امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان لطفا منو از این سر گیجی نجات دهید من از این دوبازی فقط یکی رو می خواهم فقط یکی اونم دارکسایدرز 2 وسلیپینگ داگز از هردو خوشم اومده واز هردو سبک خوشم می اید به اندازه یک ولی شما یک نظری چیزی دلیلی بگویید ممنون می شوم ولی زود

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
سلام دوستان لطفا منو از این سر گیجی نجات دهید من از این دوبازی فقط یکی رو می خواهم فقط یکی اونم دارکسایدرز 2 وسلیپینگ داگز از هردو خوشم اومده واز هردو سبک خوشم می اید به اندازه یک ولی شما یک نظری چیزی دلیلی بگویید ممنون می شوم ولی زود

ببین از یه اکشن با بعضی از المان های RPG (خیلی کم از این المان ها) یا یه open-world.
به سلیقه ی من که Sleeping dogs بیشتر می خوره ولی باز هم انتخاب با خودتونه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
شک نکن که Sleeping Dog سرتره، بازی نکنی از کفت رفته.
بخورم اون قلبتو:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
Resident Evil 5
6.5/10

بالاخره بعد از مدت ها با یکی از دوستان این فاجعه ی دنیای گیم رو تموم کردم :d

Project Gotham Racing 4
9/10

ریسینگ سال 2007 رو الان بازی کردم اما کوچکترین ضعفی نداشت این بازی . فقط تعداد ماشین ها کم بود و نمای کاکپیت زاویه دید خوبی نداشت
فوق العادست این بازی . تغییرات آب و هوایی . بارون برف مـــِه . تمام اینا کم و زیاد میشن . وقتی مـــه سنگین بشه کلا جلوت رو نمیبینی خیلی خوبه
پیست های داخل شهری فوق العاده عالی . گرافیک عالی . طراحی محیط عالی . واقعا شاهکار ساختن تو سال 2007 . خیلی لذت بردم ازین بازی

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Sleeping Dogs : 9.5

بی تعارف بگم که سورپرایز شدم . تقریبا 2 ساعت اول بازی رو بی میلی بازی کردم چون فکر میکردم تکرار و تقلید هست و جذابیتی برام نداشت . ولی یه خورده که بازی رفت جلو تر داستان و شخصیت پردازی بازی انقدر جذابیت داشت که کاملا تو ذهنم بود . زمانی که سر کار بودم تو فکر این بودم زودتر بیام خونه ادامه ی بازی رو برم !! کمتر بازی ای اینجوری برا من پیش میاد .

سوای داستان فوق العاده بازی مبارزه های تن به تنش خیلی جذاب بود و نوآوری جالبی بود . دیگر نکته ی مثبت Race های واقعا هیجان انگیز تو سطح شهر بود . سیستم شوتینگ و کاور گیری بازی نسبت به بازی های هم سبک ضعیف تر بود چون فکر کنم تمرکز بیشتر روی همون مبارزه ها گذاشته شده بود .

ماموریت های فرعی بازی هم حوصله سر بر نیستند و فقط Date هایی که تو بازی زیاد روش کار نشده بود به نظرم !

به نظرم این بازی به بازی بزرگ GTA درس storyline داد . هیچوقت پای GTA این جذابیت داستانی برام نبود و بیشتر از چرخش توی شهرش لذت میبردم اما اینجا زودتر دوست داشتی بری ماموریت بعدی تا چاپتر بعدی خط داستانی رو ببینی .

اگرچه از نظر فنی نمره ی 9.5 زیاده ولی این بازی یک بازی خاص بود که نمیشد براحتی ازش گذشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر