امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
خیلی وقت بود به دلایلی سمت کنسولم نمیرفتم ( 2 ماهـی میشد )
الآن که نیـگا کردم دیدم منم بن شدم :(

انالله و اناعلیه راجعون
اینه سرنوشت ـ جوونا تو ایرون
:(

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام
من الان تقریبا 3 هفته است لایو میرم و تا به حال که بن نشدم الحمدالله
البته من خودم به شخصه نکاتی رو رعایت کردم که میدونم حالا حالا بن نمیشم که قبلا گفتم که از طرف بعضی بچه به تمسخر گرفته شدم که الان هم بگم چه فایده اخه اینجا همه اخر مخ هستند و بعد میبینند بن شدند !!! در اخر چیزی که من واقعا به اون اهمیت بیشتری میدم چک کردن بازی با برنامه abgx360 است

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام
من الان تقریبا 3 هفته است لایو میرم و تا به حال که بن نشدم الحمدالله
البته من خودم به شخصه نکاتی رو رعایت کردم که میدونم حالا حالا بن نمیشم که قبلا گفتم که از طرف بعضی بچه به تمسخر گرفته شدم که الان هم بگم چه فایده اخه اینجا همه اخر مخ هستند و بعد میبینند بن شدند !!! در اخر چیزی که من واقعا به اون اهمیت بیشتری میدم چک کردن بازی با برنامه abgx360 است
دلیل بن نشدن شما فقط شانستون بوده دوست عزیز. یکی از دوستای خودم که شب تا صبح هم تو لایو هست اونم بن نشده و جالب اینکه ایشون اصلاً بازی هاشو چک هم نمی کرد.
بن شدن های اخیر دیگه از رعایت نکات گذشته. موضوع اینکه مایکروسافت این سری تونسته تشخیص بده که کنسول شما فیرمور درایوش عوض شده یا نه که این موضوع اصلاً ربطی دیگه به stealth patch و برنامه abgx360 و ... نداره.
کسانی بودن که کنسول رو کپی خور کردن ولی هیچ بازی کپی ای درون دستگاه نگذاشته بودن و با بازی اورجینال بازی کردن ولی باز بن شدن.

در ضمن اینطور که معلومه بن ویو هم تموم شده یعنی شما دیگه فعلاً اصلاً بن نمی شید.

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
دلیل بن نشدن شما فقط شانستون بوده دوست عزیز. یکی از دوستای خودم که شب تا صبح هم تو لایو هست اونم بن نشده و جالب اینکه ایشون اصلاً بازی هاشو چک هم نمی کرد.
بن شدن های اخیر دیگه از رعایت نکات گذشته. موضوع اینکه مایکروسافت این سری تونسته تشخیص بده که کنسول شما فیرمور درایوش عوض شده یا نه که این موضوع اصلاً ربطی دیگه به stealth patch و برنامه abgx360 و ... نداره.
کسانی بودن که کنسول رو کپی خور کردن ولی هیچ بازی کپی ای درون دستگاه نگذاشته بودن و با بازی اورجینال بازی کردن ولی باز بن شدن.

در ضمن اینطور که معلومه بن ویو هم تموم شده یعنی شما دیگه فعلاً اصلاً بن نمی شید.
بله حرفهای شما متین و درسته ، مهم اینه که ماکروسافت روش جدیدی برای بن کردن پیدا کرده راستی درایو من نسخه اولیه لایت ان 74850c است دلیل خاصی که برای بن کردن من نیست؟
اخه من فکر میکنم این روش جدید بن در درایو های جدید باشه؟ نظر شما چیه؟

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
بله حرفهای شما متین و درسته ، مهم اینه که ماکروسافت روش جدیدی برای بن کردن پیدا کرده راستی درایو من نسخه اولیه لایت ان 74850c است دلیل خاصی که برای بن کردن من نیست؟

دوست عزیز فکر می کنم شما منظور اشکان جان رو درست متوجه نشدید.
این الگوریتم شناسایی کنسول توسط مایکروسافت ربطی به درایو قدیمی و جدید نداره ,همین که شما بازی کپی اجرا می کنید و فرم ویر ix روی درایوتون نصب شده
احتمال بسیار زیاد شناسایی شدید و یا خواهید شد تا بن ویو بعدی مشخص خواهد شد که بن میشید یا نه .

بین دو بن ویو هم معمولا بن کردنی در کار نیست اما گزارش عملکرد کنسولتون به دیتا بیس مایکروسافت ارسال خواهد شد و در صورت تخلف در اینده باید منتظر بن شدن باشید.

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
دوست عزیز فکر می کنم شما منظور اشکان جان رو درست متوجه نشدید.

بله درست متوجه شدم فقط نظر خواستم:-"
این الگوریتم شناسایی کنسول توسط مایکروسافت ربطی به درایو قدیمی و جدید نداره ,همین که شما بازی کپی اجرا می کنید و فرم ویر ix روی درایوتون نصب شده احتمال بسیار زیاد شناسایی شدید و یا خواهید شد تا بن ویو بعدی مشخص خواهد شد که بن میشید یا نه .

خب اره باید صبر کرد ببینیم چی میشه
خب پس به نظر شما چک کردن بازی شد کشک !!!

feri05

کاربر سایت
Dec 8, 2009
26
سلام و عرض ادب به همه کاربران سایت .
من ایکس باکس ندارم ولی از موقعی که این سایتو پیدا کردم دلم هوای ایکس 360 کرده ولی زیاد هم سر رشته ای هم از این کنسول ندارم لطفا کسی به طور کامل بگه بن شدن چیست ؟؟؟
ایا برای لایو شدن حتما باید کارت مخصوص خودش را گرفت ؟؟؟.
من می خوام ایکس 360 الیت بگیرم کسی از شهر تبریز سایت فروش کنسول و یا گیم ایکس 360 رو داره اگه داره ممنون میشم بهم بده .

با تشکر از همه شما

موفق و سبز باشید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
mahmodkhavary
خب پس به نظر شما چک کردن بازی شد کشک !!!

چک کردن بازی از نظر سالم بودن اساس کار هستش
داشتن Fw سالم و ایمن، امنیت کار هستش

وقتی در BanWave امسال، ماهیت اصلی Fw زیر سوال میره...کل امنیت هم در معرض خطر قرار میگیره و باعث میشه نزدیک به 1M کنسول بن بشند.

توی یک همچین موقعیتی چک کردن و سالم بودن بازی دیگه تنها اساس بررسی نبوده... و موارد دیگری نیز بهش اضافه شده که باعث BanWave امسال شد.

سلام و عرض ادب به همه کاربران سایت .
من ایکس باکس ندارم ولی از موقعی که این سایتو پیدا کردم دلم هوای ایکس 360 کرده ولی زیاد هم سر رشته ای هم از این کنسول ندارم لطفا کسی به طور کامل بگه بن شدن چیست ؟؟؟
ایا برای لایو شدن حتما باید کارت مخصوص خودش را گرفت ؟؟؟.
من می خوام ایکس 360 الیت بگیرم کسی از شهر تبریز سایت فروش کنسول و یا گیم ایکس 360 رو داره اگه داره ممنون میشم بهم بده .

با تشکر از همه شما

موفق و سبز باشید

سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)

بن ویو مطمئنا تموم شده ؟
یعنی با خیال راحت به لایو وصل بشیم یا منتظر LT باشیم بعد ؟

-بله
-صبر کنید، منتظر موضوعات بعد از پخش LT باشید....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان در بالا توضیح دادن ولی فقط جهت کامل تر شدن بحث دقیقاً درایو کنسول خود من همین درایو شما بود. شناسایی این سری شامل تمامی درایو ها شده و کنسول ها با درایو های مختلفی بن شدن. البته تعداد کنسول های بن شده lite-on و بعد benq به نسبت خیلی بیشتر بوده که دلیلشم البته به خاطر اینکه حدود 2 ساله فقط 360 با این دو درایو تولید می شه و قدیمیا دیگه تولید نمی شن. من خودم کنسول با درایو hitachi هم داشتم که اونم بن شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر