امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Asssassin's Creed : Brotherhood
10/10
بهترین بازی سری AC - واقعا محشر

NFS: Hot Pursuit
8.0/10
به خاطر فوق العاده سخت بودنش . بهترین مسابقه عمرمو انجام میدم باز 5 ثانیه کم میارم . مسخرشو در آورده

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Call of Duty : Black Ops
داستان: 8
گرافیک: 9.5
صدا: 8.5
گیم پلی: 7.5
ارزش: 10
امتیاز فنی (میانگین): 8.7
---------------------------------
امتیاز نهایی: 8

BO واقعا منو سورپرایز کرد. من انتظار داشتم نهایتا یه چیزی بشه تو مایه های MW2 ولی بهتر بود!
بالاخره به داستان تو این بازی توجه شده و انصافا خیلی هم خوب روایت میشه. هرچند مایه های تقلیدی زیادی تو سبک روایت بازی هست! نکته های اساسی داستان هم قابل حدسه.
BO هم مثل سه بازی قبلی یکی از روانترین کنترلها و آشناترین روندبازی رو داره که مسلما همه بهش آشنا هستن و حتی بهش عادت کردن!
کمپین بازی، ضعیفترین بخش بازیه. در واقع همون راه MW2 رو ادامه میده ولی با یه سری مشکلات بیشتر! متاسفانه CoD تبدیل شده به یه بازی شدیدا خطی که باید یه اسلحه بگیری دستت و هرچه سریعتر خودتو برسونی به جایی که برات مشخص شده! به یه چند نفری هم شلیک کنی این وسط ... مشکلات عجیب هوش مصنوعی دشمنان و یارهای خودی و همچنین به قول دوستان کارخانه تولید سرباز از بازیهای قبلی بیشتر هست! اما تری ارک زرنگی کرده و سکانس های متفرقه از شوتینگ (قایق،موتور،هلیکوپتر و ...) زیادی تو بازی گذاشته که مانع خسته شدن (خرد شدن اعصاب) گیمر میشه... صحنه های سینمایی (!) هم هستن ولی به اندازه MW2 یا Uncharted2 موفق نیستن! در کل کمپین بازی کاملا متوسطه.
مود زامبی خیلی لذت بخش شده. لذت بخش تر از WAW ! بخصوص تو حالت 4 نفره :D
اون دو تا بازی آرکید فوق العادن. اولا ارزش بازی رو بالاتر بردن دوما تجربه ی فانی هستن (بخصوص Dead Ops)
مولتی پلیر بازی رو خیلی بازی نکردم (فقط در حد تست) و راستش خیلی هم اهمیتی نمیدم ولی به نظرم خیلی خوب بود! اینکه LEVEL-UP با سرعت بیشتری انجام میگیره نکته ی مثبت و البته نوب پسندیه :D
گرافیک بازی خیلی شبیه بازیهای قبلی سری هست ولی بازم عالیه... بعضی صحنه ها رو خیلی خوب کار کردن. حالات انیمیشن ها و فیزیک بازی کاملا آشناست (احتمالا به خاطر اینکه از سال 2007 تا الان از یه انجین برای بازی استفاده شده) ولی هنوزم جزو بهترین هاست. یه سری مشکلات دیر لود شدن ابجکت ها و افت فریم (خیلی کم) و اینا هم هست البته.
بخش صداگذاری بازی هم خیلی خوبه. دوبله ی فوق العاده. موزیک های لایسنس شده ی بازی (که تعدادشون خیلی کمه البته) هم گوش نوازن. موسیقی های اوریجینال هم خوبه ولی به هر حال به پای شاهکارهای موسیقی بازیهای مشابه (مثلا MW2 یا H:R) نمیرسه.

یه چیزی که من با این CoD مشکل دارم شدید این تریج خشونت یا حتی وحشی گری تو بازیه! تو خیلی از بازیها کلی آدم به دست ما کشته میشن، حتی اره میکنیم، از وسط نصف میکنیم و صحنه های خیلی خشن دیگه اما هیچکدوم به اندازه ی CoD تاثیر گذار نیستن. شاید به خاطر اینکه این بازی صحنه های واقعی تری به تصویر میکشه. من واقعا دلیل وجود صحنه هایی مثل بریدن گلوی سرباز دشمن و انداختن شیشه خورده تو دهن رو نمیفهمم! تازه در شرایطی که حتما باید توسط گیمر انجام بشه و هیچ راه فراری هم نیست! یا اون مرحله ی معروف روسیه توی MW2 ! این قضیه ی روسیه بد و امریکا خوب هم دیگه خیلی لوث شده. بی خیال... خیلی طولانی شد!!

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Mafia II :

حقیقتش دو ماه میشه که این بازی رو خریده بودم و از بس نقدهای نا امید کننده ازش خوندم که تا همین چند روز پیش دلم نمیخواست ببینم اصلا چه شکلی هست !!

اما واقعا در عجبم که همچین بازی خوش ساختی با همچین داستان فوق العاده قوی و گیم پلی روونی رو انقدر دربارش بد گفتند .

گرافیک : واقعا از گرافیک بازی لذت بردم مخصوصا توی 3 حالت مختلف آب و هوایی برفی - آفتابی و بارانی - گرافیک شهر توی شب و روز خیلی عالی بود . به نظر من این که فلان مرحله شب باشه و فلان مرحله روز خیلی بهتر از اینه که بازی open world ّاشه و یه بار بری روز باشه یه بار دیگه شب مثل GTA IV
نمره : 9

گیم پلی : گیم پلی بازی زمانی که شما سوار ماشین هستید خیلی خوب و معقول هست اما شاهکار بازی توی گیم پلی در زمان کاور گیری و شوتینگ هست و مخصوصا سیستم Health و فیزیک که دشمنان دارند به هنگام تیر خوردن توی این مورد این بازی فوق العاده بود .

نمره گیم پلی : 10

صداگذاری : من خودم شخصا توقع موزیک های حماسی و قشنگ تری رو داشتم توی این مورد بازی یه خورده ضعف داره . هر چند صدای دوبلر ها خیلی به ضخصیت ها میاد

نمره صدا گذاری : 8.5

داستان : شاهکار ! اون حس Family - Loyalty - Respect که تو بازی وجود داره آدمو به وجد میاره . نمایش 3 تا فامیلی بزرگ مافیایی و سلسه مراتب ها از رییس ها گرفته تا شما که یک تمام کننده هستید .

اون اتفاقاتی که از چاپتر 10 به بعد میوفته از قضیه چینی ها گرفته تا فهمیدن سرنوشت پدر ویتو و در نهایت leo Galante و کشتن رییس فامیلی Falcone . مثل یک فیلم سینمایی خوش ساخت بود .

نمره ی داستان : 10

نتیجه گیری کلی : خود من از مافیا 2 یک شاهکار بزرگ توقع داشتم بازی با 30 ساعت گیم پلی ( نه 12 ساعت ) و داستانی به مراتب طولانی تر از این - این مافیا شاید اون چیزی که همه انتظار داشتیم نبود اما در حد 80 % از اون چیزی که توقع داشتیم رو بود و لایق این همه بدگویی هم نبود .

نمره ی کلی : 9.3

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
COD BO: 8.0
بعد از شماره WAW مکانیزم تیراندازی و حرکت توی این بازی بیش از حد برام تکراری شده
ماتریکس هم بسازن در مورد من دیگه جواب نمی ده و زره ای انگیزه برای بخش سینگلش ندارم
مولتی جالبی داره
یه 1-2 تا مد جدید داشت که هنوز بازی نکردم ولی به نظرم خیلی جالب اومد که در اولین فرصت اگه پیش بیاد امتحان می کنم
در کل شماره بعدی COD اگه همین انجین و همین مدل گیم پلی باشه من که اصلا طرفش نمی رم
NFS HP: 7.5
با اینکه ازین خیلی بیشتر از Blur و SS خوشم اومد ولی دیگه حوصله این مدل آرکید هایی که باید همش گاز رو بگیری تا جونت بالا بیاد رو ندارم
هنوز که هنوزه لذت Shift , Dirt2 زیر زبونمه و اصلا ارکید صرف بهم حال نمی ده
Enslaved: 7:5
بازی خوبیه ولی یه جورایی آدم حسرت می خوره که چرا NT نمی تونه یه گیم پلی پیچیده و بالانس شده سر هم کنه
توی داستان واقعا عالی کار می کنه و به نظرم هم این هم HS جزء بهترین بازی های این نسل از لحاظ داستان هستن ولی از نظر گیم پلی جفتشون زمین می خورن
بازم این از HS گیم پلی بهتری داره
امیدوارم این سیر تکاملشون در زمینه خلق گیم پلی توی DMC به اوج خودش برسه
چون اون بازی دیگه شوخی بردار نیست و گیم پلی عنصر حیاتی DMC هست
MOH : 7:5
همه شماره هاش رو بازی کردم و از همشون تقریبا خوشم اومده
این یکی همش تقلید بود ولی بازم سیستم نشونه گیریش متفاوت بود نسبت به cod ولی بازم جنگ جهانی و AIRBORNE یه چیز دیگه بود. به نظر من اگه همون جنگ جهانی رو ادامه می دادن خیلی موفق تر بودن چون که الان همه این دوره رو رها کردن ورفتن سراغ مدرن و راحت می شد یه حس نوستالژی خفن با تامسون در وجود گیمر ها ایجاد کرد.حیف شد
تا یادم نرفته بگم که موسیقی خیلی زیبایی داشت و داستانش خیلی بهتر از cod بود که هنوز بعد از این همه شماره نمی تونن یه داستان درست و درمون براش بسازن

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
gearofwar2:9.5

acbrotherhood:7

foroza3:9.5

haloreach:8

alanawake:7.5

massefect2:9.6

deadspace:9.5

vanquish:9.2

fabel3:6.5

wwe raw vs smackdown2011:7

ea mma:8.5

ufc undesputed 2010:9

red dead redemtion:9.5

tekken5:5.5

call of duty black ops:8.5

dead rising2:5

lost planet2:7

fifa11:9.2

pes11:7.5

darksider:9

dante inferno:9.2

caselvania lord of shodow:6.5

batman arkham asylum:9.3

bayoneta:8.5

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
َAssasins CreeD BRotherhood 9:10
کلا بازی خوبی هست همه ی شماره هاش
Need For Speed : HP 8:10 خوب ولی ثبل از انتشارش 1 خورده بهتر به نظر میومد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Castlevania: Lords of Shadow :9.6
یه شاهکار به تمام معنا

واقعا جو بازی به همراه داستان و گیم پلی جذابش باعث میشه ساعت ها بدون اینکه متوجه گذر زمان بشید صرف بازی کردن کنید محیط های بازی زیبا و بسیار هماهنگ با هر مرحله طراحی شده همچنین طراحی کرکتر های مختلف به خوبی صورت گرفته و شما رو کاملا با بازی همراه میکنه

البته قبول دارم که اوایل بازی کمی ضعف داشت و من خودم توی چپتر چهار 2 یا 3 روزی بازی رو بیخیال شده بودم اما از چپتر چهار به بعد بازی فوق العاده جذاب میشه و شما رو درگیر داستان خوب خودش میکنه

یه نکته دیگه هم که بنظر من خیلی جالب بود شخصیت پردازی گبریل بود که شخصیتی آروم ولی مصمم داشت و به شخصه خیلی ازش خوشم اومد

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
AC : BH = 9 جای حرف نداره !
COD : BO = 8.9 !!! خوب بود نه عالی بود ولی به پای MW2 نمیرسید (مخصوصا شخصیتاش)
Castelvania : LOS = 8 خوب اما بیش از حد تکراری و تقلیدی !
Vanquish = 5 واقعا 5 ! حقیقتا به جز prison break و aliens vs predator بازی به این اشغالی نکردم ! انگار یه نسل از بازیای فعلی عقبه ! :-&
Fallout : New Vegas = 6.5 اینم براش زیاده چون الکی فضاهاش بزرگه ولی بازیش بیخوده , جلوه های بصریم که کلا نداره !
Alan wake = 9.5 بسیار گیرا و جذاب . حقیقتا یک جواهر برای Xbox فقط یه کم گیم پلیش باید متنوعتر میبود !
NFS : HP = 9 بسیار عالی ( حتی بهتر از GT )
Bayoneta = ??? اینقدر مضخرف و الکی تخیلیه که نمیدونم بهش چند بدم ! ادم DMC 1 رو بازی کنه خیلی بهتره !
FIFA 11 = 9.9 بدون شک 9.9 مایل به 10 !!! بهترین بازی ورزشی تاریخ هست ! هرگز از دستش ندید ! واسه این 10 ندادم چون تنها بازی که شایسته ی 10 میدونم , HR هستش !
PES 2011 = 7.5 بهتر از 10 بود ولی بازم پر از صحنه های مضحک و هوش مصنوعیه تعطیله !
Tron = 6.5 بد نیست , برا سرگرمی خوبه !
mass effect 2 = 9.9 !!! بسیار عالی و بهترین بازی Xbox .
Halo Reach = 9 اگه اولشم مثه اخرش بود فوق العاده میشد !!!!

و حالا 5 تا بازی که توصیه میکنم که حتی از دوستتون هم نگیرید !
اول : Dead Rising 2 یک افتضاح به تمام معنا ! دوم : Dante Inferno که ماشاالله جای تعریف نداره ! سوم : Vanquish !!! هرگز فکر نمیکردم یه بازی اکشن سوم شخص تیر ندازی میتونه اینقدر مضخرف باشه !!! چهارم : Bayoneta !!! رو موشک راه برو و تابوت تو صحنه ظاهر کن و مضخرفترین صحنه های عمرتو ببین ! پنجم هم که البته به خاطر پیچیدگیش میگم دنبالش نرید New Vegas هست !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر