امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Alice Madness Returns 8.5/10

سرشار از رنگ و تنوع! گیم پلی خوب - موسیقی معمولی - باگهای زیاد - تنوع صلاح کم - شاید کمی زیادی طولانی!(به نظرم اگه یکی از چپتر هارو کم تر میکردن یا حذف میکردن و روی بخش های دیگه وقت بیشتر میزاشتن بهتر بود)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Limbo
9.5/10
مثبت :
بسیار سرگرم کننده و جذاب

منفی:
سخت بودن یکی از اچیومنت های بازی!!!
از پایان بازی خوشم نیومد!

FEAR 3
5/10
مثبت:
گرافیک خوب بازی

منفی:
گیم پلی تکراری و بدون جذابیت
بخش های ربات سواری!بسیار کسل کننده
و ....

Dirt 3
8/10
مثبت:
ماشین کن بلاک!
تنظیم دستیه خودرو بسیار جالب و کار آمد
اضافه شدن Split/Scren
موسیقی های جالب

منفی:
مثل شماره گذشته بازی یکنواخت و کسل کننده میشه
گرافیک در حد و اندازه های نسخه قبل

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
Dead space 2 : 10/9.5
خیلی بازی باحالی بود . نورپردازی و جوش خارق العاده س گیم پلی بیسته فقط آخرای بازی یه کم رو اعصابه
باحال ترین قسمتش هم لباس هاش بود . امیدوارم لباس رایدم هم تو MGS:R به همین قشنگی باشه
خیلی خوب بود

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
alice madness returns 9.5/10

wanted:weapons of fate 8.4/10

nba 2k11 10/10

dirt 3 10/10

red dead redemption:undead nightmare 10/10

la noire 10/10 این یکی رو ده دادم چونکه تا به حال یک بازیه کاراگاهی درست نکرده بودم.

captain america 7.5/10

dead rising 2 8.6/10

saw 2 flesh and blood 6.8/10

call of juares:the cartel 9/10

tron evolution 8.5/10

wheelman 8.8/10

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
Shadow Of The Damned
7/10

تکرار تکرار تکرار :d گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده و جالب بود اما همه چی تکراری بود . محیط ها , دشمنان , اتفاقاتی که رُخ میداد . من نمیدونم رو چه حسابی چند تا سایت به بازی 9 و بالاتر دادن :d
شاید تحت تاثیر مرحله ی Big Boner قرار گرفتن ! کلا بازی بود که ارزش تموم کردن رو داشت و خوب سرگرم میکرد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
Kinect Adventure
8/10

فقط ازون قایق سواری مسخره خوشم نیمد در بقیه موارد خیلی خوب بود :d
فقط یه مشکلی که الان دارن بازی های کینکت اینه که کلا عمق زیادی ندارن و در بیشتر مواقع تنهایی حال نمیده

Kinect Sport
9/10

خیلی حال داد با تمام ورزش هاش حال کردم . اما خیلی ساده درستش کردن . میتونستن یه چیزی شبیه به تورنمنت بسازن و یکم هیجان و حساسیت بدن به بازی . حالا منظورم این نیست که مثلا برای فوتبال بیان 32 تا تیم بذارن جام جهانی درست کنن . در ابعاد کوچیک منظورم است :d
اما کلا خیلی خوب است و بسی لذتبخش .

کلا کینکت روزی 1 الی 2 ساعت حالا یکم بیشتر برای بدن خوب است و همچنین شادی و نشاط :d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
[/ :d Kinect Sport9/10خیلی حال داد با تمام ورزش هاش حال کردم . اما خیلی ساده درستش کردن . میتونستن یه چیزی شبیه به تورنمنت بسازن و یکم هیجان و حساسیت بدن به بازی . حالا منظورم این نیست که مثلا برای فوتبال بیان 32 تا تیم بذارن جام جهانی درست کنن . در ابعاد کوچیک منظورم است :dاما کلا خیلی خوب است و بسی لذتبخش . کلا کینکت روزی 1 الی 2 ساعت حالا یکم بیشتر برای بدن خوب است و همچنین شادی و نشاط :d
رو legendry بزاری خیلی حال میده سوراخ سوراخ میکنن تیمتو.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
رو legendry بزاری خیلی حال میده سوراخ سوراخ میکنن تیمتو.

من اصلا مشکلی با سوراخ شدن یا سوراخ کردن ندارم میگم خیلی ساده ساختن بازی رو اگر یه چیزی مثل مسابقات گروهی داشت جذابتر میشد

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من اصلا مشکلی با سوراخ شدن یا سوراخ کردن ندارم میگم خیلی ساده ساختن بازی رو اگر یه چیزی مثل مسابقات گروهی داشت جذابتر میشد
به نظر من بین بازیای جدیدی که میاد forza motorsport 4 رو بگیر رو کینکت فکر کنم حال میده + بازیه rage بعدا دیگه این چیزارو یادت میره.البته منم با نظرت موافقم. بازیه freedom island بازیش قشنگه چند تا بازی داره که گروهی هستن اما از kinect sport خیلی مزخرفتر که من اصلا از بازیش خوشم نیمد.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Knights Contract

7.5/10
مثبت
داستان سرگرم کننده و جالب
گیم پلی سریع و کمبو ها ی خوب
تنوع نسبتا خوب دشمنان
باس فایت های جالب

منفی:
سختی بعضی از باس فایت ها
طراحی بد مراحل بازی
نداشتن پرش در بازی
پایین بودن سطح گرافیک

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Bayonetta*
8.9/10

مثبت: گرافیک قابل قبول با توجه به تاریخ عرضه بازی - داستان زیبا - مراحل متعدد - موزیک و صدا گذاری عالی - تنوع دشمنان و* باس ها - لوکیشن های مختلف و متفاوت*

منفی: سختی زیاد بعضی از مراحل و مشکل سیو - مشکل اخلاقی :D که با توجه به شخصیت اصلی بازی :D و البته این دور و زمونه کمتر بازی پیدا میشه که نداشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر