امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
Metro : Last Light
8.5/10

Trine 2
9/10

بعد از Portal 2 فان ترین Coopـی بود که تجربه کرده بودم
گرافیک هنری و طراحی محیط ها واقعا بی نظیر بودن . فیزیک بازی هم خیلی عالی بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
Alan Wake's American Nightmare
9/10

عالی بود . واقعا لذت بردم و این امنتیاز نظر من هستش شاید یکی خیلی کمتر ازین بهش بده . برای من تنها مشکل بازی انیمیشن های افتضاحش بودن که به شدت اعصاب خورد کن بودن
گیم پلی بازی به شدت جذاب و درگیر کننده بود واسم مخصوصا با اضافه شدن سلاح های جدید . داستانش رو هم دوست داشتم با اینکه محیط های بازی تکرار میشد اما جالب بود واسم . حرف هایی که از طریق رادیو زده میشد یا Mr Scratch داخل TVها عالی بودن
هنوز اون قسمت Arcade Action رو تست نکردم امروز فقط بخش داستانی رو تموم کردم . ظهر شروع کردم و چند ساعت بعد تمومش کردم . اصن نتونستم بیخیالش بشم خیلی جذاب بود واسم کلا :d

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
UFC Undisputed 3
8.5/10

برای طرفدارای فایتینگ عالی بود. آپشن های زیاد و مختلفی برای حمله و دفاع داره. گرافیک کاراکترا خوب ولی محیط جالب نیست. مبارزه برای قهرمانی بیش از اندازه مشکل میشه. کلا توصیه میشه :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
metro last light
hxbm55k824wn1y12mxg.jpg

گرافیک : 9/10
نورپردازیی عالی به همراه افکت های خیلی قشنگ سایه های بسیار زیبا و محیط های خیلی جذاب
صدا گذاری : 9/10
واقعا عالی بود توی اون محیط های تاریک با صدای های موجوداتی که بهت حمله میکردن و صدای باد رو سطح زمین
داستان و روایته داستان : 8/10
داستانش جالب بود و نحوه ی روایتش ولی من با دوبار رفتن دیگه برام جذابیتی نداشت
گیم پلی : 9/10
واقعا ادمو به چالش میکشید دقدقه ی تیر و و حمله ی دسته جمعیه موجودات به طرف کاراکتر اصلی واقعا لذت بخش بود
dragon dogma dark arisen
6qxskhk6346joz3voyl.jpg

گرافیک : 8/10
گرافیکه نسبتا خوب و فانتزی تقریبا مثله رکونینگ(k o a)
صدا گزاری : 7/10
یعنی واقعا نهمیدونم چرا اینجوری هست صداگزاری بازی مثلا وقتی یه باس بهت حمله میکنه صدای زربه ی که میزنه قبل از برخورده ضربه میاد:|
داستان و روایته داستان : 7/10
بیشتر بازی فقط تو راه هستم برای انجام دادانه کوئست ها و وقتی هم که یه دمو نشون میده فقط صورته کاراکتره اصلی رو نشون میده و خوده داستان هم چنگی به دل نمیزنه
تکنیک های مختلف به همراه ایتم های زیاد در این بازی برای کلاس های مختلف باعث شده گیم پلی این بازی یه چیزه شاهکار باشه و حتی جنگیدن الکی هم لذت بخش است
resident evil revelations
mnkpp31axmnpsk0ugfj9.jpg

گرافیک: 8/10
گرافیکش نسبت به شماره ی قبلی بهتر نشده حتی کمتر هم شده
نورپردازیی بسیار عالی
طراحی حرکات کاراکتر اصلی خیلی نرم
صداگزاری : 9/10
صداگزاری خوب انقدر که ادب بعضی وقتا حس میکنه وسطه فضای بازی گیر افتاده
داستان و روایته داستان : 8/10
مثله RE6 خوب و تاحدودی بهتر
واقعا گیم پلیش خیلی خوب شده راحت میشه با یه حرکته کوچیک جاخالی داد و خیلی هم نشونه گیری راحت تر و نرم تر شده
bioshock infinite
waz4qtyxnbfcu1t9xjn.jpg

گرافیک : 9/10
گرافیکه بسیار خوب
نور پردازیه عالی
طراحیی محیط های بسیار جالب و طراحی جالبه کاراکتر های بازی
صداگزاری: 10/10
واقعا نمیشه ایراد گرفت خیلی خوبه حتی با صدای عوض کردنه خشاب هم حال میکردم
داستان و روایته داستان : 10/10
دیگه چی بگم بنظرم بهترین داستانو در این اواخر داشته حتی با داستانش از halo4 هم بیشتر حال کردم خیلی خوب بود ارزشه چندبار رفتنو داره
گیم پلی : 10/10
اگه فقط اون اسپل های که داشت کاراکتره اصلی رو درنظر بگیریم دیگه هیچ جای برای کم کردنه نمره نیست ولی دیگه چه برسه بخوایم بگیم تیر اندازی با تفگشنو در نظر بگیریم یا همون قلابه که توی دستش بود منظورم خوده بوکر هست
fuse
skl42slxvh4jgq4g9sl.jpg

به زودی​

آخرین ویرایش:

kourosh4

کاربر سایت
May 22, 2013
52
اولین بازی xbox که تموم کردم ....
Gears of War 3
9.5/10
فقط یکم با داستان مشکل داشتم که الان دارم نسخه 2 رو میرم کم کم داره داستانش دستم میاد

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
tomb rider ^^^^^^ از نظر من این بازی حقش 9 هست . واقعا عالیه اگه سازنده های بازی رو جزعیاتش بیشتر کار مکیردند GOTY میشد . مطمعنم .

bioshock360

کاربر سایت
Jun 9, 2012
56
سلام به همه خيلي وقته به بازي ها نمره ندادم حالا يه سري نمره به چند تا بازي ميدم

1- metro last light 9.5

2- resident evil revelations 7

3- bioshock infinite 10

4- remember me 8

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Remember Me
7/10
توضیحات (بدون اسپویل) :

داستان و شخصیت پردازی بازی خیلی خوب بود. داستان با وجود اینکه بعضی جاها قابل حدس زدن میشه اما در کل خیلی خوبه و شما رو تا آخر بازی جذب خودش میکنه. چندتا Twist و سورپرایز خوب هم داره. Script و دیالوگ های بازی هم خیلی خوب نوشته شدن و بجز چند مورد بقیه به خوبی با شخصیت ها و موقعیتی که در اون قرار دارن هماهنگ اند.

شخصیت ها هم بجز یکیشون بقیه خیلی خوب کار شدن و کاملا قابل درک و باورپذیر هستن، خصوصا شخصیت اصلی بازی Nelin.

صداگذاری و مخصوصا موسیقی فوق العاده با جو و اتمسفر بازی هماهنگ اند. اگه اشتباه نکنم Remember Me هم از ایده DmC استفاده کرده و توی مبارزات بسته به عملکرد بازیکن موسیقی تغییر میکنه. گذشته از این قابلیت خود موسیقی ها هم بسیار گوش نواز و زیبا هستن خصوصا آهنگ Memory که در حین مبارزات بازی پخش میشه.

گرافیک هم به نظرم خوب بود (کلا زیاد به گرافیک بازی ها اهمیت نمیدم) البته جا داره از طراحی فوق العاده بعضی محیط ها بگم که واقعا نبوغ طراح بازی رو میرسوند.

اما از همه اینا که بگذریم میرسیم به گیم پلی.قبل از اینکه برم سروقت مشکلات گیم پلی اول لازمه بگم که تنوع دشمن ها بسیار زیاده و نلین هم راه های زیادی برای مبارزه با اونها داره که همین موضوع باعث جذابیت گیم پلی و مبارزات بازی میشه (خصوصا وقتی همه قابلیت های نلین رو باز کرده باشید) اما خب گیم پلی هم ایراداتی داره که پایینتر بهشون اشاره میکنم.

گیم پلی چندتا ایده جالب داشت که متاسفانه بعضی هاشون درست اجرا نشده بودن. اولین و جالبترین ایده بازی ساخت کمبوهای مختلف بسته به سلیقه بازیکن بود که متاسفانه سازنده ها نتونسته بودن به خوبی اجراش کنند.

تعداد کمبوهای بازی برای یه بازی کمبو محور خیلی کم بود. اگه اشتباه نکنم در مجموع 5 یا 6 کمبو در بازی وجود داشت که شما باید با قرار دادن حرکات در جای خودشون کمبوی مخصوصا خودتون رو درست کنید. متاسفانه سازنده ها بجای اینکه بیان ابتدا ترکیبی از کمبو های کوچیکتر رو ایجاد کنند و بعد از اون چند کمبوی بزرگتر برای بازیکن قرار بدن، فقط یک کمبو 3 حرکتی ایجاد کرده بودن و بقیه کمبوها همگی طولانی و پیچیده بودن که این جهش ناگهانی میتونه باعث سردرگمی بازیکن و عدم تواناییش در اجرای کمبوهایی که میخواد بشه.

هرچند لازم به ذکره که شما خودتون میتونید کمبو رو ناتموم بزارید و برای خودتون کمبوهای کوچیکتر درست کنید ولی به دلیل اینکه توی بازی از قبل Input ها (دکمه ها) توی کمبوها دسته بندی شدن و تعداد کمبوها نیز از قبل مشخص شدن با کوچیک کردن کمبو شما در واقع دارید توانایی های خودتون رو محدود میکنید چون اینطوری تعداد زیادی از Input ها بی استفاده میمونند.
علاوه بر این مشکلات بعد از اجرای هر ضربه بازی یه مکث کوچیک در حد نیم ثانیه میکنه تا در واقع به بازیکن نشون بده ضربه اش به حریف برخورد کرده که همین موضوع باعث میشه تا مبارزات بازی اون نرمی و روونی لازم رو نداشته باشند.

دومین مشکل بازی به نظرم نبود Lock-On ـه. بارها برای خودم پیش اومد که موقع اجرای یه کمبو مجبور شدم ضربات دشمنان رو جاخالی بدم و وقتی خواستم کمبو ـم رو ادامه بدم Nelin به یه دشمن دیگه حمله کرده که باعث شدن کمبو قبلی من ریست بشه. Remember Me یکی از اون بازیهاست که بشدت به Lock-On احتیاج داره و امیدوارم سازنده ها توی نسخه های بعدی این قابلیت رو توی بازی قرار بدن.

مشکل بعدی دوربین بازیه که خیلی وقتا اصلا نه نلین رو نشون میده و نه دشمن رو و حتی اکثر اوقات به صورت دستی هم به سختی میشه کنترلش کرد. و آخرین اشکال بازی پلتفورمینگ ساده اونه که اصلا شما رو به چالش نمیکشه.

در کل به نظرم Remember Me یه بازی خیلی خوب با ایده های تازه و فوق العاده بود که پتانسیل خیلی زیادی داشت اما سازنده ها نتونستن به خوبی از این پتانسیل استفاده کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر