امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
castelvania : lord of shadow
دلم میخواد به این بازی 10 بدم ولی خوب منطقی نیست چون ایراد هم داشتت پس 9 میدم در اصل چون 5/ نداریم والا اونم میدادم
نکات+داستان :گیرا زیبا و کاملا جو گیرانه در حدی که آخرای بازی دیگه موی آدم سیخ میشه البته با حضور فردی مثل کوجیما در لیست سازندگان نباید هم شک در خوب بودن این بخش و نحوه ی روایت داشت
گرافیک: عالی محیط های بازی زیبا به شدت زحمت کشیده بودن پای این طراحی های محیط طراحی شخصیت ها هم که نگو متنوع و زیبا و غیر تکراری و کاملا موزون با لقب اون شخصیت
موسیقی: بی نظیر و صدا گزاری در بالاترین حد
یکی دیگر از نکات هم طولانی بودن بازی بود که به واقع 12 چپتر هر کدام تقریبا 5 اپیزود یک تجربه عالی را به وجود میاورد در کنار این معما هایی زیبایی که کاملا مشخص هست روش فکر شده و فقط برای وقت گزرونی نیست
-نکات منفی هم اینکه گاهی اوقات یک جاهایی از بازی معلوم نبود باید کجا بری البته 2 مورد برای من پیش اومد یعنی مسیر مشخص نبود
در کل میتونم بگم این بازی برای اینکه فقط بخواهد پول شما را بکشید ساخته نشده بلکه سازندگان بیشتر به سرگرم کردن بازیکن توجه داشتن تا زرق برق الکی که فقط در دمو ها دیده شود و کاملا ارزش خرید را داره
بازی به شدت به کسانی که علاقه به بازی هایی مثل God of war دارن توصیه میکنم البته این بازی بیشتر روی داستان تمرکز داره ولی مطمعنم اگر زبانتون خوب باشه لذتی کمتر از God of war نخواهید برد بی صبرانه منتظر شماره بعدی هستم

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Castlevania : Lord of Shodows

تو یک کلام بی نظیر بود . از بچگی تا الان هیچ وقت با بازی های این تریپی حال نکرده بود و این اولین بازی بود که با یک بازی به اصطلاح شمشیر زنی حال کردم . تا قبل از این بازی رو تو شوتر میدیدم و بس.

گرافیک : 10
طراحی مراحل اونقدر فوقالعادست که گاهی اوقات با چشمای آدم بازی میکنه . همه تریپ مرحله ای هم تو بازی بود که همه مدله هنر خودشون رو به رخ بکشن از جنگل پردرخت گرفته تا قبرستون و بیایون و روستای آتیش گرفته و برف و بوران .
+ اون art work های تو بازی معنی واقعی کلمه ی هنر بودن هر چقدر نگاشون میکردی سیر نمیشدی

گیم پلی : 10
کنترل بازی اونقدر روون بود که نه اذیت میشدی نه خسته . از مبارزه گرفته تا از در و دیوار بالا رفتن نقص نداشت .
توی بازی اصلا تکرار و مبارزه ی الکی وجود نداره هر جایی که مجبور میشی دست به شمشیر ببری ارزشش رو داره و خلاصه اصلا بازی رو الکی شلوغش نکردن مثل اکثر بازی های این سبکی که همش در حال مبارزه ای . روند بازی اصلا خسته کننده و تکراری نیست
لذت واقعی بازی تو پایان هر مرحله و غول مرحله یا همون Boss fight هست . واقعا زیبا بود . تنوع و مدل های مختلف مبارزه . شخصیت این مانستر ها همه جوره جذاب بود .
یکی دیگه از هنر های فوق العاده ی این بازی پازل های بازی بود . پازل هایی که آدم وقتی حل میکرد یه حال اساسی میبرد . یک کلام بینظیر .

صداگذاری : 9
صدای شخصیت ها عالی بود . موسیقی بازی کاملا به بازی میخورد اما تنها ضعف بازی تو دیالوگ های مانستر ها زمان فایت بود . شما سر هر غول کمه کمه 10-15 دقیقه طول میکشید بعضی هاشونم که سخت تر بودن بیشتر اما این غول ها فقط یکی 2 تا دیالوگ داشتن و اینو تو کل اون زمان تکرار میکردن .
تیمی که این همه رو این بازی زمان گذاشته کاشکی رو این دیالوگ ها هم کار میکرد.

داستان و شخصیت پردازی : 10
نقطه قوت بازی همین شخصیت گذاری بازی بود از مثبت ها گرفته تا مانستر ها که تک تکشون خصوصیات و جذابیت های منحصر به فردی داشتن . قهرمان بازی هم که همه مدله آدمو راضی میکرد از یه طرف یه قاتل بالفطره و همه فن حریف (Cold bloode murdere ) از یه طرف یه عاشق خیلی خوشتیپ .
اما اوج سورپرایز بازی تو داستان بود که واقعا حال داد . هنوز دموی آخر بازی تو ذهنمه . قشنگ تر ازین نمیشد بازی رو تموم کرد . واقعا لذت بردم که آخر داستان به این قشنگی رو فیلم هندی بازی در نیاوردن .

نمره ی کلی : 10
شاید 10 زیاد باشه واسه این بازی ولی واقعا آدم از یه بازی تو این سبک چه توقعی میتونه داشته باشه که تو این بازی نبود ؟ هر چی که بخواید تو بازی هست . همه جوره آدم ارضا میشه و اینجاست که میگن از یه بازی دیگه چی میخوای

نکته انحرافی : "فضای بازی خیلی مرده بود . هر بار بازی میکردم حس مرگ بهم دست میداد . حتی dead space هم اینقدر فضای بازیش مرده نبود بعضی مراحل واقعا آدم دلش میگرفت از این همه سیاهی "

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
SBK 2011- امتیازی بهش نمیدم چون زیاد بازی نکردم اما بهتره به جای SBK 2011 بنویسن SBK 1997 !

این خیلی برازنده ی این عنوان هست ...

امروز وقت کردم تمومش کنم و تمامی هرم های بزرگ رو گُلد کنم.

آخرین ویرایش:

SAJJAD.T.D

کاربر سایت
Jul 30, 2011
9
call of juarez the cartel

6/10

اونجوری که فکر میکردم نبود به عبارتی مزخرف )x

هیچ شباهتی با bound in blood نداشت ، با اینکه تنوع اسلحه و طراحی محیط بد نبود ولی طراحی شخصیت ها و گیم پلی بازی اصلا جالب نیست ، به هر حال داریم بازی میکنیم و مرحله 6 هستیم :d

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
coj the cartel:6.5/10
+موسیقی عالی.گیمپلی خوب.
-باگهای فراوان.نورپردازی ضعیف.کاملا سرسری و با عجله ساخته شده.
------------
7.5/10:red faction armageddon
+فیزیک عالی.تنوع خوب سلاح ها.گیمپلی خوب
-داستان بد.باگ.افت فریم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
2 تا DLC های Alan Wake بازی کردیم خیلی قشنگ بودن از همه نظر به همه توصیه میشه :d

The Signal
9/10

خیلی هیجان زده کرد منو مخصوصا گیم پلی بازی که شدیدا شلوغتر و اکشنتر شده بود کلا بسیار چسبید

The Writer
8/10

به خاطر گرفتن یکی از اچیوها به فاجعه بودن فُرم پریدن و حتی در بعضی مواقع دویدن Alan پی بردم که شدیدا اعصابم خورد شد :d امیدوارم در نسخه های بعدی حتما این مشکلات انیمیشن رو ردیف کنن که کاملا لذت ببریم . الان که برای من فوق العادست مخصوصا نورپردازی بازی

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Portal 2
بخش CO-OP
10 از 10
بخش تک نفره اش رو هنوز بازی نکردم، اما میزان خوب بودن این بخشش غیر قابل وصفه. بیخود نبود تمام نمایش ها و تبلیغات و کاور و ... بازی قبل از عرضه از بخش دو نفره بود.
فکر کنم تو این نسل فقط به MGS4 امتیاز کامل داده بودم. اونم خیلی تحت تاثیر نوستالژی داستان بودم.
به خاطر L4D 2 یکم نسبت به والو بدبین شده بودم ولی دوباره الان ایمان آوردم.
بخش تک نفره اش رو هم به زودی بازی می کنم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
Bastion
10/10

فوق العاده بود این بازی . زمانی که بازی رو شروع کردم عمرا فکر نمیکردم بازی اینقدر گیم پلی متنوعی داشته باشه . کلی Weapon و Itemهای مختلف که به شکل های مختلف مورد استفاده قرار میگیرن . یا قدرت های شمارو افزایش میدن یا به عنوان Magic استفاده میشن ! یه Itemهایی هم به نام Idol داره که مثل Skullهای Halo عمل میکنن . بازی رو سخت میکنن اما Xp و امتیاز بیشتری میدن و راحتتر میتونین امتیاز بگیرین . همچنین یه سری کارهای مختلف بهتون میگه که با تموم کردن اونا میتونین به مقدار زیادی پول بگیرین :d کلا اگر بازی بازی های آرکید حال میکنین و مخصوصا این سبک اصلا بازی رو از دست ندین
نیکته جالب دیگه ی بازی هم New Game Plus هست که میتونین با تمام قابلیت هایی که دارین بازی رو از ابتدا شروع کنین و واقعا هم ارزش تکرار داره بازیش من تا بازی تموم شد دوباره شروع کردمش

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
byonetta 1000 یک شاهکار به تمام معنی . بعد از Devil may cry هیچ بازی ای تو این سبک نتونست منو ارضا کنه اما این باعث شد که Devil کلهم یادم بره خیلی عالی بوووووووووووووووووووووود

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Crysis2 7/10

برای من بازی فوق العاده خسته کننده ای بود . گرافیکش که اگه نگم بی نظیر بود بی انصافیه - داستان بازی هم به نظرم معمولی بود - چیزه خاصی نبود . موسیقی بازی هم به نظرم معمولی بود بازهم چیزه خاصی به نظرم نداشت.

مشکل اصلی که من با این بازی داشتم برام فوق العاده خسته کننده بود -رد کردن مرحله ها خیلی برام آسون بود - و تقریبا جذابیتش برام بیشتر از30 درصد نبود!!

اگر گرافیکش در اون حد نبود عمرا بهش 7هم میدادم!

باورتون نمیشه - ولی همون روزی که بازی اومد - بازی رو خریدم و خداوکیلی چندروز قبل بازی رو تموم کردم (بینش کلی بازی جدید و قدیمی تموم کردم!) - نمیدونم چرا این بازی برای شخصه من انقدر کسل کننده و بی روح بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر