امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
The Cave : 7.5/10
جالب بود ولی میتونست بهتر باشه، مخصوصا این موضوع که برای تموم کردن بازی با بقیه شخصیت ها باید بعضی معماهای تکراری رو انجام بدی خیلی روی اعصابه. باگ هم کم نداشت

Hitman Absolution
: 6.5/10
اوایل بازی خیلی برام جذاب بود و بشدت ازش خوشم اومد ( در حد 9.5/10 ) ولی رفته رفته تکراری شد تا جایی که اصلا ولش کردم و نمیدونم ادامه اش میدم یا نه.

DmC : 8.3/10
نکات مثبت رو دوستان و خودم قبلا گفتیم پس فقط نکات منفی رو میگم :

- ورجیل (شاید توی DLC Downfall بهتر بهش بپردازن)
- باس فایت های ساده و خسته کننده که به هیچ عنوان در حد نسخه های قبلی نبودن
- دشمنای فرشته ایی آبی و شیطونی قرمز (به طور کامل باید حذف بشن)
- فوق العاده آسون (چطور روشون شد به اون درجه سختی افتضاح بگن DMD ؟!)
- پایان بازی عجیب بود و یه جورایی ناتموم به نظر میومد (شاید Downfall پایان رو بهتر توضیح بده)
- نبود کات سین اکشن (اولین نسخه DMC که کات سین مبارزه ایی و اکشن نداره)

در کل بازی خوبی بود ولی میتونست خیلی بهتر باشه. به نظرم NT موقعیت خیلی خوبی با ریبوت داشت که یه جورایی نتونست به طور کامل ازش استفاده کنه. هنوز هم DMC3 بهترین نسخه توی کل سریه.

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
فوق العاده آسون (چطور روشون شد به اون درجه سختی افتضاح بگن DMD ؟!)
نبود کات سین اکشن (اولین نسخه DMC که کات سین مبارزه ایی و اکشن نداره)
كاملاً تاييد ميشه آخه devil may cry كات سين اكشن نداشته باشه ميشه اسمشو گذاشت DMC :d
با تمام زحماتي كهNT كشيده و گيم پلي قابل قبولي را ارائه داده بازم به نظرم بهترين نسخه DMC3 هست.
DmC 8/10

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
DmC
8/10

بازی خوب بود.خیلی هم خوب بود.البته نسبت به انتظاراتی که ازش میرفت.یه چند تا ایراد فاحش هم داشت که با ماهیت فرنچایز در تناقض بود.

-بازی بیش از حد آسون بود.

-سیکرت میشن ها.ای وای که چی بگم از دست این سیکرت میشن.به شکل مسخره ای آسون طراحی شده بودن.

-باس فایت ها هم قبلا توضیح داده شده راحع بهشون.باس ها معمولا در حال کتک خوردن هستن و گاهی اوقت برای تنوع یه ضربه ای هم میزنن.

نکته:ای کاش میگفتن بازی یه ریبوته کامله.نه اینکه توی یه دنیای موازی قرار داره و از این مزخرفات.اینجوری با ذهنیت بهتری میرفتم سراغش.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Hitman Absulotuion : 7.5

مشکل اصلی این بازی یکنواخت شدنش بود، اول بازی خیلی بهت حال می ده اما یکمی که بازی کنی یکنواخت می شه

اما در کل عنوان بدی نبود

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
The Amazing Spide Man

8/10

واقعا سرگرم کننده بود.مخصوصا گشت و گذار توی شهر و حس عنکبوتی بودن. عنوان بازی برازنده بود ، عجیــب!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
DMC -------------------------- 8.5

Dead Space 3 ----------------------- 8.5

DS 3 واقعا بازی خوبی بود ! من هیچ کمبودی نسبت به نسخه های قبلی حس نکردم که هیچ ، بنظرم پیشرفت خوبی هم داشت ، تنها موردی که میتونم نسبت به قبل ازش ایراد بگیرم سیستم ساخت سلاحش هست که بنظرم اضافی بود و سیستم قبلی بهتر بود ، Ammo هم که برای همه تفنگها یکی بود من مشکلی نداشتم باهاش ، بازی به هیچ وجه آسون نشده .... Action هم نشده به اون صورت ! ، اون قسمت های مبارزه با آدمهای معمولی هم بخش کمی از بازی بود و مشکلی هم نداشت .
این 8.5 هم بخاطر اینکه آخر نسله و امسال بازیهای بزرگی میاد بهش میدم وگرنه سالهای پیش بود راحت 9 یا 9.5 هم میگرفت !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بالاخره هیتمن رو تموم کردم و نمره اش هم همون 6.5/10 باقی موند. بعد از یه مدت بازی بشدت تکراری میشه، از اون بازی هاست که بعد از یه بار تموم کردن دیگه طرفش نمیرید. ایده Contracts هم بد نبود ولی خب نتونست به طور کامل من رو به خودش جذب کنه و بعد از انجام یکی دوتا قرار داد ازش اومدم بیرون.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا

Devil May Cry
9/10

به شدت از چیزی که انتظارش رو داشتم بهتر بود ! :D من که کلاً فن DMC نیستم و نمیتونم نظر درستی نسبت به تغییرات بازی بدم ، ولی یکی از بهترین H&S های این نسل من بود و حداقل خیلی بیشتر از DMC4 باهاش حال کردم.
+ گیم پلی فوق العاده
+ تنوع بالا در گیم پلی و مراحل
+ گرافیک زیبا و رنگ آمیزی های عالی
+ باس های محشر و خلاقانه
+ دنیای جالب و حالت موازی بودن دو دنیای معمولی و شیطانی خیلی خوب کار شده بود.

- به شدت آسون ! :D نمیدونم شاید اشتباه میکنم ، ولی توی ذهنم بود که نسخه های قبلی DMC خیلی سخت تر بودن. این رو با دومین درجه سختی شروع کردم و انقدر آسون بود که تا آخر بازی یه بار هم صفحه Game Over رو ندیدم و نمیدونم چه شکلی هست !! :D حتی اون آیتمی که قراره بعد از مردن ، دوباره بیارتمون توی بازی رو هم نتونستم استفاده کنم ! :D
- این هم به مورد بالا مربوط میشه. باس های بازی با اینکه طراحی خیلی جالبی دارن و کلاً حال و هوای باحالی دارن ، ولی بیش از حد ساده هستن و با یه کم سعی و تلاش میشه راحت بدون دریافت یه ضربه کارشون رو تموم کرد !
- تنوع دشمن ها میتونست بیشتر از این باشه.

============
راستی چند روز پیش دوباره رفتم سراغ DMC توی کالکشن. سال ها از زمانی که بازی کرده بودم میگذره و چیز زیادی ازش یادم نبود. یه جورایی به نظر میرسه قصد سازنده ها ساختن یه بازی نسبتاً ترسناک به سبک H&S بوده ! :D جو بازی و نوع موسیقی (البته موسیقی به اون صورت که نمیشه گفت ، یه صداهای خاصی بود) و حتی بعضی از مناظر (مثل منظره ای که از پشت یکی از پنجره های اول بازی میشه دید) یه حالت مرموز و نیمچه ترسناکی دارن. این حال و هوا توی نسخه های بعدی تقریباً از بین رفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر