امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان ، پدرام جان يک برنامه فوق العاده و توپ گزاشتن تو تاپيک "راهنمايی برای ديسک های استيلث و ... "
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=12838&page=9
من ازش استفاده کردم عاليه . حرف نداره . اصلا داره ديوونم ميکنه. خيلی حرفه ای عمل ميکنه. توصيه ميکنم حتما ازش استفاده کنيد.

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
من امروز به این نتیجه رسیدم که ماکروسافت خیلی زرنگ تر از این حرفاست که 4 تا جوجه هکر کلاه سرش بزارن فردا هم دارم میرم یه 360 ک÷ی خور نشده بخرم خیالمو راحت کنم
شما تازه به این نتیجه رسیدی؟:)کار درستی میکنی .درسته بازی هاش گرون از اب در میاد ولی واقعا ارزش داره و دیگه با یه اسودگی خاطر xbox رو روشن میکنی و به لایو وصل میشی .

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
بچه های لایو پشت سر هم دارن بن میشن امشبم 2 نفر دیگه پس کی تموم میشه این بن کردنا؟!

همین الان شدن 3 تا
مگه قراره تموم هم بشه؟این جور که از شواهد پیداست تا 19 نوامبر که داشبورد جدید بیاد بن کردن ادامه داره تازه خیلی لطف میکنه اگه بعد از 19 نوامبر یه مدت کوتاه هم بن نکنه اخه کسی از این برنامه های مایکروسافت لعنتی سر در نمیاره اگه قرار بود در بیاره اسمش مایکروسافت نبود.اصلآ معلوم نیست این بن کردن دیگه قطع بشه.ولی ظاهرآ طولانی هست واین دفعه بد جوری می خوان لایو رو از کپی خورا خالی کنن حتی به قیمت پایین اومدن محسوس یوزرهاشون.

Nero_DMC4

کاربر سایت
Nov 15, 2008
9
بچه های لایو پشت سر هم دارن بن میشن امشبم 2 نفر دیگه پس کی تموم میشه این بن کردنا؟!

همین الان شدن 3 تا
تموم بشه؟:laughing:ماکروسافتی که من میشناسم تا همه ی ملتو شناسایی نکنه ول نمیکنه
تازه این دفعه که بن نشی سری بعد بدستی ملخک;):laughing::)

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان من چند ساعت پیش بعد از 1 هفته به لایو وصل شدم ببینم که بن شدم یا نه که خدا رو شکر بن نشدم!و با چندتا از بچه ها هم Gears2 زدیم بدون هیچ مشکلی که خیلی هم حال داد،جاتون خالی!:laughing:

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
خاک به سرم far cry 2 من اینطوریه:
TimeStamp of Authoring: 09/29/2008
TimeStamp of Mastering: 09/30/2008 07:17:53
باهاش بازی کردم ولی هنوز بن نشدم.
چیکار کنم ببرم پسش بدم؟

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
سلام دوستان

امروز کورش-پیمان-آریا-رضا بن شدن من حدس میزنم این بن شدنها تا آپدیت جدید ادامه داشته باشه پس مواظب باشید!​
این دوستان همین امروز بن شدن؟اگه میشه هم بگید منظورتون از مواظب بودن چه جور مواظبتی هست.چون همه میگن مواظب باشین. این وسط هر کی یه برداشت خاص خودش رو میکنه که مثلا انلاین نشم بهتره یا فلان بازی رو نزارم و ....به نظر شما تو این شرایط بن کنون با این شدت چه کاری از ادم بر میاد ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خاک به سرم far cry 2 من اینطوریه:
TimeStamp of Authoring: 09/29/2008
TimeStamp of Mastering: 09/30/2008 07:17:53
باهاش بازی کردم ولی هنوز بن نشدم.
چیکار کنم ببرم پسش بدم؟
FarCry2 مشکلی نداره و دیسک retail هست. اون چیزی که رضا جان نوشت برای این بود که بفهمین fallout3 که دارین review copy هست یا نیست. به این معنی نبود که هر بازی ای تاریخ Authoring و Mastering ش به هم نزدیک بود پس ایراد داره.

اینطور که معلومه بن کردن های مایکروسافت این سری یکم فرق کرده و محدود به یکی دو روز نیست. معلوم نیست تا چند روز آینده می خواد این کارو تکرار کنه. کاری هم الان از دست هیچ کس بر نمیاد یعنی اگر قرار باشه بن بشید می شید و اگر هم قرار نباشه نمی شید. با بازی کردن و نکردن و خاموش کردن و اینا تاثیر خاصی حاصل نمی شه. ولی اگر هنوز بن نشدید ولی می ترسید هیچ بازی ای رو فعلا آنلاین بازی نکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر