امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
Halo ODST هم چند هفته زودتر اومد بود و پس از بررسی هایی که با متخصین انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم احتملا خود مایکروسافت بازی رو Leak کرده و imageـش رو روی اینترنت قرار داده.
این فقط نظر شخصیه منه :
شما خیالت راحت باشه که مایکروسافت خودش توی بیرون اومدن سرس بازی دست داره و مطمئن باش اینا همش فیلم سیانس واسه منافع اقتصادیشون . وگرنه چرا هر سال موج بن دقیقا زمانی شروع میشه که بازیای اسمی می خواد بیاد ؟ دقیقا توی فصلی که فروش کنسول به دلیل تموم شدن تعطیلات تابستانی پائین اومده میاد موج بن کردن شروع میکنه . از این جریان هم بگذریم اگر XBOX360 کپی خور نشه و ملت مجبور باشن بازی ارجینال بخرن مسلما خیلی از کسایی که XBOX خریدین میرفتن PS3 میخریدن چون مشکل 3rd نداشت و لایوش هم free بود .
مسلما کاری که مایکروسافت روی Halo3 کرده بود روی مابقی بازیا هم میتونست انجام بده
مایکروسافت به فکر شرکت سازنده بازی نیست به فکر فروش کنسول خودشه (البته خوشبختانه)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
ا
این Halo کلا بازی ـه مشکل داریه ، بعید نیست خود مایکروسافت دستکاری توی این بازی انجام میده که باعث بن شدن میشه چون تعداد کسانی که Halo بازی میکنند خیلی زیاده. Halo ODST هم چند هفته زودتر اومد بود و پس از بررسی هایی که با متخصین انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم احتملا خود مایکروسافت بازی رو Leak کرده و imageـش رو روی اینترنت قرار داده. Halo3 هم اگر اشتباه نکنم زودتر اومده بود درست یادم نیست البته.

پ.ن: نکته ای که در مورد Halo وجود داشت این بود که هرکس بخاطر این بازی بن میشد براش مینوشت پروفایلتون بن شده در حالی که کنسول بن شده بود.

آره ممکنه ماکروسافت از این کارا بکنه ... من چون میدونستم ماکروسافت به Halo3 آلرژی داره برای همین اورجینال خریده بودم و کلی هم بازی کردم (البته آنلاین منظورمه):biggrin1:
حالا امسال خدا بخیر بگذرونه !!

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
دوستان من HALO 3 ODST فقط نصب کردم تا حالا بازی نکردم
میخواستم ببینم اگه آفلاین بازی کنم امکان بن شدن هست یا فقط با آنلاین بازی کردن بن میشی؟
لطفا توضیحات این 10 صفحه آخر صفحه تحویلم ندید همشو خوندم

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان من HALO 3 ODST فقط نصب کردم تا حالا بازی نکردم
میخواستم ببینم اگه آفلاین بازی کنم امکان بن شدن هست یا فقط با آنلاین بازی کردن بن میشی؟
لطفا توضیحات این 10 صفحه آخر صفحه تحویلم ندید همشو خوندم
فقط وقتی آنلاینی امکان بن شدن وجود داره....

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تمامی مشخصات بازیهایی که کردین تو دستگاه سیو میشه و به محض کانکت شدن به لایو برای مایکرو فرستاده میشه! پس در هر صورتی بازیه غیر stealth انجام ندین

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
تمامی مشخصات بازیهایی که کردین تو دستگاه سیو میشه و به محض کانکت شدن به لایو برای مایکرو فرستاده میشه! پس در هر صورتی بازیه غیر stealth انجام ندین
این استدلالی که شما میارید یک مشکلی داره
اگه قرار بر این باشه که مایکروسافت تمام اطلاعات براش فرستاده بشه دیگه شما چه تو موج بن شدن آنلاین بشی چه آنلاین نشی داحت میتونه شما رو با یک بار وصل شدن بن کنه!!!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
این استدلالی که شما میارید یک مشکلی داره
اگه قرار بر این باشه که مایکروسافت تمام اطلاعات براش فرستاده بشه دیگه شما چه تو موج بن شدن آنلاین بشی چه آنلاین نشی داحت میتونه شما رو با یک بار وصل شدن بن کنه!!!
خوب کاملا همین طوره!

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
ولی من کسی رو میشناسم که حدودا 7-8 ماه به لایو وصل میشه ولی تا قبل از اون اهمیت نمیداد که بازیهاش استیلت باشه یا نه ولی الان هم بن نشده!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ولی من کسی رو میشناسم که حدودا 7-8 ماه به لایو وصل میشه ولی تا قبل از اون اهمیت نمیداد که بازیهاش استیلت باشه یا نه ولی الان هم بن نشده!
وقت بن تایم چند وقته دیگست!
اگر بازیهاش فول اسلیت نبوده حتما حتما بن میشه.:biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ببخشید من یه سوالی داشتم! چرا به خودتون زحمت نمیدید یه جمله رو یکبار به صورت کامل و دقیق بخونید و بعد هی میاید سوال های عجیب غریب میپرسین؟
در صورتی که پروفایل به Xbox Live وصل شده باشه در حالت افلاین هم نباید بازی کرد.
جمله ی من یه جمله ی شرطی بود! گفتم اگر پروفایل X به Xbox Live وصل شده باشه دیگه نباید از بازی ـه non stealth در حالت آفلاین هم در اون پروفایل استفاده کرد.
پروفایلی که به Xbox Live وصل نشده شما میتونید هرکاری دلتون میخواد توش انجام بدین.
پ.ن: اصلا تعجب نمیکنم اگر کسی الان بپرسه اگر پروفایل Y بود به جای X اون وقت چی میشه!
تا قبل از وصل شدن به Xbox Live مهم نیست شما چیکار کردین تو اون پروفایل.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
یکی از دوستان من (اریا:BuLlEtPrOoF) پیغام دادش که کنسولش بن شده.
فکر کنم نزدیکای بن تایمه!(البته همیشه نوامبر بوده)

آریا به خاطر گلیچ و یک سری کاره دیگه که درست نیست بگم بن شده و شامل Ban Wave مایکروسافت نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر