امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
دوستان من هم بن نشدم

ولی داشبورد با فلش آپدیت کردم به 2.0.8955.0+Avatar که آقا خلیل تو سایت گذاشتن

بعد از آپدیت دیگه به لایو وصل نشدم

به نظرتون برم لایو بن میشم ؟

میتونم ورژن داشبورد عوض کنم 1 ورژن قدیمی تر بریزم؟

{دیگه تا آخر عمر نریم لایو دیگه }

بازی های جدید که wave 4 بودنم تا حالا بازی نکردم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
دوستان من هم بن نشدم

ولی داشبورد با فلش آپدیت کردم به 2.0.8955.0+Avatar که آقا خلیل تو سایت گذاشتن

بعد از آپدیت دیگه به لایو وصل نشدم

به نظرتون برم لایو بن میشم ؟

میتونم ورژن داشبورد عوض کنم 1 ورژن قدیمی تر بریزم؟

{دیگه تا آخر عمر نریم لایو دیگه }

بازی های جدید که wave 4 بودنم تا حالا بازی نکردم

بازی های جدید زیاد کاری ندارن اصل کار آپدیت جدید و وصل شدن به لایو بعد از آپدیت هست که بن میکنه

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
میدونم آرتین جان :cool:

که نباید به لایو وصل بشم

منظورم این بود میشه ورژن داشبورد پایین آورد ؟ ورژن قدیمی تر روش نصب کنیم ؟ :confused:

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
میدونم آرتین جان :cool:

که نباید به لایو وصل بشم

منظورم این بود میشه ورژن داشبورد پایین آورد ؟ ورژن قدیمی تر روش نصب کنیم ؟ :confused:

نه نمیشه.اگه میشد که کسایی که فهمیدن موج بن شروع شده می رفتن داشبورد قدیم نصب می کردن تا بن نشن.;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
عملا نصف 360 رو برامون از بین بردن!!!:biggrin1:

باید دست به دست هم دهیم به مهر- کنسول بخریم اونم از نوع 360 -اورجینال:biggrin1:

-خدا رو شکر دیگه کنسولا به اونصورت خرابی نمیده وگرنه نمیسرفید برای 360 تی که تو ایران گارانتی نداره و خراب هم میشه پول بازی اورج بدی:sick:

یک سوال فنی- با 12 ولت و شرود کردن بن میکنند کنسول رو بازهم؟؟؟؟:confused:

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
دوستانی که انگلیسیشون خوبه یه چرخی تو سایتای خارجی بزنند ببینن که عامل بن شدن مشخص شده ؟

اگه یه کنسول جدید بگیریم و بریم لایو باز بن میشیم یا بن شدن توی یه برهه زمانی مشخص اتفاق میفته ؟؟؟

امروز بعد 9 ماه می خواستم بیام لایو که دیدم همه بن شدن . کاری هست بکنم که بن نشم (فقط اگه عامل شناسایی دستگاه کپی خور مشخص میشد شاید راه حلی میشد براش پیدا کرد)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستانی که انگلیسیشون خوبه یه چرخی تو سایتای خارجی بزنند ببینن که عامل بن شدن مشخص شده ؟

اگه یه کنسول جدید بگیریم و بریم لایو باز بن میشیم یا بن شدن توی یه برهه زمانی مشخص اتفاق میفته ؟؟؟

امروز بعد 9 ماه می خواستم بیام لایو که دیدم همه بن شدن . کاری هست بکنم که بن نشم (فقط اگه عامل شناسایی دستگاه کپی خور مشخص میشد شاید راه حلی میشد براش پیدا کرد)
در حال حاضر همه بن میشن-کسی نتونسته فرار کنه!!!
هرسال یک برهه زمانی مشخص داره ولی امسال زودشروع شد و در نهایت فکر کنم ادامه داشته باشه!!!
میتونید یک کنسول کپی خور نشده و بازی اورجینال بگیرید و به لایو برگردید

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
836
نام
شایان
چه جالبه اینجا :cheesygri
خوش به حاله خودم که از فروردین دیگه Live نرفتم!!!
الان میبینی کلا IP ایران بن شد اون موقع دیگه...... ( من از یک چیز بدجوری میترسم... اونم اینکه اگه یک قفل جدید بیاد و نتونن بازش کنن دیگه Offline هم ماسیده! )

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مایکروسافت خیلی وقت پیش اعلام کرده بود که 12 ولت کردن فن باعث بن شدن شما میشه ! خبرش هم تو سایت هست جستجو کنی پیدا میشه !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
عملا نصف 360 رو برامون از بین بردن!!!:biggrin1:

باید دست به دست هم دهیم به مهر- کنسول بخریم اونم از نوع 360 -اورجینال:biggrin1:

-خدا رو شکر دیگه کنسولا به اونصورت خرابی نمیده وگرنه نمیسرفید برای 360 تی که تو ایران گارانتی نداره و خراب هم میشه پول بازی اورج بدی:sick:

با سخترین دستکاری های سخت افزاری کنسول ban نمیشه....دیگه 12 ولت جای خودش رو داره
شما راحت باشید که با 12 ولت جزء سود هیچ مشکلی چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر مشکلات نرم افزاری (ban) نخواهید داشت.

کمی مطالعه کنید http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26010&page=23

مایکروسافت خیلی وقت پیش اعلام کرده بود که 12 ولت کردن فن باعث بن شدن شما میشه ! خبرش هم تو سایت هست جستجو کنی پیدا میشه !

ممنون میشم زحمت جستجوی لینک رو بکشید

ولی، سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live
تغییر فن های کنسول به 12ولت نیز در دسته شایعاتی است که موجب بن شدن می شود ولی تاکنون هیچ گزارش دقیقی مبنی بر اینکه کنسولی فقط به خاطر 12ولت شدن بن شده باشد وجود نداشته و این شایعه بیشتر در حد حدس و گمان می باشد.

بعد از گذشت این همه مدت دیگه یک شایعه رنگی نداره...!! حقیقت روشن هستش

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ممنون میشم زحمت لینک رو بکشید
خبر مربوط به دو سال پیش هست خوده مایکروسافت هم اعلام کردن این موضوغ رو هر چی جستجو میکنم پیدا نمیکنم ! بچه های قدیمی سایت باید این خبرو یادشون باشه ! فکر کنم اشکان بدونه اگه یادش باشه !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خبر مربوط به دو سال پیش هست خوده مایکروسافت هم اعلام کردن این موضوغ رو هر چی جستجو میکنم پیدا نمیکنم ! بچه های قدیمی سایت باید این خبرو یادشون باشه ! فکر کنم اشکان بدونه اگه یادش باشه !

این موضوع رو یادم هستم...و فقط همانطو که خود اشکان جان هم تو مطلب بالا که نقل کردم نوشتند این فقط یک در حد شایعه و احتمال بودش

اصلا هم از طرف مایکروسافت تایید و یا تکذیب نشده بود اون زمان...!!

دلیلی هم نداره به خاطر 12 ولت کردن کنسول رو بن کنند

ولی الان دیگه این شایعه بی رنگ شده و اصلا واقعیت نداشت.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در مورد اون خبر درست می گی. اتفاقاً همین چند هفته پیش هم یه بحثی در این مورد بین دوتا از بچه های سایت شده بود که نمی دونم دیدی یا نه.
ولی مشکل اینکه فقط 1 خبر در این مورد اونم در سال 2007 (بیشتر از 2 سال پیش) اومد که شخصی گفته بود که به خاطر دستکاری فن هاش بن شده و این خبر توی تمام سایت های هک xbox پخش شد ولی بعد از اون هیچ گزارش دیگری از منبع معتبری وجود نداشت و الانم اگر جایی صحبتی می شه باز بر می گرده به همون که هیچ وقت از روی یدونه خبر نمی شه نتیجه گیری کرد بنابراین بهترین گزینه اینکه بگیم در حد شایعه هست.
البته تئوری های منطقی ای وجود داره که نشون بده مایکروسافت می تونه بفهمه کنسول 12 ولت شده ولی دلیل نمی شه که بخواد به خاطرش کسی رو بن کنه که در زیر یه مثال می زنم:

مایکروسافت کلاً تو قوانینش نوشته هرگونه تغییر و دستکاری سخت افزاری موجب بن شدن می شه و برای اینم که چند بار بخواد بترسونه، تو گوشه کنارا گفته که ما فقط دنبال کنسول های کپی خور شده نیستیم. ولی موضوع اینکه 12 ولت تغییری نیست که بخواد استفاده خاصی از کنسول ببره. مثلاً عوض کردن درایو هم تغییر سخت افزاری حساب می شه و طبق گفته هکر ها هم برای مایکروسافت خیلی راحت قابل تشخیصه که درایو عوض شده مخصوصآً عوض کردن درایو های قدیمی با جدید (البته با فیرمور ixtreme 1.6 این مشکل حل شده) ولی تا حالا هیچ کس به خاطر عوض کردن درایو بن نشده.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ممنون از توضیحات !
-------------------------------
آقا من دیشب داشتم Search میکردم بعد به عنوان یه خبر رسیدم زیاد بهش توجه نکردم ولی فکر کنم نوشته بود که یوزر های G4Y هم بن میکنه مایکروسافت :D میخواستم ببینم واقعیت داره ؟| :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر