امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
WD 2/10 با اختلاف بعد از کیلزون مزخرف ترین بازی PS4 بوده که بازی کردم :D
تک تک المان های بازی با سلیقه من مغایرت داشت :D
هک کردن بیخود، رانندگی بیخودتر، گرافیکی که 1/10 تریلرهای معرفی هم نبود و به شدت، به شدت توی ذوق میزد.
داستان Meh.
شخصیت پردازی توی در و دیوار.
کلاً حالم به شکل فجیعی به هم خورد از بازی. البته با احترام به سلیقه تمام طرفداران این بازی :D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
Infamous Second Son 7.5/10
دو نمره هم فقط واسه گرافیکش دادم
در کل نقاط ضعف زیاد داشت
مراحل کم‌ و تکراری
مراحل فرعی فوق العاده مضخرف
داستان معمولی
گیم‌پلی نسبتا خوب

The Last of Us Remastered 9.5/10
قبلا رو ps3 چندین‌بار بازیش کرده بودم و امتیازم به‌اون‌نسخه 10هست
نیم نمره هم به خاطر این‌کم کردم چون انتظار پیشرفت گرافیکی بیشتری‌داشتم

Watch Dogs 9/10
گیم پلی عالی
گرافیک‌ عالی
سیستم هکینگ عالی
داستان متوسط
هر چی جلو تر بری با آزاد کردن Skil های بیشتر بازی بهتر میشه
من که خیلی بیشتر از Infamous Second Son ازش خوشم‌اومد
اون یه نمره هم واسه داستان‌و شخصیت پردازی معمولیش کم کردم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
Knack:6.5/10
بدی ها:گیم پلی ساده وتکراری-دشمنان تکراری-مراحل تکراری (شبیه به هم)-هوش مصنوعی معمولی.:d

خوبی ها:رنگها و نور های عالی...:d

tlou:9/10

بدی ها:باگهای اعصاب خورد کن در قسمت تروپی ها:|مولتی پلیر نه چندان جدید نسبت به نسخه پلی3 و داشتن باگ-بعضی از مراحل سینگل پلیر زیاد فرقی با نسخه ی پلی3 نکرده شاید هم عین نسخه پلی3 بوده:|

خوبی ها:گیم پلی فوق العاده-داستان فوق العاده-هوش مصنوعی عالی- محیط بازی به طور خیلی دقیق طراحی شده-نورپردازی بازی عالی میباشد-مولتی پلیر با اینکه باگ داره ولی جالب میباشد-ارزش چند بار تمام کردن بازی:d

9/10:Battlefield 4

بدیها:هوش مصنوعی ضعیف-داستانی معمولی(بعضی وقتها حس بازی کردنش نبود):d-وجود باگ در مولتی پلیر و سینگل.

خوبی ها:دارای مولتی پلیر عالی و متنوع به طوری که امکان معتاد شدن وجود داره:dتنوع زیاد در اپگرد وسایل نقلیه و سلاح ها و مهمات-گرافیکی بسیار عالی(وقتی طوفان و باران میاد گرافیک خیلی عالی تر میشه)-نور پردازی و سایه ها خیلی عالی ساخته شدن(نور خورشید خیلی طبیعی میباشد):d

فعلا همینا رو بازی کردم:(:d

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
THE LAST OF US
9/75 از 10
فوق العادست.این باگ ها هم زیاد اعصابتونو خورد نمیکنه.
مولتیشم سرگرم کنندست
اینا که بد میگنو ولش کنین
25 صدمم واسه باگاست.همین.
FEZ
8/5 از 10
ایده ی فوق العاده
نداشتن داستان خفن
حس نوستالژی خوب
ROAD NOT TAKEN
7 از 10
بازی پازلی خوبیه
KILOZINE SHADOW FALL
5 از 10
اصلا نمی ارزه.خسته کنندست
FIFA 15 DEMO
9/5 از 10
عالیه منو مجبور به خرید فیفا 5 کرد
PES 15 DEMO
7 از 10
اولاش خوبه ولی هر چی میگذره حس تکراری بودنو آرکید بودنو میده
P.T.
9 از 10
کاری کرد تا دو سه شب خوابم نبره:d

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
THE LAST OF US
9/75 از 10
فوق العادست.این باگ ها هم زیاد اعصابتونو خورد نمیکنه.
مولتیشم سرگرم کنندست
اینا که بد میگنو ولش کنین نوبن:d
FEZ
8/5 از 10
ایده ی فوق العاده
نداشتن داستان خفن
حس نوستالژی خوب
ROAD NOT TAKEN
7 از 10
بازی پازلی خوبیه
KILOZINE SHADOW FALL
5 از 10
اصلا نمی ارزه.خسته کنندست
FIFA 15 DEMO
9/5 از 10
عالیه منو مجبور به خرید فیفا 5 کرد
PES 15 DEMO
7 از 10
اولاش خوبه ولی هر چی میگذره حس تکراری بودنو آرکید بودنو میده
P.T.
9 از 10
کاری کرد تا دو سه شب خوابم نبره:d

لطفا اون قسمت قرمز رنگو از نوشتتون پاک کنید...

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
WD 2/10 با اختلاف بعد از کیلزون مزخرف ترین بازی PS4 بوده که بازی کردم :D
تک تک المان های بازی با سلیقه من مغایرت داشت :D
هک کردن بیخود، رانندگی بیخودتر، گرافیکی که 1/10 تریلرهای معرفی هم نبود و به شدت، به شدت توی ذوق میزد.
داستان Meh.
شخصیت پردازی توی در و دیوار.
کلاً حالم به شکل فجیعی به هم خورد از بازی. البته با احترام به سلیقه تمام طرفداران این بازی :D
Best Post of the Month :d
کاملا موافقم خود خود نظر منه ! :d

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
429
نام
سياوش
بدون الي هرگز......

خب حقيقتش نميدونم ازكجا باس شروع كنم واقعا اين جور مواقع هست كه ادم مي فهمه كار منتقدا اصلا راحت نيست :d ....
گيمي كه الان ميخوام بهش نمره بدم بازيي هست كه اگر روزي براي فرزندم بخوام تعريف كنم در دوران جوانيم چه گيم هايي بازي ميكردم اولين بازيي هست كه ازش نام ميبرم .....
نسخه PS4 بازيTLoU يني The Last of Us Remastered بزرگترين تفاوت و پيشرفتش نسبت به نسخه ps3 افزايش نرخ فريم هستش أصولا 60 فريم شدن تاثير مستقيمي در گيم پلي هر بازيي داره..... و البته 1080p شدن بازي كه هم iq تصاوير رو بالا برده بود و وضوح و كيفيت تكسچر ها بالاتر رفته بود و هم روي DD تاثير به سزايي گذاشته بود كه اين موارد روي هم رفته باعث بهبود گرافيكي نسبت به نسخه ps3 (كه خودش بهترين گرافيك نسل هفتم هست )شده بود .وهچنين وجود DLC بازي يني Left Behind كه بهترين DLC بين DLC هاس و خودش به اندازه يه گيم كامل ارزش داره .

گيم پلي اين بازي (نسخه ps3) يه گيم پلي تركيبي بسيار لذت بخش و عالي بود كه در نسخه ps4 به خاطر 60 فريم شدن محشر شده به طوري كه گيمر مدام ميخواد يكسره و بدون توقف اين بازي رو انجام بده و كمتر گذر زمان رو متوجه ميشه و جالبه كه گيم پلي بازي طوري هست كه ارزش تكرار بسيار بالايي هم داره طوري كه من 3 بار اين بازي رو روي ps3 تمام كردم و Remastered رو هم تا الان 3بار تمومش كردم و خسته نشدم .....البته گيم پلي تركيبي از مشخصه هاي ناتي داگ هست و كاري هست كه ناتي داگ توش تبحر داره ....زمان گيم پلي بخش داستاني هم بسته به مهارت گيمر بين 15 الي 17 ساعت هست

داستان اين بازي كه اغازش و پايانش ودر طول روايتش برترين و يا حداقل يكي از برترين هاست واقعا توضيح دادنش سخته اما اگر چيزي به عنوان خلاصه بخوام بگم بايد از وقتي بگم كه رفته رفته جوئل به الي داره دلبستگي پيدا ميكنه اما هنوز شايد خودش هم متوجه نشده صحنه اي كه هردو دارن به كليسا از دور نگاه ميكن و ديالگي بينشون رد وبدل ميشه والي جلوتر از جوئل به راه ميافته و جوئل در حالي كه لحظه اي مكث ميكنه ناخوداگاه به ساعتش نگاه ميكنه ....بله به ساعتي كه دخترش بهش هديه داده بود ....
از دو صحنه با شكوه و شبيه به هم بگم كه يكي دراغاز پدري رو نشون ميده كه دخترش رو در اغوشش گرفته و در بين اينفكتت ها در تلاش براي فرار و ديگري صحنه اي مشابه در پايان كه ادرنالين خون هر گيمري رو بالا ميبره .....بله صحنه اي كه مردي نه تنها فقط يه دختر كه تمام هستي خودش بقل كرده كه حاضر به خاطرش هر كاري بكنه و اين بار در بين فاير فلا ي ها در تلاش براي فرار هست .....
از داستان مردي بگم كه از مظلومي كه بي دليل و فقط براي احتياط نيرو هاي امنيتي دخترش رو جلوي چشماش كشتن به ظالمي تبديل ميشه كه هستي تمام مردم دنيا رو فقط به خاطر ريسك توليد واكسن از بدن الي زير پاش ميگذاره چون بدون الي بودن رو حتي 1% هم نميتونه تحمل كنه ....از ضد قهرماني دوست داشتني به اسم جوئل بايد صحبت كنم كه گيمر تا قبل باز كردن درب اتاق جراحي و وقايع اي كه بعدش اتفاق مي افته متوجه نميشه 17 ساعت كنترل يه ضد قهرمان رو در دست داشته كه حاضر حتي رهبر يه گروه مردم نهاد كه هدفش كمك به مردم هست رو فقط براي اينكه ديگه مورد تعقيب قرار نگيره مغزش متلاشي كنه ......

هوش مصنوعي اين بازي از نقاط قوت به حساب مياد به عنوان مثال حقيقتا من بازي ديگري رو نديدم كه وقتي از رو به رو با دو NPC درگير هستي و دارين بهم تير اندازي ميكنيد ، در حالي كه يكي از npc ها كماكان در حال تير اندازي كور هست تا حواس شما رو پرت كنن يكي ديگر از NPC ها بدون اينكه شما متوجه بشين محيط رو دور بزنه و از پشت سر شما رو خفت كنه واقعا جالبه يا وقتي كه تير شما به اتمام رسيده الي با پرتاب أجسام به يه npc حواس اون رو پرت ميكنه كه شما بتوني بهش حمله كني و.....
در مورد نامرئي بودن الي هم قبلا به اندازه كافي دليلش گفته شده و براي همين ديگه من نميخوام تكرار مكررات بكنم و قطعا اين قضيه ضعف هوش مصنوعي به حساب نمياد

مالتي پلير اين بازي يه مالتي پلير تاكتيكي هست كه به نسبت متنوع هم هست و به راحتي جزو بهترين مالتي پلير ها قرا ميگيره و براي مدتي طولاني شما رو سرگرم ميكنه ضمنا مالتي پلير بازي هم خيلي با جو و اتمسفر بازي هم خوان هست كه براي من جالبه .....

نتيجه گيري
همان طور كه The last of us بهترين گيم نسل هفتم ميدونم The last of us remastered رو هم تا به اينجا بهترين گيم نسل هشتم ميدونم .

نكات مثبت اين نسخه
گيم پلي قوي
داستان به ياد ماندني
60 فريم و 1080p بودن
Photo mode كه به قدري خوب هست كه عده زيادي از گيمر ها خواهان اين شدن اين بخش به استانداري در بازي هاي نسل هشتم تبديل بشه
هوش مصنوعي بسيار خوب npc ها
بودن DLC

نكات منفي اين نسخه
وجود برخي باگ ها كه براي من خيلي هم كم اتفاق افتادن و با توجه به نكات مثبت زيادي كه اين گيم داره قابل چشم پوشي هستن.

اما در مورد نمره اي كه بخوام به The Last of Us Remastered بدم بايد بگم مثل سايت ها و مجلات بزرگ دنياي گيم يني IGN يا gameinformer يا Eurogamer و....كه به اين نسخه هم نمره 10 دادن من هم The Last of Us Remastered رو لايق نمره كامل ميدونم و بهش 10ميدم .

The Last of Us Remastered 10/10
اين نمره در متا ثبت نميشه :d

آخرین ویرایش:

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
TLOU: 10
BF4:7.5
WOLF:8.5
COD :7
WD:7
SSON:9

فقط میشه ناتی داگ رو واسه این بازی تحسین کرد !همه چی بازی عالیه از داستان گرفته تا موسیقی!TLOU فوق العادست .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
با ارفاق به wd میتونم 2 بدم :d کلا بازی از بیخ تا بن مشکل داره gta v ر نصف امکاناتش ر برداری مولتیشم کلا پاک کنی فقط یک محیط 1 در 1 باشه سگش شرف داره به wd:d
bf4 هم به کسایی که نسخه ی 3 ر بازی کردن پیشنهاد نمیشه به این بازی هم در مقایسه با نسخه ی 3 متونم 4 بدم:d
iss بازی خوبی بود من بهش 9 میدم
tlou هم که به جز 10 نمیشه نمره داد :d
kzsf زیاد پیشنهاد نمیشه خیلی نسبت به قبلی ها پسرفت داشته ولی مولتیش باز هم در حد یه هفته سرگرم میکنه میتونم بهش 5 بدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر