امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ماموریت اولش که تو اسمونی بعد از شیشه هواپیما میری توش...:)) =)) ترکیدم از خنده اونجاش ::))
2ـش هم ماموریت فرار از زندانش که اولش بود بد نبود :D ولی اواخرش خفن بود :D این رفیقمون عینکیه شمشیر تو دسته تو شیکمش رفت بعد زنده موند تو 2 ـش :D

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Sleeping Dogs

Story: 9/10
Gameplay: 9/10
Sound: 9/10
Graphic: 8/10

بازی بسیار زیبا و لذت بخشی بود . داستان ، گیم پلی ، صداگذاری و گرافیک همه در سطح بسیار خوبی بود . از ایرادات بازی طراحی شخصیت ها بود که میتونست جذاب تر باشه . با این حال خیلی لذت بردم ازش .

Overall : 9/10

~*~*~*~*~*~

Hitman: Absolution

Story: 7.5/10
Gameplay: 8/10
Sound: 9.5/10

تجربه خیلی لذت بخشی نبود . مواقع زیادی از بازی تکراری بود و همینطور بی هیجان . داستانش هم تقریبا کلیشه ای و بدون کشش بود . کلا بازی یکم آبکی بود و حتی محیط های بازی هم زیاد جالب نبود . از نقاط قوت بازی صداگذاری موسیقی ها و افکت های صوتی بود که واقعا در سطح بالایی کار شده بود . بازم میگم کلا زیاد لذت نبردم از بازی و به اندازه 2 شماره قبلی لذت بخش نبود برام .

Overall : 7.5/10

~*~*~*~*~*~

Need For Speed: Most Wanted

Gameplay: 8/10
Sound: 8.5/10
Graphic: 9/10

بازی در سطح کار قبلی Criterion در سری نبود و به اندازه HP باهاش حال نکردم . گیم پلی بازی نسبت به HP افت کرده بود ولی صداگذاری و گرافیک خیلی خوب بود . اما یه چیزی که بود بعد از مدتی بازی کردن احساس سرکار بودن بهم دست میداد که این تو ذوقم میزد. کلا بازی خوبی بود ولی نه به خوبی HP و دیگر کارای Criterion .

Overall : 8/10

~*~*~*~*~*~

Forza Horizon

Gameplay: 9/10
Sound: 9/10
Graphic: 9/10

تجربه جدید و جالبی بود به عنوان یه ریسنگ ترکیبی از آرکید و شبیه ساز . گیم پلی بازی بسیار روون و خوب بود . صداگذاری و موسیقی های بازی هم همینطور و همچنین گرافیک بازی که اون هم عالی کار شده بود . اما بازی زیاد هیجان انگیز نبود و این یکی نقاط ضعفش بود به نظرم . ولی در کل عنوان بسیار با کیفیتی بود .

Overall : 9/10

~*~*~*~*~*~

Darksiders II

Story: 9/10
Gameplay: 9.5/10
Sound: 10/10

فوق العاده و بی نظیر !!
یه تجربه به یاد موندی بود واسم این بازی . داستان و گیم پلی عالی داشت . صداگذاری و افکت های صوتی عالی بود و موسیقی های متن بازی چیزی فراتر از شاهکار ! مو به تنم راست میکرد بعضی از آهنگاش . گرافیک هنری و طراحی بازی عالی بود اما گرافیک بصری بازی زیاد جالب نبود و بعضی مواقع که تکسچر ها محو میشدن و screen tearing هم کم نداشت .
محیط های بزرگ زیاد و متنوع بازی واقعا تحسین برانگیز بود و المان های rpg بازی هم به زیبا تر شدن بازی بسیار کمک میکرد .
(البته اینم بگم گیم پلی بازی یه ایرادای کوچیکی داشت که خب در این زمینه هیچ بازی به پای GOW نمیرسه که کوچکترین جای ایراد هم نداشت واسه من مخصوصا تو شماره 3 و همینطور یه ایراد دیگه بازی باس آخرش بود که اصلا جذاب نبود . انتظار فرارتری از اون داشتم واسه باش آخر)
اما در کل خیـــــــــــــــــــلی لذت بردم از بازی و همین لذت تمام و کمال برام کافیه تا نمره کامل بهش بدم .
بدجور منتظر (والبته نگران!) شماره بعدیش هستم !

Overall : 10/10

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Hitman : Absolution :

نکات + : تنوع در انجام مراحل مانند یک مخفی کاری ناب ، تنوع در سلاح ها ، موسیقی خوب ، طراحی عالی مراحل ، نور پردازی خوب

نکات - : داستان ضعیف ، صداگذاری نه چندان خوب ، برخی آیتم ها در بازی ناکارامد بودند

نمره :

گیم پلی : 9
داستان : 7.5
موسیقی و صداگذاری : 8
گرافیک : 8.5

کل : 8.3

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Far Cry 3
10/10
لعنت بر VGA که به یکی از بهترین بازی های سال (از نظر من بهترین) رو هیچ جایزه ای بهش نداد. فوق العاده بود؛ از هر نظر! از ایرادات جزئی بازی به راحتی میشه چشم پوشی کرد. قطعاً یه تجربه ای بود که به این زودی ها فراموش نمی کنم. تنوع توی بازی بیداد میکنه! میتونید بعد از تموم کردن Singleplayer بازی به سراغ جمع آوری Itemها، مأموریت های جانبی، Co-op، Multiplayer و خیلی کارهای دیگه بپردازید. آزادی عمل بینهایت، شخصیت پردازی فوق العاده (مخصوصاً Buck و Vaas)، صداگذاری شخصیت ها، موسیقی، گرافیک، داستان، گیم پلی.. Far Cry 3 رو تبدیل به بهترین بازی سال برای من کرد.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
Far Cry 3
10/10
لعنت بر VGA که به یکی از بهترین بازی های سال (از نظر من بهترین) رو هیچ جایزه ای بهش نداد. فوق العاده بود؛ از هر نظر! از ایرادات جزئی بازی به راحتی میشه چشم پوشی کرد. قطعاً یه تجربه ای بود که به این زودی ها فراموش نمی کنم. تنوع توی بازی بیداد میکنه! میتونید بعد از تموم کردن Singleplayer بازی به سراغ جمع آوری Itemها، مأموریت های جانبی، Co-op، Multiplayer و خیلی کارهای دیگه بپردازید. آزادی عمل بینهایت، شخصیت پردازی فوق العاده (مخصوصاً Buck و Vaas)، صداگذاری شخصیت ها، موسیقی، گرافیک، داستان، گیم پلی.. Far Cry 3 رو تبدیل به بهترین بازی سال برای من کرد.

ایول منم کاملا موافقم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
Kinect Star Wars
موسیقی خوب به همراه سینگل مناسب با مدت زمان قابل قبول ، این بازی را در زمره عناوین برجسته کینکت قرار میدهد . چندین مینی گیم و پارتی گیم جالب نیز بر جذابیت های بازی می افزاید .
ارزش کلی: 7.5

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
FarCry3: 8.5/10
داستان: 7
گیم پلی: 8.5
موسیقی و صداگذاری: 9
گرافیک: 9.75
فقط ارزش یه بار بازی کردن و داشت نه بیشتر، داستان که اصلا کشش نداشت، ولی سبک بازی رو دوست داشتم و مراحل جانبی هم که بووووووق، نمیدونم چرا ولی درکل از بازی خوشم اومد هرچند که آخراش واقعا تکراری شده بود.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
بعد از سال ها!
Kinect Adventures
تا وسط های بازی رفته بودم و ولش کردم ... دیروز یه کله نشستم و تمومش کردم ..
به عنوان بازی لانچ قابل قبول بود ... البته نبود داستان، انگیزه آدمو برای بازی بیشتر میگیره ... در کل فمیلی فان بالایی هم نداره .
ارزش کلی :6

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
Medal of (dis)Honor: 7/10
یه شوتر بسیار معمولی که به نظرم نسبت به رقباش خیلی عقب مونده و نسبت به نسخه قبلش خیلی افت کرده، فقط قسمت هیجانیش برای ماشین سواریاش بود.
گیم پلی: 8/10
گرافیک: 7/10
صداگذاری: 7/10
داستان: 7/10
ارزش امتحان کردنم نداره، گرافیک با پک HD هم مالی نبود.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Medal Of Honor: Warfighter
گرافیک: 9
گیم پلی: 8
داستان: 7
صداگذاری: 7