امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان بهتون توصیه میکنم از این برنامه abgx360 حتما واسه چک کردن بازیهاتون استفاده کنید ، چون چیزایی رو که این برنامه چک میکنه برنامه های دیگه چک نمیکنن .

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
در مورد بازی James Bond Quantum Of Solace

این بازی یه نسخه review هم داره که زودتر از موعد اومده و توسط گروه SYNDiCATE ریلیز شده و ممکنه باعث بن بشه . طریقه شناسایی این نسخه :
1- time stamp mastering : 23/9/2008 که در نسخه های Retail متفاوت است (هنوز نسخه Retail این بازی به دستم نرسیده تا تاریخ دقیق رو چک کنم ولی قطعا این تاریخ نیست )
2- تا اونجا که من فهمیدم نسخه Review توی منو های بازی بخش Live نداره (خودم بازی رو رایت نکردم تا ببینم ) . میتونید برای تست یه پروفایل جدید بسازید و در حالت offline این موضوع رو تست کنید .
در کل به شما توصیه میکنم وقتی تاریخ رو چک کردید و مثل بالا بود دیگه سراغ این نرید که بازی رو درون دستگاه بزارید .
نسخه های خوب از این بازی هم توسط گروه DAGGER با فایلی به نام dgr-james و همچنین گروه APATHY با فایلی به نام apathy-jamesbond بر روی نت قرار گرفته .

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
در مورد بازی James Bond Quantum Of Solace

این بازی یه نسخه review هم داره که زودتر از موعد اومده و توسط گروه SYNDiCATE ریلیز شده و ممکنه باعث بن بشه . طریقه شناسایی این نسخه :
1- time stamp mastering : 23/9/2008 که در نسخه های Retail متفاوت است (هنوز نسخه Retail این بازی به دستم نرسیده تا تاریخ دقیق رو چک کنم ولی قطعا این تاریخ نیست )
2- تا اونجا که من فهمیدم نسخه Review توی منو های بازی بخش Live نداره (خودم بازی رو رایت نکردم تا ببینم ) . میتونید برای تست یه پروفایل جدید بسازید و در حالت offline این موضوع رو تست کنید .
در کل به شما توصیه میکنم وقتی تاریخ رو چک کردید و مثل بالا بود دیگه سراغ این نرید که بازی رو درون دستگاه بزارید .
نسخه های خوب از این بازی هم توسط گروه DAGGER با فایلی به نام dgr-james و همچنین گروه APATHY با فایلی به نام apathy-jamesbond بر روی نت قرار گرفته .

خیلی مممنون دوست عزیز از کجا میشه تاریخ رو چک کرد با همین برنامه که گذاشتید؟ در ضمن اگه برای هر بازی ای توی یه پروفایل دیگه بازی کنیم بن نمیشیم؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان بهتون توصیه میکنم از این برنامه abgx360 حتما واسه چک کردن بازیهاتون استفاده کنید ، چون چیزایی رو که این برنامه چک میکنه برنامه های دیگه چک نمیکنن .
بشدت تاييد ميشه . این برنامه خيلی حرفه ای عمل ميکنه

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
خیلی مممنون دوست عزیز از کجا میشه تاریخ رو چک کرد با همین برنامه که گذاشتید؟ در ضمن اگه برای هر بازی ای توی یه پروفایل دیگه بازی کنیم بن نمیشیم؟
بله همین برنامه این اطلاعات رو بهتون میده >

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
دوستان من یه پیشنهاد دارم چرا از این بازیهایی که نسخه review دارن که باعث بن شدن میشه یه لیست تهیه نکنیم؟ من خودم الان دو تا بازی گرفته ام نمیدونم که اینطور هست یا نه یکیش Mortal kombat vs dc و یکی هم Tomb Raider اینا نسخه Review دارن؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان من یه پیشنهاد دارم چرا از این بازیهایی که نسخه review دارن که باعث بن شدن میشه یه لیست تهیه نکنیم؟ من خودم الان دو تا بازی گرفته ام نمیدونم که اینطور هست یا نه یکیش Mortal kombat vs dc و یکی هم Tomb Raider اینا نسخه Review دارن؟
خیر هر دوشون نسخه retail و اصلی هستن. کلا نسخه های review تا چند وقت پیش وجود نداشت. تازگیا مود شده گروه ها روی به بازی های review اوردن.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
360 منم بن شد:((:((:((
البته از وقتی خریدم بن بود:laughing::laughing:
راستی حالا که بن شدم نمیشه از خدمات دیگر انلاین استفاده کنم؟؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
360 منم بن شد:((:((:((
البته از وقتی خریدم بن بود:laughing::laughing:
راستی حالا که بن شدم نمیشه از خدمات دیگر انلاین استفاده کنم؟؟
وقتی بن میشی اصلا نمیتونی به لایو وصل شی و هنگام وصل شدن ارور میده
بن => آنلاین نداری => خدماتی نداری :biggrin1:

a9326

کاربر سایت
Mar 4, 2008
130
نام
li@
من gow 2 , farcry 2 , fable2 رو 1 هفته پیش خریدم و بعد از تاریخ عرضه گذاشتمشون تو دستگاه حالا از کجا بدونم review بودن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من gow 2 , farcry 2 , fable2 رو 1 هفته پیش خریدم و بعد از تاریخ عرضه گذاشتمشون تو دستگاه حالا از کجا بدونم review بودن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
با استفاده از برنامه های که در تاپیک استلث کامل گذاشته شده است می تونید پی ببرید...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من که دیروز بن شدم
با این فرمویر تقلبی که قبل اصلی اومد
کسی اکس باکس بن شده می خره؟

دلیل بن شدنت نمی تونه داشبوردی که آزمایشی بود و پخش شده بود باشه.مشکلت یا Stealth Patch نبودن بازی ها بوده یا شاید یکی از بازیهات Review Copy بوده. ;)
در ضمن عضویت پرمیوم داشته باشی می تونی کنسولت رو توی بازارچه برای فروش بذاری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر