امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
Mass Effect 2
9.8 / 10

فوق العاده بود . واقعا كم نظير بود اين بازي . بازي كه نسبت به شماره ي قبل پيشرفت هاي بسيار زيادي داشت . همه چيز عالي بود . اين بازي هم مثل شماره 1 پايان بسيار هيجان انگيزي داشت كه همراه با موزيك فوق العاده زيبا آدم رو كاملا محو بازي ميكرد . خيلي عالي بود ديگه كلا . يكي از بازي هايي كه هرچقدر بازي كني خسته نميشي و برات تكراري نميشه . مبارزه هاي بازي واقعا جذاب بود . مخصوصا وقتي كار تيمي انجام ميداديم ! اسلحه ها عالي بودن . سيستم Hack تو بازي خيلي جالب شده بود . داستان بازي هم كه ... :biggrin1: خلاصه در يك كلام " بازي كنيد و فقط لذت ببريد "

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب این هم آخرین بازی های من هست که یک سریش یکم قدیمی هست چون خیلی وقت بود وقت نمی کردم XBOX بازی کنم:biggrin1:

Saw
6/10
نکات مثبت: جو ترسناک و داستان
نکات منفی: تقریبا همه چی:biggrin1: از مبارزه ها گرفته تا دوربین و گیم پلی

Mass Effect 2
9.5/10
نکات مثبت: داستان و گیم پلی بازی و بازم داستان(مخصوصا 2 ساعت آخر بازی:biggrin1:)
نکات منفی: گسترده نبودن آپگریدها مانند شماره قبلی و کمی به سمت اکشن رفتن

Dante's Inferno
8/10
نکات مثبت: داستان جالب و تا حدودی قشنگ بازی به همراه Comboهای ترکیبی فوق العاده زیبا
نکات منفی: نداشتن گرافیک مطلوب و مشکل دوربین در پاره ای از مواقع

Darksiders
5/10
نکات مثبت: تا جایی که من بازی کردم چیز خاصی به جز Inventory کامل چیزی ندیدم.
نکات منفی: همه چی. گرافیک واقعا نا امید کننده بازی- گیم پلی تقریبا مسخره مخصوصا وقتی باید از جایی بالا برید و یا از طناب به این ور اون ور برید- در کل فکر نکنم ادامه بدمش چون واقعا از بازیش بدم اومد هیچ چیزی نداشت که جذبم کنه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Dante's Inferno: 7.6 / 10

+
: اکشن و نبردهای سریع جذاب و نفس گیر، اتمسفر و فضاسازی بسیار عالی، صداگذاری خیلی خوب، طراحی عالی و قابل توجه دشمنان(مخصوصا.....:biggrin1:)، طراحی بسیار خوب باس ها و جذابیت بالای مبارزه با آنها، طراحی جالب جادو ها، میان پرده های گاه بسیار زیبا و دیدنی:biggrin1:، داستان نسبتا خوب و جذاب، حرکات و چند ضرب های دیدنی سلاح

-: فقدان نوآوری در گیم پلی، تقلید محض از عناوینی چون GoW, Ninja Gaiden, DMC, PoP و حتی GeoW!، سیر ناموزون درجه ی سختی، عدم تنوع در سلاح، گرافیک نه چندان خوب، غول آخر بسیار سخت!

پ.ن: DI اصلا بازی بدی نیست، حتی میتونه به عنوان یه H & S لذت بخش هم به حساب بیاد. منم زیاد نتونستم ازش نقطه ضعف بگیرم. ولی چیزی که از ارزش این بازی شدیدا میکاهه گیم پلی تقلیدی و خالی از نوآوریش هست که باعث کم شدن امتیازش میشه. به وضوح از خدای جنگ و نینجا گایدن در زمینه ی اکشن ِ بازی و از PoP در طراحی معماها و بخش پلتفرمینگ تقلید شده...

گیم پلی: 6.5

گرافیک: 7.5

صداگذاری: 8.5

جذابیت: 8

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
brutal legend خیلی بازی جالبی نیست(به دلایل زیر ) فقط تیکه هایی که به هم میندازن جالبه
7:10 به خاطر حضور پدر هوی متال اوزی ازبورن(Ozzy Ozburn)
کنترلش ضعیف هست یعنی اصلا هیچ کنترل راحتی نمیتونی روی یارات داشته باشی این کاملا حس میشه
گرافیکش برای سبکش خوب هست و همچنین منوی ابتکاری زیباش که من فقط اولش داشتم با منوش ور میرفتم بس که باحال بود
صدا گزاری عالی چون باید میبود
عدم ایجاد جذابیت در داستان برای پیگیری
عدم استفاده خفن از گیتار
بله دیگه این چندتا حرکت که نشد باید قشنگ میزاشتن عین گیتار هیرو ملت را صاف کنیم میرفت
وجود دشمنان واقعا بد خفن طراحی :مثلا غول اصلی بازی من نمیدونم دقیقا چی هست یک خیار که جوراب سرش کشیدن (هرکس بر ضد این جمله حرفی داره باید بتونه بگه این آقای غول چی هست چون اصلا شباهتی با غول اصلی نداره )

ولی خداییش این تاپیک برای شناسایی افرادی که فقط به گرافیک توجه میکنن کمک میکنه هر 20 پستی یکیش بازی را درست نقد کرده بقیه یک عیب گرفتن به گرافیک تا آخرش همون را هی تکرار کردن تازه بعضی جاهاش نقاط قوت بازی ها را میگن بد هست بعدم چهارتا قشنگ تر از خودشون میان میگن نظر شخصیش هست توی یک تاپیک دیگه هم این را گفتم نظر شخصی این نیست که هر چیزی را همین طوری به بپرونی که اره مثلا طرف میگه گیم پلی بازی بد بوده، خوب چیش بد بوده ،حتما شما بلد نبودی بازی کنی عین فیفا شده که ملت بلد نیستن بازی کنن عیب میزارن روش ، نظر شخصی این هست که میگه به این دلیل من خوشم نیومد نه اینکه کلا بگه گرافیک بازی آشغال بود شما کی هستی که بخوای بگی گرافیک بازی آشغال هست وقتی هنوز بلد نیستی چهار خط برنامه بنویسی خلاصه که پست های خوشحال و در تایید اون قشنگ زیاد دیده میشه اسم تاپیک باید میشد
یک پست خوشحال بده یک پست قشنگ تحویل بگیر!!!!!!!!
همین یک صفحه پیش
forza 3 8/10 : گرافيكش در حد اتاريه.

بعد بیچاره سایت ها به یک بازی که طرف مثلا خودش توی کل دنیا منتظرش بوده نمره 9 میده زمین و زمان رو سر اون سایت خراب میشه که بله ign دزد game spot پول میگیره به Gta میده 10 همین طور چرت و پرت ولی اون موقع یکیشون نمیگن نظر شخصیش بوده انگار یک روبات اونها را نوشته

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
Assassin`s Creed 2
8.5/10
با نسخه قبلی زیاد حال نکردم. تا یه جاهاییش رفتم ولی به شدت خسته کننده شد. اما این یکی خیلی بیشتر با سلیقه من جور بود ! مآموریتهای متنوع و آیتمهای باز کردنی جالب و ... در کنار گرافیک خوب (محیط ها واقعآ زیبا ولی کاراکترها نه چندان عالی) , صداگذاری خیلی خوب و داستان عالی و گیم پلی مناسب و ...
تنها مشکلش این بود که بعضی جاها بیش از حد اعصاب خورد کن میشد. مثلآ داریم از دست سربازها فرار میکنیم , یه دفعه 3 تا نوازنده که دقیقآ یک شکل و یک قیافه هستن هم دنبالمون شروع میکنن به دویدن ! یه صحنه کمیک خلق میشه اینجا :D یا سربازه دنبالمون میاد و وقتی ازش فاصله میگیریم , خیلی راحت بی خیال میشه و از بالای پشت بوم میپره پایین و به کار و زندگیش میرسه ! کلآ سربازهاش خیلی روی اعصاب بودن. داریم راه خودمون رو میریم و اشتباهی یه نیمچه تنه بهشون میزنیم , تا 100 کیلومتر دنبال آدم میان تا هُل بدن و دلشون خنک بشه !
بزرگترین نقطه ضعفش هم تکراری شدن بیش از حد بعضی انیمیشن ها و صحبتها بود. مثلآ اگه 120 بار بریم پیش خواهر اتزیو , دقیقآ یک دیالوگ و یک انیمیشن مشابه رو شاهد هستیم ! با اینکه بازی در یه بازه زمانی چند ساله اتفاق می افته !!! یا مادر بدبختمون در طول این مدت هر صبح و شب کنار تخت خواب نشسته و ثابت مونده !! این جور چیزا رو میتونستن خیلی راحت برطرف کنن ولی کم کاری کردن.
در کل تجربه خوبی بود ولی میتونست خیلی بهتر هم باشه.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Ninja Gaiden II ! 9.5 / 10 من اين رو تازه تموم كردم !! ...

As Creed II 8.5 / 10 خيلي با اين بازي حال كردم , به خاطر باگ هاش اين نمره رو دادم وگرنه حقش بيشتر از اينا بود ....

Dark Siders 6 / 10 ميتونم بگم يكي از بازي هاي بيخودي كه تو عمرم بازي كردم ...

اگه احيانا با نمره ها مشكل داريد , بگيد تا دلايلم رو بگم , البته فكر نميكنم كسي مشكلي داشته باشه !

behjaf

کاربر سایت
Nov 6, 2009
141

As Creed II 8.5 / 10 خيلي با اين بازي حال كردم , به خاطر باگ هاش اين نمره رو دادم وگرنه حقش بيشتر از اينا بود ....

اگه احيانا با نمره ها مشكل داريد , بگيد تا دلايلم رو بگم , البته فكر نميكنم كسي مشكلي داشته باشه !
/
Ninja Gaiden II رو با بازیهای جدید مقایسه کردی یا با نظر شخصیت؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
Ninja Gaiden II رو با بازیهای جدید مقایسه کردی یا با نظر شخصیت؟

ُسلام
منم این بازیرو دو سه ماه پیش تموم کردم
واقعا یه شاهکاره
منم همین نمررو دادم بهش
با بازی های جدیدم مقایسش کنی از همه سر تره
واقعا هرکی این بازیرو نگیره نصفه عمرش بر فناست:cheesygri

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
BF:BC2
واقعا باحاله ,واقعا
تخريب پذيريش خيلي بهتر از نسخه ي اول شده البته همه چيش بهتر شده , تنها چيزيش كه به نظر من بد شده اين زود مردنشه- در حالت معمولي 4 تا تير ميخوري ميميري(خدا هارد رو بخير بگذرونه). يكمي هم از شوخي ها كم شده ولي خيلي شوخي هاش به جا شده .
9 از 10

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
Dante'S Inferno:7/5
بازی بدی نیست!گرافیک خوبی داره(یعنی بدک نیست!)،گیم پلی سرعتی و خوب و جذابی داره و خیلی دیگه افتضاح تقلید کرده!انگار این یارو دانته شاگرد کریتوس بوده!حتی از نوردبون پایین اومدن هم رحم نکرده و تقلید کرده!
ولی در کل بازی خوبیه!:love:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین

اگر میشه این تیکه را کامل جواب بدید اونم اینکه نمره darksider را اینقدر پایین دادین بازی که این همه نمره خوب گرفته
داستان بازی چه مشکلی داشت اگر شما به داستان توجه نکردید خوب این یکی از نقاط قوت این بازی هست که البته (توی ایران کمترین چیزی که بهش توجه میشه همین هست چون اینگلیسی بلد نیستن )
صدا گزاری بازی چه مشکلی داشت؟
گیم پلی بازی چه مشکلی داشت ؟ از نظر من نرم بسیار حساب شده و راحتی در اجرای فنون ترکیبی
و اما چیزی که میدونم تماما این کم امتیاز دادن ها بخاطرش هست یعنی گرافیک گرافیک گرافیک گرافیک:eek: واقعا خسته نشدید این همه بازی پر زرق برق بدون هیچ گونه سرگرمی بازی کردید مثلا بنده کاملا مطمعنم بهترین بازی عمر شما Assasing creed 2 هست شکی توش نیست در حالی که من با اینکه بهش احترام میزارم ولی جزء بازی های خوب من نیست به خاطر هزار تا دلیل که قبلا گفتم یا مثلا Gta IV وقتی اومد یک سری افراد اماتور اومدن گفتن آره گرافیکش پایین پس بد هست اونهمه نو آوری را ندیدن اون ابهتی که توی هیچ بازی دیگری ندیدم
حالا شاید شما بگی چرا قضاوت میکنی چون به نظر تنها دلیل دادن این امتیاز پایین عدم درک درست از گرافیک هنری بازی Darksider هست چون والا یک نفر اگر چلاق نباشه و یکم زبان بلد باشه و البته کر نباشه میفهمه داستان و صدا گزاری و گیم پلی خوب هست چیزی از God Of War 2 کم نداره
امتیازاتی هم که گرفته نمایان گر این هست فقط چیزی که هست اون پست 20 خطی من را هیچکس ندیده و باز امتیاز های روی هوا دادن بدون ذکر دلیل فقط زیرش زدی هرکی بدش اومد بگه دلیل بگم البته فکر نکنم کسی بدش بیاد هیچی دیگه مثال همین روزهاست
اما امتیازات بازی

The Gamers Temple 9.8 of 10
Playstation Official Magazine AU 8.0 of 10
Game Vortex 9.5 of 10
AusGamerS 9.4/10
Game informer.............8.5/10
IGN.................9/10
Game Pro
Xbox360.........9.1/10
Ps3.............9.2/10
IGN UK
GameArena 10/10
GameZone 8/10
GamingHeaven 85/100
Game Informer: 8.5 out of 10
Game Vortex: 95 out of 100
BigPond GameArena 10 of 10
Da Gameboyz 9.0 of 10
Meristation 8.5 of 10
Gamer's Hell 8.5 of 10
Eurogamer 8.0 of 10
PSi 9.5/10
GameStyle 9/10
OXM 7/10
impulse Gamer 8/10
GamesXtreme 9/10
GameDaily 7/10
Gaurdian 3/5
GameFocus 8.9/10
ConsoleMonster 9.6/10
Gamespot : 8.0
اگر به امتیازات شک داری به تاپیک زیر برو
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=26716&highlight=Darksiders&page=5
البته میدونم الان در ادامه این پست چهار تا قشنگ میان میگن آره این نظر شخصیش هست با این حرف های گیم ایران همینی که هست میمونه فقط سازنده های ایرانی دهن خودشون را صاف میکنن که گرافیک بالاتر باشه تا چهارتا عکس بزنن پشت کاور بازی ملت خر شن بگن عجب بازی ایرانی با گرافیکی بعد میزارن توی دستگاه از Auto run بازی بگیر تا آخرش خراب هست امتیازی که شما بدی هیچ تغییری توی دنیا ایجاد نمیشه فقط اینکه هی به همه ثابت میشه که ایران گیمر هاش فقط گرافیک را میبینن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر