امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Darksiders

8.5 از 10
البته هنوز تا آخر نرفتم.
داستان تپلش(topol) آدمو خيلي به سمت خودش ميكشنوه.كلا با اينجور داستان ها حال ميكنم.
گرافيك خوبه ولي فقط خوبه عالي نيست. شخصيت خيلي با جذبس .
خدا كنه كه ادامه دار باشه و در مورد چهارسوار (البته سه تا ديگه) هم بازي بسازن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Bayonetta : 80/100
یه بازیه Hack & Slash ه فوق العاده.کمبو های فوق العاده.داستان عالی.مخصوصا سبک روایتش.
تنها چیزیش که منو اذیت کرد,موسیقیش بود.نمیگم بد بود ولی چون من از این جور آهنگ های جاپونی حالم به هم میخوره,آهنگاش حالمو بد میکرد!!:biggrin1:البته موسیقیش هم جزء نکات مثبتشه ولی خُب به من نساخت!
جاپونی بازی هم که تو کل بازی موج میزنه!!:biggrin1:
ولی از بازی کردنش لذت بردم(خودمم تعجب میکنم!)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
army of two:6
darksider:4
brutall legend:4
sabouter:3
تو این چند وقته بازیهای بی کیفیت زیاد شده.امیدوارم از چند هفته بعد که انبوهی از بازیهای با کیفیت عرضه میشه لحظات شادی داشته باشیم:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
Modern Warfare 2
9.5/10

با اینکه کلآ از بازیهای هایپ شده خوشم نمیاد , ولی MW2 واقعآ لذت بخش بود ! گیم پلی بازی بی نقص , صداگذاری و موسیقی ها عالی , گرافیک بسیار خوب و بعضی جاها فوق العاده و از همه مهمتر اکشن واقعآ سریع بازی بود که یه لحظه آروم نمیگرفت !
تنها نکته بدی که توش دیدم هم برمیگرده به لحظاتی که مثلآ میخواست آدم رو تحت تآثیر قرار بده. یه بار , دو بار , سه بار ! نه دیگه اینکه آخر هر مرحله یه اتفاقی بیفته و طرف بمیره یا بی هوش بشه و ... :D از این نظر خیلی زیاده روی کرده بودن و یه جاهایی هم کلیشه ای شده بود. ولی همین نکته منفی در مقابل نکات مثبتش هیچی نیست.

Darksiders
9.75/10

بعد از مدتها یه بازی فوق العاده توی سبک محبوب من اومد ! شاید از نظر تکنیکی حرف خاصی برای گفتن نداشته باشه (هرچند خیلی هم ضعیف نیست) ولی از نظر هنری دیوانه کنندست ! (از جهاتی به سری Warcraft شباهت داره) طراحی هنری بازی کم نظیره (بعضی جاها بی نظیر !) صداگذاری های شخصیتها و آهنگهای محشره. گیم پلی دقیقآ چیزی هست که انتظار داشتم (حتی بیشتر از انتظارم) داستان بسیار جالبه و از همه مهمتر اینکه در نبود شاهکاری مثل سری Legacy of Kain , این بازی به بهترین شکل راه اون رو ادامه میده و شباهتهای زیادی بهش داره.
البته فعلآ بیشتر از 5,6 ساعت بازی نکردم ولی توی همین مدت هم جزو بهترین بازیهای این چند سال اخیر بوده به نظرم.

Tekken 6
4/10

.....

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Bayoneta
واقعا 10 میدم به این شاهکار- بعد از چند وقت یک بازی تونست منو ارضا کنه

فیلمMW2 هم خیلی قشنگ بود:biggrin1:
9.5-به خاطر اینکه خیلی شورش رو دراوردن .5 کم دادم- باید فرقی بین فیلم و بازی باشه دیگه:biggrin1:مرزها رو شکوندی تو پسر:biggrin1:

ّFIFA10

رو الان میتونم 9 بدم- کاملا بازی فوق العاده ایه

mini ninja
بازی ناز و نوع خودش جالبه
7.5

Tekken
اصل اینتظار این رو نداشتم!یاد شماره قبلیش بخیر
5 از 10 اونم بخاطر شخصیتهاش(که تو این بازی بی شخصیت شدن):-"

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
خوب darksiders هم تموم شد
گیم پلی خیلی خوبی داشت
گرافیک در حد بازیای امروزی نبود ولی قابل تحمل بود
بازی خیلی خوبی بود با اینکه انتظار بازی ضعیفتری داشتم
من بهش 9 میدم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Darksiders : 92/100
اصلا فکر نمیکردم اینقدر منو جذب کنه.اینو اصلا به دوستانی که چشماشون فقط گرافیک میبینه به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم! از همه نظر عالی بود.صدا گذاری شخصیت هاش فوقالعاده بود.من بیشتر از همه با Vulgrim حال کردم.همون طور که آریا هم گفت بازی از نظر هنری محشره که وقتی با یه گیم پلی فوق العاده میکس میشه,معجونی میشه که وقتی پاش میشینی نمیتونی گذر زمان رو حس کنی!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
mass effect2
11 از 10 پسر فوق العاده بود. تو یکش اکشنا روون نبود ولی 2 فوق العاده.انیمیشنای شخصیتا بهتر شده.از همه نظر همه سلیقه ها رو ارضا میکنه.
پیشرفت تا این حد ممکنه؟

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Batman Arkham Asylum : 8.5

واقعا انتظار نداشتم اینقدر خوب از آب در بیاد ! کار واقعا خوبی بود ، اما بعضی از قسمتهاش لج منو در میاورد !

PES 2010 : 5

حیف ... !

مرحله آخرش بيشتر از همه لج منو دراورد !آخه ديگه اين كارا قديمي شده 100بار يك كار رو انجام بدي تا باس رو نابود كني دو بعدي شدنش در مرحله آخر اصلآ حال نداد !

یکی از بدیشهاش همین بود !

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
Batman Arkham Asylum : 8.5

واقعا انتظار نداشتم اینقدر خوب از آب در بیاد ! کار واقعا خوبی بود ، اما بعضی از قسمتهاش لج منو در میاورد !

مرحله آخرش بيشتر از همه لج منو دراورد !آخه ديگه اين كارا قديمي شده 100بار يك كار رو انجام بدي تا باس رو نابود كني دو بعدي شدنش در مرحله آخر اصلآ حال نداد !

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
James Cameron's Avatar 7/10
اصلاً انتظارتم رو برآورده نکرد،هرچند گرافیک چشم نوازی داشت ولی گیم پلیش شکنجه بود،اول اینکه همون 1 ساعت یا نهایتاً 2 ساعت اول به دلیل تنوع کم ماموریت ها تکراری میشه دوم اینکه باگ هایی از قبیل گیر کردن سر شخصیت بازی در سفینه های دشمن(!) و راه رفتن در هوا اگر تو جو فیلم نبودم همون اوایل بازی قیدشو میزدم و سومین و آخرین نکته استفاده ی زجرآور از Trigger برای حملات Melee که برای شلیک اسلحه بسیار مناسبن ولی برای استفاده از شمشیر...نمیتونم تحملشون کنم،نبود سیستم هدف گیری(که معمولاً در بازی های شوتر با Right Trigger انجام میشه)و انجام هم هدف گیری و هم شلیک با LT نکته ی صدمه زننده ی دیگه به بازی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر