امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
Dante`s Inferno
7/10
+ گیم پلی خوب
+ طراحی هنری بعضآ خوب
+ داستان جالب
+ بعضی موسیقی ها شنیدنی

- لرزیدن اسکلت دانته آلیگری در قبر به دلیل تحریف 180 درجه ای کتابش
- تقلید بیش از حد از GoW
- گرافیک تکنیکی نه چندان جالب
- صداگذاری اعصاب خورد کن

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
Bioshock 2
یه بازی بود مثله نسخه اول با پیشرفت کم اما از نظر پلاسمید ها کاملتر بود ولی عدم قابلیت برگشت به محیط های قبل بی سلسقگی بود در صورتی که تو یک امکانش بود.........
9.0

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
Mass Effect 2: 9.6 از بازیهایی بود واقعا ادمو به خودش مشغول میکنه و این بازی رو حدودا 37 ساعت بازیش کردم. یکی از بهترین دنباله ها برای بازی که بعد از 2 سال اومد.
Byonetta:8.5 اکشن و گیم پلیش بی ایراد و تمیز کار شده ولی شخصیت پردازی و کلا داستان یه مقدار به هم ریخته است. در حین کشتن حریف ها هم از سکه و 77 رنگ و... بیش از حد میاد بیرون تا جایی که صفحه رو پر می کنند. یه مقدار کمتر بودن بهتر بود و بازی حالت جدی تری به خودش می گرفت.
GTA TBOGT:8.9 بعد از تموم کردن Lost and Damned بازی یه مقدار بیش از حد حالت تکراری به خودش میگیره. کلا یه جور یکنواخته.
Sabouter:8 ماموریت های آبکی و باگ های زیاد، فواره ی خون از نوع بشکه ای، گرافیک هنری جالب و شخصیت پردازیش هم خوب کار شده.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
اگر میشه این تیکه را کامل جواب بدید اونم اینکه نمره darksider را اینقدر پایین دادین بازی که این همه نمره خوب گرفته
داستان بازی چه مشکلی داشت اگر شما به داستان توجه نکردید خوب این یکی از نقاط قوت این بازی هست که البته (توی ایران کمترین چیزی که بهش توجه میشه همین هست چون اینگلیسی بلد نیستن )
صدا گزاری بازی چه مشکلی داشت؟
گیم پلی بازی چه مشکلی داشت ؟ از نظر من نرم بسیار حساب شده و راحتی در اجرای فنون ترکیبی
و اما چیزی که میدونم تماما این کم امتیاز دادن ها بخاطرش هست یعنی گرافیک گرافیک گرافیک گرافیک:eek: واقعا خسته نشدید این همه بازی پر زرق برق بدون هیچ گونه سرگرمی بازی کردید مثلا بنده کاملا مطمعنم بهترین بازی عمر شما Assasing creed 2 هست شکی توش نیست در حالی که من با اینکه بهش احترام میزارم ولی جزء بازی های خوب من نیست به خاطر هزار تا دلیل که قبلا گفتم یا مثلا Gta IV وقتی اومد یک سری افراد اماتور اومدن گفتن آره گرافیکش پایین پس بد هست اونهمه نو آوری را ندیدن اون ابهتی که توی هیچ بازی دیگری ندیدم
حالا شاید شما بگی چرا قضاوت میکنی چون به نظر تنها دلیل دادن این امتیاز پایین عدم درک درست از گرافیک هنری بازی Darksider هست چون والا یک نفر اگر چلاق نباشه و یکم زبان بلد باشه و البته کر نباشه میفهمه داستان و صدا گزاری و گیم پلی خوب هست چیزی از God Of War 2 کم نداره
امتیازاتی هم که گرفته نمایان گر این هست فقط چیزی که هست اون پست 20 خطی من را هیچکس ندیده و باز امتیاز های روی هوا دادن بدون ذکر دلیل فقط زیرش زدی هرکی بدش اومد بگه دلیل بگم البته فکر نکنم کسی بدش بیاد هیچی دیگه مثال همین روزهاست
اما امتیازات بازی

The Gamers Temple 9.8 of 10
Playstation Official Magazine AU 8.0 of 10
Game Vortex 9.5 of 10
AusGamerS 9.4/10
Game informer.............8.5/10
IGN.................9/10
Game Pro
Xbox360.........9.1/10
Ps3.............9.2/10
IGN UK
GameArena 10/10
GameZone 8/10
GamingHeaven 85/100
Game Informer: 8.5 out of 10
Game Vortex: 95 out of 100
BigPond GameArena 10 of 10
Da Gameboyz 9.0 of 10
Meristation 8.5 of 10
Gamer's Hell 8.5 of 10
Eurogamer 8.0 of 10
PSi 9.5/10
GameStyle 9/10
OXM 7/10
impulse Gamer 8/10
GamesXtreme 9/10
GameDaily 7/10
Gaurdian 3/5
GameFocus 8.9/10
ConsoleMonster 9.6/10
Gamespot : 8.0
اگر به امتیازات شک داری به تاپیک زیر برو
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=26716&highlight=Darksiders&page=5
البته میدونم الان در ادامه این پست چهار تا قشنگ میان میگن آره این نظر شخصیش هست با این حرف های گیم ایران همینی که هست میمونه فقط سازنده های ایرانی دهن خودشون را صاف میکنن که گرافیک بالاتر باشه تا چهارتا عکس بزنن پشت کاور بازی ملت خر شن بگن عجب بازی ایرانی با گرافیکی بعد میزارن توی دستگاه از Auto run بازی بگیر تا آخرش خراب هست امتیازی که شما بدی هیچ تغییری توی دنیا ایجاد نمیشه فقط اینکه هی به همه ثابت میشه که ایران گیمر هاش فقط گرافیک را میبینن
کاملا درست میگی شما بیشتر گیمیر های حرفه ای از این بازی خوششون اومده . دوبله. گرافیک هنری و از همه مهمتر داستان بازی عالی بود. مثل خیلی از بازی های پر زرق و برق نبود که داستان کشکی دارن معمولا . با دوبله War هم حالی کردیم;)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
Mass Effect 2 10/10

فکر میکنم 2 ساله به هیچ بازی 10 نداده بودم.
یکی از بازیهایی است که از Pirate کردنش عذاب وجدان گرفتم و اگه اوریجینالش رو ببینم حتما میخرم! بهترین بازی این نسل تا الان! 36 ساعت بازی کردم، اصلا احساس خستگی نکردم. دو ساعت آخر بازی واقعا فراموش نشدنی بود.

پ.ن: دو سه بار دیگه هم باید برم:D

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
Boarderlands 9/10

سیستم Loot واقعاً اعتیاد آور،داستان آبکی(!)به نظر میرسه پرداخت داستان و پولیش گرافیکی به دلیل کمبود وقت به اندازه ی کافی انجام نشده،گرافیک چشم نواز و البته در 99% مبارزات دارای افت فریم محسوس،صدا گذاری عالی(مخصوصاً زمان نابود کردن دشمنان به صورت Critical Hit).

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
Battlefield BC2 : 8.5
گرافیک واقعا عالی بود !! صداگذاری که واقعا خدا بود !!
اما داستان نداشت !! باگ زیاد داشت مخصوصا هوش مصنوعی که واقعا گند بود !! اون حس نسخه 1 رو هم نداشت (مخصوصا طلا )
حس شوخی و کمدی نسخه اول هم توی این نسخه اصلا نبود !!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Ninja Gaiden II رو با بازیهای جدید مقایسه کردی یا با نظر شخصیت؟

نه نظر شخصیم بود , البته میتونم بگم 0.5 نمرش اغراق بود ! ولی به نظرم دیگه کاملا 9 حقش بود .اون نیم نمره هم به خاطر یه جا افت فریم شدید داشت تو مراحل آخر که به احتمال زیاد تمام دوستان که

بازی کردن این بازی رو به خاطر دارن.....

ُسلام
منم این بازیرو دو سه ماه پیش تموم کردم
واقعا یه شاهکاره
منم همین نمررو دادم بهش
با بازی های جدیدم مقایسش کنی از همه سر تره
واقعا هرکی این بازیرو نگیره نصفه عمرش بر فناست:cheesygri

ایولا ...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اگر میشه این تیکه را کامل جواب بدید اونم اینکه نمره darksider را اینقدر پایین دادین بازی که این همه نمره خوب گرفته
داستان بازی چه مشکلی داشت اگر شما به داستان توجه نکردید خوب این یکی از نقاط قوت این بازی هست که البته (توی ایران کمترین چیزی که بهش توجه میشه همین هست چون اینگلیسی بلد نیستن )
صدا گزاری بازی چه مشکلی داشت؟
گیم پلی بازی چه مشکلی داشت ؟ از نظر من نرم بسیار حساب شده و راحتی در اجرای فنون ترکیبی
و اما چیزی که میدونم تماما این کم امتیاز دادن ها بخاطرش هست یعنی گرافیک گرافیک گرافیک گرافیک:eek: واقعا خسته نشدید این همه بازی پر زرق برق بدون هیچ گونه سرگرمی بازی کردید مثلا بنده کاملا مطمعنم بهترین بازی عمر شما Assasing creed 2 هست شکی توش نیست در حالی که من با اینکه بهش احترام میزارم ولی جزء بازی های خوب من نیست به خاطر هزار تا دلیل که قبلا گفتم یا مثلا Gta IV وقتی اومد یک سری افراد اماتور اومدن گفتن آره گرافیکش پایین پس بد هست اونهمه نو آوری را ندیدن اون ابهتی که توی هیچ بازی دیگری ندیدم
حالا شاید شما بگی چرا قضاوت میکنی چون به نظر تنها دلیل دادن این امتیاز پایین عدم درک درست از گرافیک هنری بازی Darksider هست چون والا یک نفر اگر چلاق نباشه و یکم زبان بلد باشه و البته کر نباشه میفهمه داستان و صدا گزاری و گیم پلی خوب هست چیزی از God Of War 2 کم نداره
امتیازاتی هم که گرفته نمایان گر این هست فقط چیزی که هست اون پست 20 خطی من را هیچکس ندیده و باز امتیاز های روی هوا دادن بدون ذکر دلیل فقط زیرش زدی هرکی بدش اومد بگه دلیل بگم البته فکر نکنم کسی بدش بیاد هیچی دیگه مثال همین روزهاست
اما امتیازات بازی

The Gamers Temple 9.8 of 10
Playstation Official Magazine AU 8.0 of 10
Game Vortex 9.5 of 10
AusGamerS 9.4/10
Game informer.............8.5/10
IGN.................9/10
Game Pro
Xbox360.........9.1/10
Ps3.............9.2/10
IGN UK
GameArena 10/10
GameZone 8/10
GamingHeaven 85/100
Game Informer: 8.5 out of 10
Game Vortex: 95 out of 100
BigPond GameArena 10 of 10
Da Gameboyz 9.0 of 10
Meristation 8.5 of 10
Gamer's Hell 8.5 of 10
Eurogamer 8.0 of 10
PSi 9.5/10
GameStyle 9/10
OXM 7/10
impulse Gamer 8/10
GamesXtreme 9/10
GameDaily 7/10
Gaurdian 3/5
GameFocus 8.9/10
ConsoleMonster 9.6/10
Gamespot : 8.0
اگر به امتیازات شک داری به تاپیک زیر برو
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=26716&highlight=Darksiders&page=5
البته میدونم الان در ادامه این پست چهار تا قشنگ میان میگن آره این نظر شخصیش هست با این حرف های گیم ایران همینی که هست میمونه فقط سازنده های ایرانی دهن خودشون را صاف میکنن که گرافیک بالاتر باشه تا چهارتا عکس بزنن پشت کاور بازی ملت خر شن بگن عجب بازی ایرانی با گرافیکی بعد میزارن توی دستگاه از Auto run بازی بگیر تا آخرش خراب هست امتیازی که شما بدی هیچ تغییری توی دنیا ایجاد نمیشه فقط اینکه هی به همه ثابت میشه که ایران گیمر هاش فقط گرافیک را میبینن

سلام , دوست عزیز (نمیدونم با این توهینی که به من کردی واقعا درسته بهت بگم دوست یا نه!)

اولا من گفتم به نظره من , دوما اگه دقت کنی فقط من نیستم که به این بازی امتیاز پایین دادم خیلی از بچه های دیگه هم همین عقیده رو داشتن , و خیلی از دوستان دیگه امتیاز بالایی بهش دادن ...

واسه من هم داستان واقعا مهمه ... من ادعا نمیکنم که مثل شما استاد انگلیسی هستم ,

ولی در حدی انگلیسی بلدم که گلیمه خودم رو از آب بکشم بیرون , اگه خیلی تو سایت میری میای , من توی یکی از قسمتای

بازی As Creed2 متوجه دیالوگ ها نشدم و اومدم تو سایت مطرح کردم (میخواستم بدونی ااونقدری هم که

شما من رو بی سواد و بی توجه به داستان بازی خوندی , نیستم !) ...

درضمن من با گیم پلی بازی هم همچین حال نکردم (نظر شخصی) , چیزی که خیلی بد بود به نظرم محیط ها و دشمنان نه چندان جذاب بود ! ... (نظر شخصیمه) که جذابیت کل بازی رو گرفته بود

گرافیک رو هم که خودت دیگه گفتی ...

درباره صداگزاری هم واقعا اونقدر اطلاعات ندارم در حال حاضر که بخوام دربارش صحبت کنم , هر چی باشه ما بیسوادیم !....

داستانش رو واقعا قبول دارم که جالب بود ولی داستان یه طرف قضیست ... اون امتیازی هم که دادم

شک نکن به خاطر داستانش بود .

مثلا اگه as creed2 (با توجه به داستان عالی که داشت) اون گرافیک و گیم پلی خوب رو نداشت (به نظر من) من شخصا اونقدر که الان ازش لذت بردم , نمیبردم ....

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام , دوست عزیز (نمیدونم با این توهینی که به من کردی واقعا درسته بهت بگم دوست یا نه!)

اولا من گفتم به نظره من , دوما اگه دقت کنی فقط من نیستم که به این بازی امتیاز پایین دادم خیلی از بچه های دیگه هم همین عقیده رو داشتن , و خیلی از دوستان دیگه امتیاز بالایی بهش دادن ...

واسه من هم داستان واقعا مهمه ... من ادعا نمیکنم که مثل شما استاد انگلیسی هستم ,

ولی در حدی انگلیسی بلدم که گلیمه خودم رو از آب بکشم بیرون , اگه خیلی تو سایت میری میای , من توی یکی از قسمتای

بازی As Creed2 متوجه دیالوگ ها نشدم و اومدم تو سایت مطرح کردم (میخواستم بدونی ااونقدری هم که

شما من رو بی سواد و بی توجه به داستان بازی خوندی , نیستم !) ...

درضمن من با گیم پلی بازی هم همچین حال نکردم (نظر شخصی) , چیزی که خیلی بد بود به نظرم محیط ها و دشمنان نه چندان جذاب بود ! ... (نظر شخصیمه) که جذابیت کل بازی رو گرفته بود

گرافیک رو هم که خودت دیگه گفتی ...

درباره صداگزاری هم واقعا اونقدر اطلاعات ندارم در حال حاضر که بخوام دربارش صحبت کنم , هر چی باشه ما بیسوادیم !....

داستانش رو واقعا قبول دارم که جالب بود ولی داستان یه طرف قضیست ... اون امتیازی هم که دادم

شک نکن به خاطر داستانش بود .

مثلا اگه as creed2 (با توجه به داستان عالی که داشت) اون گرافیک و گیم پلی خوب رو نداشت (به نظر من) من شخصا اونقدر که الان ازش لذت بردم , نمیبردم ....
من به شما توهین نکردم یک سری واقعیات را گفتم شما هم کسی نگفته بی سواد هستی
منم در باره ی بلد بودن زبان کسی ایراد نگرفتم گفتم وقتی یک نفر میبینه که زبانش در سطحی نیست که مفهمو بازی را بفهمه حق اظهار نظر نداره در رابطه با این بخش
بازم میگم این پست به طور کلی بود برای همه البته مثالش شما بودید البته در جوابش هم با همون دیوار نظر شخصیم هست برخورد کردم به هر حال اشکال نداره اگر میگید نظر شخصیتون هست حداقل توضیح بدید و همیشه در این فکر باشید که آدمی مثل من میاد از شما دلیل می خواهد یکی از دلایلی که باعث نارحت شدن من شد که نوشتید ٌفکر نکنم کسی با امتیازات مشکل داشته باشه اگر کسی خواست دلیل میگمٌ شما و همه باید با دلیل صحبت کنید توی یک محیط عمومی توی فکر خودتون میتونید بگید این نظر شخصی من هست این یعنی احترام به منی که عقیده دارم این بازی عالی هست و حالا شما یک سری دلیل میاری و میتونی ازش دفاع کنی اگر من مخالف بودم یا قانع میشم یا اگر غیر منطقی صحبت کنم دیگه بحث ادامه پیدا نمیکنه معنی دموکراسی این هست نه اینکه به قول یکی میگفت که مردم ایران فکر میکنند دموکراسی یعنی مثلا کف خیابون لخت راه برن کسی هم چیزی نگه چون نظرش این هست خیر اگر اون فرد بتونه دلیل بیاره برای اینکه کارش البته به جز جمله ی عقیده ی شخصیم هست مورد احترام واقع میشود در غیر اینصورت میندازنش زندان باباش را در میارن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر