امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام من به ASSASIN CAREED:BROTHER HOOD امتیاز9 را میدم چون GAMEPLAY بازی همون ASSASIN CAREED2 هستش و گرافیکشم زیاد تغییری نکرده ولی داستان بازی و موسیقی بازی عالیه
هنوز کسی این بازی رو نتونسته اجرا کنه شما چطو ر امتیاز دادی:-/

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Split/Second: 8.4 / 10

+: هيجان و جذابيت بالا،‌ گرافيك خوب،‌ جذابيت استفاده از Power Play ها و...

-: مدل سازي بد ماشين ها، تنوع كم اتومبيل ها و پيست ها،‌ صداگذاري نه چندان خوب و...

گيم پلي: 8.5

گرافيك: 8.5

صداگذاري: 7.5

جذابيت: 8.5

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
Fable 3
بازی جالب ومتفاوتی بود . گرافیک هنری زیبا ولی تکنیکی کار زیاد داره.
موسیقی عالی.
نقاط ضعف:تکراری شدن بازی بعد 3 ساعت.
امتیاز 7:5

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Fifa 11 9.5/10
شاهکار
گرافیک واقعا زیبا و چشم نواز هست
Personality هم واقعا عالی کار شده
بدون نگاه کردن به اسم هم میشه فهمید طرف کیه:d
موشن هم که عالی بود عالیتر شده
گیم پلی هم همچنین
و ...

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Mafia II: 3 / 10
Most disappointing game of all time

+: شباهت زياد ويتو به تامي آنجلو در خيلي از موارد(!)، بازي ياد آور شاهكار Mafia است...

-: روند فوق العاده بيخود و يكنواخت، مراحل و ماموريت هاي كم عمق، شخصيت پردازي فوق العاده ضعيف، طراحي بد چهره ها، تقليد بي حد و اندازه از GTA، نداشتن جذابيت و هيجان، داستان بي كشش، اتمسفر ضعيف و نا اميد كننده، گرافيك و صداگذاري نه چندان خوب، Motion Capturing فوق العاده افتضاح و ضعيف، روند ملال آور، نا اميد كننده و افتضاح به معناي حقيقي كلمه.

پ.ن: از اولشم به مافيا 2 اميدي نداشتم ولي ديگه فكر نميكردم انقدر بد و نا اميد كننده باشه. بازي هيچ چيزي براي ارائه نداشت و واقعا براش كم كاري كرده بودن. افتضاح بود،‌ همين!

گيم پلي: 2.5

گرافيك: 6

صداگذاري: 6.5

جذابيت: 0.0

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Call Of Duty : Black Ops
85/100
+ : داستان جذاب با روایت متفاوت,صداگذاری فوق العاده ی شخصیتها,موسیقی عالی و متناسب موقعیت,مدل سازی خوب شخصیت های اصلی و انیمیشن های روان,طراحی مراحل بسیار خوب,خشونت بالا,مولتی پلیر جذاب,Zombie Mode!!

_ : هوش مصنوعی نامتعادل دشمنان و بسیار ضعیف یاران خودی.

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام دوستان
می خواستم بدانم این امتیاز G که با پیشرفت در هر بازی در گوشه سمت راست به فرد می دهد به چه درد می خوره؟
در ضمن من بازی 007 را خریداری کردم ولی بازی اجرا نمی شه این بازی با wave چند اجرا می شه؟ چون من با سی دی activity برای بازیهای جدید دستگاه را boot می کنم گفتم شاید این سی دی جدیدترش آمده!!
ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
CastleVania:Lord Of Shadow
9/10

واقعا فوق العغاده بود یه بازیه کم نظیر . گرافیک عالی ,گیم پلی فوق العاده جذاب و روون تنوع در پازل ها ,محیط و مراحل بازی و همچنین دشمنان . Boss Fightها یکی از یکی جذاب تر واقعا لذتبخش بود . هرچند جای DarkSiderS رو نمیگیره برام اما بعد ازون دومین بازی تو این سبک هستش برام .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Mafia 2 : 1\10
تنها نقطه ی قوتش در گرافیکش بود که اون هم بسیار مسخره ظاهر شد.

Halo : Reach : 9.9/10

نظر شخصی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Medal of Honor

7.8/10

اگر انیمیشن ها ضعیف و مشکلات جزئی رو نداشت، اگر از یه انجین بهتر استفاده میکردن، اگر کمپینش 4 ساعت نبود، اگر بوی BF: BC نمیداد، اگر .... اگر.... اگر.... .

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
دوستان میدونم یه کمی دیره ولی نتونستم تحمل کنم که به این بازی امتیاز ندم، اون مچیزی نیست به جز COD: BO ! یعنی بیشترین لذتی که توی مجموعه ی کاد بردم توی همین بلک آپس بود! تنها و تنها به خاطر داستان شاهکاری که داشت! میتونستم پیام کتاب "مسخ" اثر فرانتز کافکا رو از داستان بازی شاهد باشم! بی نظیر بود!
Call of Duty: Black Ops - 9.9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر