به همه توصیه میکنم که حتما بازی کنید ! شاید بعضی ها هم مثل من باشن با 2 ش خیلی بیشتر از 1 و 3 حال کردم
Beyond Two Souls 85/100 بازی خیلی خوبیه خیلی خلاقیت داره ولی بعضی جاها واقعا خسته کننده و حوصله سر بر میشه ولی در کل خیلی خوبه سبک خاص و جالبیه !
Until Dawn 85/100 برخلاف انتظارم بازی خیلی خوب از اب در اومده و خیلی باهاش حال کردم ! داستان بازی یکم کلیشه ای ولی خیلی خوش ساخت هست و سریع جذبتون میکنه ! به همه پیشنهاد میشه !
Salt and Sanctuary 79/100 اینو تا اومدن DS3 گرفتم تا یکم سرگرم بشم بازی خیلی خوبیه ترکیبی از گیمپلی Shank و کانسپت Dark Souls و Bloodborneــه ولی ضعف هایی داره و یخورده نمره هم بخاطر اسکی رفتن شرکت سازندش و سو استفاده از موقعیت کم کردم !
حالا قسمت بازی های مولتی پلیر
Rainbow Six Siege
88/100 یه بازی ایده ال که خیلی خوش ساخت هست از گرافیک تا کلاس های مرتبط و عالی ! به شدت پیشنهاد میشه !
The Division 70/100 نمیدنم شاید خیلا بگن بازی واقعا عالیه ولی من اصلا باهاش حال نکردم ! گرافیک خیلی خوبه ولی گیم پلی به شدت ضعیف و رو اعصابه ! بازی سریع تکراری میشه (خیلی سریع). اگه با رفقا بازی کنید حال میده ولی باز ضعف هاش تابلوه
تا اینجا همین بازی ها دیگه بقیه حسشون نبود !

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Battlefield Hardline
5/10
(بخش داستانی مزخرف - بخش آنلاین ضعیف تر از BF4 )

Batman Arkham Knight
10/10
( لذت بخش ترین و بهترین بازی نسل هشت تا به اینجا - از معدود بازی هایی که ماموریت های فرعی داستانی و چالش ها یا DLC هاش ارزش بازی و خرید دارن )

Uncharted Collection
9/10
( شماره اول که یه بازی معمولی بود ولی شماره دوم شاهکاره شماره سوم عالی - من به پورتش نمره 10/10 میدم کاری به خود بازی ها ندارم پورت عالی بود هر چند می تونست استفاده از قابلیت های دسته بیشتر باشه )

Killzone ShaowFall
6/10
(یه بازی بسیار متفاوت با شماره های قبلی با ضعف های بسیار )

Don't Starve
0/10
(یک بازی آشغال و بی هدف - بعد 30 بار بازی کردن هنوز هدف از ساخته شدن این بازی رو نفهمیدم )

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
COD advanced warfare
بازیش یه جورایی نسخه ضعیف تر شده modern warfare 2 حساب میشه همراه با چاشنی تایتان فال :D
در همه زمینه ها خوبه ولی در هیچ زمینه ای عالی نیست.
8/10

• Like
Reactions: 19Rodar

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
The Last Of Us Remastered

+ گرافیک , صداگذاری و داستان همگی در سطح خوب یا عالی قرار دارن.
+ آپگرید ها و سلاح های متنوع و قابل قبول
+ دادن انتخاب به بازیبار برای انجام بازی به یکی از دو نوع مخفی کاری یا اکشن ( هر چند که گان پلی بازی انقدر سنگینه و تفنگ ها ضعیف بیشتر به سمت مخفی کاری تمایل پیدا میکنه )
+ بخش Winter ( بهترین بخش بازی که اکشن با Stealth رو به خوبی ترکیب کرده )
+ بازی حالت واقع گرایانه داره ( هوش مصنوعی دشمنان عالیه هر چند مشکلات ریزی داره که اون هم مربوط به سخت افزار PS3 بوده به گفته خودشون )

- روند کند چند ساعت اول
- بازی Open World نیست و خطیه واسه همین تو هر محیط که وارد میشیم چند تا خونه هستش که بریم مهمات و غیره پیدا کنیم ( جالب نیست و تکراری میشه این حرکت )
- بازی در مورد زامبی ها ( Runner و Clicker و ... ) هستش ولی بیشتر با انسان ها مبارزه کردیم

8/10

The Order 1886

توی پست خودش توضیح دادم.
من که باهاش حال کردم هرچند بعضی مشکلات وجود داشت که طبیعی نبود ولی بازی نوآوری کم هم نداشت.

6.5/10

Hell divers

بازی رو سریعا رفتم واسه PS Vita دانلود کردم روی کنسول دستی لذت بخش هستش ولی روی تلویزیون 50 اینچی و PS4 چندان جالب نیست
واسه همین نمره ای بهش اینجا نمیدم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این دو تا رو از مجموعه آنچارتد کالکشن فعلا تموم کردم . نسخه یک، بازی خوبی بود و اشکالات جزئی داشت ولی شماره دوم از همه نظر عالی بود

Uncharted 1 >>> 8/10

Uncharted 2 >>> 9.8/10

• Like
Reactions: Hunter lord

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
این دو تا رو از مجموعه آنچارتد کالکشن فعلا تموم کردم . نسخه یک، بازی خوبی بود و اشکالات جزئی داشت ولی شماره دوم از همه نظر عالی بود

Uncharted 1 >>> 8/10

Uncharted 2 >>> 9.8/10
ميشه بدونم چرا نمره ٩/٨ فرشاد جان؟ البته نمرت محترمه فقط ميخوام دليلش رو اگه مايل بودي بگي

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
Assassin Creed Syndicate 8/10
Dishonored Definitive Edition 9.5\10
فوق‌العاده بود واقعا فکر نمی کردم اینقدر خوب باشه.
God Of War 3 Remastered 10/10
خوب بعد از اتمام شاهکار نسخه ی دوم بدون معطلی نسخه ی سوم رو هم بازی کردم.به جز گفتن این که بازی شاهکار بود چیز دیگه ای نمیشه گفت.( برای اولین بار بود بازی رو انجام میدادم)

Sent from my D6603 using Tapatalk

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ميشه بدونم چرا نمره ٩/٨ فرشاد جان؟ البته نمرت محترمه فقط ميخوام دليلش رو اگه مايل بودي بگي
نمره بالایی به آنچارتد 2 دادم چون واقعا بازی یه شاهکاره و اگر منظورته چرا 10 ندادم و 0.2 نمره کم کردم چون بازی موسیقی متنی که انتظار داشتم رو نداشت. موسیقی متن جذابی شبیه Last of us که منو محو خودش کرده بود.من به Last of us نمره 10/10 رو دادم و شاهکار به تمام عیار میدونمش و آنچارتد 2 هم یک شاهکار دیگری از ناتی داگ هست و تنها ایرادم بهش نداشتن موسیقی متن ریتم وار هستش.

• Like
Reactions: esm nadaram

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
250px-Ratchet_and_Clank_cover.jpg

Ratchet And Clank

+
گرافیک فنی و هنری بی نظیر بازی
گیم پلی دوست داشتنی و بدون نقص بازی
داستان شاد و جذاب و خنده دار
کاراکتر های بیاموندنی مثل همیشه
مبارزات با Spaceship واقعا عالی بود هرچند کم!
دوبلور ها مثل همیشه عالی
اسلحه های متنوع و عجیب و غریب که امضای Insomniac هست
سیستم آپگرید اسلحه های بازی که بسیار گسترده و عالی بود
Challenge Mode
Mr.Zurkon :x

_

نبود باس فایت کافی ( هرچند شاهد 3 الی 4 باس فایت عالی هستیم ولی خب کاشکی بیشتر بود :D)

دیگر هیچ!

9.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر