امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
آپدیت 2.0.8955.0 در تاریخ 2009-10-28 عرضه شد و اولین امار و شروع تاریخ آمارگیری هم مربوط به روز 28 October هستش و قبل تر از این تاریخ در طول سال 2009 شاهد Ban شدن کنسولی نبودیم.

اگر کنسول شما از طریق LIVE (نه به صورت آفلاین) در روز 28 October به آپدیت ورژن 2.0.8955.0 داشبورد رو به روز کرده باشید، احتمال Ban و یا Flag بودن کنسول بسیار بالا هستش

ولی اگر کنسول شما دارای آپدیت های قدیمی تر از تاریخ 28 October باشد و یا به صورت آفلاین به ورژن 2.0.8955.0 آپدیت کرده باشید، این شانس و احتمال اینکه کنسول شناسایی نشده باشد رو میتونید داشته باشید.

البته تکرار کنم که احتمال هستش، چون بازه ی زمانی که مایکروسافت کنسول ها رو شناسایی میکنه مشخص نیست و حتی نمیشه اون رو محدود به تاریخ خاصی کرد.

shahab_icu

کاربر سایت
Jan 9, 2010
3
آقا من 2 ماه ميشه كه كنسولمو خريدم 2.0.8955.0+Avatar اين اپديت هم روش بود .خلاصه دلو زدم به دريا و به لايو وصل شدم گفت بايد اپديت جديد بكني اپديت را هم انجام دادم . وبه لايو وصل شدم الان هم 2 هفته ميشه كه به لايو وصل شدم وهرچي بازي كه داشتم آنلاين بازي كردم. 2 تا از بازي ها هم نكات ايمني براي بازي در لايو نداشت ولي الحمدالله هنوز بن نشدم

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
من تقریبا آخرین بار 1 ماه قبل از 28 اکتبر وصل شدم بعد هم وقتی بن ویو شد به صورت آفلاین به 2.0.8955 آپدیت کردم به نظر شما ال تی بریزم خیلی دودلم چقدر امکان بن شدنم با ال تی هست؟
ببخشید که خیلی تکراریه

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
من الان با 2 تا بازی که full stealth نبودن آنلاین شدم و یکی 2 ساعتی بازی کردم..

هواسم اصلا نبود...

امیدوارم banned نشم....

یعنی احتمال دارم مثل بعضی دوستان 2 , 3 ماه دیگه گندش دراد و banned شم؟

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
از بچه ها کسی نبوده که قبل از بن سری قبل لایو بوده و بن نشده و آپدیت 2.0.8955.0 آفلاین انجام داده و

دوباره الان لایو وصل شده باشه ؟؟؟

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یکی منو راهنمایی کنه (چون اطلاعاتم در این مورد کمه )

که من تا حالا بازی انلاین انجام ندادم و فقط از live برای دانلود بازیهای ارکید استفاده کردم

میخوام بدونم که الان این فریمور LT رو بریزم و فقط هم بخوام برای دانلود بازیهای ارکید استفاده کنم . احتمال این هست بن بشم:confused:
بعد این فریمور LT نسخه FINAL هست؟

با تشکر

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من هم بن شدم :((
حالا یکی لطف کنه بگه چه بلای سر کنسولم میاد من اصلا آنلان بازی نمی کنم
ولی پروفایلمو می خوام
هیچی دیگه هاردت میپره که واسه برگردوندنش باید بری تو این تایپک...هیچ بلایی سر پروفایلت نمیاد فقط باید یه کنسول جدید بخری و پروفایلتو باز کنی

دوستان میشه یکی منو راهنمایی کنه (چون اطلاعاتم در این مورد کمه )

که من تا حالا بازی انلاین انجام ندادم و فقط از live برای دانلود بازیهای ارکید استفاده کردم

میخوام بدونم که الان این فریمور LT رو بریزم و فقط هم بخوام برای دانلود بازیهای ارکید استفاده کنم . احتمال این هست بن بشم:confused:
بعد این فریمور LT نسخه FINAL هست؟

با تشکر
نه خیر احتمال نداره فقط در صورتی احتمال داره بن بشی که آنلاین بازی کنی...

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمیخواد کنسول جدید بخری- اگه ارکید داری که هیچ!ولی اگه الیت داری و کنسولت هارد داره!دیگه نمیتونی بازی توش بریزی!برای درست شدنش 20 تومنی خرج داره!

اگه لایو بازی نمیکنی کنسول جدید نخر!

آخرین ویرایش:

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
من تا 22 october به لایو وصل میشدم روز آخری دیدم آپدیت میخواد انجام ندادم و دیگم نرفتم

احتمالش چقدر که بن شده باشم :confused:

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
1)دوستان من دو تا سوال داشتم من اگه مثلا از الآن تا یک سال دیگه بازی نکنم و از دوران بن شدن هم بگذرم ممکنه بن شوم؟
2)من یک مدتی CoD6 بازی میکردم الآن فهمیدم که برای لایو مناسب نیست.الآن امکان بن شدنم هست اگه دیگه با دیسک های امنیت دار برم یا نه چون یک بار از این استفاده کردم تمومه؟

لطفا به سوالاتم جواب بدید ممنون

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
1)دوستان من دو تا سوال داشتم من اگه مثلا از الآن تا یک سال دیگه بازی نکنم و از دوران بن شدن هم بگذرم ممکنه بن شوم؟
2)من یک مدتی CoD6 بازی میکردم الآن فهمیدم که برای لایو مناسب نیست.الآن امکان بن شدنم هست اگه دیگه با دیسک های امنیت دار برم یا نه چون یک بار از این استفاده کردم تمومه؟

1-بستگي داره,اگه قبلش Flagged شده باشين ممكنه بن شين ولي اگه flagged نشده باشين و از دوران بن هم بگذرين بن نميشين.البته يه فاكتور هست كه بايد يكمي مواظب باشين"اگه بدون بازي آنلاين ميميرين :biggrin1: پس حداقل صبر كنين بازي كه سريعا تهيش ميكنين و ميخواين آنلاين بازي كنين ,بزارين بعد از ريليز اصلي آنلاين بزنين بطور مثال:فرض ميكنيم fifa 11 روز 20 آپريل مياد ولي چون نسخه هاي دزدي حداقل يك هفته اي زودتر تو بازار پيدا ميشه شما نياين fifa 11 رو روز 10 آپريل بازي كنين بزارين فرضا 22 آپريل آنلاين بازي كنين كه حداقل درصد بن كمتر بشه
2-همينطور كه بالا گفتم اگه flagged نشده باشين پس بن هم نميشين.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

این تاپیک رو بخون!اگه شناسایی یا همون FLagged(نشونه گذاری شده برای بن اینده)شده باشی که حتما بن میشی ولی اگه کلین بزنه!شناسایی نشدی!

فکر نمیکنم مشکلی پیش اومده باشه!از این به بعد بیشتر دقت کن!بحرف دوستمون در پست بالایی هم توجه کامل کن:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر