امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
Resident Evil 5 9.5/10 >>> مشکله این بازی اینه که وقتی ایم میگیری تکون نمیشه خورد
prototype 9/10
Grand Theft Auto 10/10
tales of vesperia 8/10
Dead Or Alive 4 9/10

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اینم امتیاز دهی به آخرین بازی که کردم
Prototype:7.5/10
چرا بر عکس همه امتیاز هاست چون تنها چیز این بازی که به نظرم خوب بود داستان بازی بود بقیه چیز ها در سطح متوسط و حتی بد بود
گرافیک : متوسط رو به بد چون ما توی این نسل تجربه مثل Gta Iv داشتیم که اون حجم اطلاعات را با اون گرافیک به نمایش گذاشت
زیر مجموعه گرافیک طراحی ها بود که واقعا خنده دار بود دشمن ها طراحیشون بهتر بود
صدا : آشغال والا اصلا بی صدا بود بهتر بود نه آهنگی هیچی فقط چهاراتا صدا موشک به چه درد میخوره
گیم پلی :
همش کپی برداری بود هیچ نو آوری نداشت دشمن هاش هم که از 5 تا بیشتر نمیشد اگر این بازی 3 سال پیش میومد خوب بود الان با سطح بالای بازی ها این بازی ها بچه بازی هست انگار بشینی spider man بازی کنی خلاصه اصلا به درد نمیخورد ملت ایرانی هم که عسق این بازی های ... تخیلی هستن هی میان 10 9 بهترنی بازی عمرم بود میدن خوب که ایرانی ها توی game spot نیستن و الا الان چیزی ازش نمونده بود

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Call of Juarez: Bound in Blood

8.9

تحیرت زده شدم. انتظار چنین چیزی رو نداشتم به هیچ وجه. نسل بعد کاور گیری در FPS بدون اینکه انگشت کم بیارید ( LOL)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
افعال معکوس استفاده کرده چون به نظرم مسخره ترین کاور گیری را داره چون هیچکس شاید تا آخر بازی هم نفهمه که این کاور گیری هست یا....

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
Need for speed undercover 8/10
darksector5/10
من نمیدونم چرا به nfs ucنمره کم دادن :confused:آخه چرا:(

برای اینکه دنیا بازی های مثل dirt , gride را به چشم دیده بازی های که حتی با داشتن فاصله 1 سالی با این بازی 10 برابر از این بازی بهتر هستن البته از نظر سبکی بخوای حساب کنی nfs جدیدا دقیقا بعد most wanted تبدیل شده به خر رونی نه اتوموبیل رانی و خوب که ما آمریکا نیستیم چون من به شخصه اگه 60 دولار پای این بازی داده بودم میرفتم یه مجوز اسلحه میخریدم و ea را روی سرش خراب میکردم

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
البته لطف ایشون شامل این بازی شده و دادن 0.5 نه 0.0:biggrin1:
ناراحت نشو
جناب king ardalan یکی از کارشناسان عرصه ای گیم تشریف دارن ماشا ا... assasins creed رو که کاملا شرمنده فرمودن خدا امتیاز ایشون به Dirt2 رو به خیر کنه:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر