امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیگه بن ویوی نخواهد آمد خیالتون راحته راحت!
حالا باور نمیکنید وقتی کریسمس شد هیشکی بن نشد میفهمید!

واقعا خیلی اطمینان قوی داشتی :biggrin1:
الان همه بد بخت شدن

---
رفیقم لحظاتی پیش بن شدنش رو برام SMS کرد:(( -با کلی فحش و نعل و نفرین به MS :biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
واقعا خیلی اطمینان قوی داشتی :biggrin1:
الان همه بد بخت شدن

---
رفیقم لحظاتی پیش بن شدنش رو برام SMS کرد:(( -با کلی فحش و نعل و نفرین به MS :biggrin1:
حالا یه حدسی زدیم دیگه:)
نگفتم خبر موثقه که همه خیالشون راحت باشه که:biggrin1:
در هر صورت این بن ویوه بزرگی نبود و هر کی بن شده دلیله خاصی داشته که هنوز معلوم نیست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا یه حدسی زدیم دیگه:)
نگفتم خبر موثقه که همه خیالشون راحت باشه که:biggrin1:
در هر صورت این بن ویوه بزرگی نبود و هر کی بن شده دلیله خاصی داشته که هنوز معلوم نیست

از نظر تو که ادعا می کردی این بار بن شدنی در کار نیست بن شدن کُلی آدم که تعدادشم نمیدونی چیزی نیست.
فکر می کنی مثلا 4-5 نفر بن شدن؟
تعداد بن شده ها ممکنه 3-4 رقمی باشه که کم هم نیست :|

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چرا اتفاقا کاملا تو اخبار هستم!
ولی امسال خیلی خیلی کمتر از سال پیش بن شدن!
بد نمیشه یه ذره هم مهربونتر رفتار کنیدا:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا هرسال نوامبر شروع میشد- به نظر من این یک عملیات رزمایشی برای نشون دادن قدرت نظامی MS بوده:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

نکنه تعداد بن شده ها رو با چرتکه حساب می کنی که میدونی خیلی کمتر بن شدن؟
یه صحبت کردی قبلا که حالا موندی توش و می خوای بپیچونیش.
ببین امسال هم مایکروسافت افراد زیادی رو بن می کنه.

من تو هم تنمون سر این قضیه باید بلرزه

کسی باهات بد رفتاری نکرد.تو وقتی کُل ملت رو بن کردن دوباره میگی مایکروسافت خیلی خیلی کمتر از قبل بن کرد.آره خیلی کمتر اندازه کُل کسایی که XBox 360 کُپی شده دارن.چیزی نیست که یه چند صد یا چند هزار نفر هستن.چیزی نیست اصلا که ... ! :|

آخرین ویرایش:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
من دیروز به live‌ وصل شدم فقط اپدیت کردم مشکلی که پیش نمیاد به نظر شما بن میشم:((
سلام بهزاد جان
اگه که آپدیت کردی نشون میده هنوز به Live دسترس دارید و بن نشدید و در مورد امکان بن شدنتون هم بگم بن شدن به علت های متعددی که شایعترین اونها اینان:
1-بازی کردن بازی Full Stealth Patch نشده در محیط Live
2-اگه یه بازی رو قبل از عرضه واقعیش بازی کنید و قبل از عرضه بازی به Live وصل بشید.
3-در مورد بازی های wave 4 (مثل tekken , CoD : MW2 و...) هم که به روش های مختلف روی کنسول های ما اجرا میشه تا اطلاع بعدی نباید در محیط Live بازی بشن چون به سرعت شناسایی و بن خواهید شد.
این مواردی که عرض کردم فقط مربوط به Live میشه یعنی بازی کردن در هر کدوم از موارد بالا در حالت offline هیچ مشکلی رو برای کاربر به وجود نمیاره.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
2-اگه یه بازی رو قبل از عرضه واقعیش بازی کنید و قبل از عرضه بازی به Live وصل بشید.
تجربه نشون داده زودتر بازی کردن فقط منجر به بن شدن Gamertag میشه نه کنسول!
تاحالا هم زیاد به این موضوع گیرداده نشده ولی این سری خیلی ها به خاطر زودتر بازی کردن ـه Forza3 و Borderland گیمرتگشون تا سال 9999 بن شده!
اگر منظورت ایرانی هاست ، چرا نمیذاری رو حساب ـه بالارفتن اطلاعات کاربران و رعایت نکات ایمنی؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
دوستان عزیز هنوز بن ویو ایرانی ها تقریبا شروع نشده. فقط کسانی که مشکل فنی از جمله هارد غیر اصل داشتند بن شدند. وگرنه حداقل 40 50 نفر بن خواهند شد. شخصا بعضی از بچه ها رو توی لایو مشغول کال بازی کردن دیدم:D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من ديروز رفتم لايو كه ببينم به سلامتي بن شدم يا نه ... ديدم نه :biggrin1: ولي بازم معلوم نيست.
2 سال كه در رفتيم امسال رو خدا ميدونه;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من امروز به سلامتی یکی از کنسولام بن شد! (به عنوان اولین نفر در این تاپیک برای این سری جدید و کسی که دو سری بن رو هم پشت سر گذاشته بود اونم با دوتا کنسول.)
وضعیت کنسول:
مدل: Elite PAL - Drive LiteOn
فیرمور: iXtreme 1.5 داشتم و بعد به iXtreme 1.51 ارتقا داده بودم. (کنسول رو بعد از موج بن پارسال کپی خور کرده بودم یعنی تا حالا موج بنی رو تجربه نکرده بود.)
بازی غیر stealth تا حالا بازی نکرده بودم. (چه آفلاین و چه آنلاین)
هیچ بازی رو زودتر بازی نکردم.
از بازی های wave 4 هم هیچ بازی ای رو تا حالا نذاشتم.
بازی ها رو همیشه با برنامه abgx360 چک می کردم. همشون stealth passed بودن ولی چنتاشون در قسمت چک آنلاین وجود نداشتن و 3 تا از بازی ها هم در قسمت چک آنلاین DMI Unverified بودن.
Halo ODST و Forza 3 رو هم اصلاً تو کنسول نگذاشته بودم.
هیچ دستکاری و modding به غیر از کپی خور کردن روی کنسول انجام نشده بود. برق درایو موقع کپی خور کردن نمی دونم از خود کنسول گرفته شده یا نه چون به nextgen داده بودم ولی فکر نمی کنم در این زمینه مشکلی باشه چون به کار طاهر اطمینان دارم.

هارد کنسول کاملاً اورجینال و مال خودش بود. با این حال بعد از بن امکان اجرای بازی از روی هارد و همچنین کپی بازی روی هارد از بین رفته. یعنی هرکی بن شه عملاً دیگه روی کنسولش نمی تونه بازی کپی کنه!

مسئله جالبی که برام پیش اومده اینکه من همه بازی هام رو چک می کنم، (البته با قطعیت نمی گم که مطمئنم همشون سالم بودن چون در بالا هم یسری از موارد رو اشاره کردم.) ولی این کنسولی که بن شد رو حدود یکسال بود که خریده بودم در صورتی که کنسول دیگرم که خیلی قدیمی تر هست و بازی های خیلی بیشتری رو روش بازی کرده بودم هنوز بن نشده!

از marketplace هم تا حالا arcade و dlc زیاد خریدم. اکانتمم بالای 2 سال هست که GOLD هست.

موج واقعی بن امسال چیزی هست که از امروز شروع شده چون majornelson هم به صورت رسمی توی بلاگش این مسئله رو عنوان کرده.

در صورتی که دوستان بن شدن در این تاپیک اعلام کنن.

آپدیت:
در مورد 3 تا بازی DMI unverified باید بگم که هر 3تاشو روی کنسول قدیمی تر هم بازی کردم و یکیشم که اصلاً PAL نبود یعنی روی این اجرا نمی شده.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
من امروز به سلامتی یکی از کنسولام بن شد!

واقعاً چیزی برای گفتن وجود نداره، فقط مورد ایشون دوتا چیز وجود داره. یک اون یکی دو تا بازی و موردی که به نظرم میتونست تاثیر گذار باشه ورژن Frimware iXtreme ایشون هستش...

البته موضوع برق داریو در موقع کپی خور هم کم کم داره جالب میشه....

بالاخره موضوع تایید شد

هارد کنسول کاملاً اورجینال و مال خودش بود. با این حال بعد از بن امکان اجرای بازی از روی هارد و همچنین کپی بازی روی هارد از بین رفته. یعنی هرکی بن شه عملاً دیگه روی کنسولش نمی تونه بازی کپی کنه!

پس حتی اگر آپدیت افلاین نیز صورت بگیره به ورژن های جدید چه با دیسک بازی و چه با فلش و CD، اگر سابقاً کنسول BAN بوده. بازم قابلیت اجرا و کپی بازی گرفته میشه.....!!

ویرایش

این رو نیز اضافه کنم که حتی با تعویض هارد در کنسول مشکل برطرف نمیشه، این رو هنوز اطمینان پیدا نکردم که هارد اون کنسول روی کنسول دیگه جواب میده یا نـــه.. ولی به نظرم باید جواب بده

آخرین ویرایش:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
من يه بار رفتم فقط تو لايو. هنوز كه بن نشده موقع تست ميگه اپديت كن.
فكر نكنم ديگه تا اخر عمرم برم لايو. اگه اينطور باشه. برداشتن حق دسترسي به لايو بود چيزي نبود ولي اينكه ديگه هارد نشه استفاده كرد خيلي مسخرست. لابد 4روز ديگه هم دستگاه رو به كل منفجر مي كنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر