امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
call of duty black ops

9.5 به خاطر اكشن بالا و نزديك به واقعيت و محيط‌هاي متفاوت
0.5- به علت داستان كوتاه و مراحل كم

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,105
نام
نـــــــویـــــــــد
Assassin'S Creed:BrotherhooD
8/10

به نظر من Sequence 8 خیلی جالب نبود برای من که اینطور بود مخصوصا توی Memory 5 به خاطر یه باگ مجبور شدم 5 بار Reset بدم به اون Memory !
کلا از جایی که اون گلابی رو گرفت دستش گیم پلی بازی ضد حال شد برام
اما کلا خیلی توی گیم پلی پیشرفت کرده بود و وسیعتر شده بود .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
Mafia II: 3 / 10
Most disappointing game of all time

گيم پلي: 2.5

گرافيك: 6

صداگذاري: 6.5

جذابيت: 0.0

Mafia 2 : 1\10
تنها نقطه ی قوتش در گرافیکش بود که اون هم بسیار مسخره ظاهر شد.

نظر شخصی

:((:)):((:))
شنیدین میگن بعضی وقت ها آدم نمیدونه گریه کنه یا بخنده...برا من این موقع است

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
:((:)):((:))
شنیدین میگن بعضی وقت ها آدم نمیدونه گریه کنه یا بخنده...برا من این موقع است
شما احیانا میدونی نظر شخصی چیه دیگه؟! اینجا تاپیک امتیازات اعضا هست، تاپیک امتیازات شما که نیست که میای نقل قول میکنی و نظر خوشحال میدی.
من نظرم رو گفتم و این امتیاز رو هم تازه بهش زیاد دادم. حالا شما اصلا میتونی به این امتیاز اهمیت ندی و خیلی راحت از کنارش بگذری و بری بشینی شاهکار قرن 21 رو بازی کنی و از دیدن مجله هاش لذت ببری...:)

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
شما احیانا میدونی نظر شخصی چیه دیگه؟! اینجا تاپیک امتیازات اعضا هست، تاپیک امتیازات شما که نیست که میای نقل قول میکنی و نظر خوشحال میدی.
من نظرم رو گفتم و این امتیاز رو هم تازه بهش زیاد دادم. حالا شما اصلا میتونی به این امتیاز اهمیت ندی و خیلی راحت از کنارش بگذری و بری بشینی شاهکار قرن 21 رو بازی کنی و از دیدن مجله هاش لذت ببری...:)

ای کلک...فکر کنم همون یه امتیاز رو برا همون مجلات دادی:d

من که نگفتم نظر شخصی نیست ... میدونم نظر شخصی هستش

ولی معمولا آدم ها با اینجور امتیازات میفهمن گیمر سلیقه اش در چه سطحه(خودم هم میگم مافیا ناامیدکننده بود ولی نه در این سطح)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,105
نام
نـــــــویـــــــــد
Call Of Duty:Black Ops
8.5/10

این بازی ضعیف بودن هوش مصنوعی رو به اوج خودش رسونده . افراد ما زیاد تفاوتی با گلابی نداشتن :d

تو هم چه گیری دادی به گلابی! گلابی دوست داری ؟!:d

بهترین کلمه برای تمسخر هستش :d
خیلی افتضاحه به نظر من ! بارها برای من پیش اومد دشمنان از بین افراد من رد میشدن میامدن منو میزدن.یا یه دیوارو در نظر بگیره که کلفت هم نیست یه دشمن اونور ایستاده یار من اینور مثل بز وایسادن تکون نمیخورن نه اون تیر میزنه نه این ! یه مورد دیگه هم اینه که افراد من تخته گاز بدوی بدوی میکنن میرن جلو منم به خیال اینکه همه رو کشتن میرم دنبالشون یوهو میبینم 3 4 نفر هنوز زنده هستن اما این گلابی ها کاری به کارشون نداشتن ! کلا اگر تنها بودیم بیشتر و بهتر میشد تمرکز کرد :d

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
کلا از جایی که اون گلابی رو گرفت دستش گیم پلی بازی ضد حال شد برام
این بازی ضعیف بودن هوش مصنوعی رو به اوج خودش رسونده . افراد ما زیاد تفاوتی با گلابی نداشتن
تو هم چه گیری دادی به گلابی! گلابی دوست داری ؟!:d

یه چی بگم اسپم نشه!
من هنوز cod bo رو بازی نکردم یعنی واقعا هوش مصنوعی ایش در حد هویجه! (همون گلابی شما؟!)

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بعد از مدت ها بالاخره یک بازی پیدا شد که همه جوره منو به وجد بیاره و ارضا کنه که به خاطرش بیام تو انجمن و ثبت نام کنم .

Call of duty : Black Operation

جدیت بازی - اکشن بازی و هیجان این بازی رو قبلا تو کمتر بازی دیده بودیم . البته تو مدرن وافر 1و2 هم جدیت و اکشن واقعی وجود داشت اما تو این نسخه این فاکتورها به اوج خودش رسید .

گرافیک : مثل اکثر بازی های درجه ی یک نسل حاضر عالی کار شده بود و نمره ای بین 9.5 تا 10 .
صداگذاری : فوقالعاده بود مخصوصا صدای دوبلر ها که اونایی لهجه های اصیل امریکایی و روسی بودند واقعا زیبا بود . 10
گیم پلی : مثل سری های اخیر کال آف بسیار روان 10 .
داستان بازی : یک روایت زیبا از اتفاقاتی که افتاده بود . ماموریت هایی با نام ماموریت های سیاه . در یک کلام فوق العاده 10

اما چیزی که این بازی رو از سایر نسخه های COD متمایز میکرد . تنوع مراحل به هنرمندانه ترین شکل ممکن و یک اکشن جدی و زیبا . طوری که آدم موقع انجام این بازی با احترام تمام بازی میکرد . انگار که این یک بازی نیست و واقعیته .

در رابطه با هوش مصنوعی هم که دوستان بدجوری شاکی هستند من اینطور آزرده نشدم . البته کلا بازی های کامپیوتری نسل حاضر نیاز به هوش مصنوعی بهتری داره ولی این بازی هم مثل بقیه بازی ها بود .

نمره ی کل : 10 Perfect ten

----------------------------------------------------------------

و Evil 5 که اخیرا بازی کردم .

همه ی ما اویل رو به خاطر معما ها و حس تنهایی و ترسی که داشت میشناختیم . توی این نسخه حس تنهایی و ترس به کلی از بین رفته اولا به خاطر اینکه تو تمام بازی شما یک پارتنر دارید و دوما اینکه همون اول بازی ترس شما به کلی از زامبی میریزه !! چون تو همون مرحله اول چیزی در حدود 50 تا زامبی شما رو محاصره میکنند و همینجا معلومه که ارزش زامبی به طور کل از بین میره .

شما نسخه های 1 تا 3 اویل رو به یاد بیارید که وقتی یک زامبی میدیدیم چطور ترس ما رو میگرفت و هیجان زده میشدیم ! اونوقت تو این نسخه طوری زامبی ها برای ما عادی میشند که تو هر صحنه های بالای 5-6 تا زامبی رو دور خودمون داریم .

در رابطه با معما هم تنها معمایی که تو این نسخه داشت یک دری بود که قفل بود و کلیدش 6 متر اونور تر افتاده بود !! این معماهای بازی اویل بود !

و بازی تبدیل شده به یک اکشن شوتر که شما هستی و 50 تا زامبی و یک پیستول بدرد نخور با 10 تا دونه فشنگ !!

من حرف بیشتری درباره این بازی ندارم و اگر قرار باشه برم اکشن شوتینگ ترسناک بازی کنم ترجیح میدم برم doom 3 که ماله 6-7 ساله پیش هست رو بازی کنم چون هم اصلحه های بهتری تو بازیش هست و هم گیم پلی روون تری داری واسه یک بازی شوتینگ .

نمره کلی : 5 از 10 .

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
AC: BrotherhooD
8.9/10
افت فریم، پیشرفت کم گیم پلی، روند ضعیف داستان از اشکالات بازی بود . بقیه قسمت ها خیلی خوب بودن .:D

Kinect Sensor
8/10
تجربه ی خوب و جالبی بود، ولی فضای خیلی زیادی میخواست :D . یکم هم کنترل منوها برا کم مشکل بود.

Kinect Adventures
8/10
داشتن مینی گیم های کم، باگ های نسبتاً زیاد، تکراری شدن بازی از مشکلات عمده ی بازی بود. امّا کلاً جنبه ی فان داشت بیشتر، و لذّت بردم ... کمی هم لاغر شدم.:D Shared And Pics هم تو منو که میرفتی عکس ها تو میدیدی جالب بود و آنلاین بازی هم لذّت بخش بود .

Splatterhouse
6.5/10
کلاً مشکلات عمده ی زیادی داشت، طراحی بصری بازی فوق العاده ضعیف بود، اصلاً روی بازی درست کار نشده بود، یه مشت به یارو میزدی 30 لیتر خون ازش میومد، امّا گرافیک خوبی داشت، فان هم بود . پیشنهاد میشه.

nail'd
8.3
واقعاً لذّت بُردم، خیلی عالی بود .

Dance Central Demo
9.0
بازی کنید تا بفهمید چقدر بهتون حال میده :D ، منتظر نسخه ی اصلیش هم هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر