امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Army of Two : the 40th day
60
بازیه متوسطی بود.مشکلات گیم پلی زیاد داشت.کنترلش واسه یه GeOW کلن زیاد نرم و روون نبود!از نظر گرافیکی هم حرفی واسه گفتن نداشت.انفجارهاش خیلی بی کیفیت بود!
ولی از اون طرف Coopـه ملسی داشت!فکر کنم فقط به همین درد میخورد!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Red Dead Redemption: 10 / 10

+:
روند فوق العاده، گرافیک و جلوه های بصری خارق العاده و اعجاب آور، فیزیک بسیار پیشرفته و طبیعی، صداگذاری بی نقص، جذابیت بسیار بالا، داستان عالی، شخصیت پردازی عالی، تنوع عالی ماموریت ها و محیط های بازی، پیشبرد عالی داستان و و و و....

-: افت نرخ فریم در موارد خیلی معدود

پ.ن: یک شاهکار بی بدیل که جای هیچ بحثی رو باقی نمیگذاره و ارزش امتیاز 10 رو قطعا داره. بازی از هر نظر فوق العاده و بی نظیره. مثبت ترین نکته ی بازی بی شک گرافیکش هست که هر چشمی رو خیره میکنه.

پ.ن 2: بعد از GTA IV این بازی بهترین بازی ای است که تو این نسل بازی کردم. انقدر Content داره که فقط با بازی کردنش میشه بهشون پی بود. بی شک جوایز بسیاری رو هم دریافت خواهد کرد.

گیم پلی: 10

گرافیک: 10

صدا گذاری: 10

جذابیت: 10

آخرین ویرایش:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
halo reach : 8
red dead.. : 9.5
alan wake : 8.5
fifa10 : 8.5
fifa9 : 9
bad company 2 :8.5
cod mw2 : 9
cod mw : 9.5
geow 1: 10
geow2 :9
bioshock : 10
dirt 2 :9.5
batman: 8.5
ac2:9
split second : 7

آخرین ویرایش:

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
halo reach : 7
red dead.. : 9.5
alan wake : 8.5
fifa10 : 8.5
fifa9 : 9
bad company 2 : 8.5
cod mw2 : 9
cod mw : 9.5
geow 1: 10
geow2 : 8.5
bioshock : 10
dirt 2 :9.5
batman: 8.5
ac2:9
split second : 7
اخه چرا اين نمرات رو اينقد ر كم دادي.
به Ss7 دادي به Reach هم 7؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
اخه چرا اين نمرات رو اينقد ر كم دادي.
به Ss7 دادي به Reach هم 7؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پستمو ویرایش کردم. اشتباه نوشته بودم. halo رو دادم 8. چیزی که واسه من مهمه مغز و فکری هست که پشت ساخت یه بازی صرف شده و اینکه یه بازی چقدر روش تلاش شده. ss رو جز 1 ساعت اول اصلا خوشم نیومد.این 7 رو هم واسه همون 1 ساعت دادم دادم چون بعد 1 ساعت پرتش کردم کنار.
reach رو هم زیاد خوشم نیومد. راستش 8 رو هم واسه 1 یا 2 نکته قوی که داره دادم.مثل موسیقی و بخش آنلاینی که به نظر جالب خواهد شد اگه مثل قبلی ها باشه
. گرافیکشو 6 عمرا بیشتر نمیتونم بدم. بعضی میگن مناظر و دورنماهاش خیلی خفنه در صورتی که تو اونا هم نمونه های خیلی بهترشو تو red dead یا ac2 یا geow2 دیدیم.
گیم پلیش هم چند تا ایراد از نظر من بد مثل سیستم نشانه روی یا کنترل وسایل نقلیه داره.
داستانشم تو fp ها قویه. کلا اولین هیلویی بود که بعد از تعریف دوستان گرفتم ولی خوشم نیومد.
geow2 هم بهش 9 دادم چون مثل 1 هستش! بالاتر ندادم چون دیگه خیلی مثل 1 هستش!! گرافیکش عالی.موسیقی خوب.داستان متوسط. حالا توش 4 تا کرم و گودزیلا !! انداختن ولی طراوت 1 رو نداشت مثل bioshock 2 که طراوت نسخه 1 رو نداشت.

ولی خارج از سیستم امتیاز دهیم کلا از بازه های فضایی و همچنین فیلم هاش خوشم نمیاد. این چیزا تو دنیا هم بیشتر طرفداراش همون امریکایی ها هستن. وقتی جنگ ستارگان با وجود این همه فیلم عالی جزو چند فیلم اول پرفروش تاریخ تو آمریکا میشه دیگه بقیشو بخونین. متاسفانه xbox بیشتر طرفداراش امریکایی هستن و بهترین بازی های انحصاریش هم فضایی. مثل mass effect و halo که به سلیقه خیلی ها جور نمیاد.البته mass effect بازی عالی هستش و اینکه از سبکش خوشم نمیاد دلیل نداره بد باشه ولی هیلو همون طور که بالا گفتم به خاطر 2 یا 3 تا ایراد از نظر من بزرگ خوشم نیومد کلا.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Sniper: Ghost Warrior: 3.5 / 10

+: گرافیک و محیط های زیبا و چشم نواز

-: روند بسیار بد و مزخرف و شدیدا (تاکید میشود شدیدا) روی اعصاب، صداگذاری افتضاح، عدم وجود هیچ گونه تنوع در بازی، نبود داستان حتی از نوع آبکیش(!)، تقلید محض از بعضی عناوین، بدون هدف، فاقد جذابیت، هوش مصنوعی مضحک، سختی بسیار بسیار غیر طبیعی، طراحی بد ماموریت ها، Hit Detection افتضاح، اصابت مستقیم تیر به کاراکتر بازی توسط دشمان پشت به کاراکتر(!!!)، عدم وجود هیچ گونه کاربرد برای Ghillie Suit(!!!)، تمام شدن کار کاراکتر با یک اشتباه کوچک(!)، سایه زنی بد و...

پ.ن: این بازی یکی از بدترین بازی های ساخته شده تا کنون است. به تمامی دوستان توصیه میکنم از نزدیک شدن بهش شدیدا اجتناب کنند!

گیم پلی: 2.5

گرافیک: 8.5

صداگذاری: 2.5

جذابیت: 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر