امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
DIRT 3

گرافیک======== 9.5
گیم پلی========== 9.5
صدا و موسیقی==========9.3
جذابیت========= 9.5

کل::::: 9.5

زیباترین و بهترین و جذابترین بازی ریسینگ که تو عمرم بازی کردم :x:x

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
dancecentral:9 خدایش خیلی با این بازی حال کردم:x
mortalkombat:9 که با حال بود ولی می تونست بهترم باشه
(ملاک امتیازدهی:فقط حال دادن)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
یه مدتی بود نمره نداده بودم گفتم بدم :

Mortal Kombat :
گیم پلی : 8.5
گرافیک : 9
داستان : 9
صداگذاری و موسیقی : 8.5
کل : 8.7
------------------------------
------------------------------
Portal 2 :
گیم پلی : 10
داستان : 10
گرافیک : 10
صداگذاری و موسیقی : 10
کل : 10
-----------------------------
L.A.Noire
گیم پلی : 8
داستان : 9
گرافیک : 8.5
کل : 8.8
Dirt 3 :
گیم پلی : 9
گرافیک : 9.5
داستان : :-/
کل : 9.5
----------------------------
----------------------------
Splosion Man :
گیم پلی : 6.5
گرافیک : 8
موسیقی و صداگذاری : 8
داستان : :-/
کل : 7.5

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
Bioshock 1 :10
واقعا شاهکار بود .
یک نکته ای که خیلی خیلی خوشم اومد ، اتمسفر بازی بود ! واقعا خیلی سنگین بود !
خیلی برام جالب بود که دشمن هامون شعر میخوندن یا سوت میزدن و یا ... !
در کل حرف منتقد Game Europe رو مینویسم :

If ever there was an example of how a first person shooter should be made, then this is truly it.​

S I L V E R

کاربر سایت
Nov 14, 2010
10
روی شخصیت ها کار نشده بود فقط گرافیک داشتن و داستان بازی خووب نبود . mafia2 بهتر بود.
l.a noire :7
دوست عزیز به نظر من باید تو نمره ات یه تجدید نظر بکنی
مافیا 2 از نظر داستان قابل قیاس با LA نیست. به خصوص در شیوه ی بیان داستان

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب چند ماهی بود اینجا نمیومدم حالا گفتم بیام بعضی از بازیها هم قدیمین ولی اونایی که نسبتا جدیدترن رو نوشتم.
RED DEAD REDEMPTION 9.3
PORTAL 2 9.1
FIGHT NIGHT CHAMPION 9.0
ALAN WAKE 9.0
CALL OF DUTY : BLOCK OPS 8.9
FIFA WORLD CUP : 2010 SOUTH AFRICA 8.5
NBA 2K11 8.8
FIFA 11 8.8
HALO : REACH 8.7
NEED FOR SPEED : HOT PURSUIT 8.7
ASSASSIN'S CREED : BROTHERHOOD 8.6
NHL 11 8.5
MADDEN NFL 11 8.4
MAFIA II 8.6
TOP SPIN 4 8.5
TIGER WOODS PGA TOUR 12 8.5
MORTAL COMBAT 8.3
CASTLEVANIA : LORDS OF SHADOW 8.2
SKATE 3 8.2
NEED FOR SPEED SHIFT 2 8.2
BULLETSTORM 8.1
FORMULA 1 2010 8.0
HOMEFRONT 7.9
PES 2011 7.5
TEST DRIVE : UNLIMITED 2 7.5

LA Noire و Limbo و ... رو هم دارم فعلا بازی میکنم تمومشون نکردم امتیاز بدم.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
به بهونه تموم کردن BULLETSTORM بعد از مدت ها گفتم یه چند تا نمره بدیم
یه سری ها رو نمیدونم نمره دادم یا نه...
این لیست بازی هایی که تموم شده

RDR: 9.5 : هیچ توضیحی لازم نداره...

FORZA 3 : 9.5 : بهترین ریسینگی که بازی کردم.... هنوز هم وقتی بیکارم بازی میکنم ... تنها چیزی که خوشم نیومد موسیقی بازی بود که زیاد حال نکردم

HALO : REACH : 9.5 : بهترین شوتری که بازی کردم ... همه چیز همونطوری بود که باید باشه ... هیچ نقطه ضعفی نداشت ... بهترین بازی که روی آخرین درجه سختی رفتم و واقعا لذت بردم

BATMAN :AA : 9 : جزء بهترین بازی های عمرم بود .... تقریبا نقطه ضعفی نداشت .... واقعا لذت بخش بود

ALAN WAKE : 9 : درسته یه عده میگن رزولوشن پایین بود و .... ولی به نظر من بازی کامل بود ... از سطح توقع ام خیلی بالاتر بود ... اتمسفر بینظیر ... گیم پلی جذاب ... موسیقی خوب ... به نظر من عالی بود ... اون حسی رو که باید و میخواست القا کنه واقعا القا کرد

GeOW 2 : 9 : جزء اولین بازی هایی بود که روی 360× انجام دادم .... همه چیز عالی بود ... نکته منفی توش ندیدم ... گیم پلی اش میتونست یه ذره متنوع تر باشه ....

Assassins Creed II : 9 : خیلی عالی بود .... شماره اول رو بازی نکردم .... این شماره اش تقریبا بی نقص بود ... گیم پلی هم جذاب بود .... تنها بازی هست که 1000 گیمر اسکورش رو گرفتم .... خیلی به دلم نشست

CoD: MW2 : 8 : شوتری روان و بی نقصی بود ... گیم پلی هم خوب بود .... فکر کنم حدود 200 ساعت بازی کردم .... تنها نکته منفیش این بود که خطی ترین بازی عمرم بود .... موسیقی هم عالی بود ... مخصوصا Enemy of My Enemy is My Friend که هنوز هم گوش میکنم

Splinter Cell: Conviction : 8
: اگه انقدر سیستم دکمه هاش {که زوم و خشاب و پریدن بر عکس اکثر بازی ها بود} درست میشد و یه مقدار طولانی تر بود بهش نیم نمره دیگه میدادم .... ولی واقعا لذت بخش بود .... co - op فوق العاده و تقریبا بی نقص

VANQUISH : 8 : تازگی ها تمومش کردم .... بالانس خوبی داشت ... باس فایت ها خوب بودن ... گرافیک عالی ... هیجان در حد معمول رو به بالا .... توقع ام از این بازی هم خیلی کم بود واسه همین خیلی به دلم نشست

MK : 8 : خوب بود .... تقریبا بالانس کاراکتر های بازی و سختی در حد خوبی بود .... گرافیک به دلم ننشست ... ولی در کل خوب بود ... به قول دوستم نوستالجیک بود

NFS:HP : 8 : ریسینگ خوبی بود .... گرافیک قابل قبولی داشت ... هیجان لازم رو نداشت .... هنوز هم منتظر یه بازی در حد Most Wanted هستم .... یه چند سال دیگه بگذره 10مین سالگرد عرضه اش تقاضای ریمستر کردنش رو میفرستیم واسه شرکت

MAFIA II : 7.5 : از اونجایی که من بر عکس همه که چند سال منتظر بازی بودن فقط چند ماه منتظر بازی بودم زیاد توقعی نداشتم ... همون رو هم برآورده کرد .... ولی قابل قیاس با نسخه اول نبود ... اگه یه ذره بیشتر تنوع داشت میتونستم بهش 8 بدم ... همین 7.5 کافیه براش

crysis 2 : 7.5 : از لحاظ گرافیکی خوب بود ... از لحاظ گیم پلی زیاد خوب نبود .... فقط همین رو بگم که روی درجه سختی سوپر سولجر بازی رو توی کمتر از 6 ساعت تموم کردم اون هم به خاطر این بود که یه سری جاهاش دو ساعت حرف میزدن ... داستان و شخصیت پردازی و غیره هم که زیاد جالب نبود

Bad Company 2 : 6 :
فقط سینگل بازی کردم .... به جز تخریب پذیری خوب با هیچیش حال نکردم {همون تخریب پذیری هم زیاد جالب نبود...از نظر من} ... چک پوینت ها افتضاح .... گرافیک متوسط ... هوش مصنوعی متوسط .... گیم پلی نه چندان جالب و ....

PES 2010 : 6 : زیاد خوب نبود .... هر چند که هنوز هم دارم بازی میکنم .... باعث شد سطح بازیم بیاد پایین ... از امسال میرم سراغ فیفا

Medal of Honor : 6 : این رو نصفیش رو من رفتم و نصفیش رو داداشم .... نه میتونم بگم بد بود نه میتونم بگم خوب بود ... از خوب پایین تر بود ... توقع ام خیلی بالاتر بود

Dante Inferno : 5.5 : زیاد جالب نبود ... خیلی تکراری میشد .... اگه خودت نمیخواستی بازی هیچ تنوعی نداشت و با ضربه صلیب همه کاری میشد بکنی ... یه نمه غیر اخلاقی بود کات سین ها ولی کیفیتی خوبی داشت و واسه همین لذت بردیم .... کلا زیاد حال نکردم

CALL OF DUTY : BLACK OPS : 5.5
: جزء بدترین بازی های عمرم بود .... خیلی رو مخ بود ... همه چیز اعصاب خرد کن بود .... توقع ام خیلی بالا بود .... چون نود درصد بازی ها رو روی سخترین درجه بازی میکنم و این هم شاملشون میشد خیلی اذیتم کرد .... بدترین هوش مصنوعی که توی عمرم دیدم ... چه یار چه دشمن ...

HOMEFRONT: 5 : این هم خیلی رو مخ بود ... تنها فرقش با بلک اپس این بود که گرافیکش پایین تر بود و 30 فریم .... دو تاشون آشغال بودن .... فقط یه نکته مثبت داشت : بعضی جاها سکانس های تکان دهنده ای داشت ... مثل کشتن پدر و مادر او بچه و اون همه جنازه که با لودر جا به جا میکردن

BULLETSTORM : 4 : افتضاح ... گرافیک متوسط ... موسیقی چرت ... گیم پلی که اصلا اون چیزی نبود که فکر میکردم .... شوخی هاش افتضاح ... واقعا ایده این شوخی ها و این طرز حرف زدن نشون دهنده بی شعوری سازنده بود .... مرحله آخر هم بیشتر شبیه جک بود ...

این ها رو هم نصفه کنار گذاشتم. یا خوشم نیومده یا حوصله اش رو نداشتم یا با روحیه ام سازگار نبوده...
gta iv : 9.5 : فوق العاده ... غیر قابل توصیف ... همه چیز بی نقص ... اما اگه یه روز ببینی بازی عمل سیو رو درست انجام نداده و کلی از مراحل رو باید دوباره انجام بدید فکر کنم شما هم مثل من بازی رو کنار بذارید

Mass Efect 2 : 9.5 : با این که فوق العاده بود و لذت بخش ولی نمیدونم چرا هیچوقت انگیزه ای برای بازی کردنش نداشتم ... تقریبا هیچ نقطه ضعفی نداشت ... شاید چون انگلیسیم قوی نبود بهم انگیزه ادامه رو نمیداد ... به هر حال بازی فوق العاده ای بود

Serious Sam HD : 8 : خیلی هیجان داره ... واقعا بعد از Most Wanted هیچ بازی نتونسته بود انقدر آدرنالین خونم رو بالا ببره ... به هرکسی هنوز بازی رو تهیه نکرده بازی رو به شدت پیشنهاد میکنم ... البته چون هنوز تمومش نکرده ام توی این لیست اومد ... هنوز دارم بازی میکنم

Assassins Creed Brotherhood : 7 :
بازی بی نقصی بود ... از نسخه قبلی بهتر بود و توی بعضی موارد پیشرفت کرده بود ... ولی خیلی شبیه نسخه قبلی بود ... یه مقدار بازی کردم همون حس نسخه قبل رو میداد ... به خاطر همین کنار گزاشتمش ... یه چند ماه دیگه بازیش میکنم چون هنوز حس جدید بودن رو منتقل نمیکه

RDR:Undead Nightmare : 7 : یه DLC خوب بود ... فضای خوبی داشت ... داستان هم جدا از تخیلی بودن جالب در جریان بود .... اما هیچی نسخه اصلی نمیشه

SplitSecond : 7 : ریسینگ خوبی بود ... جزئیات محیط عالی بود .... ولی هیجان زیادی برای من نداشت ... نتونست وادارم کنه تا آخر ادامه اش بدم

blur : 7 : دقیقا همون بالایی ... این آیتم هاش جالب بود که اون نداشت .. اون هم تخریب محیطش جالب بود که این نداشت .... البته بالایی یه نمه جذابتر بود

Bioshock 2 : 6.5 : انقدر از بایوشاک 1 تعریف شنیدم که بایوشاک دو توی اولین سبد خریدم جا داشت .... اما اصلا نتونستم با گیم پلی و محیط و داستان رابطه بر قرار کنم ... همون اوایل گذاشتمش کنار ... خودم باید بهش کمتر از 5 نمره میدادم ولی به هر حال بازی شاخی بود و منکرش نمیشم

Dead Space 2 : 6 : توقع یه بازی ترسناک رو داشتم ... اما توی هر ساعت از شبانه روز بازی کردم حس ترس رو القا نمیکرد ... تا یه جایی رفتم ولی اثری از ترس ندیدم ... حس ترس رو میخواستن با حمله ناگهانی منتقل کنند که زیاد مفید واقع نشد ... البته گیم پلی و اتمسفر خوبی داشت ولی توقع من یه بازی ترسناک بود

Shift 2: Unleashed : 6 : تا وقتی فورزا هست هیچ ریسینگی نمیتونه نظر من رو جلب کنه ... بعد از گذشت دو سه سال از عرضه فورزا 3 هنوز هم نتونسته بود مثل فورزا یه شبیه ساز خوب باشه ... این نمره هم از سر ترحم دادم وگرنه حقش 4 بود

Pes 2011 : 6 : انیمیشن بازیکنها خوب بود ... اتفاقا خیلی هم خوشم اومد ولی یه طوری بود ... توی نسخه قبلی حسابی بد عادت مون کرده بودن و این نسخه حسابی فرق کرده بود ... با این که جالب بود ولی نتونستم باهاش کنار بیام

DarkSiders : 6 : بازی خوبی بود ولی یه طوری بود ... من که نتونستم باهاش کنار بیام

Metro 2033 : 6 : بازی جالبی نبود ... جو خوبی داشت ... یه ذره رو مخ بود ... میتونست گیم پلیش بهتر باشه ... بعضی جاها نمیدونستی باید چکار کنی

Just Cause 2 : 5 : توی مخیل آدم نمیگنجید ... خیلی تخیلی بود ... ولی گرافیکش عالی بود ... گیم پلی متنوعی داشت ... فقط واسه این خوب بود هر از گاهی با ماشین از دره بپری پایین یا چتر بازی کنی .... خلاصه مسخره بازی در بیاری

SW:TFU II : 5 : بازی خوبیه .... تا یه جاهایی رفتم ... بعضی جاها اعصاب خرد کن میشه ... سخت نیست ولی دهن آدم روی درجه سختی آخر سرویس میشه ... به قول معروف کرم از خود درخته

bayoneta : 5 : پنج بار شروع به بازی کردم و هر دفعه به خودم میگفتم بازی عالیه حتما تا آخرش برو ... اصلا نتونستم با بازی کنار بیام ... نمیدونم چرا باهاش حال نمیکنم ... اون جو و محیط و سنگینی GOW کجا و این کجا ...

Army of Two: the 40th Day : 5 : خوب نبود ... گرافیک و جزئیات ضعیف بود .... اصلا خوشم نیومد

Legends Of Troy : 4 : اصلا ارزش نظر دادن نداره ... البته از حق نگذریم بعضی جاهاش جالب بود
پ.ن: از اون جایی که اینترنت ندارم واسه همین نمره بعضی بازی ها مثل بد کمپانی 2 پایین شد. چون فقط آفلاین بازی میکنم
موفق باشید... وعد دیدار سال بعد با یه لیست یکساله

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
خب این چند تارو تموم کردم، یه نظری هم بدیم :D

Shadow Of Damned
8.5/10
یک بازی متفاوت و بسیار زیبا... خیلی زیباتر از Dante's inferno جهنم رو به تصویر کشیدن. Boss Fightهای بازی واقعاً عالی هستند. شخصیت پردازی دوست گارسیا (همون اسکلته :D) واقعاً عالیه... مخصوصاً تیکه هایی که میندازه و لهجه ی باحالش منو خیلی یاده Wheatly تو PORTAL 2 میندازه. پایانش هم واقعاً خوب بود.

Child of Eden
9.0/10
واقعاً اوج خلاقیت و هنره این بازی! گرافیک هنری بازی واقعاً دنیایی برا خودش داره! ای کاش اینقدر کوتاه نبود تا میتونستم بیشتر از بازی لذّت ببرم. موزیک های بازی، جو بازی، باس فایت های آخر بازی، واقعاً شگفت انگیز بودند. گیم پلی بازی هم واقعاً انقلابی برا خودش بود، به طوری که واقعاً هر کسی ازش لذت میبره. من 2 بار بازی رو تموم کردم و هر 2 بار لذّت بردم. یک بارش رو البته با دسته بازی کردم. حالا میخوام رو درجه ی Fell eden تموم کنم بازی رو... راستی Challenge های بازی هم خیلی فانه. فقط همون مشکل کوتاه بودنشه که به خاطر اون 1 نمره رو نمیدم. وگرنه بازی هیچ مشکلی به نظرم نداره!

Duke Nukem: Forever
3.0/10
توضیح خاصی ندارم.... :D

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر