امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
انا لله و انا الیه راجعون ... و بازگشت همه به سوی اوست.

دوستان من امروز بن شدم. نمی دونم چه خبره ولی اینو می دونم امسال با روش جدید مایکروسافت همه بن میشن. فردا mw2 ارجینالم می رسه و تا سه شنبه با بازی ارجینال به لایو بر می گردم. من همچنان این حق ، دقاع از حق رو به مایکروسافت میدم و نباید هم هیچ گله ای داشته باشم. احتمال داره که همیشه ارجینال استفاده کنم چون احتمال داره از ایران برم و برام به صرفه تر هست. در هر صورت مشکلی وجود نداره و باید سعی کنیم خودمون رو به قوانین جهانی بروز کنیم.

آخه امیر رعایت قوانینی که تو کشور به رسمیت شناخته نمیشه مثله اینه که از سمت چپ رانندگی کنی و بگی من به قوانین کشور انگلیس یا ژاپن ارزش قائلم. نمیشه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
آخه امیر رعایت قوانینی که تو کشور به رسمیت شناخته نمیشه مثله اینه که از سمت چپ رانندگی کنی و بگی من به قوانین کشور انگلیس یا ژاپن ارزش قائلم. نمیشه.

ببین یکی از دلایلی که ما رو به رسمیت نمی شناسن همینه که قوانین جهانی برای ما بی ارزش هست. بی ارزش یعنی پیگرد قانونی نداره و راحت دیسک کپی گیر می یاد. به خاطر رعایت قوانین خیلی از شرکت ها در زمینه نرم افزار توی جهان رشد می کنند ولی توی ایران با توجه به کپی این کار غیر ممکن هست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببین یکی از دلایلی که ما رو به رسمیت نمی شناسن همینه که قوانین جهانی برای ما بی ارزش هست. بی ارزش یعنی پیگرد قانونی نداره و راحت دیسک کپی گیر می یاد. به خاطر رعایت قوانین خیلی از شرکت ها در زمینه نرم افزار توی جهان رشد می کنند ولی توی ایران با توجه به کپی این کار غیر ممکن هست.
اینو اول باید بری از سرانت بپرسی.... اونا باعث شدن که ما به رسمیت شناخته نشیم. و الا اگر ارزش پول ایران هم به اندازه دلار یا قیمت های دیگه بود مگه ما دوست نداریم اوریجینال بازی کنیم؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
میخوام سر به تنت نباشه فردین :D. دوستان ممنون از همدردی تون. اون شتری هست که درب منزل هر Pirate میخوابه، این بار هم سری به Monkey D Luffy زد :D.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوستان راد هم با فریمور 1.51 هیتاچی بن شد :cheesygri
خوب منم یه هفته پیش با همین درایو و فرمویر بن شدم! کلا فرمویرهایی که توسط C4eva درست (یا بهتره بگم هک) شدن ساختارش برای $M لو رفته و شناسایی شده! هر کس با هر فرمویری و هر درایوی این مدت بره لایو ناکاره! :D تنها کسایی کنسول سالم به در میبرند :D که حداقل دو سه ماه باشه لایو نرفته باشن! تنها راه اینه که برا C4eva دعا کنیم تا خدا کمکش کنه :D یه فرمویر امن درست کنه و ما استفاده کنیم! :D
بن شدم :biggrin1:
ولی بازی میتونم روی هارد نصب و اجرا کنم .
:eek::eek::eek::eek::eek: شما مطمئنی؟! همین دوره بن شدی؟! بازم :eek::eek::eek:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
خوب ما هم بن شدیم ! :laughing:
به سلامتی! :D خوش اومدی! :D
حالا چرا میخندی؟! ولی خداوکیلی :D این بن شدن هم بدبلایی بود افتاد تو ایران! خوش به حال اونایی که هنوز اصلا نمیدونن لایو چیه! که تعدادشون هم خیلی زیاده! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر