امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام به همه ي دوستان
من هم به جمع بن شدگان پيوستم :biggrin1: نميدونم چرا ولي فكر ميكنم براي اين بود كه تيكن6 رو دونفره بازي كردم و اون يكي دسته هم پرو فايل نداشت من خيلي طول كشيد تا بن شدم حتي در اين مدت 2و3 بار دستگاه بازي هارو آپديت كرد تا اين كه اتفاقي كه در بالا گفتم افتاد من يك احتمال ديگه هم برا بن شدن دست گاه ها ميدم اونم اينه كه تعدادي از دوستان من كه همه فرم ويرشون رو آپديت كردن بن شدن و اينقدر اين تعداد زياد شد كه من فكر كنم يكي از راه هاي شنا سايي دستگاه ها از رو فرم وير هاي جديده باشه البته اين فقط احتماله و من به هيچ وجه مطمئن نيستم
تازه الان داشتم تو gamespot ميچر خيدم ديدم يه خبر نوشته كه انگار ماكرو سافت در حال محاكمست دليلش هم اين سري بن جديده كه ميگن ماكرو سافت بايد پول اكانت هاي باقي مونده رو پس بده البته شايد خبرم قديمي باشه من يه چند وقتي بود از بازي سنتر بن شده بودم نمي تونستم بيام اخبارو بگيرم پس اگر خبرم خيلي قديميه منو ببخشيد
يه اتفاق ديگه هم افتاده من نميتونم از هاردم استفاده كنم يعني از وقتي بن شدم ديگه نه ميتونم رو هارد بازي بريزم ونه ميتونم بازي هارو از رو هارد اجرا كنم آيا راهي هست كه دو باره هارد راه بيوفته ؟؟ البته اشيو منت ها وسيو هام رو هار هست و ازشون استفاده ميكنم و سيو هامو هم الان روش ميريزم
اگر هارد به دستگاه ديگه وسل بشه كار ميكنه ؟؟؟
عزيز مايکروسافت در موج بن جديد با فعال کردن يکسری از کد ها از طريق داشبورد شما کاری ميکنه که ديگه کنسولتون نميتونه بازيارو روی هارد نصب کنه ، يعنی این قابليت کلا از کنسول شما گرفته ميشه و فعلا هم هيچ راه حلی براش پيدا نشده ( هرکاری بکنی نميشه ، هارد نو بزاری هم نميشه )
در ضمن اگر مثلا در این هاردتون بازی تکن رو تمام کرده باشيد و سيو داشته باشيد ازش ، اگر هارد رو به يک کنسول ديگه وصل کنيد تمام اون سيو ها و کلا تمام سيو های بازياتون خراب ميشه و ديگه نميشه ازش استفاده کرد، که در نهايت مجبور ميشيد هارد رو کلا فرمت کنيد و از اول بازيارو شروع کنيد!!

------------------------------------------
لطفا همگی این 2 تا پست و کلا پست های اول هر تاپيک رو که زحمت آپديتش رو خليل جان ميکشن بخونن و ديگه اینقدر مثال ، نظريه و راه حل های گوناگون ارائه ندن.!

http://www.bazicenter.com/forums/sho...&postcount=512
http://www.bazicenter.com/forums/sho...&postcount=510

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279

در ضمن اگر مثلا در این هاردتون بازی تکن رو تمام کرده باشيد و سيو داشته باشيد ازش ، اگر هارد رو به يک کنسول ديگه وصل کنيد تمام اون سيو ها و کلا تمام سيو های بازياتون خراب ميشه و ديگه نميشه ازش استفاده کرد، که در نهايت مجبور ميشيد هارد رو کلا فرمت کنيد و از اول بازيارو شروع کنيد!!

این خیلی هم درست نیست، کافیه پروفیلتون رو روی این دستگاه بن شده که دارید پاک کنید (فقط پروفیل رو و نه همه اطلاعات مربوط به اون رو) و بعدش هارد رو روی یه دستگاه دیگه بذارید و به لایو وصل بشید و پروفیل رو از لایو صدا کنید، تمام سیوهاتون میادش.
درضمن اگر کیت وصل هارد به کامپیوتر دارید که خیلی راحتتر میشه سیوها رو با تغییر آی دی کنسول ذخیره شده در اونها با آی دی کنسول جدید (اینکار توسط یه برنامه با یه کپی پیست انجام میشه) بازهم روی کنسول دیگه استفاده کرد، اگر خواستید آموزشش رو بذارم.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
این خیلی هم درست نیست، کافیه پروفیلتون رو روی این دستگاه بن شده که دارید پاک کنید (فقط پروفیل رو و نه همه اطلاعات مربوط به اون رو) و بعدش هارد رو روی یه دستگاه دیگه بذارید و به لایو وصل بشید و پروفیل رو از لایو صدا کنید، تمام سیوهاتون میادش.
درضمن اگر کیت وصل هارد به کامپیوتر دارید که خیلی راحتتر میشه سیوها رو با تغییر آی دی کنسول ذخیره شده در اونها با آی دی کنسول جدید (اینکار توسط یه برنامه با یه کپی پیست انجام میشه) بازهم روی کنسول دیگه استفاده کرد، اگر خواستید آموزشش رو بذارم.
ممنونم از راهنماييت
بله شنيده بودم چند راه حلی رو که ميشه سيو هارو نجات داد اما چون هيچ کدومشون 100% نبودن اینجا هم اسمی ازشون نبردم تا بقيه گيج نشن ( بعلاوه اینکه لينکه آموزشی هم ازشون نداشتم)
ممنون ميشم لينک های آموزش رو قرار بديد.
سیو ها فقط در صورتی از بین نمیره که روی دستگاه بن شده ازش استفاده نشده باشه
بله درسته .
برای همين گفتم به محض اینکه هارد روی يک کنسول جديد گزاشته بشه سيو ها خراب ميشن و مجبور به فرمت ميشيم!

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
ببخشید آیا امکانی وجود داره که بشه دوباره از هارد کنسول استفاده کرد من کنسولم ELITE بن شدم واقعا زور داره در ضمن من درایوم هیتاچی هستش ؟؟؟؟؟؟ میشه ؟؟؟

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
برای چی جواب نمیده اگر برای هر دو دستگاه از یه هارد استفاده بشه میتونی هارد بین دو دستگاه سوییچ کنی البته نمیدونم از طریق هارد اطلاعات کپی خور بودن رو در میارن یا راه دیگه
برای این جواب نمیده که تقریبا بیشتر بازیها شامل بخش انلاین و مالتی پلیر هم هستند و به همین دلیل بخشی از اچیومنت های بازی هم شامل انلاین مود میشه و شما با کنسولی که افلاینه نمی تونی این مدل بازیهارو که کم هم نیستند کامل کنی.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
مثل من ، من وقتی بن شدم هارد رو همون لحظه در آوردم و استفاده نکردم تا کنسول جدید ...

سلام ببخشید من متوجه نمیشم یعنی الان نمیشه دیگه بازی سیو کرد

من امروز رفتم و بازی assisant creed 2 که قبلا بازی کرد بودم قبل از بن شدن بازی رو گذاشتم و اتفاقا سیو رو هم لود کرد و بازی همون جای که قبلا بودم آمد ؟؟؟!!:smile:

یا نمیدونم من اشتباه فهمیدم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام ببخشید من متوجه نمیشم یعنی الان نمیشه دیگه بازی سیو کرد

من امروز رفتم و بازی assisant creed 2 که قبلا بازی کرد بودم قبل از بن شدن بازی رو گذاشتم و اتفاقا سیو رو هم لود کرد و بازی همون جای که قبلا بودم آمد ؟؟؟!!:smile:

یا نمیدونم من اشتباه فهمیدم
اگه روی دستگاه بن شده چیزی رو سیو کنی یعنی بعد از بن شدن دستگاه باهاش بازی کنی (مثل مال شما) - وقتی هارد رو بزاری روی دستگاه دیگه(مثلا دستگاه جدیدی که میخری) نمیشناسه و سیو ها رو خراب میکنه!!!

اگر بخوای سیوهات درست بشه :
اونوقت مجبور میشی یا هارد رو فرمت کنی!!
یا اینکه اگه سیوهات رو لازم داری- باید پرو فایل رو (فقط پرو فایل رو )پاک کنی (پروفایل به همراه همهی بساط رو نباید انتخاب بکنی----- هزار بار)بعد هارد رو بزاری روی یک دستگاه اورجینال - به لایو وصل بشی و گیمر تگ رو ریکاوری کنی تا سیوهات کار کنند!!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
2 تا از رفیقام- خیلی اوسگولن- کرمشون گرفت ببینن بن شدن یا نه- دستگاه رو اوردن خونمون- اون یکی الیتش رو پروند دومی هم ارکیدش رو(به قران یکسری خیلی دیوونه هستند(منظور رفیقامن)
هی گفتم جون مادرت بی خیال شو- گفت من دوماه وصل نشدم- نمیشناسه- تا وصل کردن زد بن شدی-!!!

هم اعصاب مارو خورد کرد -هم مال خودش رو

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
اين مشكل هارد كه بن ميشي پيش مياد فقط براي هارد هاي 250 هستش!!؟
نه برای هر هاردی که روی کنسول بن شده بوده!
برا همینه این همه آدم الان دارن حصرت میخورن دیگه! اینطوری بود میرفتیم یه 60 میگرفتیم مینداختیم حال میکردیم دیگه!:-"

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
خوب به نظرتون من یک ارکید بخرم بهتره ؟؟؟ و بعدش هارد رو بزارم مال الایتم رو روش مشکل حله ؟

در ضمن به نظرتون هارد قبلی روی یک الایت بهتر عمل نمیکنه تا یک ارکید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر