امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
BF3 : 6.5/10
گیم پلی: 7/10 . گیم پلی بازی یه تقلید کامل از سری MW که البته جذابیت اون بازیرو نداره چون سکانسای سینمایی و از پیش تعیین شدش چندان جالب نیست و کاملا قابل پیش بینی البته مراحل بازی کاملا متنوع ولی خوب کنترلر بازی چندان جالب نیست هوش مصنوعی بازی کاملا معمولیه و بعضا باگای عجیبی توش دیده میشه کلا گیم پلی بازی بد نیست و میتونه تا آخر آدمو پای بازی نگه داره
گرافیک: 4/10. ضعیف ترین قسمت بازی بدون شک همینجاست بافت های ضعیف گوشه دار و بی کیفیت انواع و اقسام باگ ها رو تو بازی میبینید البته نورپردازی ، انیمیشن ها و مدل کاراکترا و جزئیاتشون خوبه و تنها موردیه که گرافیک بازیرو سر پا نگه میداره فیزیک بازیم اصلا جالب نیست و به پای BC2 نمیرسه گرافیکشم همینطور در حالی که سازنده ها قبل از عرضه ی بازی به شدت رو این مورد مانور داده بودن در ضمن تخریب پذیری محیطا از لحاظ ظاهریم چندان جالب نیست در کل گرافیک این بازی به شکل عجیبی بده و بعضی لحظات در حد بازیای نسل قبل هست لحظات اوجشم فقط تو مراحلیه که بازی تو شب انجام میشه و گرنه بقیش تمام نکات منفیه مخصوصا محیطای داخلی بازی، واقعا واسه من عجیبه که این بازی چه جور از نظر گرافیک و هم چنین فیزیک از بازی قبلی همین استدیو رو کنسولا یعنی BC2 هم ضعیف تره
موزیک و صداگذاری : 9.5/10 صداگذاری محیط ها و ادوات جنگی موجود تو بازی فوق العادست و از بهترین ها واقعا بازی از این نظر عالیه کاملا احساس بودن تو محیط جنگ رو به شما به بهترین شکل ممکنه القا میکنه ، صداگذاری شخصیت ها هم با اینکه چندان پر تعداد نیستن اما خوب انجام شده هماهنگی صدا و لب ها هم خیلی خوبه
داستان : 5/10 یه داستان ضعیف که طبق معمول توش آمریکاییا فرشته ان طریقه ی روایت داستانم بسیار کهنه و قدیمیه که حتی تو یه بازی مثل black هم مشابهش دیده شده در کل بازی درست مثل K3 از این نظر که داستان توش بهانه ای شده برای ربط دادن صحنه های اکشن متنوع بازی

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
BF3
multiplayer : 9.5
single player campaign : 8
overall : 9.0 /10
........
Forza Motorsport 4 : 9.5 /10
Batman: Arkham City ( WIP ) : 10 /10
Kinect Sports Season Two : 8 /10
Rage ( WIP ) : 9 /10
Warhammer 40,000: Space Marine : 7 /10
X-Men: Destiny : 5 /10
Spider-Man: Edge of Time : 4.5 /10
The Cursed Crusade : 3.5 /10
Resident Evil 4 HD : 8 /10

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
BF3
چرت و پرت به تمام معنا ، خودم از طرفدار هاي سر سختش بودم اما بعد از بازي فهميدم فقط خواسته بودن رو همون جنبه هايي كه ميدونيد كار كنند و يه بازي بي در و پيكر تحويل بدن.
گرافيك با HD Content حالمو داشت بهم ميزد . باگ هاي مسخره.
تنها چيزي كه قشنگ بود صداي بالا اومدن منوي اول بازي بود :d

نمره : 6.0

يعني Bad company 2 ميخوره اين مسخررو

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,634
نام
محمد
MW3 9.0/10 (بخش تک نفره)
همونی بود که انتظار داشتم، اون یک نمره هم فقط به خاطر کوتاهی بیش از حدش ازش کم میکنم، از MW2 کوتاه تر بود حتی :D

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Call of Duty : Modern Warfare 3
Story : 9.5/10
Gameplay : 9.5/10
Sound : 8.5/10
Graphic : 8.5/10

Overall : 9/10

بازی بسیار زیبا و حماسی بود ، به اندازه MW و MW2 تنوع نداشت ولی خیلی هیجان انگیز اما خیلی کوتاه بود . در کل از بازی خیلی لذت بردم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر